X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne !!!! Wrzesień 2020 !!!!
Odpowiedz

!!!! Wrzesień 2020 !!!!

Oceń ten wątek:
  • Ptysio Autorytet
    Postów: 968 481

    Wysłany: 25 lipca 2021, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audrey mówiłam! Jeszcze raz gratulacje🥳😊 zdrówka I dobrego samopoczucia Ci życzę.

    Za pozostale staraczki trzymam mocno kciuki

    Audrey lubi tę wiadomość

    Maluch - 14.09.2020
    Starszak- 04.06.2017
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14021 20541

    Wysłany: 25 lipca 2021, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audrey, gratulacje!

    Audrey lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 25 lipca 2021, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audrey o popatrz,nie napracowaliscie sie :D aleś płodna! :D kochana gratulacje!!! Niech Fasol (bo to chlopiec :P ) rosnie zdrowo!

    Audrey lubi tę wiadomość

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • erre Autorytet
    Postów: 1849 1252

    Wysłany: 25 lipca 2021, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, ja też obstawiam chłopca 😆

    Audrey lubi tę wiadomość

    Z0rGp2.png
    8zs7p2.png
  • Audrey Autorytet
    Postów: 2193 1595

    Wysłany: 25 lipca 2021, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pap, moj lekarz tez raz powiedział żem płodna i dobre plemniki 🤣🙈
    Dzięki dziewczyny ❤

    A skąd wiecie ze to penis?🤣 Nie ukrywam że kiedyś chcieliśmy parkę ale teraz nam obojętne, byle zdrowe i nic innego sue nie liczy ❤

    3jgxyx8dhnwoaf6u.png

    klz9px9ilxc2xyu4.png
  • Leeila26 Autorytet
    Postów: 1938 2206

    Wysłany: 25 lipca 2021, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak już obstawiamy, to ja ,,wróżę" Audrey drugą dziołchę, tak czuję w kościach :D Oczywiście z przymrużeniem oka hahaha ;) Najważniejsze żeby ciąża była nudna, a dzidziuś zdrowy - wrześniowe ciotki pokochają jak swoje ;)

    Edka kciuki za Was również! :) Coś mi świta, że jeszcze chyba Darla się stara i chyba jeszcze ktoś..

    U nas ,,we wsi" był dzisiaj odpust, rodzinka się pozjeżdżała, Amela zrobiła się cygańskim dzieckiem - wcześniej był płacz jak straciłam jej się z pola widzenia, dzisiaj wszystkim dała się nosić :D Bałam się, że ta mamoza nie przejdzie nigdy, chociaż wiadomo, że może jeszcze wrócić taki etap ;)

    Ptysio, Pogoda lubią tę wiadomość

    DtJnp2.png

    30.10.2014r. (6tc) [*]
    10.08.2015r. (8tc.) [*]
    ___________________

    30.12.2019r - 2 kreseczki po raz trzeci <3
    07.09.2020r. - Nasze Największe Szczęście - Amelka <3
    26.07.2022r. - 8 Rocznica Ślubu i... 2 kreseczki 😍😍😍
  • Ptysio Autorytet
    Postów: 968 481

    Wysłany: 25 lipca 2021, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leeila Ty jak cos napiszesz to ja rycze ze śmiechu.wrzesniowe ciotki przyjmą jak swoje.... dobre

    Leeila26 lubi tę wiadomość

    Maluch - 14.09.2020
    Starszak- 04.06.2017
  • Ptysio Autorytet
    Postów: 968 481

    Wysłany: 25 lipca 2021, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak z innej beczki. O której chodzicie zwykle spać? Zbliża sie sierpień i cały miesiąc będę w domu z moją kochana rozrabiająca dwojka bo przedszkole bedzie zamknięte. Zastanawiam się jak poświęcacie czas/bawicie sie ze swoimi dzieciaczkami w różnym wieku. Bardzo chce im obu poświęcić czas ale kurcze z jednym się bawię to drugi ucieka albo na odwrót i jako tak nie idzie. Macie jakieś sposoby czy na zmiany? Bo ja staram się bawić ze starszakiem jak maluch spi ale wiadomo inne obowiązki tez trzeba wykonać a Misiek nie spi za długo...
    Ostatnio jestem wiecznie zmęczona, wiec musze jakoś przeorganizować swoje życie.

    Maluch - 14.09.2020
    Starszak- 04.06.2017
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 26 lipca 2021, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysio ja nie mam takiej mozliwosci zeby pobawic sie spokojnie ze starszym. Zwykle wrzucam mu do pokoju mlodego i sami sobie mają radzic a ja ogarniam cos w domu haha.ale od kiedy Szymo wstaje i powoli chodzi przy meblach to juz musze prsy nim byc. Ja chodze wczesnie spac. Ze starszym duzo bawi sie mąż (ja nie lubie tych chlopiecych zabaw w lego czy autkami 😭). Ptysio jakos to bedzie, tak naturalnie, wezmiesz ich obu i bedziesz z oboma sie bawila :) troche na plac zabaw itd.

    Audrey kiedy do gina? Za 3tyg?

    Leeila moj Szym tez coraz chetniej do obych, mniej sie wstydzi czy boi ale w naszym przypadku to jest ok bo idzie do zlobka.

    Joana gdzie jestes-opowiadaj co u Was.

    Ptysio lubi tę wiadomość

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • Audrey Autorytet
    Postów: 2193 1595

    Wysłany: 26 lipca 2021, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pap, 16 sierpnia mam. Wcześniej nie ide bo w zasadzie nie ma po co, a tak za 3tyg będzie już bilo serduszko i można jakoś juz zbadać. Chciałam na początku szybciej ale gin mowi ze w sumie on moze na tym etapie określić tylko czy się zagnieździł w dobrym miejscu zarodek i tyle. A za 3 tyg i tak bym musiała iść.

    A u nas mamoza totalna, najpiepiej na rękach, a no teraz staram się jak najmniej wiec bawimy się na podłodze. No ale mamiza taka ze jak odejdę na metr to jest ryk niemiłosierny🤦‍♀️ Niby czytałam ze takie zachowanie dziecko objawia gdy odczuwa ze matka jest w ciąży, ale ile w tym prawdy? 🤷‍♀️

    3jgxyx8dhnwoaf6u.png

    klz9px9ilxc2xyu4.png
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 26 lipca 2021, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audrey wchodze a tu takie newsy 🤩 gratulacje 😘

    U nas okresu nadal przez kp brak, wiec te starania nasze to beda trwały wiecznie🤦‍♀️
    Probowalam ostatnio przestawic go mm choc czesciowo to nie ma mowy 🙈

    Poza tym co weekend mamy impreze jakas rodzinna. W ten weekend zostalam chrzestna i ogolnie czasu na wszystko brak.

    Audrey lubi tę wiadomość

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • Pogoda Autorytet
    Postów: 1808 1641

    Wysłany: 26 lipca 2021, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana wyglada na to ze będziemy mieć kolejne bliźniaki 😆 u mnie tez okresu brak przez kp, ale liczę na to, ze kiedyś ba owulacja przyjdzie :) ja mm nie podaje, ale staram się zastępować cyca posiłkami stałymi. W nocy się naje mleka za cały dzień 🤣

    mhsvqtkf2ppd77xh.png

    24.01.2019 - I IVF 0 ❄️
    11.04.2019 - II IVF 3 ❄️
    9.05.2019 - transfer 5dniowej blastki - 12tc [*] ;(
    Zostały 2 ❄️
    11.01.20 pozytywny test - naturalny cud ❤️
    6.09.20 Julianek 🥰👑
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 26 lipca 2021, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogoda oj u nas tez je super stale posiłki. Ale chcialam chociaz raz zastąpić na wieczoor te mm. I jakos sprobowac go oszukać smoczkiemw nocy. Alw co Ty 🤦‍♀️ on chce milion razy cyc w nocy. A w dzien to mu go daje tal 3 razy. Na pobudkę i do 2 drzemek na zasneicie

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • Audrey Autorytet
    Postów: 2193 1595

    Wysłany: 26 lipca 2021, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale to nie powiedziane ze jak kp to nie zajdzuecie także do dzieła! Mam nadzieję że zaraz ktoś do mnie dołączyć z radosnymi nowinami 🥳

    Piszecie ze wasze dzieciaki juz jedza stałe posiłki- czyli w dzień nie dajecie juz cyca (oprócz tych drzemek) tylko same stałe posiłki? Ja chce juz przestawić Agatę ze w dzień tylko stałe a na noc, w nocy i rano mm. Ale ostatnio bardzo słabo mi je, wezmie np gryza i już nie chce, i to nie tak ze jej nie smakuje tylko jakby coś jej przeszkadzało, myślę że to te wychodzące czwórki 🤔

    3jgxyx8dhnwoaf6u.png

    klz9px9ilxc2xyu4.png
  • Pogoda Autorytet
    Postów: 1808 1641

    Wysłany: 26 lipca 2021, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie zawsze cyc działa usypiająco, wiec jak jest turbo marudny to dostaje. Rano je coś ze mną przy śniadaniu, później zamiast cyca kaszka i jest później drzemka. Po drzemce cyc, później zazwyczaj obiadek, po obiadku zazwyczaj drzemka a jak nie to cyc i drzemka. Od weekendu próbuje tez mu popołudniu nie dawać tylko daje mu kolacje. A w nocy cyc milion razy ale już nie miliard 😆 a smoczkiem to już 2 miesiące temu za przeproszeniem j*bnąl dosłownie 😂 dałam mu na podmianke cyca, a on wziął to reki i rzucił nim o podłogę 🤷🏼‍♀️ Mm nie próbuje, bo musiałby być jakieś specjalnie, bo póki co dalej jest na diecie bez bmk. Ja już próbuje jogurty, ser żółty i póki co jest Ok.
    Audrey niby wiem, ze przy kp można zajść w ciąże, tylko jak nie mam okresu to skąd mam wiedzieć czy się udało czy nie? 😏 chyba jedynie intuicja 😁

    mhsvqtkf2ppd77xh.png

    24.01.2019 - I IVF 0 ❄️
    11.04.2019 - II IVF 3 ❄️
    9.05.2019 - transfer 5dniowej blastki - 12tc [*] ;(
    Zostały 2 ❄️
    11.01.20 pozytywny test - naturalny cud ❤️
    6.09.20 Julianek 🥰👑
  • Audrey Autorytet
    Postów: 2193 1595

    Wysłany: 26 lipca 2021, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogoda, gin pewnie powiedzialby ci czy masz owulacje czy nie. Mam koleżankę ktora kp i nie miala okresu i zaszła w ciążę.

    A robicie kaszki na mm czy mleku zwykłym?

    3jgxyx8dhnwoaf6u.png

    klz9px9ilxc2xyu4.png
  • Pogoda Autorytet
    Postów: 1808 1641

    Wysłany: 26 lipca 2021, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ostatnio byłam to cisza w jajnikach 🤷🏼‍♀️

    Ja robię kaszki na wodzie, czasem na mleku owsianym

    mhsvqtkf2ppd77xh.png

    24.01.2019 - I IVF 0 ❄️
    11.04.2019 - II IVF 3 ❄️
    9.05.2019 - transfer 5dniowej blastki - 12tc [*] ;(
    Zostały 2 ❄️
    11.01.20 pozytywny test - naturalny cud ❤️
    6.09.20 Julianek 🥰👑
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5392 6285

    Wysłany: 26 lipca 2021, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, po roku kp już zazwyczaj @ wraca, więc jesteście blisko. Inna sprawa to jakość tych cykli. Na początku może być kijowo zanim wyreguluje się organizm. Bynajmniej u mnie te pierwsze cykle jakieś pokręcone. Albo zbyt długa pierwsza faza, albo zbyt krótka lutealna, albo słaba owulacja. Pewnie przez to nie mogę się wstrzelić :)

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • Audrey Autorytet
    Postów: 2193 1595

    Wysłany: 27 lipca 2021, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cykle 28 dni zawsze, odkąd dostała. Okres po porodzie. Ale typowo sluz plodny mam 15 dnia a nie 14. Ale w sumie nie wiem bo tym razem cały tydzień się bzykiśmy 🙈

    3jgxyx8dhnwoaf6u.png

    klz9px9ilxc2xyu4.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 27 lipca 2021, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audrey ciesz sie,ze sie nie napracowaliscie. Ja na Szyma bzykalam 2lata 🤪🤣 moze ze 2czy3cykle odpuscilismy ze wzgledu na jakies przeziebienie czy cos haha. 2lata bzykania zeby zrobic dzieciaka :D no ale udalo sie. U Was poszlo blyskawicznie :D ale młode dziewcze jestes to poszlo sprawnie 😎

    Moje Szymo ruchowo od kiedy zaczal wstawac poszedl wreszcie troche do przodu bo juz powoli przy kanapie chodzi sobie, wspina sie tez juz przy powierzchniach plaskich (wczesniej tylko przy tym,czego mogl sie chwycic) ale co gorsza po schodach wlazi 🙄 w sensie mam bramki zamontowane ale ostatnio przed wyjazdem bylo zamieszanie, starszy ogladal bajke a Szym byl z nim na dole, ja z mezem latalismy z gory z bagazami itp i nagle schodze a tu Szymon na 5schodku i wspibal sie do nas na gore bo slyszal 🙄 jak to zobaczylam to az mnie zmrozilo co moglo sie stac... moja wina. A!i jeszcze pomalusiu zdarza mu sie czworakowac w sytuacji jak juz stanie na 4lapkach i chce raczke wyciagnac do tego,o co chce sie oprzec i to jest za daleko od niego to doraczkowuje do tego hehe ale tak po prostu dslej sie rozplaszcza i leci jak wodny komar po jeziorze :)

    Ptysio, Chmurka, Pogoda, Leeila26, Audrey, joana lubią tę wiadomość

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
‹‹ 1445 1446 1447 1448 1449 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ