X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne !!!! Wrzesień 2020 !!!!
Odpowiedz

!!!! Wrzesień 2020 !!!!

Oceń ten wątek:
  • Ptysio Autorytet
    Postów: 968 481

    Wysłany: 8 marca 2020, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego co najlepsze kobitki :)

    Ja nadal okropny kaszel. Spać nie mogę. Jutro mam usg na NFZ ale nie wiem czy mnie przyjmie z tym kaszlem. Pije ten syrop z cebuli ale mam po nim odruch wymiotny. Fuj. Nie za bardzo mi pomaga. Boję się że skończy się na antybiotyku. Tak mnie dusi że aż wyć się chce. Brak mi pomysłów jak sobie z tym radzić.

    Współczuję problemów zdrowotnych z dziećmi to zawsze jest trudne...

    Maluch - 14.09.2020
    Starszak- 04.06.2017
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5367 6244

    Wysłany: 8 marca 2020, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam 15+2, druga ciąża i nic nie czuję. Zero kopniaków. Nawet objawów żadnych.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Audrey Autorytet
    Postów: 2193 1595

    Wysłany: 8 marca 2020, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wieczorem wzięcia straszne a rano gazy. Czasami jeszcze mdłości mnie łapią. Na szczęście już katar mi przechodzi.

    No i wszystkiego najlepszego dziewczyny z okazji naszego święta ☺

    3jgxyx8dhnwoaf6u.png

    klz9px9ilxc2xyu4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2020, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam dzisiaj jakiś spadek formy dziś i wczoraj. Co tylko pomyślę o dzidzi to mnie takie przerażenie łapie co to będzie, że aż mam czasem łzy w oczach. Cały czas myśle o tym, czy będę miała ciężki poród, co to będzie jak zostanę sama z dzidzią a ona zacznie tak płakać, że nie będę mogła jej uspokoić.Albo jak coś będzie się działo a ja nie zauważę. No tragedia, wcześniej nie miałam takich myśli negatywnych.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2020, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobietki. Z okazji dnia kobiet wszystkiego najlepszego.Dziewczyny pogodziliśmy się z narzeczonym.Przyszedł do mnie wczoraj mówiąc że nie umie bez nas żyć i życie by nie miało dla niego sensu.

  • Misiasia Nowa
    Postów: 5 22

    Wysłany: 8 marca 2020, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki :) Wszystkiego najpiękniejszego dla Was :* Niepokoi mnie jedna rzecz. Oczywiście z całego serca jestem ze wszystkimi, którzy mają nawet jakąś najmniejszą komplikacje w ciąży i trzymam mocno kciuki, aby wszystko było dobrze. Ale zastanawiam się czy aby ze mną jest wszystko ok? 3.03 miałam wizytę. Wyniki książkowe, z dzieciątkiem też wszystko dobrze. W sumie żadnych znacznych objawów nie mam. Kolejna wizyta, to badanie genetyczne 20.03 i kolejna 31.03 (mam być po ogólnym badaniu Mocz). Mój lekarz jest bardzo kompetentny i empatyczny. Nie zamieniłabym go na żadnego innego. Czy powinnam mieć jakieś obawy co do tego czy aby na pewno u mnie wszystko dobrze? Czy może być aż tak bajecznie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2020, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie już czuję ruchy maleństwa.Wczoraj tatę kopał jak przytknął brzuch do mojego.U mnie zmieni się data porodu z 9 września na 12 sierpnia.Bo ostatnia miesiączka była 5 listopada. Wychodzi że jestem w 17 tygodniu.A to czwarty miesiąc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2020, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba że mogę u was zostać.13 w czwarte poznam płeć maleństwa

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5367 6244

    Wysłany: 8 marca 2020, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniołek, oczywiście że możesz zostać. I dobrze, że się pogodziłaś z narzeczonym. A powiedz, jak to się stało, że pomyliłaś się o miesiąc z tp?

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2020, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiasia wrote:
    Cześć kobietki :) Wszystkiego najpiękniejszego dla Was :* Niepokoi mnie jedna rzecz. Oczywiście z całego serca jestem ze wszystkimi, którzy mają nawet jakąś najmniejszą komplikacje w ciąży i trzymam mocno kciuki, aby wszystko było dobrze. Ale zastanawiam się czy aby ze mną jest wszystko ok? 3.03 miałam wizytę. Wyniki książkowe, z dzieciątkiem też wszystko dobrze. W sumie żadnych znacznych objawów nie mam. Kolejna wizyta, to badanie genetyczne 20.03 i kolejna 31.03 (mam być po ogólnym badaniu Mocz). Mój lekarz jest bardzo kompetentny i empatyczny. Nie zamieniłabym go na żadnego innego. Czy powinnam mieć jakieś obawy co do tego czy aby na pewno u mnie wszystko dobrze? Czy może być aż tak bajecznie?

    Ja tez mam podobnie, że czytam o tych tragediach, cukrzucach i chorobach i aż nie wierzę, że ja nie mam objawów za bardzo, że wszystko jest ok. Ale z takich rzeczy tylko się cieszyć, że mamy nudne, spokoje ciąże :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2020, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi bo rozmawiałam z narzeczonym że jemu te też się nie zgadza data porodu.Położna też mówi że mam duży brzuszek i jej też data się nie zgadza.Bo w grudniu miałam tylko lekkie plamienie implantacyjne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 16:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2020, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka zmień datę

  • Leeila26 Autorytet
    Postów: 1938 2206

    Wysłany: 8 marca 2020, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z USG wg CRL wychodził który tydzień? :/ Brzuch rośnie raczej indywidualnie, to nie powinno być wyznaczeniem tygodnia ciazy, tym bardziej wg położnej.

    DtJnp2.png

    30.10.2014r. (6tc) [*]
    10.08.2015r. (8tc.) [*]
    ___________________

    30.12.2019r - 2 kreseczki po raz trzeci <3
    07.09.2020r. - Nasze Największe Szczęście - Amelka <3
    26.07.2022r. - 8 Rocznica Ślubu i... 2 kreseczki 😍😍😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2020, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z usg też się nie zgadza.I wychodzi 12 sierpień

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2020, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Usg wychodzi 17tydzień

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 16:40

  • Audrey Autorytet
    Postów: 2193 1595

    Wysłany: 8 marca 2020, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domu, ja też tak mam. Moja mama ma nas 5 i mówi że każde było inne.

    Aniołek, super że się pogodziliscie. To późno się zorientowaliście ile ciąża tak naprawdę ma. Bo ginekolog raczej szybciej powinien stwierdzić że ciąża jest starsza.

    3jgxyx8dhnwoaf6u.png

    klz9px9ilxc2xyu4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2020, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomyliliśmy się.

  • Audrey Autorytet
    Postów: 2193 1595

    Wysłany: 8 marca 2020, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiasia, każda kobieta jest inna i inaczej znosi ciążę, to normalne. Tylko nie cieszyć że jest dobrze ☺

    Misiasia lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dhnwoaf6u.png

    klz9px9ilxc2xyu4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2020, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    f2w33e3kdgrt9nur.pnghtt

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 16:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2020, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniołek84 wrote:
    f2w33e3kdgrt9nur.png

‹‹ 258 259 260 261 262 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ