Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
Odpowiedz

🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡

Oceń ten wątek:
  • Nutka15 Autorytet
    Postów: 716 517

    Wysłany: 20 maja, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ferrytyny dawno nie badałam... Ale idę w przyszłym tygodniu na badania, to może sobie zrobię. Ja też biorę żelazo, bo hemoglobina mi leci. Ja nie biorę rano, tylko przed samym spaniem, wtedy jestem już z 3h po kolacji, bo też jestem na euthyroxie .

    All_in_one lubi tę wiadomość

    ▫️'21 🧒🩵

    ▫️15.01.26 9dpo ⏸️🥹 Beta HCG 11.8 🫶
    ▫️17.01.26 11dpo Beta HCG 72.3 🫶
    ▫️19.01.26 13dpo Beta HCG 204 🫶
    ▫️9.02 CRL 9mm i ❤️
    ▫️23.03 I prenatalne ✅ dziewczynka👧🩷
    ▫️18.05 II prenatalne ✅ 21+1 391g💖

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17177 23898

    Wysłany: 20 maja, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka15 wrote:
    Mój lekarz od prenatalnych też woli badać większe dzieci. Ale teraz byłam 21+1 to bez problemu wykonał pomiary, a mała miała dokładnie 391g. Na 3 prenatalne kazał się zapisać w 31-32tc. Wszystkie z Was się zapisują? Ja ostatnio oglądałam filmik dziewczyny, u której dopiero na 3 prenatalnych wyszła wada serca dziecka, która wymagała operacji po porodzie, więc będę się zapisywać. Jaki koszt jest u was? U mnie jest napisane "od 500zl", więc ciekawa jestem ile rzeczywiście wyjdzie 😅
    Tak, ja już jestem zapisana właśnie z tego powodu, że mogą wyjść takie wady i wtedy mogę się nastawić psychicznie, że będziemy na przykład dłużej w szpitalu albo że szykujemy się do jakiegoś leczenia. U mnie 350zł

    Nutka15 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Yennefer# Autorytet
    Postów: 277 350

    Wysłany: 20 maja, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jutro wizytę , USG pewnie w piątek bo ta wizyta jutrzejsza bez USG. Też dawno nie byłam, ciekawa jestem jak szyjka.
    Nie wiem co z 3 prenatalnymi, może jutro się dowiem.
    Ja ferrytyny nie badam, Hb mi ciut spadła, ale nie jestem w stanie brać nawet suplementu dla ciężarnych z żelazem a co dopiero samego żelaza.. u mnie bez tego utrzymują się mdłości, wzdęcia , bóle brzucha, masakrę mam z tym w tej ciąży. Po żelazie miałam biegunki, bóle brzucha, nie biorę tego.

    Eggi lubi tę wiadomość

    38 lat
    🩵 2018
    🩵 2021

    preg.png
  • Kate3330 Autorytet
    Postów: 256 254

    Wysłany: 20 maja, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie koszt badania to 450 zł i też jestem zapisana 31/32 tc.
    Co do ferrytyny to miałam badaną na początku ciąży i na początku II trymestru - u mnie okej, ale tak jak Wam kiedyś pisałam to pewnie zasługa długiej probiokoterapii i dbania o jelita. Więc nie mam niestety innych rad.

    All_in_one lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Lisiakitka Ekspertka
    Postów: 212 211

    Wysłany: 20 maja, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po, mała waży 500g więc lekarz powiedział że podrosła troszkę. 🙂
    Jeszcze to badanie echa serca za tydzień i jak już to przejdę i będzie wszystko dobrze to będę mogła odetchnąć chociaż na trochę. 🙂

    Nati96De, Eggi, Kate3330, Nutka15, Trypcio, kasia1518, Paula., Fox, Flora96, Mamacita lubią tę wiadomość

  • Lisiakitka Ekspertka
    Postów: 212 211

    Wysłany: 20 maja, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie tętno dzidziusia miałyście? Bo ja równo 22tc i 157 uderzeń na minutę

  • Elka🫐 Koleżanka
    Postów: 49 96

    Wysłany: 20 maja, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ostatnio w kwietniu ferrytyna byla na poziomie 28, w sobotę zamierzam zrobić badania przed poniedziałkową wizyta ciekawe czy coś się podniosła.. biorę feroplex dostałam dodakowo Sorbifer ale po nim była masakra z zaparciami i doktorka kazała odstawić.

    Co do tętna to u mnie od jakiegoś 18 tc jest w okolicach 140-150 uderzeń i na usg i na detektorze tętna też takie wyłapuje. 🙂

    All_in_one lubi tę wiadomość

    starania od 03.2024
    2 inseminacje nieudane 🤷‍♀️
    Listopad 2025 - rezygnacja z leczenia, start po Nowym Roku
    29.12.2025 beta 2037😮🥹
    02.01.2026 beta 9693 🥹🥹


    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 20 maja, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na III prenatalne pójdę dopiero jak zaleci mi położna, jakby coś było nie halo dla niej na wizytach kontrolnych. Tu nie przeprowadzają ich u każdej ciężarnej więc..cóż mogę.

    Gratulacje wizyt ✨ 🥰

    właśnie macie jakieś sprawdzone koszule ?

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Trypcio Przyjaciółka
    Postów: 103 111

    Wysłany: 20 maja, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja już pp badaniach. Mała ma 358gr. Anatomiczne wszystko ok, natomiast jest z tych mniejszych, na ten moment tydzien do tyłu, wszystko ma w dolnej granicy normy-miedzy 9 a 12 centylem. Lekarka powiedziała że chce mnie jeszcze zobaczyć za 2 tyg żeby ocenić przyrost czy dalej będzie mała ale rosła czy będzie coraz bardziej odpadać od normy. Natomiast przepływy są ok, wiec mam nadzieje ze taka jej uroda

    Kate3330, Mamacita, kasia1518, Nutka15, Paola2604, Laurelli, Paula., Ounai, Eggi, Flora96, Nati96De lubią tę wiadomość

  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 20 maja, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez juz po badaniu i mam przyjść za tydzień w piątek jak bedzie 24t6d - Jaś sie tak do mnie przykleił, że nie chciał się obrócić i dr nie widziała dokładnie serduszka.
    Wiem, ze waży 689g, pępowina ok, przepływy żylne ok, ilość wód prawidłowa. Główka ok.

    W ogóle zaskoczyło mnie, że jest tak nisko, cały czas uciskała w okolicy blizny po cięciu. Ooo jeszcze powiedziała że szyjka zamknięta i dluga, spojrzałam jak łapała to 39mm pokazalo.

    Jeśli chodzi o samo badanie "echo serca" to jedt to jak usg, tylko właśnie więcej parametrów z sercem sprawdza.

    Trypcio, Paula., Kate3330, Eggi, Flora96, Nati96De, Mamacita lubią tę wiadomość

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 20 maja, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ferrytyna od początku była na słabym poziomie - 23. Ale hemoglobina sie jakoś trzymała. Przestałam pić zakwas z buraka i poleciała - ostatnio mialam 11,7.
    Teraz znowu pije ten zakwas i liczę że wróci do normy.

    Planuję III usg - jeszcze się nie zapisywałam. Będę celować między 31 a 32 tygodniem.

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • FloristKa Ekspertka
    Postów: 155 178

    Wysłany: 20 maja, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai. Pessar zakładać beda mi w piątek po badaniach prenatalnych.

    Ounai lubi tę wiadomość

    Łódź '91
    1. 🩷 2020
    2. 🩷2023 💔24tydz
    3. 🩵 2026 ⬇️
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3095 3872

    Wysłany: 20 maja, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zapisuje się na 3 prenatalne, ale chyba sobie innego lekarza już poszukam do tego badania.

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17177 23898

    Wysłany: 20 maja, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FloristKa wrote:
    Ounai. Pessar zakładać beda mi w piątek po badaniach prenatalnych.
    Nic dziwnego ze masz nadzieje, ze nie beda Cie zostawiac na weekend. Najwyzej im powiedz se mozesz wrpcic na samo badanie w poniedzialek byle juz nie lezec

    Jejku dziewczyny, po tym masazu dzis jestem nie do zycia, na nic nie mam sil, wszystko mnie boli. Chyba poloze sie i jutro bede konczyc robote.

    FloristKa lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Trypcio Przyjaciółka
    Postów: 103 111

    Wysłany: 20 maja, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam dzisiaj mega ciężki dzień od rana w pracy, potem przerwa tylko na lekarza i dalej do drugiej pracy do 20. Jak stres po badaniach schodzi to nie mogę przestać ziewać. Już marzę żeby wrócić do domu

  • Fox Autorytet
    Postów: 622 1136

    Wysłany: 20 maja, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również melduję się po Echu serca.

    Mały waży 820g 🫣 kosc udowa prawie 5cm....
    nie jest mi dane rodzic małych dzieci... poza tym wszystko ok, po torbielach ani śladu.

    Jutro moja wymarzona krzywa cukrowa ❤️ mam nadzieję, że dam radę 🤣

    Ounai, Nutka15, Kate3330, kasia1518, Laurelli, Paula., Flora96, Nati96De, Trypcio, Mamacita, Paola2604 lubią tę wiadomość

    91'
    10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek

    07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
    10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)

    21.12 ⏸️ 10 dpo
    27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
    29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
    31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
    02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95

    23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
    15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
    26.05 - 977g 🐻
    11.06 - 1309g 🐻
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17177 23898

    Wysłany: 20 maja, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Fox ale klocek. A pierwszy syn ile miał? Powodzenja na krzywej jutro, obyś nie dołączyła do słodkich mam.

    Fox lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Kate3330 Autorytet
    Postów: 256 254

    Wysłany: 20 maja, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę Fox - kawał kawalera 😃

    Gratuluję Dziewczyny udanych wizyt! 😊

    Fox lubi tę wiadomość

    preg.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 20 maja, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fox wrote:
    Również melduję się po Echu serca.

    Mały waży 820g 🫣 kosc udowa prawie 5cm....
    nie jest mi dane rodzic małych dzieci... poza tym wszystko ok, po torbielach ani śladu.

    Jutro moja wymarzona krzywa cukrowa ❤️ mam nadzieję, że dam radę 🤣

    Wow ale chłopak - tylko sie cieszyć, za tydzień bede prawie na identycznym etapie 24t6d to aż ciekawa jestem czy mój bedzie miał zbliżona wagę.

    Tez planowalam w przyszłym tygodniu krzywą ale chyba przełożę na 2 czerwca - ostatnio mnie tak wymiotło że aż się boję teraz iść.
    Powodzenia jutro Fox.

    A teraz mój kawaler puka sobie przy pępku aż brzuch do góry skacze, a przy badaniu łobuz maly się schował przy bliźnie i nie chciał do góry wypłynąć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 21:02

    Fox lubi tę wiadomość

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Fox Autorytet
    Postów: 622 1136

    Wysłany: 20 maja, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Wow Fox ale klocek. A pierwszy syn ile miał? Powodzenja na krzywej jutro, obyś nie dołączyła do słodkich mam.

    Kurcze oby! Od dwoch dni mam dziwne zawroty glowy... mam nadzieję, że to nie wina cukrów. Dołożyłam do badań ferrytyne.

    Pierwszy syn wyszedł 3910g, natomiast z USG miał być ponad 4kg. Ale też przenoszony, bo ja urodziłam 41+3. Aż mam w glowie powtarzane milion razy - Pani taka wysoka to dlatego dziecko duże. I faktycznie był największy wtedy na oddziale 🤣 jak jechala Pani z 2,5kg córeczką w "akwarium" to az się napatrzeć nie mogłam 🫣

    Kasia1518 pewnie podobnie, te dzidzie jeszcze w miarę równo idą, w 3 trymestrze zaczynają się największe rozjazdy bo juz w gre wchodzą predyspozycje genetyczne. Trzymam kciuki 🤞❤️

    Aa i gratuluję dziewczyny wizyt! Bardzo się cieszę, że wszystko dobrze z bobaskami 🥹🍀

    91'
    10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek

    07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
    10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)

    21.12 ⏸️ 10 dpo
    27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
    29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
    31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
    02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95

    23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
    15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
    26.05 - 977g 🐻
    11.06 - 1309g 🐻
    preg.png
‹‹ 248 249 250 251 252 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ