Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
Odpowiedz

🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡

Oceń ten wątek:
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 20 maja, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki rozmiar koszul zamawiacie? Ciążowych, porodowych, do karmienia?

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17177 23899

    Wysłany: 20 maja, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli wrote:
    Jaki rozmiar koszul zamawiacie? Ciążowych, porodowych, do karmienia?
    No to juz musisz w takim rozmiarze jak Ty nosisz ;)

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17177 23899

    Wysłany: 20 maja, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fox wrote:
    Kurcze oby! Od dwoch dni mam dziwne zawroty glowy... mam nadzieję, że to nie wina cukrów. Dołożyłam do badań ferrytyne.

    Pierwszy syn wyszedł 3910g, natomiast z USG miał być ponad 4kg. Ale też przenoszony, bo ja urodziłam 41+3. Aż mam w glowie powtarzane milion razy - Pani taka wysoka to dlatego dziecko duże. I faktycznie był największy wtedy na oddziale 🤣 jak jechala Pani z 2,5kg córeczką w "akwarium" to az się napatrzeć nie mogłam 🫣

    Kasia1518 pewnie podobnie, te dzidzie jeszcze w miarę równo idą, w 3 trymestrze zaczynają się największe rozjazdy bo juz w gre wchodzą predyspozycje genetyczne. Trzymam kciuki 🤞❤️

    Aa i gratuluję dziewczyny wizyt! Bardzo się cieszę, że wszystko dobrze z bobaskami 🥹🍀
    Moj byl wiekszy, 4,64kg ale mialam to samo, poproszono mnie zebym przyszla na badania i lezaly pod lampą bliżniaczki w mydelniczce, takie własnie 2,5kg i one we dwie byly takie jak moj jeden. Wszysxu studenci sie zlecieli ogladac dziecko jak urodzilam bo tez był najwiekszy na oddziale. I ciagle plakal. Nie moglam odespac porodu bo juz o 5 mi go polozne przynpsily z tekstem, ze one nie wiedza jak go uspokoic. A corka znpwu urodzila sie 3,52 i maz dzwoni i mowi "jaka ona jest?" A ja do niego "tala maleńka!". Moj maz na to xe jal maleńka, jak to normalna waga dziecka. A jak nas odebral to mowi "miałaa racje, ona jest maleńka". A dla porownania kolegi maz mial wczesniaka pierwsze dzieci (bliznieta ale tylko jedno przezylo) urodzone 1,5kg. 2 tygodnie po naszym synu jego zona urpdzila i maz pyta ile ich syn wazy. Ten kolega mowi mu "nooo ten nasz syn teraz to jest wielki, ma 2,5kg". Tak, ze teeeeen.... ;) Jego wielki syn byl o polowe mniejszy od naszego ;)

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Fox Autorytet
    Postów: 622 1136

    Wysłany: 21 maja, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai prawie 5kg bobasa!! Woow! 😳
    Moja koleżanka tez urodziła dzidzie niecałe 3kg to tez jak mialam ja na rękach to aż strach 🫣

    Glukoza wypita, teraz tylko czekanko... 🙄

    Paula., Flora96, kasia1518, Laurelli lubią tę wiadomość

    91'
    10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek

    07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
    10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)

    21.12 ⏸️ 10 dpo
    27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
    29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
    31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
    02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95

    23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
    15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
    26.05 - 977g 🐻
    11.06 - 1309g 🐻
    preg.png
  • FloristKa Ekspertka
    Postów: 155 178

    Wysłany: 21 maja, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam życiowy trigger jesli chodzi o wagę dzieci i w ogóle rośniecie. Nic mnie tak nie...wyprowadza z równowagi jak porównywanie dzieci. 😅 no i co z tego że Twoje dziecko jest większe 😅jakie to w ogóle ma znaczenie. 😅 ważne że zdrowe. Jak nie ma jakiś odchyłów czy coś to chyba dobrze. Zęby mu wyrosną tak czy siak. Chodzić też się nauczy tak samo . Czy przed roczkiem czy po. Jeśli nic nie odchodzi od normy, to nie ma się czym martwić. Nienawidzę takiej niezdrowej rywalizacji.

    🤣 a u mnie w rodzinie zawsze te drugie dzieci musiały byc lepsze. Cokolwiek serio 🤣🤣 a jak mojej córce wyszły zeby wcześniej to było gadanie wcześniej to źle.. 🤣🤣 bo beda niezdrowe olaboga a jak jej dzieci nie mówiły prawie wcale. Roczniak nawet nie gaworzy to no tak to jest to sa chłopcy 🤣🤣🤣

    Co do koszul to biorę swój rozmiar.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 08:11

    Eggi, Laurelli lubią tę wiadomość

    Łódź '91
    1. 🩷 2020
    2. 🩷2023 💔24tydz
    3. 🩵 2026 ⬇️
    preg.png
  • Fox Autorytet
    Postów: 622 1136

    Wysłany: 21 maja, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FloristKa ale my nie porównywalyśmy z myślą co jest lepsze, co gorsze 😇 bardziej, że teraz gdybym miala bobasia 2kg to bym się bała go nawet podnosić 😅 bo jestem przyzwyczajona do mojego klocka. I tak samo w drugą stronę, jesli ktoś mial maleństwo to po prostu taka pierwsza obsługa większego dziecka byłaby czymś nowym.

    Porównywanie dzieci w kontekście rozwoju nie ma totalnie sensu i z tym sie zgadzam w 100%! Jest to dla mnie najbardziej bezsensowne gadanie. Aaa juz jak niektóre marki az sie licytują, co kto kiedy zrobił to az mi sie zawsze śmiać z nich chce 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 08:52

    Yennefer#, Olo323 lubią tę wiadomość

    91'
    10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek

    07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
    10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)

    21.12 ⏸️ 10 dpo
    27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
    29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
    31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
    02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95

    23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
    15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
    26.05 - 977g 🐻
    11.06 - 1309g 🐻
    preg.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 21 maja, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam jedną córkę 1950g a drugą 3050g - to dla mnie byla ogromna różnica.
    Naprawdę bałam się tą maleńką brać - mąż w tej kwestii był odważniejszy i nawet to on ją kąpał przez pierwsze dni po powrocie do domu.

    W kwestii rozwoju i porównywania to zgadzam się z Wami w 100% - też mnie wkurza takie porównywanie, tym bardziej, że wiele czynnik na to wpływa- jak np. Nawet rodzeństwo - Moja młodsza wszystko robiła wcześniej niż starsza bo patrzyła na nią i chciała robić od razu jak ona.

    Ja koszule też biorę w swoim rozmiarze jaki noszę. Nie kupuje większych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 08:50

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Nutka15 Autorytet
    Postów: 716 517

    Wysłany: 21 maja, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli rozmiar koszuli, to taki jak nosisz ☺️ bo ja pamiętam w pierwszej ciąży wzięłam rozmiar większą, no bo przecież brzuch itd, ale była dużo za duża 😁
    Ja właśnie wczoraj zamówiłam jakieś koszule z allegro, bawełniane i miały dobre opinie, więc zobaczymy. Ja jeszcze mam 3 po synku, więc nie chciałam szaleć. Do tego szlafrok. Zobaczymy co to przyjdzie.

    Ja jestem przeziębiona. Na razie bez tragedii, ale coś mnie czoło zaczyna boleć i boje się o zatoki...

    Ja miałam maluszka 3010g 😀 do tej pory mój syn jest raczej z tych mniejszych jak widzę po jego grupie w przedszkolu. Poszedł w geny swoich dziadków chyba, bo i mój tata i teściu nie są za wysocy i ogólnie on ma taką posturę mojego taty 😁

    ▫️'21 🧒🩵

    ▫️15.01.26 9dpo ⏸️🥹 Beta HCG 11.8 🫶
    ▫️17.01.26 11dpo Beta HCG 72.3 🫶
    ▫️19.01.26 13dpo Beta HCG 204 🫶
    ▫️9.02 CRL 9mm i ❤️
    ▫️23.03 I prenatalne ✅ dziewczynka👧🩷
    ▫️18.05 II prenatalne ✅ 21+1 391g💖

    preg.png
  • Yennefer# Autorytet
    Postów: 278 350

    Wysłany: 21 maja, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masę ciała dzieci mamy porównują, bo czemu nie ;) to nie jest szkodliwe w kontekście.
    Mój pierwszy miał 3260 , a drugi 4070 😄 ten drugi miał tyyyyle ciałka że było co przytulać od razu, pierwszy był chudy.

    Mnie cały czas gardło trzyma, dzisiaj już mam chrypę. Masakra jakaś.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 08:56

    38 lat
    🩵 2018
    🩵 2021

    preg.png
  • FloristKa Ekspertka
    Postów: 155 178

    Wysłany: 21 maja, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no, nie mowie o Was. Po prostu taka mi sie nasunęło refleksja. Po to forum jest właśnie, żeby sobie porównywać, a moj trigger z Wami nie związany :**
    Yenefer to całkiem duża różnica w bobaskach ^^

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 09:29

    Łódź '91
    1. 🩷 2020
    2. 🩷2023 💔24tydz
    3. 🩵 2026 ⬇️
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17177 23899

    Wysłany: 21 maja, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fox wrote:
    Ounai prawie 5kg bobasa!! Woow! 😳
    Moja koleżanka tez urodziła dzidzie niecałe 3kg to tez jak mialam ja na rękach to aż strach 🫣

    Glukoza wypita, teraz tylko czekanko... 🙄
    Jak go urodziłam, to koleżanka z pokoju zapytała nas (byłyśmy we 3) czy może iść pod prysznic i czy któraś z nas zaglądnie jej do synka (który miał 3,5kg) jakby zaczął płakać. Oczywiście chwilę po tym jak zaczęła się myć jej dziecko się rozbudziło. Ta druga dziewczyna akurat karmiła więc podchodzę do wanienki, instynktownie pomyślałam, że trzeba go przytulić, wyjęłam go z tej wanienki i normalnie on mi się wydawał taki maciupeńki, że szok!

    Floristka to właśnie tak jak Fox pisze. My tak sobie gadamy bo to po prostu jest duża różnica, którą np ja widzę po moich własnych dzieciach. Jeśli rodzisz dziecko które ma prawie 5kg, a potem rodzisz drugie które ma 3,5kg to siłą rzeczy zauważysz różnicę. I to nic złego. Moje dzieci są już duże - 11 i 6 lat. I oni na przykład uwielbiają te opowieści o tym jakim bobasem byli. Syn widzę, że tylko czeka żeby mu opowiadać, że był największy na oddziale. A córka nie może się doczekać jak jej mówię, że tata uważał, że jest malusieńka i że jak ją wyjęli z brzucha to się zastanawiałam po kim ma skośne oczy a okazało się, że po mamusi ;) Uwielbiają jak im mówię jaka była pogoda jak jechałam ich rodzić i że córę Pan doktor wyganiał z brzucha prze ztydzień bo jej tak wygodnie było, a syna z kolei tata przekupował prezentami a i tak nie chciał wcześniej wyjść i wiele, wiele innych.
    Moim zdaniem porównywanie jest zależne od kontekstu. Ja tak, w pewnym sensie porównuję dzieci. Tzn np mówię im i sobie, że syn nie raczkował i teraz wiem, ze to dobre nie było. A córka raczkowała i to całkiem sprytnie. Syn nie znosił chusty i kochał wózek a córka odwrotnie. I to jest porównywanie. Ale ja nie szukam w tym negatywnego kontekstu, nie jest to żaden wyścig. Są inni. I trzecie dziecko też będzie inne. I gdybym miała jeszcze 10 dzieci i je porównała to też będą inne. Tak samo każda z nas będzie mieć inne dziecko. I jak któraś urodzi dziecko 2,8kg to powiem jej "o mamuniu ale masz maleństwo" a jak urodzi 4,8kg to powiem że ma klocuszka. Ale to nie jest ani złe ani dobre, bo kazde dziecko ma inny zestaw genów, innego dnia się urodzi, w innym tygodniu ciąży i to wszystko będzie miało na to wpływ.

    Wcale Ci się nie dziwię że Cię to triggeruje, bo takie teksty są zwyczajnie wkurzające, nawet jak masz gdzieś to co ludzie wokół mówią, to jak to słyszysz to masz ochotę pozabijać. Ale my tu tak sobie tylko gadamy, nie porównujemy jak te stare babki ;)

    Nutka ja tez mam po starszych dzieciach koszule do karmienia tylko mam z nimi jeden problem. Maz tak je skitrał w piwnicy ze nie umie ich znalezc. I mowi mi "kup sobie nowe". A ja mu mowie ze tam sa koszule gdzie za kazda dala 150zl i nie kupie sobie nowych bo tamte sa zarabiste i ma je znalezc. No ale zamowilam sobie kremowy muslinowy szlafrok, bo mam tez pizame z guzikami z kremowego muslinu (nie moglam sie oprzec, bo byly identyczne dla mamy i corki wiec wzielysmy sobie z córeczką) i kupilam tez koszule muslinowa ale byla wielka i paskudna mimo ze to moj rozmiar i chyb a sprobuje muslionowa koszule z dolce sonno. Niestety nie maja kremowej ale tak mysle ze granatowa bedzie pasowac. Ja bardziej wybieram te koszule pod katem tego, zeby fajnie wygladaly po porodzie a nie przed, bo w sumie zaczniemy rodzic za 15-17 tygodni a potem jak bede karmic to bede pomykac w tych koszulach przez rok. Wiec chce zeby byly po prostu fajne :) Po urodzeniu i odchowaniu 2 dziecka postaowilam, ze oprocz bycia mama mam dosc mowienia sobie "to na chwile, to przejsciowe" i kupuje SOBIE ładne rzeczy, żeby się ładnie czuć :)

    Ja dzisiaj koncze moj nowy kosztorys, 2 dni nad nim pracowałam i wysyłam do akceptacji. Muszę też trochę posprzatac, o 13:45 mam ginekologa a o 17:00 wywiadówkę. Mój syn zlewał naukę tych przedmiotów, których nie lubił (no bo reszta sama wchodziła mu do głowy). Mąż mu powiedział, że u nas w mieście można dostać stypendium 500zł na miesiac jesli bedzie miec dobre oceny. I pieron mały tak się postarał, że powyciągał te oceny. No wiadomo, matka musiała przypominać i kazać mu się uczyć bo sam to on nigdy nie pamięta kiedy ma klasówkę, ale jak już mówiłam, że ma siadać na godzinkę to szedł bez mruknięcia. Tak, że dumna jestem.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3096 3873

    Wysłany: 21 maja, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja córka ważyła prawie 2.5kg jak sie urodzila. Uwazam, że do terminu porodu byłyby klocuszek. Ja urodziłam sie niecałe 2kg 🙈 ale moj mąż podobno był klocek. Zobaczymy jakie teraz sie dziecko urodzi 😃 ja tez wagi nie porównuję jako rywalizacji tylko tak dla porównania.

    Olo323 lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3096 3873

    Wysłany: 21 maja, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówiłam dzis szafe do pokoju córki 🙂
    Mamy ustalone, że ona i Helenka mają dzielić te szafę do spółki. Juz sie nie moge doczekać az przyjdzie i mąż ją skręci.
    Za duzo ubranek dla Helenki nie mam, ale bede mogła je zabrac z szafy od siebie. No i jeszcze bardziej nie moge sie doczekać bo Marysi obecna szafa to byla typowo dla małego dziecka kupiona. Teraz jak ma większe jeansy to nic jej sie nie mieści do tej szafy. Wszystko nam wypada. Wiec juz nie moge sie doczekać az jej bede to układać. Trochę mi tylko szkoda fototapety bo gdzie stoi biurko ma zamek . A teraz biurko będziemy musieli dac pod samo okno i szafa to zasłoni. Jednak na górze mamy skosy i nie mamy dużego pola do popisu. Najważniejsze ze ubrania nie beda wypadać 🙈🤣

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17177 23899

    Wysłany: 21 maja, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula u nas ta sama sytuacja, też jak meblowaliśmy pokoje dzieciom to młodsza dostała większy z myślą, że może uda sie w to trzecie dziecko. I od razu dostała pax 2x100cm, ale ma tyle zabawek, że póki co zajmuje obydwie połówki. Ciuchów też ma sporo. Musze jej przeorganizować tą szafę, aczkolwiek nie spieszy mi się, bo z kolei mi się nie chce chodzić do niej do pokoju po każdego bodziaka i Maria dostała komodę dla siebie w naszej sypialni, ale już taką, żeby ta komoda z nami została po tym jak ją wyprowadzimy od nas ;)

    Rzutem na taśmę pozamawiałam prezenty dla córeczek kuzynki. Mam nadzieję, że im się spodobają.

    Kończę poprawiać nowy kosztorys i lece do ginekologa :)

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 21 maja, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na wizytach ✨

    Ja jak się urodziłam ważyłam 2.100 🤣 3 tyg przed terminem. I tak do 10-12 r życia byłam chudziaszek taki ze hej. A teraz no plus size i o 🤣 nadrobiłam haha
    Pytam o koszulę właśnie w tym sensie czy mam brać odrazu rozmiar większą ciążową i tak czy one są szyte już tak powiększone same z siebie. A pytam bo w tym kraju to nie ma takiej dostępności jak w PL i z Polski mi mąż przywiezie i nie będzie możliwości zwrotu. Wszystko co zamawiam to już one way ticket 🤣
    Jezu jakbym miała mieć życzenie co z PL bym chciała to
    Allegro, rosmana i pepco lub action.
    Serio. Takie proste a człowiek nie doceniał.
    Ja latałam do PL często przed ciążą, kilka razy w roku byliśmy. Teraz się boję przez to że tej heparyny nie mam a acard i mi gin z Polski mówiła, przez lotem to odrazu heparyna musowo nawet jak jej pani nie ma normalnie no ale ja jej nie mam więc siedzę tu…i moim problemem jest uwaga/ brak dostępności produktów tak jak s pl

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17177 23899

    Wysłany: 21 maja, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Laurelli one maja marszczenia na poqiekszajacy sie brzuch wiec bierz swoj normalny rozmiar.

    Ja juz po wizycie, chyba malo dokladnie doktorek zmierzyl bo niemozliwe zeby mala tak urosla. Niby 574g ma juz. Szyjka 5cm wiec wszystkie dolegliwosci wynikaja z przeciazenia.

    Laurelli, Kate3330, Trypcio, Paola2604, Paula., Nati96De, Nutka15, Eggi, Fox, kasia1518, Flora96, Olo323 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 21 maja, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ouani zwolnij proszę 😘😗

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Kate3330 Autorytet
    Postów: 256 254

    Wysłany: 21 maja, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai super że wszystko dobrze. 🍀
    Mnie dziś znowu kłuje w podbrzuszu, troche powyżej pachwiny - dziś dla odmiany z prawej strony i to niezależnie czy leżę, czy chodzę :/ nie jest to jakiś duży ból, no ale czuję dyskomfort.

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17177 23899

    Wysłany: 21 maja, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate3330 wrote:
    Ounai super że wszystko dobrze. 🍀
    Mnie dziś znowu kłuje w podbrzuszu, troche powyżej pachwiny - dziś dla odmiany z prawej strony i to niezależnie czy leżę, czy chodzę :/ nie jest to jakiś duży ból, no ale czuję dyskomfort.
    To tak się właśbie odczuwa rozciąganie więzadel.

    Laurelli, juz od niedzieli zwalniam bo serio, nie mam sił zyc dalej w tym tempie. Wrocilam od tego lekarza i jazda autem tak mnie zmeczyla ze chetnie poszlabym na drzemke gdybym tylko mogla.

    Laurelli lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Fox Autorytet
    Postów: 622 1136

    Wysłany: 21 maja, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki 😇
    Glukoza z palca 87
    Na czczo z krwi 78, po godzinie 162, po dwóch 117
    Takze wyniki książka ❤️
    Ale ferrytyna poleciała z 126 na..... 17 !!!
    Jakies tipy macie moze dziewczyny? Sok z buraka? 😅 mozliwe, że to stąd moje zawroty głowy?

    Nati96De, Laurelli, kasia1518, Flora96 lubią tę wiadomość

    91'
    10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek

    07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
    10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)

    21.12 ⏸️ 10 dpo
    27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
    29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
    31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
    02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95

    23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
    15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
    26.05 - 977g 🐻
    11.06 - 1309g 🐻
    preg.png
‹‹ 249 250 251 252 253 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ