X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 6 listopada 2018, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocieszylyscie mnie, ze chociaż chwila wystarczy :)

    Właśnie tez słyszałam, ze na nas się nie liczy. Ja juz próbuje z piankowa kontrastowa mata na podłodze, ale jest fe. Jedynie na kanapie daje radę, jak jest wyżej. Ale i tak nie zawsze się sprawdza.

    U nas chyba idzie skok. Młodzież od rana wisi na cycku, śpi na mnie. Jak tylko odkładam do kokonu, który jest obok mnie, to się budzi. Robię obiad od dwóch godzin i zdążyłam tylko pokroić kurczaka :D grunt, ze chociaż nie płacze non stop. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2018, 16:14

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że o tym piszecie, nie byłam świadoma że leżenie na mamie się nie liczy. W ciągu dnia kładę syna na kanapie ale jak leży 3-5 minut to wszystko i jest krzyk przez kolejne 10 jak już go podniose. Nasze forum to skarbnica wiedzy ;)

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 6 listopada 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla13, jak leży 3 minuty to już dobrze:)

    Ja kładłam na brzuszku - na kanapie/ na łóżku/ na podłodze. Obserwowałam małą. Zwykle postękiwała i grunt to było wyłapać moment zanim się zirytuje i zacznie plakać. Wtedy brałam szybko na ręce i tuliłam.
    Nadal nie jest to jej ulubiona pozycja ale dziś leżąc na brzuszku obróciła się na plecy i zaczęła płakać. Jak ją znów ułożyłam na brzuszku to przestała płakać... więc chyba są jakieś postępy.

    Camilla13 lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 6 listopada 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skok wisi w powietrzu. Od 8 spała może z godzinę, kilka razy po 10-15 minut. Nawet na spacerze nie zasnęła tylko ciągle jednym okiem podgladala świat. A teraz tylko cycuś i cycuś. Może się zmeczy i zaśnie na noc porządnie.

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 6 listopada 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę nasze forum to skarbnica wiedzy :) a czasami ogromne pocieszenie w trudnych chwilach. Jak mam gorszy dzień z małą i wchodzę na forum, gdzie akurat piszecie, że też dzieciaki marudne to od razu mi lepiej. Przynajmniej wiem, że to normalne i wszyscy to przechodzą :D

    p_tt - piąteczka. Widzę po suwaczku, że będziemy przeżywać skoki w zbliżonym czasie ;) U nas też chyba się zaczyna. Na szczęście śpi - ale tylko na mnie. A cycek jest dziś tak super, że myślę o tym, żeby zamontować sobie jakiś stelaż, dzięki któremu będę mogła się przemieszczać i jednocześnie mieć ją przy cycku :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2018, 20:28

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 6 listopada 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też jakieś szaleństwo. Nie chce Zośka spać,szarpie pierś
    Ja przy tym tez jakas nerwowa. Ech,życ nie umierac ;)

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • Mum2b Autorytet
    Postów: 2259 1787

    Wysłany: 6 listopada 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelle wrote:
    U nas też jakieś szaleństwo. Nie chce Zośka spać,szarpie pierś
    Ja przy tym tez jakas nerwowa. Ech,życ nie umierac ;)
    Mam to samo:(

    Corka - 2018
    Syn - 2021
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 6 listopada 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I u nas to samo :-( spala w dzien w sumie ze 2 h nawet na spacerze bardziej czuwala niz spala :-(

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fizjo powiedziała mi wczoraj, że jak dziecko bardzo się irytuje leząc na brzuszku to można mu pomóc podkładając mu tą poduszkę klin. Jest twarda, dziecko cwiczy ale jest mu łatwiej :)

    Camilla13 lubi tę wiadomość

  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 6 listopada 2018, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spróbujcie dziewczyny zrobić wałeczek z kocyka i pod paszki włożyć, już o tym pisałam wcześniej, dziecku ułatwia sprawę a i tak ćwiczy :) albo ten klin jak Marrgoo pisze.

    Z pierwsza córka mieliśmy lekki problem z bioderkami, ortopeda mówił, że to jest fizjologiczne i jak poćwiczymy to będzie ok. Zalecił nam żeby córka godzine dziennie leżała na brzuchu, mieliśmy kłaść jak kilkanaście razy po parę minut w ciągu dnia żeby ta godzina się uzbierała. Więc myślę, że jeśli jest ok to nie trzeba tak długo. U nas szybko się zrobilo tak jak powinno :)

    U nas się skok skończył właśnie naszczęście bo było to samo jak piszecie. Ale aplikacją podpowiada że za niecałe dwa tyg kolejne wrrr.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2018, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marrgoo byłaś u jakiegoś fizjo we Wrocławiu ? Możesz polecić ?

    Ja bym jednak chciała z Anulka do kontroli pójść bo ona non stop główkę na te prawo jak śpi . Nic nie pomaga jak próbuję ja ułożyć na boczku lewym to się denerwuje i na końcu płacze. W dzień jest w miarę wszystko robię z jej lewej żeby na mnie patrzyła ale spanie nie da rady. Już ma lekkie wgniecenie w prawej stronie główki. Może coś z napięciem nie wiem .wolę sprawdzić jednak.

  • Karo_Wi Autorytet
    Postów: 1312 537

    Wysłany: 7 listopada 2018, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy dziecko którejś z Was ma jakiś większy problem z refluksem? Krzyczy jak mu się cofa treść żołądka i dużo ulewa mlekiem?

    86Monia lubi tę wiadomość

    gg64e6ydj2x1myxr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2018, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo_Wi wrote:
    Dziewczyny, czy dziecko którejś z Was ma jakiś większy problem z refluksem? Krzyczy jak mu się cofa treść żołądka i dużo ulewa mlekiem?

    Przez pomyłkę polubiłam.

    U nas jest ogromny problem z refluksem...

  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 7 listopada 2018, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Marrgoo byłaś u jakiegoś fizjo we Wrocławiu ? Możesz polecić ?

    Ja bym jednak chciała z Anulka do kontroli pójść bo ona non stop główkę na te prawo jak śpi . Nic nie pomaga jak próbuję ja ułożyć na boczku lewym to się denerwuje i na końcu płacze. W dzień jest w miarę wszystko robię z jej lewej żeby na mnie patrzyła ale spanie nie da rady. Już ma lekkie wgniecenie w prawej stronie główki. Może coś z napięciem nie wiem .wolę sprawdzić jednak.
    Moja z reguly tez spi na jedna strone :-) na bioderkach pytalam lekarza to mowil zeby podczas czuwania przekrecac glowe zabawki wieszac po tej stronie podchodzic do niej z tej strony :-) moja to usnac nie moze jak lezy nie na tej stronie moze taka jej uroda ja tez zasypiam tylko spiac na prawym boku :-)

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaroszka wiem też się tak staram ale ona ma już wgłębienie w główce i trochę się martwię że się to pogłębi. W dzień ja próbuję dać na boczek czasami wyjdzie czasami nie. Ale w nocy ciągle śpi na wznak z głową w prawo :/

  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 7 listopada 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alunia rzeczywiście ten waleczek z kocyka super sprawa, mały cieszył się na brzuszku jak nigdy i dużo dłużej leżał na brzuszku a i główka prawie cały czas w górze :-) dzięki za świetny patent :-)

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 7 listopada 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A któraś z Was stosuje dla dzieciątka non stop delicol lub kolzym i espumisan? Chodzi mi o to czy jest jakaś zmiana w kupkach po nim?

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • Aniajaa Przyjaciółka
    Postów: 79 58

    Wysłany: 7 listopada 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Marrgoo byłaś u jakiegoś fizjo we Wrocławiu ? Możesz polecić ?

    Ja bym jednak chciała z Anulka do kontroli pójść bo ona non stop główkę na te prawo jak śpi . Nic nie pomaga jak próbuję ja ułożyć na boczku lewym to się denerwuje i na końcu płacze. W dzień jest w miarę wszystko robię z jej lewej żeby na mnie patrzyła ale spanie nie da rady. Już ma lekkie wgniecenie w prawej stronie główki. Może coś z napięciem nie wiem .wolę sprawdzić jednak.
    Ja w sobotę z Małym jadę do Wro do Trafalskiej Agaty z polecenia. Ona jest lekarzem rehabilitacji i ponoć bardzo dobrze diagnozuje. Margoo nie wiem czy to jakaś moda, ale u nas też barki napięte ponoć, zobaczymy... Daj znać gdzie chodzicie.

    mhsvanli6vk4qi0e.png
    17u9ha00x68xc404.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 7 listopada 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My stosujemy espumisan 100 prawie przed każdym karmieniem i mniej małego brzuszek boli, raz - 2 razy dziennie jest mega srakatella. Czasem nawet zaciesza jak purka. Martwi mnie tylko rzadkość tej kupki, ale ogólnie na plus.

    wrzesień 2018 - synek <3
  • Karo_Wi Autorytet
    Postów: 1312 537

    Wysłany: 7 listopada 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86Monia wrote:
    Przez pomyłkę polubiłam.

    U nas jest ogromny problem z refluksem...

    Konsultowałaś ten refluks z lekarzem? Podajecie coś dziecku?

    gg64e6ydj2x1myxr.png
‹‹ 1293 1294 1295 1296 1297 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ