X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • Asiaf Autorytet
    Postów: 523 273

    Wysłany: 21 lutego 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, mamy duzo szczescia. Chociaż jak sie słyszy w tych programach typu Uwaga, ze dzidzius zdrowy zmarł, bo za pozno o cc zdecydowali to wlos sie na glowie jezy :(

    A co to za rajstopki w Lidlu? Do kiedy sa i za ile? Bo nie słychalam o nich :)

    Antoś
    f2wl20mmd45lxn9f.png
  • Asiaf Autorytet
    Postów: 523 273

    Wysłany: 21 lutego 2019, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj Antos do tej pory sprobowal marchewki, dyni i brokula. Zdecydowanie hitem został brokul :). W przyszlym tygodniu sie do owovka przymierzamy.

    Izabelle, KATARZYNACarm, Minns lubią tę wiadomość

    Antoś
    f2wl20mmd45lxn9f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wy też macie problem ze zmianą pieluchy u swoich pociech ? U nas nie wiem od kilku dni Ania jak tylko się zorientuje że ja biorę na plecy i ściągam pieluchę nie daje sobie. Od razu na brzuch się przekręca czy tak bok. Masakra.wczoraj we dwójkę z mężem nie mogliśmy dać rady. Stało się to z dnia na dzień. Najgorzej jak ma kupę. Wtedy jest wszystko umorusane...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasz tak robi od jakiegoś czasu, jedyna opcja to przytrzymać na siłę albo czasem zabawka dana do ręki pomaga.
    Byłam dziś na zakupach w lidlu i nie widziałam takich rajstopek. Ale kupiłam sliniaczki, welurowy dresik, 3 sztuki body, skarpeteczki i sweterek. Chciałam spodenki ale nie bylo :|

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ku uciesze mojej babci w końcu ustaliliśmy datę chrztu. Współczuję rodzicom chrzestnym trzymać tyle czasu dzieciaczka w tym wieku i o tej masie :P

  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 21 lutego 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG wrote:
    Izabelle, ale przecież nie ma konieczności robienia papek. Ja od razu zaczynam BLW.
    Niestety mam złe doświadczenia z synem,dwa razy go ratowałam i nigdy nie zapomnę jego szeroko otwartych oczu jak nie mógł złapać powietrza. Nie chcę przeżywać tego znów.

    Zaczniemy blw,jak obie będziemy gotowe ;)

    Minns, 100krotka30 lubią tę wiadomość

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 21 lutego 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum, u nas zmiana pieluchy idzie gładko tylko jeśli dam jej do potrzymania świeża pieluszkę lub opakowanie chusteczek. Inaczej przewraca się na brzuch, ucieka na boki lub odpycha się nogami i ucieka z pampa :D

    Camilla gratulacje :D ja właśnie jakoś nie mogę się zebrać żeby iść do księdza. W przyszłym tygodniu muszę to ogarnąć... Tak mi się nie chce, ze szok. Jeśli mogę zapytać, zawołał Wam konkretna kwotę za chrzest?

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla13 wrote:
    I ku uciesze mojej babci w końcu ustaliliśmy datę chrztu. Współczuję rodzicom chrzestnym trzymać tyle czasu dzieciaczka w tym wieku i o tej masie :P


    To u Was chrzestni muszą trzymać dziecko?;o U nas prawie całą mszę dziecko leżało w wózku a tylko na tą całą "ceremonię" na rękach trzymał ojciec ;)

    Minns lubi tę wiadomość

  • Vlinder Autorytet
    Postów: 632 579

    Wysłany: 21 lutego 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja również przewraca się podczas przebierania i próbuje paznokciem zdrapać gwiazdki z przewijaka:) Dzisiaj w kąpieli również na brzuch próbowała się przekręcić

    KATARZYNACarm, Izabelle lubią tę wiadomość

    bhywvcqgxdl0na75.png
  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 21 lutego 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiaf wrote:
    Moj Antos do tej pory sprobowal marchewki, dyni i brokula. Zdecydowanie hitem został brokul :). W przyszlym tygodniu sie do owovka przymierzamy.
    U nas też brokol dostał najlepszym warzywkiem , ostatnio mala sobie urzadza zabawe damast jeść, :-)

    Asiaf, Vlinder, Kwiatosia, Izabelle, 100krotka30 lubią tę wiadomość

    201809135365.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój przy zmianie pieluchy nie próbuje się przewracać. Za to strasznie wymachuje nogami i zawsze wsadzi w kupę i wymiarze wszystko dookoła.
    Za to nie lubi zakładać body, wtedy to robi różne figury.
    My chrzest mamy 7 kwietnia czyli mały będzie miał 7 miesięcy i juz wazy koło 8 kilo. Tylko w Poznaniu chyba trzymają rodzice. Ups. Tak przynajmniej zrozumiałam na naukach.

    Izabelle lubi tę wiadomość

  • Asiaf Autorytet
    Postów: 523 273

    Wysłany: 21 lutego 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My chrzest zaliczyliśmy w drugi dzień Świat. W kosciele trzymalam ja na przemian z mezem. Nosidełka nawet nie braslismy, fotograf powiedzial, ze lepsze zdjęcia wyjda ;D

    Ola nam ksiadz konkretnej kwoty nie podał, ale konsultowalan to z kilkoma osobami o zamiast 100 dalismy 50. Wolal tylko, zeby z 20 ziko dac koscielnemu lol

    Antoś
    f2wl20mmd45lxn9f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola_g89 wrote:
    Veritaserum, u nas zmiana pieluchy idzie gładko tylko jeśli dam jej do potrzymania świeża pieluszkę lub opakowanie chusteczek. Inaczej przewraca się na brzuch, ucieka na boki lub odpycha się nogami i ucieka z pampa :D

    Camilla gratulacje :D ja właśnie jakoś nie mogę się zebrać żeby iść do księdza. W przyszłym tygodniu muszę to ogarnąć... Tak mi się nie chce, ze szok. Jeśli mogę zapytać, zawołał Wam konkretna kwotę za chrzest?

    Ja się cieszę że mam chrzest za sobą pod kątem organizacji i stresu. U nas nie wolał ksiądz daliśmy 100 zł. Taka kwota chodzi na Podkarpaciu.

  • Asiaf Autorytet
    Postów: 523 273

    Wysłany: 21 lutego 2019, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż mnie poprawil, ze to bylo 150, coś poplatalam. W fakt poszedł nam na reke, bo siostra z De, zaswiadczenia nie miala a byla chrzestna.

    Antoś
    f2wl20mmd45lxn9f.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 21 lutego 2019, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas zawołał konkretnie 150zl

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 21 lutego 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, 100-150zl za chrzest to do przejścia. Zastanawiam się, jak będzie u nas, bo proboszcz lasy na kasę niestety. Co roku na kolędzie słuchamy kazania, dlaczego wzięliśmy ślub w mojej rodzinnej parafii a nie tu. Rzygac się tym chce już.

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 21 lutego 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola-g, ale przecież to taka tradycja, że ślub bierze się w rodzinnej parafii panny młodej więc komentarze księdza są nie na miejscu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 19:33

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna różnie z tym bywa. Mój proboszcz z rodzinnej parafii też chciał zaświadczenie od proboszcza z Wrocławia że się zgadza na nasz ślub ...
    Co do chrztu u nas była co łaska i daliśmy 100 zł. Bez przesady. Co innego gdyby ta msza była specjalnie dla nas ale u nas to było na mszy niedzielnej. Wolałabym oddzielnie. Fotograf na chrzcie ? Nieeee u nas to była bardzo skromna uroczystosc ( obiad i kawa ) dla najbliższych.

  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 21 lutego 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiaf wrote:
    Tak, mamy duzo szczescia. Chociaż jak sie słyszy w tych programach typu Uwaga, ze dzidzius zdrowy zmarł, bo za pozno o cc zdecydowali to wlos sie na glowie jezy :(

    A co to za rajstopki w Lidlu? Do kiedy sa i za ile? Bo nie słychalam o nich :)
    Takie z tymi antypoślizgowymi gumowymi kropeczkami/gwiazdkami itp.
    My daliśmy 150 zł, ksiądz nic o kasie nie mówił.
    U nas zmiana pieluchy różnie, czasem nawet spoko, czasem płacze bo go miałam czelność na przewijak położyć. Muszę pilnować żeby nie łapał się za siusiaka bo mega szczypie, czasem nogi prostuje i ni chce współpracować. Często łapie się za stópki i je je, a jak mu zabieram to się denerwuje :P.

    wrzesień 2018 - synek <3
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 21 lutego 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy chrzest 9 marca. Poprosiliśmy o indywidualny w sobotę,bez problemu proboszcz się zgodził. To fajny,normalny koleś. Jeszcze kasy nie wziął,żadnych nauk nie było.
    Jak przychodzi po kolędzie,to koperty brać nie chce i zawsze pyta czy aby nas stać na ten datek ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 20:26

    Minns, ola_g89, susełek, Vlinder, Asiaf lubią tę wiadomość

    l22ne6yd1cgn4wml.png
‹‹ 1446 1447 1448 1449 1450 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ