X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • Camilla33 Autorytet
    Postów: 1252 1053

    Wysłany: 29 września 2019, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KATARZYNACarm wrote:
    Kasia ładne imię wybraliście, już jesteś tak blisko super

    Minns ładne fotki


    U nas tragedia , mała od wczoraj mega marudna z, spać nie chcialA, już od 3 w nocy jakaś tragedia , placzliwa , nie wiem co jej może być ale jestem wykończona na maksa , czyżby ząbki lub skok rozwojowy , sama nie wiem 🥵
    Kasiu u nas to samo, w rezultacie śpi ze mną albo z mężem inaczej trzeba wstawać po 10 razy, tak przynajmniej chociaż trochę śpimy. Idziemy za 1,5 tyg do neurologa ba kontrolę, pamiętacie jak miał pół roku i wpadł w bezdech po zanoszeniu się? Po skończonym roku mieliśmy się pokazać. Od razu zapytam o te napady furii, problemy ze snem itp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2019, 14:54

    fb4dee457a.png

    6ad595d6f7.png
  • Camilla33 Autorytet
    Postów: 1252 1053

    Wysłany: 29 września 2019, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia,bardzo ładne imię, zawsze mi się podobało 😊😊 Fajny pomysł z tym losowaniem 😊 A my dziś mamy za sobą połowę ciąży 🥰 Ale z czas szybko leci 😊

    KATARZYNACarm, kasia1518, Minns, ola_g89, Izabelle, JustynaG, kuwejtonka lubią tę wiadomość

    fb4dee457a.png

    6ad595d6f7.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 29 września 2019, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wczoraj była masakra ale w dzień. Uczepiła się moich nóg i ciągle na rękach chciała, a jak jej nie brałam to ryk nie z tej ziemi- poplakala sobie trochę. Ogólnie ostatnio tak ma że chce dużo na rękach, stanie przy nogach i wyciąga ręce do góry i bardzo dużo się przytula ale to akurat jest cudowne 😍 nocki na szczęście standardowe ok 4 pobudek- 2 razy podaje mleko A 2 pozostałe to z reguły ułoży się niewygodnie albo głowa już stuka o barierki ochronne bo kładzie się w poprzek łóżka- ale to takie pobudki minutowe, tyle że trzeba się podnieść i przejść do drugiego pokoju.

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 29 września 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas był wczoraj Armagedon, jak dawno tak nie było , obudziła się o 3 i nawet mleko nie pomogło. Nie chciała spać u siebie, bo kiedy ja odkladalam to był płacz i łzy wielkości grochu , więc nie wiem co było na rzeczy , teraz ja położyłam spać i zasnęła w 2 minuty bo dzisiaj miała jedną drzemkę 20 min. Mam nadzieję że będzie dobrze spała, bo jutro do pracy 🥵🙄

    201809135365.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 29 września 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum karmię co najmniej 4 razy w ciągu dnia. Myślę, że i się najada/napaja i też potrzeba bliskości bo jak ma marudne dni to chce częściej.
    Dzisiejsza noc również fatalna, obudził się po 22 i po karmieniu i odłożeniu do łóżeczka zaczął płakać, nie dało się go uspokoić, wzięłam go na ręce potem do nas do łóżka to też płakał i się wiercił, ale w końcu zasnął. Dramat.

    Gabrysia ładne imię bardzo :).

    kasia1518 lubi tę wiadomość

    wrzesień 2018 - synek <3
  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 29 września 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie mogę uwierzyć, że te Wasze ciąże tak zleciały! Szok!

    Kasia, świetny pomysł z tym losowaniem :) Gabrysia to świetny wybór, starsza siostra nie mogła źle wybrać ;)

    U nas dramatyczne noce, takie jak opisujecie, były jak wychodziły dwójki... Nie można było nawet się zbliżyć do łóżeczka żeby ją odłożyć. Teraz dwie napuchnięte bomby na dolnych czwórkach, ale póki co spokój. Zobaczymy, jak będą się przebijać, czy nadal będzie bezproblemowo...

    kasia1518 lubi tę wiadomość

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 29 września 2019, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola_g89 wrote:
    Dziewczyny nie mogę uwierzyć, że te Wasze ciąże tak zleciały! Szok!

    Kasia, świetny pomysł z tym losowaniem :) Gabrysia to świetny wybór, starsza siostra nie mogła źle wybrać ;)

    U nas dramatyczne noce, takie jak opisujecie, były jak wychodziły dwójki... Nie można było nawet się zbliżyć do łóżeczka żeby ją odłożyć. Teraz dwie napuchnięte bomby na dolnych czwórkach, ale póki co spokój. Zobaczymy, jak będą się przebijać, czy nadal będzie bezproblemowo...
    Opowiadaj jak się impreza udała :).

    wrzesień 2018 - synek <3
  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 29 września 2019, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie chciałam Wam pisać :)

    Udało się super. Pola zachwycona byciem w centrum uwagi :D miała świetny humor, w ogóle nie marudziła, cieszyła się cały czas, biegala, tańczyła. Ogolnie szaleństwo. :) Organizowaliśmy roczek w lokalu, wiec mama tez zadowolona, bo chociaż mogłam sobie trochę odpocząć :D ale wzruszenie w pewnym momencie jednak mnie złapało. Roczniak! Tak szybko to zleciało, ze nie mogę w to uwierzyć. Wrzucam kilka fotek, nie cytujcie proszę, później usune. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2019, 08:40

    kasia1518, Camilla33, kuwejtonka, veritaserum, Minns, KATARZYNACarm, Izabelle lubią tę wiadomość

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 29 września 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola_g89 wrote:
    Właśnie chciałam Wam pisać :)

    Udało się super. Pola zachwycona byciem w centrum uwagi :D miała świetny humor, w ogóle nie marudziła, cieszyła się cały czas, biegala, tańczyła. Ogolnie szaleństwo. :) Organizowaliśmy roczek w lokalu, wiec mama tez zadowolona, bo chociaż mogłam sobie trochę odpocząć :D ale wzruszenie w pewnym momencie jednak mnie złapało. Roczniak! Tak szybko to zleciało, ze nie mogę w to uwierzyć. Wrzucam kilka fotek, nie cytujcie proszę, później usune. :)

    Piękne damy. Skąd masz taką sukmanę chce taką 😭

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 29 września 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, czyżby Pola złapała kieliszek? :) I jakie ona ma długie włosy i piękne kitki! Super,że impreza się udała.
    I to chyba jakaś impreza 2w1 - 30stka i roczek?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2019, 21:53

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 29 września 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia - dziękujemy :) Sukienka Orsay :) kupowana w sobotę, wiec na bank jeszcze są.

    Justyna - złapała książeczkę, od razu druga ręka różaniec i poprawiła kieliszkiem. Tylko biednego banknotu nie złapała. 😀🙈 impreza łączona, taka trochę na doczepkę ta moja 30. Roczek był priorytetem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2019, 21:59

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 29 września 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku jakie Pola ma włosy. U nas to może 1/5 tego, robią się loczki z tylu.

    U nas Zosia wzięła za książeczkę, ale siostry tak zaczęły piszczeć ze ja odlozyla, dotknęła różaniec i do góry podniosła kieliszek- też wszystko oprócz banknotu 😊

    ola_g89 lubi tę wiadomość

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 29 września 2019, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Pola ma włosy!!! :)
    Wszystkiego najlepszego dziewczyny :*

    ola_g89 lubi tę wiadomość

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 29 września 2019, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas noce też kosmiczne 😅 Budzi się przysięgam ze 20 razy.
    Mam nadzieję, że to chwilowe :)

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2019, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola super wyglądacie ! Wszystkiego najlepszego dla Poli ! Super wloski moja Ania też z tych włochatych tylko krótsze :) Ty nie mniej piękna !


    Moja Ania dzisiaj też non stop się kręciła budziła więc rano bez żadnych wyrzutów sumienia oddałam ja do żłobka ;p do 12 mam luzzzzzz

    ola_g89, Minns, Camilla33, kuwejtonka lubią tę wiadomość

  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 30 września 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola nie zdążyłam obejrzeć zdjęć 😢.

    Veritaserum no to są ewidentne plusy 😀.

    A u mnie plus mieszkania z dziadkami, dziadek wziął małego na chwilkę, a ja siedzę sobie przed tel 😎.

    Camilla33 lubi tę wiadomość

    wrzesień 2018 - synek <3
  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 30 września 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuwejtonka wrote:
    U nas noce też kosmiczne 😅 Budzi się przysięgam ze 20 razy.
    Mam nadzieję, że to chwilowe :)
    Np to widze z że jest nas więcej jezeli o nocne budzenie. Moja dzisiaj tragedia co 2 h pobudka i płacz i stekanie , już sama nie wiem co jej jest , dzisiaj mam ustawione wizytę do Lekarza , bo mała pokasluje. Wolę się upewnić że nic nie jest , A jakieś tydzień temu miała katar , ale wodnisty , żadnej wydzieliny i taka woda z być może zaczęło jej splywac, do gardła i z tego ten kaszel , jest bez gorączki

    201809135365.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KatarzynaCarm u nas jak jest katar to od razu automatycznie kaszel mokry przez spływająca wydzielinę. Ostatni tydzień była w domu bo przeziębiona i szczepienie wiec wolałam ją zostawić. Ciekawa jestem ile teraz pochodzi.

  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 30 września 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    KatarzynaCarm u nas jak jest katar to od razu automatycznie kaszel mokry przez spływająca wydzielinę. Ostatni tydzień była w domu bo przeziębiona i szczepienie wiec wolałam ją zostawić. Ciekawa jestem ile teraz pochodzi.
    U nas w zasadzie też, ale wolę się upewnić że to nic poważnego,
    A używasz jakiegoś syropu ?

    201809135365.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 30 września 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też z katarem już ponad tydzień, ale widać że końcówka. Na szczęście kaszlu nie ma ( czasami przy inhalacji trochę pokasłuje), wydzielina przeźroczysta więc to taki wirusowy katar. Dziś pobudka o 6 i wycie non stop że chce na ręce- mąż ja tak przyzwyczaił bo Zosia ma katarek to tata będzie nosił gdzie chce i ile chce , a ja biedna znów dziś sama cały dzień i będę się męczyć, choć dosypia od 9.00, więc liczę że obudzi się już z lepszym humorem.

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
‹‹ 1612 1613 1614 1615 1616 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ