X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 8 września 2020, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns super że się odezwałaś 😊 Bruno piękny kawaler, wszystkiego dobrego dla niego 🎁🎂🎁


    Dziewczyny, dajcie znać gdzie się wybieracie, my też planujemy wyjazd, ale dopiero po nowym roku , cały czas liczymy że Gabrysia trochę się zmieni jak zacznie chodzić , a już stawia po 4-6 kroczki, tylko widać że będzie to u niej dłuższy proces niż u Zosi. Też chcemy takie miejsce żeby dziewczyny miały atrakcje , a powiem Wam że jak się bawią we dwie razem, to jest i nawet godzina/półtorej spokoju, tylko że ja muszę być w pobliżu 😊

    Minns, Camilla33 lubią tę wiadomość

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 8 września 2020, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My teraz jedziemy do Szklarskiej Poręby, Apartamenty Malina, mamy apartament w hotelu (2 pokoje w tym aneks kuchenny), na miejscu śniadania do wykupienia. Więcej napiszę jak wrócimy.

    A jeszcze zapomniałam napisać, mimo, że minęło pół roku od ostatniego karmienia a mały dalej pamięta, lubi trzymać cyca a jak się przy nim przebieram to mówi mniam mniam mleczko 😂. Ciekawe czy kiedyś zapomni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2020, 07:55

    kasia1518 lubi tę wiadomość

    wrzesień 2018 - synek <3
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2115 1812

    Wysłany: 8 września 2020, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns moja po pol roku nie zapomniała... Na cycki reaguje największym entuzjazmdm i do dziś walcze z tym zeby ich nie dotykala przy zasypianiu bo po prostu bola.

    Co do miejsca my chyba jedziemy do Karpacza do obiektu Osada Sniezka. Tez chcemy apartament ze sniadaniamu na pewno. Jest basen itp

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 8 września 2020, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My byliśmy rok temu w Karpaczu. Poszlismy na Samotnię, następny dzień do schroniska Jelenka po czeskiej stronie, super się szło. W deszczowy dzień byliśmy w Gołebiewskim na basenie, młody się wybawił. Tylko mieliśmy zwykły apartament z jednym pokojem i był dramat, tylko na dworze mlody był zadowolony 😋.

    wrzesień 2018 - synek <3
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 12 września 2020, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns wrote:
    My byliśmy rok temu w Karpaczu. Poszlismy na Samotnię, następny dzień do schroniska Jelenka po czeskiej stronie, super się szło. W deszczowy dzień byliśmy w Gołebiewskim na basenie, młody się wybawił. Tylko mieliśmy zwykły apartament z jednym pokojem i był dramat, tylko na dworze mlody był zadowolony 😋.
    Minns a Gołębiewski w Karpaczu ma sporo atrakcji dla dzieci?

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 15 września 2020, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miałam dziś prenatalne, wszystko dobrze ☺

    Camilla33, veritaa, kasia1518, aLunia lubią tę wiadomość

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • Camilla33 Autorytet
    Postów: 1252 1053

    Wysłany: 16 września 2020, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuwejtonka bardzo się cieszę 😁

    Piotruś w niedzielę skończył dwa lata a ja nadal nie mogę w to uwierzyć. Taki z niego słodki urwis, tak czaruje spojrzeniami że wszyscy wszystko mu wybaczaja. W klubiku ciocie też się nie oparly jego urokowi 😁 Patryk za dwa dni kończy 7 miesięcy, pięknie sam siedzi, zaczął śmigać na 4 kołach i wczoraj stawać na nóżki, gleba piękna zaliczona.

    Byliśmy przez 5 dni przed ur Piotrusia w Zalesie Mazury Activ Spa, z pakietem jesienne wakacje. Wypas 😁 Super basen, małpi gaj dla dzieci, na zewnątrz chyba 4 place zabaw, mini zoo, baby club, każdego dnia oddawalismy chłopaków na 2-3 godziny żeby pójść do jacuzzi czy do sauny, na spacer tylko we dwoje. 3 pełne posiłki a jedzenie pyszne 😊 Nad samym jeziorem. Piękna okolica. Dla aktywnych jesteś siłownia, ścianki wspinaczkowe itp

    kuwejtonka, aLunia lubią tę wiadomość

    fb4dee457a.png

    6ad595d6f7.png
  • Camilla33 Autorytet
    Postów: 1252 1053

    Wysłany: 16 września 2020, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3e05b26464d9.jpg

    e7aebf698495.jpg
    33f99692e99d.jpg


    veritaa, kasia1518, aLunia lubią tę wiadomość

    fb4dee457a.png

    6ad595d6f7.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 16 września 2020, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla nic dziwnego że każdy ulega jego urokowi , jak to taki mały Przstojniak 😍

    Kuwejtonka super wieści 👍

    kuwejtonka, Camilla33 lubią tę wiadomość

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 16 września 2020, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki

    Dawno nie pisałam, w miarę możliwości podczytywałam. Tak więc gratuluję wszystkim mamom kolejnych pociech i ciąż :)

    Widziałam pytania o noclegi. Nie byłam,ale podobno w Krynicy Górskiej jest świetny hotel Czarny potok również pod dzieci. No i Krynica to urokliwe miasteczko.

    U nas nic ciekawego. Odpieluchowanie w lesie, nie wykazuje chęci więc nie naciskamy. Z mową bez szału,ale też nie ma tragedii. Noce dalej dramatyczne, ale już się przyzwyczaiłam, że wyspie się po śmierci haha.

    Próbuje teraz zadbać o siebie,dzisiaj wstyd byłam pierwszy raz dopiero o fizjoterapeuty uroginekologa i jest tragedia z moją blizna dużo zrostów co by tłumaczyło moje bóle pleców być może w części.

    Myślę w końcu iść do pracy, tylko męża teraz nie ma praktycznie w ogóle w domu więc narazie czekam i od stycznia liczę że coś znajdę, tym bardziej że dostałam orzeczenie o niepełnosprawności ale odwołuje się na wyższy stopień to może łatwiej się uda coś znaleźć.

    Zdrówka dla was wszystkich :)

    0e2960f8b244.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2020, 13:47

    veritaa, kuwejtonka, kasia1518, Camilla33, aLunia lubią tę wiadomość

  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 16 września 2020, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla

    Twoi synowie jak z dwóch różnych ojców 😂ale obaj słodcy

    Camilla33 lubi tę wiadomość

  • veritaa Autorytet
    Postów: 2115 1812

    Wysłany: 16 września 2020, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuwejtonka gratuluje!! Jakieś podejrzenia o plec?

    Camilla wspaniala z Was rodzinka!

    Monia myslalam o Tobie ostarnio. Slicznego masZ synka! :)

    Powiem Wam ze jak odprowadzam Anie do zlobka i widzę tych malych chłopców, to sie bardzo cieszę ze bede tez miala synka :) nie znaczy to oczywiście ze nie cieszyłabym sie na druga córke ale bardzo bardzo sie ciesze :)

    Camilla33 lubi tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 16 września 2020, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarka powiedziała, że widzi 50/50, więc żeby poczekać jeszcze trzy tygodnie :)

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2115 1812

    Wysłany: 16 września 2020, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hah przepraszam ze to napisze ale skoro tak powiedziała to chyba nic nie widziala :D

    Camilla33 lubi tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Camilla33 Autorytet
    Postów: 1252 1053

    Wysłany: 16 września 2020, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86monia wrote:
    Camilla

    Twoi synowie jak z dwóch różnych ojców 😂ale obaj słodcy

    Haha tak 🤣 przez pierwsze 3 miesiące mówiłam, że gdyby nie fakt, że przy nosku ma małą plamke różową która od razu zauważyłam i która jest widoczna na zdjeciach z sali porodowej to bym robiła test dna czy nie doszło do zamiany dzieci w szpitalu 🤣 teraz już widać, że jest bardzo podobny do mojej mamy i brata no i jest blondas jak wszystkie chłopy ze strony mojego ojca. Różnią się niebtylko wyglądem ale i charakterem, Patryk to taki słodki miś, czasem pomarudzi, płacze tylko jak dziąsła bolą albo jest głodny. Gdyby był jak Piotruś pewnie już bym się wystrzeliła w kosmos 🤣

    fb4dee457a.png

    6ad595d6f7.png
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 17 września 2020, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaa wrote:
    Hah przepraszam ze to napisze ale skoro tak powiedziała to chyba nic nie widziala :D

    Takie było przesłanie, że nie jest pewna, więc nie będzie mówić, żebym się nie nastawiała :) Ja nie odebrałam tego jako to, że nie widzi nic, bo w 13/14 tyg nie zawsze są widoczne jąderka u chłopców, a "reszta" początkowo wygląda tak samo, czyli od kręgosłupa odchodzi wypustka płciowa, która jest widoczna u obu płci, ale u chłopców ciut bardziej odstaje od kręgosłupa. A jak nie odstaje jednoznacznie, bo np dziecko leży trochę bokiem no to jest wróżenie z fusów :)

    Najważniejsze, że cała reszta parametrów w normie 😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2020, 08:03

    Camilla33 lubi tę wiadomość

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 17 września 2020, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla33 wrote:
    Haha tak 🤣 przez pierwsze 3 miesiące mówiłam, że gdyby nie fakt, że przy nosku ma małą plamke różową która od razu zauważyłam i która jest widoczna na zdjeciach z sali porodowej to bym robiła test dna czy nie doszło do zamiany dzieci w szpitalu 🤣 teraz już widać, że jest bardzo podobny do mojej mamy i brata no i jest blondas jak wszystkie chłopy ze strony mojego ojca. Różnią się niebtylko wyglądem ale i charakterem, Patryk to taki słodki miś, czasem pomarudzi, płacze tylko jak dziąsła bolą albo jest głodny. Gdyby był jak Piotruś pewnie już bym się wystrzeliła w kosmos 🤣

    Camilla, ja się właśnie zastanawiam, jak będzie u nas, bo z pierwszych dwóch miesięcy życia mojego dziecka nie pamiętam nic 🤪

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2115 1812

    Wysłany: 17 września 2020, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne ze najważniejsze. U mmie po wyrostku powiedzial wlasnie. I pozniej jak sobie porównywałam zdjecia z USG z Ania to faktycznie u niej ten wyrostek plaski byl :)

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 17 września 2020, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaa wrote:
    Jasne ze najważniejsze. U mmie po wyrostku powiedzial wlasnie. I pozniej jak sobie porównywałam zdjecia z USG z Ania to faktycznie u niej ten wyrostek plaski byl :)

    Ja właśnie też porównywałam zdjęcia z poprzedniej ciąży i na obu jest tak samo, czyli nijak 😅 W poprzedniej ciąży, że będzie dziewczynka to się dopiero na połówkowym dowiedziałam.

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 17 września 2020, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja patrzę, a Ty już w 20 tygodniu verita! To zaraz połówkowe ☺

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
‹‹ 1778 1779 1780 1781 1782 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ