Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • zuza88 Ekspertka
    Postów: 246 190

    Wysłany: 9 lutego 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesoła89 wrote:
    Kobietki widzę, że już sie poumawiałyście na usg prenatalne a idziecie tez na test Pappa? Jak pytałam swojego lekarza to powiedział, że nie widzi potrzeby ale jak coś to mi da namiary. Usg prenatalne na pewno zrobię ale z tym pappa to sama nie wiem...I tak jak zrobiłam wywiad to prawie wszystkie koleżanki robiły to pappa. Proszę powiedzcie mi jak z tym u was?

    Wesoła89 ja idę na samo usg prenatalne :)

    p19uyx8dfb3tjm5a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 13:51

  • Vlinder Autorytet
    Postów: 632 579

    Wysłany: 9 lutego 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Ja niestety nie mam dobrych wiesci. Usg nie uwidocznilo akcji serca, dzidzis 18 mm, 8t+3 :(
    Mam jechac i potwierdzic wynik w szpitalu.
    Malgonia tak strasznie mi przykro :(

    bhywvcqgxdl0na75.png
  • zuza88 Ekspertka
    Postów: 246 190

    Wysłany: 9 lutego 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję wspaniałych dzidziusiów :) Jak miło się robi gdy widzę tyle pięknych zdjęć USG :)

    p19uyx8dfb3tjm5a.png
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 998

    Wysłany: 9 lutego 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku wy już się umawiacie na prenatalne a ja w tyle :/ Pogadam jutro o tym na wizycie.

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 9 lutego 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum dzięki wielkie. Ja kupuję za 30zl :/ chyba przy okazji kupię na Grunwaldzie.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Av Autorytet
    Postów: 711 827

    Wysłany: 9 lutego 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet85 wrote:
    Ja czekam na wynik bety może będzie po 20 i w pon. zapisałam się do innego lekarza...może jakiś cud będzie..
    Anet, trzymaj się, ściskam Cię!

    f2w3ol2adwu1ceje.png
    Leon :)
  • Jola79 Ekspertka
    Postów: 182 87

    Wysłany: 9 lutego 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    Codziennie Was czytam (kilka godzin bo tyle piszecie)
    Wielkie GRATULACJE dla dziewczyn które widziały i słyszały serduszka swoich fasolek. Ostatnio któraś dodała zdjęcie i normalnie tak się wzruszyłam że aż się popłakałam.
    Ja miałam wizytę wczoraj ale sama nie wiem co mam o tym USG myśleć, mój lekarz stwierdził że wszystko jest za małe jak na ten czas, w kartotece napisał poronienie zagrażające, mam 19.02.wizytę u niego ale w szpitalu,tam ma lepszy sprzęt więc wtedy wszystko już będzie wiadome.

    Syn 21 lat.
    Aniołek 25.11.2017 (5tc) 05.03.2018 (10tc)
    Wyniki męża-OK.
    Niskie AMH
    wrzesień-wspomagacze.
  • Av Autorytet
    Postów: 711 827

    Wysłany: 9 lutego 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola79 wrote:
    Witajcie!
    Codziennie Was czytam (kilka godzin bo tyle piszecie)
    Wielkie GRATULACJE dla dziewczyn które widziały i słyszały serduszka swoich fasolek. Ostatnio któraś dodała zdjęcie i normalnie tak się wzruszyłam że aż się popłakałam.
    Ja miałam wizytę wczoraj ale sama nie wiem co mam o tym USG myśleć, mój lekarz stwierdził że wszystko jest za małe jak na ten czas, w kartotece napisał poronienie zagrażające, mam 19.02.wizytę u niego ale w szpitalu,tam ma lepszy sprzęt więc wtedy wszystko już będzie wiadome.
    A nie może być tak, że po prostu owulacja była później?

    f2w3ol2adwu1ceje.png
    Leon :)
  • Tasia86 Ekspertka
    Postów: 236 298

    Wysłany: 9 lutego 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola79 - zauważyłam, że lekarze uparcie próbują się trzymać daty z OM, nie biorąc pod uwagę, że owulacja czy zagnieżdżenie mogły się przesunąć. Z tego co pamiętam to dopiero kilka dni temu udało się uwidocznić Twoją dzidzię w macicy, więc ciąża jest na pewno jeszcze młoda. Czy wczoraj byłaś u tego samego lekarza, który wcześniej Ci wmawiał ciążę pozamaciczną? Bo moim zdaniem ma albo jakiś przedpotopowy sprzęt albo nie umie robić usg.

    Synek ur. w 2016 :)
    zud3gzu3sbje76xe.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 9 lutego 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola79 spokojnie ja mam ciążę ponad tydzień młodsza. Widzę co wizytę dzidziuś rośnie i jest troszkę do przodu.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Mamaawiki Autorytet
    Postów: 304 266

    Wysłany: 9 lutego 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola kochana może lekarz sie pomylił przez kiepski sprzet do Usg .Dzidziuś na tym etapie może jeszcze nadrobić wszystko.Trzymam kciuki za ciebie i za maluszka .
    Anet trzymam kciuki za twój cud

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2018, 12:16


    8p3oskjor69op845.pniv09df9hiyby5l2y.png
    Udało się drugi cud pojawił się w 9 cyklu starań
    Niedoczynność tarczycy,hashimoto(anty TPO powyżej 600),hiperprolaktymia,torbiele piersi
  • natalinka Autorytet
    Postów: 1873 1190

    Wysłany: 9 lutego 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola trzymam kciuki, by wszystko było dobrze!

    Jola79 lubi tę wiadomość

    201404234670.png

    cfc61914ad.png
  • natalinka Autorytet
    Postów: 1873 1190

    Wysłany: 9 lutego 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, orientujecie się czy można jeść ser feta w ciąży?

    201404234670.png

    cfc61914ad.png
  • KasW91 Ekspertka
    Postów: 158 171

    Wysłany: 9 lutego 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalinka wrote:
    Dziewczyny, orientujecie się czy można jeść ser feta w ciąży?

    Jeżeli jest zrobiony z mleka pasteryzowanego to można :)

    Av, Rucola lubią tę wiadomość

    3jgxrjjge9czjwa2.png
    2 lata starań
    18.06.2016 - Aniołek :*
    24 cykl - szczęśliwy :) oby tak pozostało
  • KasW91 Ekspertka
    Postów: 158 171

    Wysłany: 9 lutego 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące :)

    3jgxrjjge9czjwa2.png
    2 lata starań
    18.06.2016 - Aniołek :*
    24 cykl - szczęśliwy :) oby tak pozostało
  • Vlinder Autorytet
    Postów: 632 579

    Wysłany: 9 lutego 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matkapatka wrote:
    Kobietki proszę o mnóstwo kciuków. Miałam dzisiaj wizytę i dostałam skierowane do szpitala. Uprosiłam aby iść do niego we wtorek dopiero, bo nie ma nas do pon. bo robimy wyjazdowe urodziny syna.
    Znowu powtórka tylko że to 9 tc a nie 24 tc. Szyjka krótka. Ryczę. Nie wiem co będzie z Fasolką czy dam radę donosić. Co z synkiem jak mnie nie będzie...masakra jakaś. Tak nie lubię szpitali.
    trzymam kciuki, badz dobrej mysli

    bhywvcqgxdl0na75.png
  • Av Autorytet
    Postów: 711 827

    Wysłany: 9 lutego 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasW91 wrote:
    Jeżeli jest zrobiony z mleka pasteryzowanego to można :)
    Dokładnie, każdy ser można jeść, jeśli jest z pasteryzowanego mleka. Poczytajcie etykiety w marketach - znaleźć sery z niepasteryzowanego mleka naprawdę nie jest łatwo, zwykle to będą hardkorowe francuskie "śmierdziuchy", których w ciąży kijem byście nie ruszyły :P No i oryginalne oscypki odpadają niestety :(

    f2w3ol2adwu1ceje.png
    Leon :)
  • CzterolistnaKoniczyna Autorytet
    Postów: 996 811

    Wysłany: 9 lutego 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesoła89 wrote:
    Kobietki widzę, że już sie poumawiałyście na usg prenatalne a idziecie tez na test Pappa? Jak pytałam swojego lekarza to powiedział, że nie widzi potrzeby ale jak coś to mi da namiary. Usg prenatalne na pewno zrobię ale z tym pappa to sama nie wiem...I tak jak zrobiłam wywiad to prawie wszystkie koleżanki robiły to pappa. Proszę powiedzcie mi jak z tym u was?
    Ja póki co idę na prenatalne w 11+4 tyg ciąży :-) Jeśli tam wyszłyby jakieś nieprawidłowości to wtedy będę robiła dodatkowe badania.

    4a013c5b60.png
    V Leiden hetero (trombofilia wrodzona), KiR AA (accofil)
    Aniołek 02.2020 8tc.
    Aniołek 10.2020 15tc.
    CB 05.2021
    Synek 9.2018 ❤🍀
    Ja: potwierdzony PCOS, niedoczynność tarczycy
    12.2017 laparo-histero ->ok; kauteryzacja
    M: obniżona koncentracja, HBA-ok, Fragmentacja-ok
  • Jola79 Ekspertka
    Postów: 182 87

    Wysłany: 9 lutego 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tasia86 wrote:
    Jola79 - zauważyłam, że lekarze uparcie próbują się trzymać daty z OM, nie biorąc pod uwagę, że owulacja czy zagnieżdżenie mogły się przesunąć. Z tego co pamiętam to dopiero kilka dni temu udało się uwidocznić Twoją dzidzię w macicy, więc ciąża jest na pewno jeszcze młoda. Czy wczoraj byłaś u tego samego lekarza, który wcześniej Ci wmawiał ciążę pozamaciczną? Bo moim zdaniem ma albo jakiś przedpotopowy sprzęt albo nie umie robić usg.
    Teraz byłam u mojego lekarza który był 2 tyg.na urlopie, do tamtego,,Slepego''już napewno nie pójdę.A mój jest naprawdę dobrym lekarzem.
    OM miałam 20.12.a owu. na pewno miałam 02.01.bo miałam śluz płodny,a w ogóle pózniej już nie mogło dojść do zapłodnienia bo mąż wyjechał na tydzień. zawsze miałam cykle 26-27dni.
    12.01 robiłam bete i wyszła 0.1 a 5 dni pózniej 17.01 beta już wyszła 139. kurde w żaden sposób się nie mogę doliczyć. Nic innego mi nie pozostaje jak tylko czekać jeszcze 10 dni.

    Syn 21 lat.
    Aniołek 25.11.2017 (5tc) 05.03.2018 (10tc)
    Wyniki męża-OK.
    Niskie AMH
    wrzesień-wspomagacze.
‹‹ 225 226 227 228 229 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ