Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • Vlinder Autorytet
    Postów: 632 579

    Wysłany: 14 lutego 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciumcioszka wrote:
    Rozumiem ze Scheveningen lub okolice;) kiedys tam jezdzilam.co tydzien. bardzo dobrze sie tam czulam no bo wiesz Jod i takie tam. ale sama Holandia bardzo mi sie podoba. piekne tereny, ludzie calkiem obcy sa przyjaznie nastawienie. powiedza dzien dobry bez powodu :) raj ;) ywielbiam ten kraj:)
    Może kiedyś się spotkamy w kraju tulipanów :)

    bhywvcqgxdl0na75.png
  • Vlinder Autorytet
    Postów: 632 579

    Wysłany: 14 lutego 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    A ja mam od wczoraj szafe w sypialni wiec zajmuje sie porzadkami (przeprowadzilismy sie ponad rok temu). A ze dzis popielec i zakaz seksu to walentynkowo popijamy herbate i marzymy o owulacji.
    Wszystkiego dobrego i duzo milosci.
    Malgonia super, ze się odezwałaś, wszystkiego dobrego dla Ciebie, dla Was :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2018, 21:25

    Malgonia lubi tę wiadomość

    bhywvcqgxdl0na75.png
  • Vlinder Autorytet
    Postów: 632 579

    Wysłany: 14 lutego 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam, jeszcze przed ciążą kocyk, szary - namówila mnie przyjaciolka :) inne rzeczy kupię dopiero od maja. Z synem kupowałam powoli od poczatku ciąży, teraz chcę poczekać. Również nie lubie typowych kolorów dla chłopca - niebieski, dla dziewczynki różowy. Różu nie lubie w ogóle, więc jesli urodzi sie córka bedzie chodziła w ubraniach nie różowych :)

    bhywvcqgxdl0na75.png
  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 14 lutego 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciumcioszka wrote:
    No ja tez mam takie uczucie i wrecz co chwile chodze do wc upewnic sie ze wszytko ok.
    Ja też tak robię

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 14 lutego 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alunia cudne wiesci :)
    Małgonia pozdrawiam Cię :*
    Kolejny dzien zdycham od mdłosci,nawet na wieczor nie daja spokoju,dobraanoc

    Malgonia lubi tę wiadomość

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • natalinka Autorytet
    Postów: 1873 1190

    Wysłany: 14 lutego 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia - oby wszystko potoczyło się po Waszej myśli!

    Malgonia lubi tę wiadomość

    201404234670.png

    cfc61914ad.png
  • natalinka Autorytet
    Postów: 1873 1190

    Wysłany: 14 lutego 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niedługo chyba nie będę miała pomysłu na obiad... Po jednym razie odrzuca mi wszystko co przygotuję, śmierdzi i nie chcę na to patrzeć... I tak jak w pierwszej ciąży, jedyne co w miarę akceptuję to rosół...

    201404234670.png

    cfc61914ad.png
  • Av Autorytet
    Postów: 711 827

    Wysłany: 14 lutego 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalinka wrote:
    Ja niedługo chyba nie będę miała pomysłu na obiad... Po jednym razie odrzuca mi wszystko co przygotuję, śmierdzi i nie chcę na to patrzeć... I tak jak w pierwszej ciąży, jedyne co w miarę akceptuję to rosół...
    Współczuję, też tak miałam przez pewien czas. Raz ugotowałam buraki, których w ogóle nie ruszyłam. Tyle rzeczy z lodówki wylądowało w śmieciach, że aż mi wstyd :(

    f2w3ol2adwu1ceje.png
    Leon :)
  • Marzena782 Autorytet
    Postów: 529 448

    Wysłany: 14 lutego 2018, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) ja przytyłam Obecnie 3 kg wmawiam sobie ze 1 kg na miesiąc :P
    Co do szczypionek zaszczepie na Wszystko .
    Dziś Poprostu zwaliło mnie z nóg , trzęsę się z zimna „ już przeszło „ głowa strasznie boli , kręgi szyjne dają mi w kość . :(
    My z M tez już jesteśmy na końcówce budowy domu a raczej jego wyposażenia :) , w kwietniu już przeprowadzka Jupii .
    Dziś na Walentynki dostałam duże Rafaello :)
    Chodzę ciagle siu siu . Ciągnie strasznie w dole :((

    Malgonia Bardzo se cieszę ze się odezwałas !:*
    Dużo namiętnych chwil wam życzę !:* :*

    Av lubi tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Pcos ,Pierwsza Owulacja i Udana! 16tydz. Ciąży !
    w4sqflw12tdr9ahl.png


  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 14 lutego 2018, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalinka wrote:
    Ja niedługo chyba nie będę miała pomysłu na obiad... Po jednym razie odrzuca mi wszystko co przygotuję, śmierdzi i nie chcę na to patrzeć... I tak jak w pierwszej ciąży, jedyne co w miarę akceptuję to rosół...
    Ja też mało rzeczy teraz toleruje niestety. W pierwszej ciąży praktycznie żadnych "cudów " a w tej co chwilę coś. Na zupki mam teraz większą chęć a na jakieś konkretniejsze potrawy to nie bardzo. Szczególnie mięso mi nie podchodzi a momentami aż śmierdzi

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 998

    Wysłany: 14 lutego 2018, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvi wrote:
    Ja na Walentynki też kwiatki dostałam. Niestety nie wiem jak się nazywają :D :')

    Wy też tak macie że czujecie brzuch cały dzień? Nie ból tylko takie jakby lekkie ciągnięcie?
    Mnie mocno bolą mięśnie brzucha. Tak jak po ćwiczeniach, po prostu obolałe mięśnie. Rozciągają się. No i w środku tak piecze jak się gwałtownie ruszę, kichnę ;) Robiłam ostatnio żeberka pieczone w miodzie, ale pyszne wyszły. Odrzuca mnie tylko od świeżego czosnku, a tak to wrócił mi apetyt i mdłości minęły :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2018, 23:21

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 13:54

    Marzena782, nick nieaktualny, Malgonia, Tasia86, natalinka, sylvi, Vlinder, Enii, asese, Natalia1984, nadulek, Deseo, Av, aLunia lubią tę wiadomość

  • Marzena782 Autorytet
    Postów: 529 448

    Wysłany: 15 lutego 2018, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Dziewczyny prosze trzymajcie dzis za mnie kciuki. Wchodze o 15 jako pierwsza jednak wiec nie ma mowy o opoznieniu. Bardzo sie boje ze wzgledu na te plamienia momentami krwawienia ale usilnie trzymam sie mysli ze to oproznienie krwiaka. Milego dnia Wam zycze :*


    Kciuki Zaciśnięte !!!:))

    4,5 roku starań
    Pcos ,Pierwsza Owulacja i Udana! 16tydz. Ciąży !
    w4sqflw12tdr9ahl.png


  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12472

    Wysłany: 15 lutego 2018, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Dziewczyny prosze trzymajcie dzis za mnie kciuki. Wchodze o 15 jako pierwsza jednak wiec nie ma mowy o opoznieniu. Bardzo sie boje ze wzgledu na te plamienia momentami krwawienia ale usilnie trzymam sie mysli ze to oproznienie krwiaka. Milego dnia Wam zycze :*
    Trzymam kciuki o i jestem pewna że wszystko skończy się tak jak u MamyIgi.
    jestem z Tobą :*

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12472

    Wysłany: 15 lutego 2018, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalinka wrote:
    Ja niedługo chyba nie będę miała pomysłu na obiad... Po jednym razie odrzuca mi wszystko co przygotuję, śmierdzi i nie chcę na to patrzeć... I tak jak w pierwszej ciąży, jedyne co w miarę akceptuję to rosół...
    Ja dziś gotuję kapusniak. mam nadzieję, ze nie przejdzie mi ochota jak już ugotuję :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na walentynki dostałam kwiaty od męża i laurki od dzieci ;)
    O szczepieniach dziecka jeszcze nie myślę...

  • Ciemnowlosa Autorytet
    Postów: 401 305

    Wysłany: 15 lutego 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do zachcianek to wczoraj zamowilam sobie lebaba w bulce z kurczakiem. To byl moj 1 kebab w ciazy az nie moglam sie doczekac taka szczesliwa bylam i co.. nie zjadlam nawet polowy byl okropny nie wiem czy kebab sie popsuł czy to mi się smaki zmienily..:(

    17.03.2014 - Staś, 3400, 58cm
    05.04.2017 - cp, usuniety lewy jajowod.. :(
    06.09.2018 - Ignaś, 3kg, 53cm
  • Bianka* Autorytet
    Postów: 621 502

    Wysłany: 15 lutego 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wizyty i również o nie proszę, bo jadę na Pappe.
    Miłego dnia!

    CzterolistnaKoniczyna, Rucola, Av, aLunia, MiSia :) lubią tę wiadomość

    w57vkrnt52z8506i.png
    dqprj44j7fvgc606.png
    08.09.2017 [*] 8tc
  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 15 lutego 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciemnowlosa wrote:
    Co do zachcianek to wczoraj zamowilam sobie lebaba w bulce z kurczakiem. To byl moj 1 kebab w ciazy az nie moglam sie doczekac taka szczesliwa bylam i co.. nie zjadlam nawet polowy byl okropny nie wiem czy kebab sie popsuł czy to mi się smaki zmienily..:(
    Pewnie smaki. Ja mam tak samo. Mięso mi śmierdzi i wydaje się popsute

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 15 lutego 2018, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki dziewczyny za dzisiejsze wizyty :)

    ckai3e3k2pedhvnb.png
‹‹ 265 266 267 268 269 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ