Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 581 657

    Wysłany: 19 lutego 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Av wrote:
    Jadę na IP, położna mi kazała :(
    Trzymajcie proszę kciuki, mam złe przeczucia :( :( :(
    Musi być dobrze!

    Basia - wrzesień 2018
    Gosia - maj 2024
  • Ciemnowlosa Autorytet
    Postów: 401 305

    Wysłany: 19 lutego 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Av chodzi o wymioty? Moze sie czyms ostro zatrulas? Zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze:*

    17.03.2014 - Staś, 3400, 58cm
    05.04.2017 - cp, usuniety lewy jajowod.. :(
    06.09.2018 - Ignaś, 3kg, 53cm
  • Mamaawiki Autorytet
    Postów: 304 266

    Wysłany: 19 lutego 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Av trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze


    8p3oskjor69op845.pniv09df9hiyby5l2y.png
    Udało się drugi cud pojawił się w 9 cyklu starań
    Niedoczynność tarczycy,hashimoto(anty TPO powyżej 600),hiperprolaktymia,torbiele piersi
  • Marzena782 Autorytet
    Postów: 529 448

    Wysłany: 19 lutego 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Av trzymam kciuki !:* musi Być dobrze !

    Słuchajcie normalnie jakiś pech na około 1 szwagierka 10tydzien okazało się ze ma Toksoplazmozę „ czy któraś z was mogła by mi powiedzieć coś więcej ?” - dodam ze jadła dużo surowego : polska , szynki dojrzewające itp.
    Z kolei 2 szwagierka ma Półpaśca .
    Im lepiej się czuje dziewczyny tym bardziej się boje :( boje ze może być coś nie tak !!!
    Mdłości w większości ustały .. przypływ jest energii .. zaraz zaczynam 2 magiczny Trymestr .
    A za równy tydzień mam tego samego dnia 2 badania prenatalne u 2 innych lekarzy - jeden na NFZ , drugie badanie u mojego lekarza - Oboje maja certyfikat.

    4,5 roku starań
    Pcos ,Pierwsza Owulacja i Udana! 16tydz. Ciąży !
    w4sqflw12tdr9ahl.png


  • Niepohamowana M Debiutantka
    Postów: 11 75

    Wysłany: 19 lutego 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzena782 wrote:
    Av trzymam kciuki !:* musi Być dobrze !

    Słuchajcie normalnie jakiś pech na około 1 szwagierka 10tydzien okazało się ze ma Toksoplazmozę „ czy któraś z was mogła by mi powiedzieć coś więcej ?” - dodam ze jadła dużo surowego : polska , szynki dojrzewające itp.
    Z kolei 2 szwagierka ma Półpaśca .
    Im lepiej się czuje dziewczyny tym bardziej się boje :( boje ze może być coś nie tak !!!
    Mdłości w większości ustały .. przypływ jest energii .. zaraz zaczynam 2 magiczny Trymestr .
    A za równy tydzień mam tego samego dnia 2 badania prenatalne u 2 innych lekarzy - jeden na NFZ , drugie badanie u mojego lekarza - Oboje maja certyfikat.


    Mdłości gdy zbliża się 2 trymestr mijają ja tak miałam w pierwszej ciąży teraz jest 11 tc i mdłości ustąpiły i jest w tedy więcej energi to nie zły objaw wrecz przeciwnie. Co do toksoplazmozy to można się nią zarazić od surowego mięsa więc w ciąży nie zaleca się jedzenie surowego mięsa. Po za tym jak się ją wczesnie wykryje da sie ja wyleczyć i zmniejszyc ryzyko poronienia. A pół pasiec też się leczy ale nie jest tak groźny dla ciąży jak toksoplazmoza

    Marzena782 lubi tę wiadomość

  • Niepohamowana M Debiutantka
    Postów: 11 75

    Wysłany: 19 lutego 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny ;) jestem w drugiej ciąży 11 tc dziś zaczeliśmy a w domu mamy już prawie 10 miesięcznego syna o niego staraliśmy się prawie 2 lata o drugie się nie staraliśmy 'samo wyszło' :)



    [link=https://www.suwaczki.com/]2nn3rjjgm13gvw16.png[/link]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2018, 21:47

    Vlinder, Rucola, promyczek 39, 100krotka30, CzterolistnaKoniczyna, matkapatka, Marzena782, Herbata, monika_86, Mum2b, nick nieaktualny, asese, sylvi, MiSia :), Nika87 lubią tę wiadomość

  • Vlinder Autorytet
    Postów: 632 579

    Wysłany: 19 lutego 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepohamowana M wrote:
    Czesc dziewczyny ;) jestem w drugiej ciąży 11 tc dziś zaczeliśmy a w domu mamy już prawie 10 miesięcznego syna o niego staraliśmy się prawie 2 lata o drugie się nie staraliśmy 'samo wyszło' :)
    Witaj :)

    bhywvcqgxdl0na75.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 19 lutego 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Av wrote:
    Jadę na IP, położna mi kazała :(
    Trzymajcie proszę kciuki, mam złe przeczucia :( :( :(
    Będzie dobrze. Dostaniesz kroplówkę i siły wrócą :)
    Maluszek wyciąga to co potrzebuje i dla mamusi braknie.

    Rucola lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12472

    Wysłany: 19 lutego 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Av wrote:
    Jadę na IP, położna mi kazała :(
    Trzymajcie proszę kciuki, mam złe przeczucia :( :( :(
    Trzymaj sie j daj znac vo u Ciebie jak poczujesz się lepiej

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 19 lutego 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Av kciuki !

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 19 lutego 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Av wrote:
    Jadę na IP, położna mi kazała :(
    Trzymajcie proszę kciuki, mam złe przeczucia :( :( :(
    Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze z malenstwem a tobie szybko pomogli kochana. Trzymaj się :-)

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • Bizonka Autorytet
    Postów: 483 110

    Wysłany: 20 lutego 2018, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Av trzymam kciuki mocno mocno :*

    31 lat // starania od 2014 // pierwsza ciaza TP-- OM 29.09.2018-- USG 22.09.2018
    w57vdqk3h42q0fr4.png
    m3sxrjjgx23zok21.png
  • Nadzieja2018 Ekspertka
    Postów: 153 120

    Wysłany: 20 lutego 2018, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak narazie znoszę idealnie tylko piersi trochę zero wymiotów mdłości

    w4squgpj8vhcpzbo.png
    44dc serduszko bije dzidzia 4mm
    24dc beta 18,65, 30dc beta 877,45, 37dc beta 13358, 40
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 20 lutego 2018, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika_86 wrote:
    Witam wrześniowe mamy :) Planowany poród 11.09.18. W końcu załapało w 21 cs.
    Witaj,mamy ten sam termin:))

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 20 lutego 2018, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Av jak sytuacja?

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2018, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prenatalne mialyscie wykonywane dopochwowo czy juz brzusznie? Ja mam jutro i sie zastanawiam czy brać męża :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2018, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 13:58

  • Nadzieja2018 Ekspertka
    Postów: 153 120

    Wysłany: 20 lutego 2018, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do zrobienia glukoza i mocz oprócz innych badań. Mocz wiadomo jałowy pojemnik i z środkowego strumienia nacz czo pierwszy mocz? A glukoza to x krwi czy to to wypicia?

    w4squgpj8vhcpzbo.png
    44dc serduszko bije dzidzia 4mm
    24dc beta 18,65, 30dc beta 877,45, 37dc beta 13358, 40
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 20 lutego 2018, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MK.mk wrote:
    Prenatalne mialyscie wykonywane dopochwowo czy juz brzusznie? Ja mam jutro i sie zastanawiam czy brać męża :)

    Ja miałam i tak i tak na zmiane. Tak gdzie chodzę to mąż siedzi za kotarka i mnie nie widział, tylko ma wyświetlany obraz z USG. Może też u ciebie jest takie rozwiązanie.

    Av myślę o tobie.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Bianka* Autorytet
    Postów: 621 502

    Wysłany: 20 lutego 2018, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Av powodzenia!
    Glukoza na czczo, to jedno kłucie
    Krzywa cukrowa, to wypicie glukozy i kłucie 3 razy w odstępach godzinnych. Przy czym cały ten czas, trzeba siedzieć w laboratorium :/

    w57vkrnt52z8506i.png
    dqprj44j7fvgc606.png
    08.09.2017 [*] 8tc
‹‹ 304 305 306 307 308 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ