Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 2 marca 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-) dziewczyny melduję się po badaniu prenatalnym. Z moim syneczkiem wszystko dobrze póki co :-) mam już w domu córeczkę wiec będzie parka. Płeć u nas pewna na 100% pokazała bym wam zdjęcie to bylybyscie w szoku jak świetnie widać wszystko ( zdjęcie glowica spod pośladków)ale ze względu na kradzież zdjęć nie zrobię tego :-)

    Miałam badanie na nfz. Pani doktor przemiła i dokładna z 5 razy lapalysmy serduszko bo mały fikał. Przepływy ok, serduszko 4 komorowe data porodu wg usg 5.09 wiec dzień różnicy wg om.
    Mimo złych wyników testu pappa miałam 0,398 MoM wolne b-gg, i papa 0,53 MoM ryzyko skorygowane niskie.

    Fhr 164
    Crl 70.9
    Nt 1,6
    Bpd 23
    Kość nosowa obecna.
    Usg na voluson E8 BT13.

    Dla wszystkich dziewczyn u których przestały boleć piersi, minęły mdłości u mnie też tak było skończyły się w 11t1dz i nie świadczyły o niczym złym :-)
    A po tym co się naczytalam szłam na badanie z sercem na ramieniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2018, 15:58

    KasW91, asese, monika_86, RusałkaPL, nick nieaktualny, Deseo, Av, DoveLove, Tasia86, GuBo, Marzena782, Bianka*, natalinka, natalinka, natalinka, natalinka, natalinka, aLunia, Paulla89, zuza88, Vlinder, Wesoła89, Natalia1984, matkapatka, sylvi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • RusałkaPL Przyjaciółka
    Postów: 74 100

    Wysłany: 2 marca 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Dziewczyny a tak z innej beczki oczywiście też bliskiej ciężarówce :D
    Co dziś gotujecie? U mnie powtórka z środy czyli ogórkowa tylko zamiast racuchów, naleśniki z serem ;)

    U mnie dziś drugi dzień pysznego leczo z cukinią, kiełbaską i boczkiem. Omnomnom!

    pKjTp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asese wrote:
    Mnie moja ginka wzięła z zaskoczenia;D więc nie miałam kiedy się stresować. To zrozumiałe, że się stresujesz, pomyśl jednak, że już zaraz zobaczysz swojego kochanego krasnoludka:) Mój mąż mawia, gdy ja tak przeżywam "Tylko spokój nas może uratować". Ja też jestem wielkim wrażliwcem i panikarą, ale myślę sobie, że jedyne, co możemy zrobić dla dzidziusia dobrego w takich chwilach oczekiwania, to myśleć pozytywnie, żeby ograniczyć wydzielanie tego wrednego kortyzolu. Wiem, łatwo powiedzieć;)
    Moj maz jest oazą spokoju. Dla niego zawsze wszystko bedzie dobrze, dziecko na pewno zdrowe i nie ma innej opcji. Ja jestem najwieksza pesymistka swiata, juz przewertowalam pol Internetu zeby sie orientowac na co zwracac uwage na badaniach prenatalnych i jakie mogą być złe oznaki. Wiem, że szkodze tym stresem dzidziusiowi:(

  • Deseo Autorytet
    Postów: 782 639

    Wysłany: 2 marca 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka30- gratulacje :)
    RusałkaPL wrote:
    U mnie dziś drugi dzień pysznego leczo z cukinią, kiełbaską i boczkiem. Omnomnom!
    o fuuuuj nie mogę myśleć a co dopiero patrzeć czy jeść o kiełbasie czy boczku hhee

    monika_86, Av, 100krotka30 lubią tę wiadomość

    Emilka 2012 <3
    kgKip1.png
  • mitaka Autorytet
    Postów: 980 872

    Wysłany: 2 marca 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwa razy mialam lozysko na przedniej. Ruchy czulam raz w 17 tyg, 2 raz w 16. Detektora nie uzywalam to nie wiem. W pozniejszej ciazy brzuch caly falowal i robily sie dziwne figury z cyklu lokiec,kolano,dupka ;) co do porodu to nie wiem jak syn wychodzil ;) ale wyszedl i nic nie mowili w trakcie :)

    asese, Vlinder lubią tę wiadomość

    zrz6ha0087gvqc3d.png
    ex2bi09kf6yrzsk3.png
  • Ciemnowlosa Autorytet
    Postów: 401 305

    Wysłany: 2 marca 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja Wam zrobie smaczka i powiem, ze zamowilam sobie danie gyros mmm :D ale sie napcham w koncu

    17.03.2014 - Staś, 3400, 58cm
    05.04.2017 - cp, usuniety lewy jajowod.. :(
    06.09.2018 - Ignaś, 3kg, 53cm
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 2 marca 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ładne brzuszki :)
    Ja to na razie mam taki wydęty ,moze od progesteronu,no w kazdym razie nie wyglada jeszcze na brzuszek ciązowy :P

    Dzis na obiad leczo warzywne i wątróbka gotowana.

    Nadulek sercem z Tobą :*

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • asese Autorytet
    Postów: 307 249

    Wysłany: 2 marca 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja pokażę, jaka jestem brzuchatka:) Przypuszczam, że do jego wyglądu niewiele przyczynił się dzidziuś, a więcej tłuszcz i wzdęcia, ale cóż, każdy ma taki ciążowy brzuszek na jaki zasłużył;) Pocieszam się tym, że przynajmniej to sadełko przydaje się w momencie robienia zastrzyków clexane.
    https://zapodaj.net/200ca7fa76822.jpg.html

    Rucola, Deseo, monika_86, Vlinder, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    rg50flw1ig1o65jx.png
  • asese Autorytet
    Postów: 307 249

    Wysłany: 2 marca 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mitaka wrote:
    Dwa razy mialam lozysko na przedniej. Ruchy czulam raz w 17 tyg, 2 raz w 16. Detektora nie uzywalam to nie wiem. W pozniejszej ciazy brzuch caly falowal i robily sie dziwne figury z cyklu lokiec,kolano,dupka ;) co do porodu to nie wiem jak syn wychodzil ;) ale wyszedl i nic nie mowili w trakcie :)

    He, he, rozbawiłaś mnie, gratki za taką optymistyczną odpowiedź:) Marzę o tym, żeby poczuć tego typu ruchy, jeszcze nigdy nie było mi dane, ale teraz musi się udać.

    rg50flw1ig1o65jx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asese wrote:
    To i ja pokażę, jaka jestem brzuchatka:) Przypuszczam, że do jego wyglądu niewiele przyczynił się dzidziuś, a więcej tłuszcz i wzdęcia, ale cóż, każdy ma taki ciążowy brzuszek na jaki zasłużył;) Pocieszam się tym, że przynajmniej to sadełko przydaje się w momencie robienia zastrzyków clexane.
    https://zapodaj.net/200ca7fa76822.jpg.html
    Ja też na clexanie ( a wlasciwie neoparinie, bo tanszy). Moj brzuch wyglada strasznie. Siniaki, krwiaki i nie raz jak trafie w miesien to ałł

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2018, 16:06

  • Bizonka Autorytet
    Postów: 483 110

    Wysłany: 2 marca 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow :) ja tez zrobie jutro :)

    asese lubi tę wiadomość

    31 lat // starania od 2014 // pierwsza ciaza TP-- OM 29.09.2018-- USG 22.09.2018
    w57vdqk3h42q0fr4.png
    m3sxrjjgx23zok21.png
  • Av Autorytet
    Postów: 711 827

    Wysłany: 2 marca 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po dzisiejszej wizycie, widzę, że tylko ja wizytowałam dzisiaj :)
    Ciśnienie mam idealne: 120/80, więc trochę mi ulżyło. USG nie było, więc tylko mnie kobieta wymacała. Szyjka się trzyma pięknie, więc ok :) Schudłam pół kg... no ale po tych wymiotach należało się tego spodziewać.
    Na zaparcia poleciła Colon C. Czy któraś z Was go brała?

    Teraz jestem w pracy, ale tak mi się spać chce, że chętnie położyłabym się nawet na podłodze...

    aLunia, Deseo, zuza88, asese, 100krotka30, promyczek 39, Vlinder, MiSia :), nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2w3ol2adwu1ceje.png
    Leon :)
  • Marzena782 Autorytet
    Postów: 529 448

    Wysłany: 2 marca 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asese wrote:
    To i ja pokażę, jaka jestem brzuchatka:) Przypuszczam, że do jego wyglądu niewiele przyczynił się dzidziuś, a więcej tłuszcz i wzdęcia, ale cóż, każdy ma taki ciążowy brzuszek na jaki zasłużył;) Pocieszam się tym, że przynajmniej to sadełko przydaje się w momencie robienia zastrzyków clexane.
    https://zapodaj.net/200ca7fa76822.jpg.html

    Gdzie ty widzisz tłuszcz ? :O Haha jesteś piękna :) ja tez na Clexanie .

    asese lubi tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Pcos ,Pierwsza Owulacja i Udana! 16tydz. Ciąży !
    w4sqflw12tdr9ahl.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu wszystkie bierzecie clexane, kiedy sa tansze zamienniki o identycznym skladzie? Pytam z ciekawości. Lekarze Wam tak radzili?

    evitkagg85 lubi tę wiadomość

  • Bianka* Autorytet
    Postów: 621 502

    Wysłany: 2 marca 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadulek, strasznie mi przykro i trzymam kciuki!
    Ja się dzisiaj nawkurzałam, że masakra. Gościu wjechał we mnie pod marketem, na szczęście nie robił problemów, więc obyło się bez policji. Spisaliśmy protokół szkody i w następnym tygodniu oddaje auto do serwisu, wrrrrr

    Super macie brzuszki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2018, 17:15

    Bizonka, natalinka lubią tę wiadomość

    w57vkrnt52z8506i.png
    dqprj44j7fvgc606.png
    08.09.2017 [*] 8tc
  • Marzena782 Autorytet
    Postów: 529 448

    Wysłany: 2 marca 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krasnalowa ja tez Neoparin Biorę bo Tańszy :( czasami tak boli ze potrafię wyjąc igle do połowy wbita i wbić w inne miejsce , ból jest OKROPNY :/ czasami

    asese lubi tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Pcos ,Pierwsza Owulacja i Udana! 16tydz. Ciąży !
    w4sqflw12tdr9ahl.png


  • natalinka Autorytet
    Postów: 1873 1190

    Wysłany: 2 marca 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczne macie te brzuszki!!!

    asese lubi tę wiadomość

    201404234670.png

    cfc61914ad.png
  • Bizonka Autorytet
    Postów: 483 110

    Wysłany: 2 marca 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy WY też tak macie- pyt do tych, które mają ograniczenia żywieniowe różnej natury:

    Mam zachcianki, i to takie agresywne, do wszystkiego prawie czego nie mogę jeść, jajka, produkty mleczne itp. Po prostu zdycham!


    Jak patrzę na te brzuszki to tylko zazdroszczę :D

    Marzena782, asese lubią tę wiadomość

    31 lat // starania od 2014 // pierwsza ciaza TP-- OM 29.09.2018-- USG 22.09.2018
    w57vdqk3h42q0fr4.png
    m3sxrjjgx23zok21.png
  • natalinka Autorytet
    Postów: 1873 1190

    Wysłany: 2 marca 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czytam te Wasze wyniki i trochę zaczynam się niepokoić, bo u naszego dzidzia tętno wynosiło 173...

    201404234670.png

    cfc61914ad.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12472

    Wysłany: 2 marca 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny ponownie. Witam się po pracy.
    Nadulek ogromnie mi przykro. Chyba żadne słowa w tej sytuacji nie dadzą Ci pocieszenia :(
    Dziewczyny piękne macie brzuszki, mój też jest dość dorodny, ale to raczej wynik ciąży spożywczej ;) 3 kg na plusie
    Dziś na obiad mamy kotleciki z kaszy jaglanej i jarmużu, frytki z batatów i surówkę z marchewki ale najchętniej zjadłabym naleśniory z dżemorem oblane czekoladą :P

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
‹‹ 420 421 422 423 424 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ