Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • Bianka* Autorytet
    Postów: 621 502

    Wysłany: 6 marca 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany, u nas cały dzień leje :/ Na dodatek młody podziębiony, więc siedzimy w domu i już szału dostaje. Już nie mogę doczekać się wiosny i momentu kiedy wyruszę do ogrodu, z sekatorem :) Uwielbiam prace w ogrodzie, nic mnie tak nie relaksuje. W tym roku i tak ograniczę się do lekkich prac, a resztę zlecimy firmie. Jak ja to przeżyje ;) :D

    Av lubi tę wiadomość

    w57vkrnt52z8506i.png
    dqprj44j7fvgc606.png
    08.09.2017 [*] 8tc
  • Necik Przyjaciółka
    Postów: 64 46

    Wysłany: 6 marca 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja dzidzia miała tętno w 10+5 - 167 a w 13+0 158

  • Bizonka Autorytet
    Postów: 483 110

    Wysłany: 6 marca 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszukiwany/ Poszukiwana
    coś do jedzenia- pomysły


    Co dziś jecie, lub na co aktualnie macie ochotę?

    Ostatnio jak pisałyście o racuchach to się okazał strzał w dziesiątkę na mdłości :)

    Z chęcią poznam więcej smaków w ciąży :)

    31 lat // starania od 2014 // pierwsza ciaza TP-- OM 29.09.2018-- USG 22.09.2018
    w57vdqk3h42q0fr4.png
    m3sxrjjgx23zok21.png
  • KaZetka Koleżanka
    Postów: 48 109

    Wysłany: 6 marca 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bizonka ja dziś naleśniki z maki orkiszowej z nadzieniem warzywnym: brokuł, marchew, cebula, kukurydza- podduszone. Wymieszane z otwartym żółtym serem. Zapieczone w piekarniku. Polane sosem czosnkowym własnej roboty czyli jogurt grecki plus czosnek plus sól. Wyżera ze człowiek ledwo się po niej rusza ;) polecano tudzież zapraszam (zawsze robię jak dla wojska).

    Rucola lubi tę wiadomość

    prsif1y.png
  • asese Autorytet
    Postów: 307 249

    Wysłany: 6 marca 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mitaka wrote:
    Dziewczyny fhr tetno waszych dzieciaczkow w 11-13 tyg to?
    U mnie dotychczas przedstawiało się to tak:
    8tyg.1dzień- 164
    8tyg.6dni- 182
    10t.6d. - 167
    11t.6d.- 154
    Tętno Twojego dzidziusia jak najbardziej mieści się w normie, więc nie zamartwiaj się, pewnie dzidziuś był pobudzony Twoimi emocjami.

    rg50flw1ig1o65jx.png
  • asese Autorytet
    Postów: 307 249

    Wysłany: 6 marca 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tasia86 wrote:
    Hej dziewczyny, przyszłam się pochwalić, że właśnie przyszły wyniki Harmony i jest zdrowa dziewczynka :) Adusia :) A taka byłam pewna, że będzie znowu chłopak ;)
    Tasiu, moje gratulacje, ależ cudownie, że dzidzia zdrowa i będziecie mieli parkę:)

    Tasia86, mitaka lubią tę wiadomość

    rg50flw1ig1o65jx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaZetka wrote:
    Bizonka ja dziś naleśniki z maki orkiszowej z nadzieniem warzywnym: brokuł, marchew, cebula, kukurydza- podduszone. Wymieszane z otwartym żółtym serem. Zapieczone w piekarniku. Polane sosem czosnkowym własnej roboty czyli jogurt grecki plus czosnek plus sól. Wyżera ze człowiek ledwo się po niej rusza ;) polecano tudzież zapraszam (zawsze robię jak dla wojska).


    Oj zjadłabym :D
    Ja dziś zrobiłam zapiekankę makaronową z kurczakiem,papryką, pieczarkami cebulą no i oczywiście serem, duzoooooo sera ;) Jeszcze na jutro będziemy spokojnie mieć.

    Bizonka lubi tę wiadomość

  • Av Autorytet
    Postów: 711 827

    Wysłany: 6 marca 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bizonka wrote:
    Poszukiwany/ Poszukiwana
    coś do jedzenia- pomysły


    Co dziś jecie, lub na co aktualnie macie ochotę?
    Trochę obok tematu, ale właśnie spędziłam godzinę szukając w necie lizaków, które uwielbiałam w dzieciństwie. Po prostu MUSZĘ takiego lizaka! :( A nie mogę znaleźć i boję się, że już ich nie robią. Nie pamiętam nazwy, tylko jak wyglądały. Ale bym sobie pudło takich wciągnęła na raz...

    f2w3ol2adwu1ceje.png
    Leon :)
  • Bizonka Autorytet
    Postów: 483 110

    Wysłany: 6 marca 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Av wrote:
    Trochę obok tematu, ale właśnie spędziłam godzinę szukając w necie lizaków, które uwielbiałam w dzieciństwie. Po prostu MUSZĘ takiego lizaka! :( A nie mogę znaleźć i boję się, że już ich nie robią. Nie pamiętam nazwy, tylko jak wyglądały. Ale bym sobie pudło takich wciągnęła na raz...


    A ja chcę jogurt, ale nie mogę :(

    31 lat // starania od 2014 // pierwsza ciaza TP-- OM 29.09.2018-- USG 22.09.2018
    w57vdqk3h42q0fr4.png
    m3sxrjjgx23zok21.png
  • asese Autorytet
    Postów: 307 249

    Wysłany: 6 marca 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Av wrote:
    Trochę obok tematu, ale właśnie spędziłam godzinę szukając w necie lizaków, które uwielbiałam w dzieciństwie. Po prostu MUSZĘ takiego lizaka! :( A nie mogę znaleźć i boję się, że już ich nie robią. Nie pamiętam nazwy, tylko jak wyglądały. Ale bym sobie pudło takich wciągnęła na raz...

    Jak wyglądał i jaki miał smak? Ja w dzieciństwie uwielbiałam gumy z "sokiem" w środku hubba bubba, te dzisiejsze już tak nie smakują.

    rg50flw1ig1o65jx.png
  • zuza88 Ekspertka
    Postów: 246 190

    Wysłany: 6 marca 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mitaka wrote:
    Dziewczyny fhr tetno waszych dzieciaczkow w 11-13 tyg to?

    158 ud/min

    p19uyx8dfb3tjm5a.png
  • natalinka Autorytet
    Postów: 1873 1190

    Wysłany: 6 marca 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś były udka i kurczak w sosie koperkowym, jutro będzie spaghetti. Marzy mi się domowa pizza...

    201404234670.png

    cfc61914ad.png
  • natalinka Autorytet
    Postów: 1873 1190

    Wysłany: 6 marca 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pamiętam takie lizaki czekoladowe... HIT czy HIP chyba...

    nick nieaktualny, Marzena782 lubią tę wiadomość

    201404234670.png

    cfc61914ad.png
  • Bizonka Autorytet
    Postów: 483 110

    Wysłany: 6 marca 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro z dzieciństwa to dla mnie nutella i tosty z masłem, same rzeczy, których nie mogę :/

    31 lat // starania od 2014 // pierwsza ciaza TP-- OM 29.09.2018-- USG 22.09.2018
    w57vdqk3h42q0fr4.png
    m3sxrjjgx23zok21.png
  • Ciemnowlosa Autorytet
    Postów: 401 305

    Wysłany: 6 marca 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86Monia wrote:
    Ja dzisiaj miałam wizytę kontrolną. Tętno 160.

    Za to ja ciśnienie 130 na 100 i tętno 102 przed wizytą hahaha
    I co na to lekarz? Ja nigdy nie mialam problemow i mialam 130/90 to troche krecil nosem ze bedziemy obserwowac.. tak sie martwie o to cisnienie.
    Ty sie leczysz czy to jednorazowa sytuacja?

    17.03.2014 - Staś, 3400, 58cm
    05.04.2017 - cp, usuniety lewy jajowod.. :(
    06.09.2018 - Ignaś, 3kg, 53cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciemnowlosa wrote:
    I co na to lekarz? Ja nigdy nie mialam problemow i mialam 130/90 to troche krecil nosem ze bedziemy obserwowac.. tak sie martwie o to cisnienie.
    Ty sie leczysz czy to jednorazowa sytuacja?

    Zespół białego fartucha plus stres. Rodzinna wysłała mnnie do kardiologa, miałam holter ciśnieniowy i wszystko ok. Ale kazał mi w domu mierzyć chociaż mówiłam, że mam dobre.

  • Ciemnowlosa Autorytet
    Postów: 401 305

    Wysłany: 6 marca 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze ja tez teraz tak reaguje mi cisnieniomierz kojarzy sie juz tylko z wysokim cisnieniem w 38tc z synem i stanem przedrzucawkowym. A ostatnio mierzylam z miesiac temu w przychodni i było 120/80 ksiazkowo. A znasz przyczyne czemu tak reagujesz u lekarza?

    17.03.2014 - Staś, 3400, 58cm
    05.04.2017 - cp, usuniety lewy jajowod.. :(
    06.09.2018 - Ignaś, 3kg, 53cm
  • Bizonka Autorytet
    Postów: 483 110

    Wysłany: 6 marca 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wysokie ciśnienie w ciąży jak na mnie- 90/60 i czuję, że jest wyższe. Może stąd zawroty głowy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2018, 18:18

    31 lat // starania od 2014 // pierwsza ciaza TP-- OM 29.09.2018-- USG 22.09.2018
    w57vdqk3h42q0fr4.png
    m3sxrjjgx23zok21.png
  • DoveLove Autorytet
    Postów: 762 374

    Wysłany: 6 marca 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podobnie u lekarza mam zawsze wysokie ciśnienie a w domu w normie. Nie cierpię badania ciśnienia, czuję jak mi żyły pulsują i to mnie tak brzydzi, że zaraz się denerwuje, a u lekarza dodatkowo nie potrafię się uspokoić.

    Ja dziś zrobiłam kotlety ziemniaczane a do tego sosik pomidorowy i fasolkę szparagową :) na jutro brak pomysłu.

    Bizonka lubi tę wiadomość

    qb3cwn15v37nxio5.png
    klz96iyehfls5pph.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem. To podświadomość chyba. Przechodziłam depresję i załamanie nerwowe wiele lat temu, może to konsekwencja. O ile w ciazy jest powód do stresu tak idąc do rodzinnej po receptę już nie. Jest to wkurzajace.

‹‹ 462 463 464 465 466 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ