Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • carolla90 Autorytet
    Postów: 253 449

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie niesmialo witam .. wizyta dopiero 29.01 bedzie 9t+0d. Mam synka z 2013 roku. Mieszkamy w Szwajcarii. Termin z OM na 3.09 ale po wizycie moze sie zmienic.

    Vlinder, JustynaG, Rucola, Herbata, nick nieaktualny, Malgonia lubią tę wiadomość

    Euthyrox 75mg
    nast. wizyta 29.03 godz 17.00
    w57vflw1ef7luw9o.png
    Synek Antoś 07.04.2013
    atdcwn15rm48xhpi.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D. myślami jestem z Tobą, dużo siły życze:**

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Vlinder Autorytet
    Postów: 632 579

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carolla90 wrote:
    Ja sie niesmialo witam .. wizyta dopiero 29.01 bedzie 9t+0d. Mam synka z 2013 roku. Mieszkamy w Szwajcarii. Termin z OM na 3.09 ale po wizycie moze sie zmienic.
    Witaj :)

    bhywvcqgxdl0na75.png
  • Kadża Autorytet
    Postów: 589 727

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D. Trzymaj się kochana
    Witam nowa mamę

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Carolla :)

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Marzena782 Autorytet
    Postów: 529 448

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doborek Carolla :)

    4,5 roku starań
    Pcos ,Pierwsza Owulacja i Udana! 16tydz. Ciąży !
    w4sqflw12tdr9ahl.png


  • Magdalena2202 Autorytet
    Postów: 1188 257

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolla witam mieszkasz w moim państwie marzeń :) może za rok i ja tam wkoncu wyląduje . Narazie jesteśmy tam bardzo częstymi gościnni na wakacje i ferie :)

    carolla90 lubi tę wiadomość

    klz9hdge0lglbc15.png

    dqpr9vvjo20nv5qb.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12472

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D. wrote:
    Cześć dziewczyny.
    U mnie komplikacje ma maksa. Ciąża pozamaciczna. Leżę w szpitalu i czekam co dalej.
    Jeśli okaże się, że ciąża żyje to czeka mnie operacja i usunięcie jajwodou. Jeśli ciąża się nie rozwija to postarają się usunąć ja farmakologiczne...

    Gorzej być nie mogło...
    Strasznie mi przykro :( nawet nie wiem jaj mogłabym Cię pocieszyć...

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Mum2b Autorytet
    Postów: 2259 1787

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D. wrote:
    Cześć dziewczyny.
    U mnie komplikacje ma maksa. Ciąża pozamaciczna. Leżę w szpitalu i czekam co dalej.
    Jeśli okaże się, że ciąża żyje to czeka mnie operacja i usunięcie jajwodou. Jeśli ciąża się nie rozwija to postarają się usunąć ja farmakologiczne...

    Gorzej być nie mogło...
    D. trzymaj się, jestem z Tobą.

    Corka - 2018
    Syn - 2021
  • carolla90 Autorytet
    Postów: 253 449

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena2202 wrote:
    Carolla witam mieszkasz w moim państwie marzeń :) może za rok i ja tam wkoncu wyląduje . Narazie jesteśmy tam bardzo częstymi gościnni na wakacje i ferie :)

    Ahhh nie wiem czy Szwajcaria az tak wspaniala.. jestem tu bo przywedrowalam za miloscia ( nie jest polakiem) i sie zakorzenilam.. mega drogo tu ...

    Euthyrox 75mg
    nast. wizyta 29.03 godz 17.00
    w57vflw1ef7luw9o.png
    Synek Antoś 07.04.2013
    atdcwn15rm48xhpi.png
  • Herbata Ekspertka
    Postów: 155 229

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolla90 witaj ☺
    D. bądź silna i trzymaj się kochana :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2018, 17:17

    16udvfxmgcokvnrf.png
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D. trzymaj się dzielnie Kochana. Mocno przytulam

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • Tasia86 Ekspertka
    Postów: 236 298

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D. przykro mi, że Cię to spotyka :( Wiem, że to zabrzmi okropnie, ale powinnaś "skorzystać" z tego, że jesteś w szpitalu i niech się tam dogłębnie zbadają. Może ta ciąża pozamaciczna jest jakoś powiązana z wcześniejszymi stratami i lekarze dojdą do tego jak Ci pomóc.

    Synek ur. w 2016 :)
    zud3gzu3sbje76xe.png
  • gilmoregirl Ekspertka
    Postów: 152 348

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, można dołączyć? :)

    Byłam dzisiaj na usg, widziałam centymetrowe maleństwo z bijącym serduszkiem. Najpiękniejszy widok świata :)

    Wg usg to 7t1d, a wstępny termin porodu to 7.09 :)

    Amy333, Marzena782, Vlinder, carolla90, Herbata, JustynaG, nick nieaktualny, promyczek 39, Rucola lubią tę wiadomość

    Pierwsze dziecko - córka - sierpień 2018
    Druga ciąża - 24.03 (11 dpo) beta 45, przewidywany TP 3.12.2020
  • Marzena782 Autorytet
    Postów: 529 448

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gilmoregirl wrote:
    Cześć dziewczyny, można dołączyć? :)

    Byłam dzisiaj na usg, widziałam centymetrowe maleństwo z bijącym serduszkiem. Najpiękniejszy widok świata :)

    Wg usg to 7t1d, a wstępny termin porodu to 7.09 :)


    Moje piękne Gratulacje ! Ale Zazdroszczę przede mną dopiero wizyta 15:)
    Ściskam gorąco ,oby maleństwo Roslooo :)) buziaki

    gilmoregirl lubi tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Pcos ,Pierwsza Owulacja i Udana! 16tydz. Ciąży !
    w4sqflw12tdr9ahl.png


  • Magdalena2202 Autorytet
    Postów: 1188 257

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carolla90 wrote:
    Ahhh nie wiem czy Szwajcaria az tak wspaniala.. jestem tu bo przywedrowalam za miloscia ( nie jest polakiem) i sie zakorzenilam.. mega drogo tu ...

    Nie ma nigdzie piękniejszych widoków ludzi miłych i tak porządnego państwa a to drogie prawda ale trzeba pamiętać ze zarabia się 3 razy więcej niż w DE :) tak jak powiedziałam marzenie które kiedyś napewno spełniły .

    klz9hdge0lglbc15.png

    dqpr9vvjo20nv5qb.png
  • carolla90 Autorytet
    Postów: 253 449

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena2202 wrote:
    Nie ma nigdzie piękniejszych widoków ludzi miłych i tak porządnego państwa a to drogie prawda ale trzeba pamiętać ze zarabia się 3 razy więcej niż w DE :) tak jak powiedziałam marzenie które kiedyś napewno spełniły .
    Jestem nad bodenskim mam 2 min do jdziora :) widoki piekne to fakt :)

    Euthyrox 75mg
    nast. wizyta 29.03 godz 17.00
    w57vflw1ef7luw9o.png
    Synek Antoś 07.04.2013
    atdcwn15rm48xhpi.png
  • Herbata Ekspertka
    Postów: 155 229

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gilmoregirl wrote:
    Cześć dziewczyny, można dołączyć? :)

    Byłam dzisiaj na usg, widziałam centymetrowe maleństwo z bijącym serduszkiem. Najpiękniejszy widok świata :)

    Wg usg to 7t1d, a wstępny termin porodu to 7.09 :)

    Kolejna z serduszkiem ☺ cóż za cuda, niedługo wszystkie to usłyszymy :d

    gilmoregirl, promyczek 39, Rucola lubią tę wiadomość

    16udvfxmgcokvnrf.png
  • Marzena782 Autorytet
    Postów: 529 448

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Herbatko ojjj tak :) już nie mogę się doczekać ! :)

    Rucola lubi tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Pcos ,Pierwsza Owulacja i Udana! 16tydz. Ciąży !
    w4sqflw12tdr9ahl.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carolla90 wrote:
    Ja sie niesmialo witam .. wizyta dopiero 29.01 bedzie 9t+0d. Mam synka z 2013 roku. Mieszkamy w Szwajcarii. Termin z OM na 3.09 ale po wizycie moze sie zmienic.
    Witaj ;) dopisałam cię do naszej listy
    Witaj gilmoregirl :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2018, 20:13

    gilmoregirl lubi tę wiadomość

‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ