X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • joasia8966 Autorytet
    Postów: 272 101

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Dior no fajna fajną :) tylko zeby ogarnąć ta brygade to jest wyczyn :D ale daje radę. Moja najmłodsza corka teraz w styczniu konczy roczek wiec jesli sie okaze ze faktycznie jestem w ciąży to bedzie wesoło... :)

    w4sqvfxm4s2wanb6.png
    ug37df9h5d0gckca.png
    Syn 2012
    Syn 2010
    Córka 2008

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas będzie 3 dziecko. Ale dzieci są w takim odstępie wieku, że nawet ze sobą się nie bawią. I każdy ma inne zainteresowanie. I teraz jak urodze też tak powinno być

  • joasia8966 Autorytet
    Postów: 272 101

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja najstarsza corka we wrzesniu 10 lat, syn w czerwcu 8, drugi syn w grudniu 6 no i najmlodsza teraz roczek :)
    U nas rzadko jest zeby sie starsza trojka bawiła razem. Chlopcy to wiadomo trzymaja sie razem. Ale za to starsza zajmnie sie młodszą :)

    w4sqvfxm4s2wanb6.png
    ug37df9h5d0gckca.png
    Syn 2012
    Syn 2010
    Córka 2008

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny. Trochę mk lepiej. Gdyby nie slaby wynik jednej bety pewnie bym się cieszyła. Myślę, że teraz duzo odpoczywam to i bole mam mniejsze. Jutro pojde fo lekarza. Oby ta wizyta mnie uspokoila. Jutro mi sie zaczyna 6 tydzien. Myslicie, ze jest szansa zeby zarodek bylo widac na usg? Nie chce zeby bylo jsk po tej becid ze zamiadt sie uspokoic to mam wielki stres.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie pracuję, bo jak bym siedziała w domu to bym oszalała :D
    Myślę że już coś będzie widać, chociaż ja też się stresuje a wizyta już pojutrze :D

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lemon_Sunset wrote:
    Ja na razie pracuję, bo jak bym siedziała w domu to bym oszalała :D
    Myślę że już coś będzie widać, chociaż ja też się stresuje a wizyta już pojutrze :D

    Ja spanikowałam, mialam mega nisko progesteron. A ze pracuje z dziecmi to w sumie uznala lekarka ze lepiej zebym nie zlapala zarazkow. Nie zaluje bo choc wiem, ze nie zaszkodze mojemu maluchowi.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinno już być widać na usg. Ja idę w piątek i lekarz mówił, że będziemy szukać ciąży, zatem powinno być widać ;)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • Bass Koleżanka
    Postów: 33 30

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie juz prawie tydzien mdlosci męczą. Ciagle bym spala :) i piersi bolą.
    Moja mama jest z bliźniąt, wiec mam lekkie obawy :) Trzecie dziecko na "stare lata" a tu nagle dwojka

    m3sxe6hhd6l8nt8b.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bass mozesz się podzielić ze mna jakby co :)
    Mi lekarka proponowala wlasnie wizyte na 2 w celu poszukiwan, ale ze zakladalam, ze wszystko bedzid ok to chcialam isc do swojego lekarza 11. Ale ze zycie zaskakuje to ide wczesniej. Mam nadzieje ze prawda jest ze beta galopuje tylko do 1200, albo ze ta prawda sprawdzi sie choc w moim przypadku. I ze objawy ciazy nie musza byc ciagle nasilone.
    Swoja droga, bo czesc z Was jest doswiadczona, myslicie ze gdyby cos dzialo sie z ciaza zlego to luteina bylaby ja w stanie tak utrzymac zebym nawet plamien nie miala?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Mamaawiki Autorytet
    Postów: 304 266

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja córeczka na wiosne skończy 3 latka wiec myśle że bedzie sie bawić z maleństwem jak podrośnie.

    Bass moja mama była była w ciąży bliźniaczej wiec ja mam teoretycznie wieksze szanse na bliźnięta


    8p3oskjor69op845.pniv09df9hiyby5l2y.png
    Udało się drugi cud pojawił się w 9 cyklu starań
    Niedoczynność tarczycy,hashimoto(anty TPO powyżej 600),hiperprolaktymia,torbiele piersi
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, luteina podtrzymuje ciążę, uzupełnia braki progesteronu. Mimo jej brania mogą być plamienia. Wiem, że się denerwujesz, ale to teraz dla Ciebie nie jest dobre. Poczekaj na wizytę.

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Dziękuję dziewczyny. Trochę mk lepiej. Gdyby nie slaby wynik jednej bety pewnie bym się cieszyła. Myślę, że teraz duzo odpoczywam to i bole mam mniejsze. Jutro pojde fo lekarza. Oby ta wizyta mnie uspokoila. Jutro mi sie zaczyna 6 tydzien. Myslicie, ze jest szansa zeby zarodek bylo widac na usg? Nie chce zeby bylo jsk po tej becid ze zamiadt sie uspokoic to mam wielki stres.

    Malgonia, jest szansa.
    Byłam u gina w 17dpo (betę miałam na poziomie 1112) i opis usg dostałam taki: "W jamie macicy widać pojedynczy pęcherzyk, widoczne miejsce zarodkowe. Wczesna ciąża,"

    Myślę, że u Ciebie jest spora szansa. Idź do lekarza, powiedz o swoich obawach. Jestem myślami z Tobą.

    Malgonia, grofek lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Mamaawiki Autorytet
    Postów: 304 266

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia luteina czy duphaston podtrzymają ciąże jeśli zarodek prawidłowo się rozwija a przyczyną problemu jest niedobór progesteronu.Natomiast jeśli zarodek ma wady lub sie nie rozwija to żadne leki na podtrzymanie nie pomogą.
    Ale nie martw się kochana na zapas wszystko bedzie dobrze trzymam kciuki .


    8p3oskjor69op845.pniv09df9hiyby5l2y.png
    Udało się drugi cud pojawił się w 9 cyklu starań
    Niedoczynność tarczycy,hashimoto(anty TPO powyżej 600),hiperprolaktymia,torbiele piersi
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już mi dużo lepiej. Ja nie mam plamień, bałam się ze moja ciąza to tylko ta luteina. To najdłuzsze 4 dni mojego zycia.
    Justyna ja też msm Cię w myślsch.

    Obysmy już tylko rozmawialy o ciazowych ciuszkach, masciach na rozstepy.
    No i o blizniaczych ciazach. Ja to bym chciala choc u mnie w rodzinie nigdy nid bylo :(


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia przy becie >1000-1200 powinno juz byc widac pecherzyk

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    To już mi dużo lepiej. Ja nie mam plamień, bałam się ze moja ciąza to tylko ta luteina. To najdłuzsze 4 dni mojego zycia.
    Justyna ja też msm Cię w myślsch.

    Obysmy już tylko rozmawialy o ciazowych ciuszkach, masciach na rozstepy.
    No i o blizniaczych ciazach. Ja to bym chciala choc u mnie w rodzinie nigdy nid bylo :(
    Mogłabym rzec, że nie mam żadnych objawów.
    Jedynie pobolewają mnie piersi. Są takie pełne. Dlatego jak mogę to chodzę bez stanika, jest to zdecydowanie bardziej komfortowe.

    Wiesz, że ten niepokój już Cię nie będzie opuszczał? Od wizyty do wizyty... :)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Tasia86 Ekspertka
    Postów: 236 298

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snowwhite wrote:
    Małgonia przy becie >1000-1200 powinno juz byc widac pecherzyk

    Mi z kolei gin powiedziała, że przy becie poniżej 1500-2000 nie będzie nic widać na usg.

    Synek ur. w 2016 :)
    zud3gzu3sbje76xe.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1200 mialam w piatek. Nawet zakladajac, ze powinna teraz podwajać się co 4 dni (takie info znalazlam) to powinnam miec jutro 2400. Jesli nie - to znaczy ze jest zle. Tak czy inaczej sama moge juz tylko siedziec i sie denerwowac. A noz cos juz bedzie i sie uspokoje choc troszeczke.
    Justyna ja ta ciaze czulam bardzo. Napuchly mi piersi, macica baaardzo obrzmiala. A teraz juz ani macicy nie czuje, piersi bola ale juz nie sa tak napuchniete. Nudnosci mam - ale to moze byc i od luteiny. Slowem samodiagnozy sobie nie postawie, ale licze, ze moj dzidzius jest twardy :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Tasia86 Ekspertka
    Postów: 236 298

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia będzie dobrze :* O której masz wizytę?
    U mnie w pierwszej ciąży na pierwszym usg nie było widać kompletnie NIC. Na drugim usg gdzieś w okolicach 5t4d było widać pęcherzyk, ale jeszcze bez zarodka i dopiero bliżej 7. tygodnia był zarodeczek z serduszkiem :) Dlatego nawet jeśli nic jutro nie zobaczysz to nie ma co panikować.

    Malgonia lubi tę wiadomość

    Synek ur. w 2016 :)
    zud3gzu3sbje76xe.png
  • Kadża Autorytet
    Postów: 561 694

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ;) czy mogę i ja do was dołączyć ;) testowałam 31.12 @ nie przyszła rano zatestowalam i SĄ !!!!! Są 2 niebieskie kreseczki ;) w szoku lekkim jestem bo wtedy nic się nie zgadza z testami z owu co wskazywały na owulacje etc wychodzi ze wszystko musiało być później .... 24 go robiłam testy i nic oczywiście negatywnea popołudniu poplamilam troszkę wiec byłam pewna ze przychodzi @ ale to nie ważne teraz ważne żeby było wszystko dobrze.... byłam bardzo chora w swieta i kaszel mam straszny No i antybiotyk miałam ......

    Antonina38, Malgonia lubią tę wiadomość

    age.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ