Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2014
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Mika 28 Autorytet
    Postów: 1206 914

    Wysłany: 26 października 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem za bo fakt faktem wklejamy tu mnóstwo zdjęc i każdy ogląda nasze szkraby a niechciały byśmy zeby widzieli wszyscy tylko My :) jestem jak najbardziej za :)

    a My za chwilę na spacerk się wybieramy bo co w tym domu robić nudy :P

    Lo nie pokazuj teściowej bo na zawał zejdzie :P a po za tym będzie i tak się kłucić ze jednak podobny do jej rodziny :)

    Io, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    bhywkrhm4kro7bny.png
    relgio4pjw325a69.png
  • Io Autorytet
    Postów: 1593 1729

    Wysłany: 26 października 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja te powiadomienia ostatnio wyłączyłam bo mi skrzynkę mailową zawalały :P FB ma swoje zalety ale ja jednak wolę forum. Zwłaszcza, że za cholerę nie pamiętam która to która :P W sumie to rozpoznaję tylko Paulę, Nelus, Karolinę i Doti. Cała reszta jest dla mnie anonimowa i jak jestem ciekawa co kto napisał to muszę sprawdzać. :P A na niektórych forach też można ustawić powiadomienia. Skoro dużo dziewczyn jest za i nikt nie zgłasza sprzeciwu to teraz trzeba tylko ustalić skąd się bierze takie forum zamknięte bo pojęcia nie mam :P

    dqpr3e5ebayuirbn.png
  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 26 października 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam powiadomień na mailu tylko na pulpicie telefonu i tableta. Tez nadal nie znam nikow niektórych z fb :p
    jestem za zamkniętym forum w takim razie!

    201703012752.png
  • anulka81 Autorytet
    Postów: 416 702

    Wysłany: 26 października 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Io własnie zauważyłam że Twój Kubus ma dziś 2 miesiące :) Gratulacje i duuużo zdrówka od cioci i "najedzonego" Szymusia ;)

    Io lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69207.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 26 października 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wszystko jedno tylko jak cos to dajcie znać jak was szukać ;)

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 26 października 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka81 wrote:
    Dzięki dziewczyny za wsparcie i zrozumienie powoli mi mija gniew na samą siebie. Teraz patrze na mojego synka jak jest najedzony bez płaczu i nie mogę uwierzyć że wystarczyło zmienić smoczek!
    Tak zachwalałyście ta Tracy ze zaczęłam czytać i po dzisiejszym poranku widzę ze mam aniołka :-) po wypiciu mleczka włożyłam go do bujaczka gdzie przez 15 min gapil się na zabawki i nawet próbował je złapać po czym odkręcić głowę z stronę pieluszki i zasnął i sobie śpi :-) a rano mieliśmy akcje KUPA;-) mały zrobił taka kupę ze musieliśmy myc go w wanience bo to było nie do ogarnięcia ;-) a od wczoraj czekaliśmy na nią także tata się ucieszył ze kupa jest i.nawet mu nie przeszkadzało ze z dodatkowymi fajerwerkami ;-)
    U nas ostatnio akcja KUPA zakończyła się rozcinaniem bodziaka, bo był przekładany przez głowę, a Hubert tak go załatwił, że jakbym mu przez głowę tym bodziakiem przejechała, to w życiu bym mu włosów nie domyła :P

    Io, anulka81, afrykanka, Fipsik lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 26 października 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    Mnie tam wsio ryba grunt zeby kontakt sie nie urwal :)
    mnie też. I tak już mi smutno, bo przeczytałam gdzieś, że większość się na FB udziela, dlatego tu taka cisza często :|

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 26 października 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wole jak mi na fb pokazuja soe powiadomieńia bo latwo znalezc co kto pisal :)

    Nickow tez nie zawsze kojarze ale spr sobie i juz wiem :)
    Ale forum moze byc jak dla mnie :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 26 października 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stsrdust a ty nie masz fb??

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 26 października 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fb mam, ale nie wiem czy jestem w grupie :| nie pamiętam czy się zapisałam :P

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 26 października 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra, to teraz jak mam się dostać do grupy? Wiem, że szonka tym rozporządza, ale jak? :P

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 26 października 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyslij jej dane jak jestes na fb zapisana ( imie i nazwisko) i ona cie zaprosi ;)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 26 października 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    Wyslij jej dane jak jestes na fb zapisana ( imie i nazwisko) i ona cie zaprosi ;)
    dzięki :) wysłałam jej linka do mojego fb. Tak też trafi, nie? czy nie? Bo ja debil komputerowy jestem :P

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 26 października 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi sie ze tak ;) ja tez geniusz nie jestem :P

    stardust87 lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Io Autorytet
    Postów: 1593 1729

    Wysłany: 26 października 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Założyłam forum ale chyba za głupia na to jestem bo nie mogę tego rozpracować :P To chyba potrwa :P

    Anulka - dziękujemy za życzenia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2014, 12:18

    dqpr3e5ebayuirbn.png
  • ofcooo Autorytet
    Postów: 466 398

    Wysłany: 26 października 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam konto mojego męża na FB ale strasznie nie lubię używać tego portalu ( dlatego w 2012 r. Sobie skasowałam konto) wiec dla mnie zamknięte forum byłoby idealne :)

    zem3h371xcq8c2sz.png
    qdkkwn15frnb311v.png
  • K_A_M_A Autorytet
    Postów: 1150 1293

    Wysłany: 26 października 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lo to jak sie uda rozpracowac to najlepiej podaj namiar na fb albo wyslij nam wiadomosc co i jak, nikt nawet nie bedzie wiedzial gdzie jestesmy oprocz wrzesniowek :)

    c2r67br.png
    rf37qxe.png
  • Io Autorytet
    Postów: 1593 1729

    Wysłany: 26 października 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam forum, teraz potrzebuję ochotnika do testów :P


    Nikt się nie zgłosi? Chodzi mi tylko o to, żeby sprawdzić czy da się dostać na forum bez mojej zgody.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2014, 16:28

    dqpr3e5ebayuirbn.png
  • Kaarolina Autorytet
    Postów: 2507 2789

    Wysłany: 26 października 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj namiary ja sprawdze czy sie uda :P

    https://www.maluchy.pl/li-69187.png

    https://www.maluchy.pl/li-72300.png
  • K_A_M_A Autorytet
    Postów: 1150 1293

    Wysłany: 26 października 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dawaj lo :-) sory ale jablecznik robilam i nie widzialam wpisu :)

    Juz sie zarejestrowalam czekam na akceptacje :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2014, 16:50

    c2r67br.png
    rf37qxe.png
‹‹ 2271 2272 2273 2274 2275 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ