Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2014
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale wiecie ja przed stymulacjami ważyłam 58 kg więc obawiam się , że teraz efekty po tej stymulacji zrobią się okropne :P inesaa moje BMI wynosi 20 i mam nadzieję , ze tak pozostanie :P

    Migotka no nie wolno się przegrzewać tak samo kąpiel max 10 min w wodzie można posiedzieć ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2014, 17:32

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Migotka22 Autorytet
    Postów: 945 681

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    a miałam sie nieskromnie pochwalić kupiłam sobie bluzeczke mamusiową :P nr 1
    http://allegro.pl/koszulka-ciazowa-koszulki-ciazowe-z-nadrukiem-hit-i3880354612.html


    Koszulka jest prześliczna <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relganlikx65a1ud.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    verynice wrote:
    Też się o to martwię, bo mdłości nie mam ale jestem często głodna..i niestety cały czas mam ochotę na pizzę ;) No i generalnie bardziej na wytrawne dania niż na słodkie ;)

    A muszę się pilnować bo ważę 65kg przy wzroście 171... boję się przytyć..więc jak już jestem głodna to wcinam albo jogurcik, albo owoc... śniadanie i obiad jem takie jak zawsze... zaczęłam jeść kolację bo wcześniej też nie jadłam kolacji... ale staram się też coś lekkiego jeść :)

    Kochana ale jedz co chcesz naprawde można pgladajcie program O,Matko na
    tvn style prowadzi Bosacka jest naprawde dobry dla kobiet wciazy wczoraj wypowiadał sie profesor na temat jedzenia co można a co nie i mozna wszystko ale z umiarem a no i proszą pić wode przynajmniej 1,5 ltra na dzień oprócz herbatek a soki np pomarańczowy jedną szklaneczke bo soki mają bardzo dużo kalorii.

  • verynice Autorytet
    Postów: 1207 1842

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    a miałam sie nieskromnie pochwalić kupiłam sobie bluzeczke mamusiową :P nr 1
    http://allegro.pl/koszulka-ciazowa-koszulki-ciazowe-z-nadrukiem-hit-i3880354612.html

    Śliczne ;) ja sobie kupię taką na wiosnę-lato jak już bez kurtek się będzie chodziło :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqprpx9ikjqhrova.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa koszulka czad ! :D
    a co do soków to ja nigdy nie piłam bo mi jakoś nie smakowały :P a wodę piję już chyba od 2 lat , ale wcześniej gazowaną tylko a teraz przerzuciłam się na niegazowaną :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Migotka22 Autorytet
    Postów: 945 681

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka wrote:
    No ale wiecie ja przed stymulacjami ważyłam 58 kg więc obawiam się , że teraz efekty po tej stymulacji zrobią się okropne :P inesaa moje BMI wynosi 20 i mam nadzieję , ze tak pozostanie :P

    Migotka no nie wolno się przegrzewać tak samo kąpiel max 10 min w wodzie można posiedzieć ...


    No i właśnie to chyba będzie moja najgorsza zmora...bo ja jestem bardzo ciepłolubna:D
    Uwielbiam przytulać się do kaloryfera, a kąpiel to najlepiej we wrzątku:P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relganlikx65a1ud.png
  • nescafe Autorytet
    Postów: 468 286

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    a miałam sie nieskromnie pochwalić kupiłam sobie bluzeczke mamusiową :P nr 1
    http://allegro.pl/koszulka-ciazowa-koszulki-ciazowe-z-nadrukiem-hit-i3880354612.html

    Ta z tym bzyczkiem w lisciu jest fajna ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • verynice Autorytet
    Postów: 1207 1842

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo mało piłam przed ciążą... a teraz ciągle chce mi się pić :)

    A powiedzcie mi, czy można pić kawę (rozpuszczalną, z jednej łyżeczki z mlekiem)? I co z zieloną herbatą? Bo też ją lubię ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqprpx9ikjqhrova.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    verynice wrote:
    Ja bardzo mało piłam przed ciążą... a teraz ciągle chce mi się pić :)

    A powiedzcie mi, czy można pić kawę (rozpuszczalną, z jednej łyżeczki z mlekiem)? I co z zieloną herbatą? Bo też ją lubię ;)

    co do kawy jedni lekarze mówią ,że tak inni , że nie .. mój powiedział , że jedna dziennie mała nie zaszkodzi... choć ja i tak pijam tylko jak emek ma wolne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2014, 17:39

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Migotka22 Autorytet
    Postów: 945 681

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja słyszałam, że zielonej herbaty nie wolno, ale nie jestem pewna...
    A kawę taką słabiutką można, ale należy ograniczyć do minimum..

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relganlikx65a1ud.png
  • nescafe Autorytet
    Postów: 468 286

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    verynice wrote:
    Ja bardzo mało piłam przed ciążą... a teraz ciągle chce mi się pić :)

    A powiedzcie mi, czy można pić kawę (rozpuszczalną, z jednej łyżeczki z mlekiem)? I co z zieloną herbatą? Bo też ją lubię ;)

    Ja pije kawe ;) Z ranca jenda filizanke , ale taka wlasnie bardzo slabiutka ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do picia kawy powiedziano,ze można pić góra dwie filiżanki.
    wode wysokomineralizowaną najlepiej bo kobieta wciaży potrzebuje dużo minerałów :)
    zielonej herbaty nie zaleca sie tak samo jak podczas staranek,
    a kapiele byle nie w gorącej wodzie i niedługo.
    Dziewczyny radzą brać prysznic i naprzemnian zimna,ciepła woda :)

  • verynice Autorytet
    Postów: 1207 1842

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę zapisać wszstkie pytania do nowej ginekolog ;) Bo zapomnę do 29 stycznia :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqprpx9ikjqhrova.png
  • verynice Autorytet
    Postów: 1207 1842

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A od kiedy zacząć smarowanie jakimiś balsamami przeciwko rozstępom? Czy co jest najlepsze? :) Oliwka? Balsam?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqprpx9ikjqhrova.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WIecie,ze nasze wykresy ne belly można już udostepnić no i super jest ta lista :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    verynice wrote:
    A od kiedy zacząć smarowanie jakimiś balsamami przeciwko rozstępom? Czy co jest najlepsze? :) Oliwka? Balsam?

    Moim zdaniem oliwka bo najlepiej nawilża ! dobrze , że przypomniałaś bo muszę sobie kupić :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Migotka22 Autorytet
    Postów: 945 681

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra idę od was :P
    Jadę po męża...módlcie się żebym w żadną zaspę nie wjechała:P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relganlikx65a1ud.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    WIecie,ze nasze wykresy ne belly można już udostepnić no i super jest ta lista :)
    Gdzie to ? daj linka ;>

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    verynice wrote:
    A od kiedy zacząć smarowanie jakimiś balsamami przeciwko rozstępom? Czy co jest najlepsze? :) Oliwka? Balsam?
    dziewczyny z 35 + polecają właśnie ten prysznic oraz oliwke najlepiej ze słodkich migdałów :) na rozstepy a i najlepiej jak najwcześniej zaczac smarowac sie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2014, 17:42

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • verynice Autorytet
    Postów: 1207 1842

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakoś ciąglę nie mogę przejść z wykresu na Ovu na wykres z Belly ;D jak uzupełniam to właśnie ten na ovu...bez sensu :D

    nick nieaktualny, zoi lubią tę wiadomość

    dqprpx9ikjqhrova.png
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ