Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2014
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • AnkaK Autorytet
    Postów: 277 135

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzodkiewka wrote:
    Hej dziewczyny,dawno nie pisalam...Gratuluje Wam wszystkim, ze jest ok i zycze Wam zeby tak bylo dalej...Ja o sobie niestety nie mam dobrych wiesci-wyladowlam dzisiaj w szpitalu z lekkim lrwawieniem i bolem brzucha...Na usg okazalo sie ze pecherzyk jest ale nie ma zarodka. Musze zostac w szpitalu na podtrzymaniu i jesli sie nie uda uratowac fasolki to czeka mnielyzeczkowanie...Prosze dziewczyny trzymajcie za nas kciuki no jestem zalamana;(
    Matko Rzodkiewko badz dobrej mysli moze to jakies chwilowe prolblemy trzymaj sie tam!
    A mi wkoncu udalo sie kimnac chociaz godz od razu lepiej ale umieram z nudow moj M jest u kuzynka od rana i jakies panele zakladaja i za ok 2 godz dopiero bedzie:(

    Rzodkiewka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    uanndqk36vjen8uu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzodkiewka,wszystko będzie dobrze,trzymajcie się.

    Rzodkiewka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    verynice wrote:
    Cześć Mamuśki :) Jak tam? Poczytałam wcześniej parę postów wyżej, że się jedna z Was martwi tzn nie dowierza we własne szczęście...mam tak samo :( Każda wizyta w toalecie jest strachem i obserwowaniem papieru toaletowego... :( Boję się poronienia... to moja pierwsza ciąża i po tak krótkim czasie starań że aż jest to zbyt piękne aby było prawdziwe..
    Kochana mam to samo, jeszcze głupia się naczytałam o pustym jajeczku ...ehhh ...już momentami sama nie mam do siebie siły :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do terminu to wg Owu 21 września :)
    P.S. 22 mam urodzinki więc piękny prezent urodzinowy :)

    nick nieaktualny, AnkaK, mulan44 lubią tę wiadomość

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzodkiewko trzymaj sie mocno, trzymam kciuki i sie pomodle <3 <3 <3

    Rzodkiewka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa,zastanawiam się dlaczego moja fasolka tak wysoko położona, a Twoja nisko :p

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale pewnie od tego jak usg zrobione :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też przypuszczam,ze to zależy od tego jak Usg zrobił i jak zrobił potem zdjecie :) No i od samego sprzetu.

  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nie mogę się doczekać pierwszego USG :) No i mam nadzieję że tego 14 lutego to już usłyszę bijące serduszko :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka wrote:
    Witam nowe dziewczyny w naszych skromnych progach :)

    200 odezwij sie co u ciebie !!!

    Ja to chyba @ juz nie dostane bo powinnam dostac 2 dni temu , a tez latalam na bete przed @ :P ktoras napisala ze pierwsza beta wyszla 29 to i tak duza ja pierwsza mialam 18,8 wiec chyba najnizsza z was :P

    Ja dzis bylam w Opolu w zoo i emek dal mi kierowac :D matkooo czuje ze zyje po tym nic nie robieniu po transferze :)

    Tak sobie czytam poprzednie posty i chciałam powiedzieć że pierwszą betę miałam 8,28 :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • mulan44 Koleżanka
    Postów: 43 34

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzodkiewka trzyma sie!!!!

    ja dziś strasznie wzdęta jestem, yh...

    nick nieaktualny, Rzodkiewka lubią tę wiadomość

    nzjdgywlg3lp3mte.png
    bhywanlitxyhgu09.png
  • mulan44 Koleżanka
    Postów: 43 34

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustyśkaG wrote:
    Ja już nie mogę się doczekać pierwszego USG :) No i mam nadzieję że tego 14 lutego to już usłyszę bijące serduszko :)


    ja mam 7.02 wizyte :D

    a HCG nie robie, nawet nie mam jak sie wyrwac do laboratorium.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    nzjdgywlg3lp3mte.png
    bhywanlitxyhgu09.png
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mulan44 wrote:
    ja mam 7.02 wizyte :D

    a HCG nie robie, nawet nie mam jak sie wyrwac do laboratorium.
    :D no kochana widze że masz podobny tydz. ciąży a na kiedy masz termoin bo nie doczytałam jeszcze :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzodkiewka trzymam kciuki !! Bedzie dobrze musisz w to wierzyc :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle dziewuszki to mam takie pytanko o płeć :D co byście chciały :D oczywiście wiadomo aby było zdrowe, ale jak już zdrowe będzie to... :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • AnkaK Autorytet
    Postów: 277 135

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustyśkaG wrote:
    A tak w ogóle dziewuszki to mam takie pytanko o płeć :D co byście chciały :D oczywiście wiadomo aby było zdrowe, ale jak już zdrowe będzie to... :)
    Córcie bym chciała ale jak bedzie synuś to też bede szczesliwa

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    uanndqk36vjen8uu.png
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chciałabym pierwszego syna - żeby później córci pilnował :D hahahaha

    AnkaK, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • AnkaK Autorytet
    Postów: 277 135

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustyśkaG wrote:
    Ja chciałabym pierwszego syna - żeby później córci pilnował :D hahahaha
    interesujaca koncepcja:)

    JustyśkaG, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    uanndqk36vjen8uu.png
  • mulan44 Koleżanka
    Postów: 43 34

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustyśkaG wrote:
    :D no kochana widze że masz podobny tydz. ciąży a na kiedy masz termoin bo nie doczytałam jeszcze :P


    a ja jeszcze nie pisałam
    tez na 21.09 :D

    ja zdecydowanie chłopaka wole

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    nzjdgywlg3lp3mte.png
    bhywanlitxyhgu09.png
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mulan44 wrote:
    a ja jeszcze nie pisałam
    tez na 21.09 :D

    ja zdecydowanie chłopaka wole
    No to kochana lecimy we dwie :D ten sam termin :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ