Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2014
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • mulan44 Koleżanka
    Postów: 43 34

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nescafe wrote:
    Nic nie przytylam ;) A Ty juz cos tak?
    ja poki co 1kg na minusie jestem, ale jest czas na tycie. W pierwszej ciazy bardzo duzo przytyłam. Moze teraz bedzie lepiej

    nzjdgywlg3lp3mte.png
    bhywanlitxyhgu09.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustyśkaG wrote:
    jA Tak nieśmiało :) Ale w gazetce wózki widziałam takie fajowe :) W ogóle rzeczy dla dzidzi sa słodkie
    U nas kradna wozki na potęgę i zastanawuam sie, czy nie kupic jakiegos na allegro tanszego, co i tak nie zmienia faktu, ze te za 3 tys to mi sie baaaardzo podobaja, lozeczka tez sa takie urocze. Ehhh obym doczekala....

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nescafe Autorytet
    Postów: 468 286

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    U nas kradna wozki na potęgę i zastanawuam sie, czy nie kupic jakiegos na allegro tanszego, co i tak nie zmienia faktu, ze te za 3 tys to mi sie baaaardzo podobaja, lozeczka tez sa takie urocze. Ehhh obym doczekala....

    Jak to kradna?? :/

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety, z klatek, piwnic, balkonow :-(

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie mieszkamy w domku tylko w bloku i obawiam sie, slyszac historie z najblizszego otoczenia :-(

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nescafe Autorytet
    Postów: 468 286

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    No niestety, z klatek, piwnic, balkonow :-(

    Czyli jak pierw dziekco odstawisz do domu i zostawisz wozek na dole, a potem po niego wrocisz to jest ryzyko ze juz nie masz po co wracac??:/ Buuu straszne to :(

  • okti89 Autorytet
    Postów: 348 507

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny
    żółty śluz to oznaki infekcji?
    Dodam że zawsze z tym mialam problemy...
    I czyżby teraz to samo? O higienę dbam trivaginem się aplikuje ... i znowu by mnie to cholerstwo dopadło;/

    razem z Lilianką czekamy na Miłoszka <3
    f2w3s65g4x4ggahf.png
    km5sio4ppvqv6byq.png
    Aniołek [*] 7tc 22.01.2014 r.
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ogladaj sobie Cuebie pewnie przez kilka dni, widza ze zostawiasz na dole wozek i pozniej sie wracasz....

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nescafe Autorytet
    Postów: 468 286

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    Niestety nie mieszkamy w domku tylko w bloku i obawiam sie, slyszac historie z najblizszego otoczenia :-(

    A duzo po schodach musisz potem wnosic wozek? Jak ktos mieszka na parterze to ma lekko kilka schodkow tylko.

  • nescafe Autorytet
    Postów: 468 286

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okti89 wrote:
    Dziewczyny
    żółty śluz to oznaki infekcji?
    Dodam że zawsze z tym mialam problemy...
    I czyżby teraz to samo? O higienę dbam trivaginem się aplikuje ... i znowu by mnie to cholerstwo dopadło;/

    Moze ale nie musi byc infekcja. A szczpie cie albo cos? Chcesz sie wpisac do tabeli? Kiedy masz wizyte?

  • okti89 Autorytet
    Postów: 348 507

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie szczypie tylko w ciągu dnia z raz czy 2 razy poleci taki a potem znowu biały

    razem z Lilianką czekamy na Miłoszka <3
    f2w3s65g4x4ggahf.png
    km5sio4ppvqv6byq.png
    Aniołek [*] 7tc 22.01.2014 r.
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nescafe wrote:
    A duzo po schodach musisz potem wnosic wozek? Jak ktos mieszka na parterze to ma lekko kilka schodkow tylko.
    Kochanie 4 pietro

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • okti89 Autorytet
    Postów: 348 507

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przed zajściem w ciąże właśnie się wyleczylam z infekcji i zapobiegawczo po globulkach mialam smarować trivagin... Nawet mialam przepisaną jakoś speckjalną jedną globulkę którą się aplikuje po okresie no aale nie wykupilam jej bo okresu do tej pory się nie doczekałam

    razem z Lilianką czekamy na Miłoszka <3
    f2w3s65g4x4ggahf.png
    km5sio4ppvqv6byq.png
    Aniołek [*] 7tc 22.01.2014 r.
  • zoi Przyjaciółka
    Postów: 115 79

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)

    nescafe, super pomysł z tabelką. Dodałam Cie do przyjaciółek, jak mnie zaakceptujesz, to wyślę Ci moje dane:)

    Ja przez pierwsze dni schudłam kilogram, zupełnie nie chciało mi się jeść, ale od dziś chyba coś ruszyło, bo obudziłam się głodna:)

    Strasznie kiepsko z tymi wózkami i złodziejami. Nie wiem jakim trzeba być sku****, żeby wózek ukraść;/

    3i4915nmmuxpuqvj.png
  • nescafe Autorytet
    Postów: 468 286

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    QUOTE=okti89]przed zajściem w ciąże właśnie się wyleczylam z infekcji i zapobiegawczo po globulkach mialam smarować trivagin... Nawet mialam przepisaną jakoś speckjalną jedną globulkę którą się aplikuje po okresie no aale nie wykupilam jej bo okresu do tej pory się nie doczekałam[/QUOTE]

    W ciazy to sie czesto dostaje infekcji. Ale sie ma co martwic. Na wizycie lekraz kuknie i nawet jak infekcja to lekarz da odpowiednie leki aby nie zaszkodzily. A Ty idzesz jeszcze na ta bete? Mi sie wydaje ze jak raz to laboratorium raz to, to tylko sie niepotrzebnie nastraszylas!! Glowa do gory!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    A w ogóle dziewczyny, to ja dziś umieram :( całą noc nie spałam, bo koszmarnie mnie mdliło. A teraz jak tylko włożę coś do buzi (bez skojarzeń proszę :P) to od razu odruch wymiotny :( Macie jakieś pomysły? BŁAGAM! Tylko od razu mówię, że imbir nie wchodzi w grę - rzygam po nim dalej niż widzę... :|

    Dla mnie od 1szej ciąży nr 1 jest cytryna :)
    Ja ją wącham, liże, albo troszkę wyciskam do wody i po pół łyczka sobie popijam :)

    mycha89, justyna14 lubią tę wiadomość

  • nescafe Autorytet
    Postów: 468 286

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    Kochanie 4 pietro

    No to wyiberz lekki wozek. No co zrobic jak takie czasy ze kradna :(:(

  • nescafe Autorytet
    Postów: 468 286

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zoi wrote:
    Hej:)

    nescafe, super pomysł z tabelką. Dodałam Cie do przyjaciółek, jak mnie zaakceptujesz, to wyślę Ci moje dane:)

    Ja przez pierwsze dni schudłam kilogram, zupełnie nie chciało mi się jeść, ale od dziś chyba coś ruszyło, bo obudziłam się głodna:)

    Strasznie kiepsko z tymi wózkami i złodziejami. Nie wiem jakim trzeba być sku****, żeby wózek ukraść;/

    Akceptowane ;)

  • zoi Przyjaciółka
    Postów: 115 79

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dane wysłane:)

    Dziewczyny wymyśliłam, żeby do tabelki dodać jeszcze czy mamy inne dzieci i ile się staraliście z Waszymi partnerami o tą ciążę:)

    3i4915nmmuxpuqvj.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nescafe wrote:
    No to wyiberz lekki wozek. No co zrobic jak takie czasy ze kradna :(:(
    Ogolnie bede miala wesolo, bo bede na spacer wychodzic z naszym pierwszym dzieckiem-psem- i naszym maluszkiem

    le'nutka lubi tę wiadomość

    h84fkrhm4lz65cww.png
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ