X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2016
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • anula1990 Autorytet
    Postów: 488 514

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnych i bezproblemowych ciąż :)Mi ten czas minął szybko i dzisiaj patrze na to ze łzą w oku :)Jak sobie przypomnie bladą druga kreske i ten strach...dzisiaj ta kreska spi i sie usmiecha do mnie...<3 wrześniówka 2015

    Blair, adora, mamuśka1 lubią tę wiadomość

    74disg18xt1q3yyo.png
  • madzia.rka Autorytet
    Postów: 924 359

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje i spokojnych wręcz nudnych ciąż dziewczyny życzy lutowka 2016:-)

    Blair, adora lubią tę wiadomość

    relganlia0g8wnrx.png
    Nasz kochany Olus <3
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 03:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnej ciazy,
    Czerwcowa-lipcówka 2016 :)

    Blair, adora lubią tę wiadomość

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :)
    U mnie dziś beta 545,3.
    Lekarz umowiony na poniedzialek :):):)
    Byle przetrwac sylwestra!

    adora, Angela89, s1985, Blair lubią tę wiadomość

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję i życzę nudnych 9 m-cy :)

    Wrześniówka 2015

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dluga historia dwa lata temu stracilam dziecko w 39 tygodniu ciazy ... ginekolog ktory prowadzil wtedy mi ciaze nie zauwazyl ze dziecko sie poddusza pepowina ... do tego wezel prawdziwy no i nie zdazyli .... na poczatku tragedia i wielka chec posiadania drugiego dziecka ... dostawalam na glowe to malo powiedziane.... po pol roku wyciszylam sie troche ale nadal chec posiadania dziecka byla ogromna ... ale jak to sie mowi jak sie chce to nie ma a jak sie nie chce to wala sie drzwiami i oknami ..... dodam ze w tamta ciaze zaszlam normalnie bez żadnych problemów.... milion badan rezonansy hormony wszytsko co bylo mozliwe..... stwierdzono wysoka prolaktyne jak to wyleczylam wykryto tsh... pozniej zespol LUF - czyli niepekajacego pecherzyka .... 3 inseminacje bez skutku i mialam juz dosc .... w prezencie na to wszytsko okazalo sie ze maz ma duzo mniej plemnikow niz powinien miec ale tragedii tez nie bylo 5mln/ml ... jak z jednym sie uporalismy wychodzilo cos nastepnego .... napisalalm do mojego Ginekologa ze brak mi juz sil i nie wiem co dalej robic .... jedyny lekarz ktory powiedzial ze jesli nie chce sie mec zyc mam sprobowac in vitro jesli mam pieniadze .... najwyzej pierwsze bedzie tak a pozniej albo bedzie normalnie nastepne albo nie bo bez sensu mecze sie psychicznie.... i tak tez zrobilam zapisalam sie do Med Artu gdzie polecil mi wlasnie ta klinkike moj gin, trafilam do dr Beaty Kubiaczyk - Paluch . na pierwszzej wizycie w lipcu tego roku powiedzialam otwarcie ze juz mam dosc czekania probowania moze tak moze siak ze chce sprobowac invitro. przejrzala wyniki i powiedziala ze ok ale proponuje jeszcze wczesniej inseminacje... niestety nie bylam chetna bo bylam juz po 3 nieudanych ... przystapilismy do procedury invitro. musialam isc na droznosc jajowodow ktore zrobilam u nich koszt 600 zł , do tego usuniecie nadzerki 150 + 300 i zaczelismy dzialac koniec pazdziernika .... przez miesiac tabletki antykoncepcyjne a pozniej juz zastrzyki z puregonu wizyty usg i 6 grudnia bylam juz po punkcji ... 6 komorek z czego 4 sie zaplodnily prawidlowo. 9 grudnia transfer 2 zarodkow A7 i A8 , a dwa pozostale Mrożaczki <3 . 19 grudnia beta 180 :D 21 grudzien beta 530 :) najpiekniejszy prezent jaki moglismy dostac na swieta .... teraz czekam na wizyte 7 stycznia ... mam nadzieje ze teraz bedzie juz tylko lepiejjj... trzymam kciuki za was wszystkie i dolanczam do wrzesniowych mamusiek <3

    adora, Agaax, Dominique88, Blair lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 22:48

    Aguś86, Ksosia, Blair, weronika86, sylvia007, haneczka, Gosha lubią tę wiadomość

  • adora Autorytet
    Postów: 336 127

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co? Mam kolezanke, ktora jest w 5 tyg ciazy i juz ma mdlosci i wymioty.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 22:48

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje ogromne dziewczyny i życzę spokojnych, nudnych ciąż oraz łagodnego, radosnego rozwiązania :) Miałam urodzić w październiku 2015, a urodziłam już 18 września 2015... a rok temu o tym czasie nie byłam jeszcze w ciąży :D Może będzie Wam się dłużyć, ale nawet nie spostrzeżecie się, gdy kolejne Święta spędzicie z małym szkrabem i nawet zapomnicie, jak to cudownie było nosić pod sercem dzieciątko... dlatego delektujcie się ciążą :)

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 22:49

  • flora Przyjaciółka
    Postów: 95 73

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwaliłyście się już rodzinie? Ja dzis powiedziałam rodzicom. Daliśmy im w prezencie zdjęcie, na ktorym byłam ja i mąż obok mnie, pomiędzy nami + a potem = 3. I do tego malutkie różowe skarpeteczki. Mama się poplakala ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2015, 20:34

    Blair, weronika86 lubią tę wiadomość

    ae0c0efec8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 22:49

  • flora Przyjaciółka
    Postów: 95 73

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero jutro będę mogla ustalić termin, bo dzis przychodnia była nieczynna. I chyba od razu zrobię betę. Mam nadzieję że będzie tak ładna jak Twoja :)

    ae0c0efec8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 22:49

  • KasicaLisica Autorytet
    Postów: 628 533

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Cześć dziewczyny,


    ja właśnie jestem z tych w 5 tygodniu, które mają mega mdłości. Pojawiły się już kilka dni przed planowanym terminem okresu. Lekarz mówi, że za to odpowiada progesteron. Dziś go sprawdziłam - > 60. Nie sądziłam, że tak wcześnie już można mieć mdłości i odruch wymiotny. Mam to z samego rana i pod wieczór - te drugie są gorsze o dziwo.

    Powodzenia Wam wszystkim!

    14.10.2015 - 1 IUI :-(
    Naturalny cud :-) Córeczka w drodze!
    Sierpień 2016 - Nasze 60 cm szczęścia już z nami! Boże, dzięki za ten dar!

    Drugie bobo w drodze :)

    7v8rskjo33075qwi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawe co u mnie w brzuszku siedzi :D

  • Mikołajkowa66 Ekspertka
    Postów: 225 233

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martita to ciąża blizniacza? :)

    w57vikgn8cjabi6x.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okaże się 7 stycznia :) ale czuje ze to bliźniaki <3

    Blair, Angela89, weronika86, Anuszka lubią tę wiadomość

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ