Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2016
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Dzierzba Autorytet
    Postów: 1428 1642

    Wysłany: 13 lutego 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka01 wrote:
    To jest zabieg typu migdałki? Ja z rozdartym sercem ale wysłałabym babcie... Ty mozesz ewentualnie wejść do niego choć na chwile w maseczce... Tak bym zrobiła.
    Tak trzeci migdał do wycięcia. Odpuszczę sobie i zakupię maseczkę na czas chwilowych wizyt. Są dwie babcie i dziadek więc sobie poradzą z nim i tatuś oczywiście po pracy będzie z nim siedział. Jednak za duże ryzyko dla dzidziusiów, a mój pierworodny mam nadzieję, że zrozumie sprawę. :)

    82dox1hpo9h4v7fr.png

    zrz6anlivhmoac9m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia wrote:
    A teraz mialas znow dopochwowo?
    Mi gin powiedziala ze w 12tyg juz przez brzuch zrobimy a wizyte mam w poniedzialek.
    ja miałam ostatnio dopochwowo, ale to był wg usg 11 tydzień i gin powiedziała "dzisiaj, jeszcze dopochwowo" jakby to miał być ostatni raz.. :D głupio byłoby pójść z mężem na te prenatalne i obcy facet coś by mi wkładał, nie czułabym się dobrze... ale przez telefon bardzo miły i konkretny facet - od swojej lekarki muszę czasem na siłę coś wyciągać...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    ja miałam ostatnio dopochwowo, ale to był wg usg 11 tydzień i gin powiedziała "dzisiaj, jeszcze dopochwowo" jakby to miał być ostatni raz.. :D głupio byłoby pójść z mężem na te prenatalne i obcy facet coś by mi wkładał, nie czułabym się dobrze... ale przez telefon bardzo miły i konkretny facet - od swojej lekarki muszę czasem na siłę coś wyciągać...

    Moj Mąż był ze mna jak bylam badana dopochwowo :)
    Co prawda czul sie troche niezrecznie ale oboje mielismy okazje uslyszec pierwsze bicie serduszka i to bylo piekne. Pozniej tylko powiedzial ze to wygladalo okropnie ze lekarka byla niedelkiatna i mocno szarpala tym wibratorem w srodku a ja siedzialam niewzruszona....
    No coz... Oni chyba nie zdaja sobie sprawy ze to co oni nam wkladaja jest jednak "wieksze" i nie przejmuja sie szarpaniem :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia, prawda :D moja jest wyjątkowo delikatna, nawet jak na kobietę :)

  • mychakruszyna Autorytet
    Postów: 1359 1305

    Wysłany: 13 lutego 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) moj mąż ostatnio jechal z pracy jak szalony żeby zdążyć na usg a lekarz go nie wpuścił :( stwierdził że to dopochwowo i chlopy potem mają dziwne wyobrażenia...hehe no może coś w tym jest jednak mąż był do wieczora zly jak osa.

    74di6iyek3xe528u.png

    20140724580117.png
  • Anulka01 Autorytet
    Postów: 1560 1376

    Wysłany: 13 lutego 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie witam w 11 tygodniu! Juz sie nie moge doczekać kolejnego usg. No i w tej ciazy idę na 3D/4D. Chce koniecznie pokazać Kacprowi:) miłego dnia dziewczynki!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mama Kacpra, Aniołka i Kubusia
    atdcupjy14gifv7v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się ciągle zastanawiam, w którym tygodniu będzie widać płeć...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 23:51

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • mychakruszyna Autorytet
    Postów: 1359 1305

    Wysłany: 13 lutego 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A próbowałyście wróżby z kalendarza chińskiego ;)? Powiem wam że średnio wierze w takie rzeczy ale koleżanka z pracy upadla się spr mi ponoć wszystkim jej znajomym i rodzinie się sprawdzilo, ma też według tego dzieci i wnuki..więc może coś w tym jest :P mi ostatnio zona kuzyna rodziła i też sprawdzilo się. Mi wychodzi chłopczyk także mąż chodzi z głową wyżej niż widzi :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    74di6iyek3xe528u.png

    20140724580117.png
  • Anulka01 Autorytet
    Postów: 1560 1376

    Wysłany: 13 lutego 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na 100% wiedziałam dopiero w 24 tyg.

    Mama Kacpra, Aniołka i Kubusia
    atdcupjy14gifv7v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to są szanse :) bo ten lekarz ma podobno jeden z lepszych sprzętów w mieście, właśnie w swoim prywatnym gabinecie, ale trzeba wziąć pod uwagę, że nie zawsze się to sprawdza, znajomi cały czas nastawiali się na dziewczynkę, bo tak im lekarz powiedział, a w końcu urodził się chłopiec i dowiedzieli się o tym dopiero na porodówce :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 23:51

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Anulka01 Autorytet
    Postów: 1560 1376

    Wysłany: 13 lutego 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mychakruszyna wrote:
    A próbowałyście wróżby z kalendarza chińskiego ;)? Powiem wam że średnio wierze w takie rzeczy ale koleżanka z pracy upadla się spr mi ponoć wszystkim jej znajomym i rodzinie się sprawdzilo, ma też według tego dzieci i wnuki..więc może coś w tym jest :P mi ostatnio zona kuzyna rodziła i też sprawdzilo się. Mi wychodzi chłopczyk także mąż chodzi z głową wyżej niż widzi :P
    Mi powychodzilo na odwrót...

    Mama Kacpra, Aniołka i Kubusia
    atdcupjy14gifv7v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi w chińskim wychodziło na odwrót teraz wychodzi dziewczynka czyli może siedzi we mnie chłopak :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mychakruszyna wrote:
    A próbowałyście wróżby z kalendarza chińskiego ;)? Powiem wam że średnio wierze w takie rzeczy ale koleżanka z pracy upadla się spr mi ponoć wszystkim jej znajomym i rodzinie się sprawdzilo, ma też według tego dzieci i wnuki..więc może coś w tym jest :P mi ostatnio zona kuzyna rodziła i też sprawdzilo się. Mi wychodzi chłopczyk także mąż chodzi z głową wyżej niż widzi :P
    mnie z chińskiego również chłopiec wychodzi :P ale z przymrużeniem oka traktuje takie głupoty :)

  • mychakruszyna Autorytet
    Postów: 1359 1305

    Wysłany: 13 lutego 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jasne wiadomo :) nie powiem że troszkę liczę na pomyłkę :P ale najważniejsze to żeby zdrową fasolkę urodzić nic poza tym :)

    74di6iyek3xe528u.png

    20140724580117.png
  • Anulka01 Autorytet
    Postów: 1560 1376

    Wysłany: 13 lutego 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie powiem przydałaby sie w domu płeć żeńska. Oprócz mnie to same dziady. Nawet psy, rybki i papuga to samce... Przerąbane:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mama Kacpra, Aniołka i Kubusia
    atdcupjy14gifv7v.png
  • mychakruszyna Autorytet
    Postów: 1359 1305

    Wysłany: 13 lutego 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj mąż wiem że bardzo chciałaby syna wydaje mi się ze ze względu na swoje pasje i zamiłowania :P od małego należy do ochotniczej straży pożarnej, jest bramkarzem w klubie pilkarskim i trenuje muay thai więc pewno chciałby być dumnym tatusiem który wspólnie z synem realizuje marzenia :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    74di6iyek3xe528u.png

    20140724580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla mnie płeć nie ma znaczenia moim cichym marzeniem jest donosic :) i żeby żadnych kompilacji po drodze nie było

    mmargol, Pauka, Sophia, nick nieaktualny, mychakruszyna, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej witam się w 8 tygodniu, do pierwszej wizyty zostało 5 dni :)

    Mdłości okropne, zero apetytu, wstręt do jakichkolwiek zapachów, brak sił, tylko bym spała :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 471 472 473 474 475 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ