Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2016
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 15 lutego 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulfenstein wrote:
    Ale jeśli przyjmę porozumienie wypowiadające, to bedzie działać dopiero po 3 miesiącach (bo tyle mam wypowiedzenia? Czyli jak pójdę na zwolnienie to podstawa mi sie liczy od wyższej pensji i to i na l4 i na całym macierzyńskim?
    Bardzo Ci dziękuje za pomoc.


    PODSTAWA TO ŚREDNIA Z 12 MIESIĘCY. CHYBA ZE ZMIENIŁ CI SIE WYMIAR CZASU PRACY-JA TAK MIAŁAM I STAD SIĘ KŁOCE

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Ulfenstein Autorytet
    Postów: 2055 1820

    Wysłany: 15 lutego 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w skrócie: o co chodzi? :)

    Sophia lubi tę wiadomość

    k0kd3e5emmavzxbk.png
    37+6 - 10/10, 2400g, 51cm.
    20+4 - 400g, 24+4 - 710g, 28+4 - 1050g, 32+5 - 1750g, 35+3 - 2220g, 37+3 - 2450g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 18:26

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 15 lutego 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko! Takie rzeczy! Internety wrą od nadmiaru informacji:P Jak w filmie jakimś się czuję:) Ale mąż będzie się śmiał:P

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 23:55

    megg lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja myślę, że to osoba podstawiona przez Belly niestety, kto by miał czas na tylu wątkach, tyle pisać:/ i to nie jest przypadek, że dziś serwer się tak tnie:/

  • Ulfenstein Autorytet
    Postów: 2055 1820

    Wysłany: 15 lutego 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamciaelcia wrote:
    PODSTAWA TO ŚREDNIA Z 12 MIESIĘCY. CHYBA ZE ZMIENIŁ CI SIE WYMIAR CZASU PRACY-JA TAK MIAŁAM I STAD SIĘ KŁOCE

    Od 12m mam stała pensje i wymiar. Podpisuje porozumienie, które wchodzi w życie po 3 miesiącu czyli dopiero od czerwcowej pensji mam mniejsza pensje. Teoretycznie, bo w praktyce jestem na l4. Czy to co dostaje na l4 liczy sie do 12 miesięcy? Czy tez jako podstawę biorą 12m pensji a nie zasiłku.
    Dzięki.

    k0kd3e5emmavzxbk.png
    37+6 - 10/10, 2400g, 51cm.
    20+4 - 400g, 24+4 - 710g, 28+4 - 1050g, 32+5 - 1750g, 35+3 - 2220g, 37+3 - 2450g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeszcze raz apeluje skasujcie numery telefonu z tabelki- Haneczka zablokuj jakoś tego trolla

    szpilka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wierzę, kto by pomyślał, że na naszym wątku też afera wybuchnie :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 18:26

    szpilka lubi tę wiadomość

  • Sophia Autorytet
    Postów: 476 381

    Wysłany: 15 lutego 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulfenstein wrote:
    Ale jeśli przyjmę porozumienie wypowiadające, to bedzie działać dopiero po 3 miesiącach (bo tyle mam wypowiedzenia? Czyli jak pójdę na zwolnienie to podstawa mi sie liczy od wyższej pensji i to i na l4 i na całym macierzyńskim?
    Bardzo Ci dziękuje za pomoc.
    Tak, aczkolwiek nie uważam żeby to było najlepsze rozwiązanie. Jak będziesz chciała to pogadamy na priv jutro.

    5i4vyjc.png
    z0q819o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 18:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 23:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w szoku, rano czylama o grudniowych i też zaczęła łączyć fakty, ale nie mogłam uwierzyc!!
    Chyba też na razie dam sobie spokój z forum, za duzo nerwow, Angela ma racje, lepiej usunąć dane z tabelki, chociaż kto chciał mógł ją już dawno skopiować :( smutne to jednak :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie. Dziewczyny taki troll to żadne nowum. To że ona okazała się oszustka , nie znaczy ze my mamy przestac ze soba gadac. Takie osoby są wszędzie w Internecie. Taki lajf ;)

    szpilka, kamciaelcia, Bratek, Cordy lubią tę wiadomość

  • Madziuuuula Autorytet
    Postów: 1199 675

    Wysłany: 15 lutego 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez mi się wydaje, że ktoś wyciąga dane kobiet w ciąży i numery telefonów, by potem dzwonić z jakąś ofertą. Pracowałam kiedyś w sprzedaży ubezpieczeń na życie i tam wszytskie chwyty dozwolone, byleby tylko wypelnić swoją listę 100

    Patutka lubi tę wiadomość

    201609111661.png
    Filipek, 62 cm i 3660 g radości:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie. Dziewczyny taki troll to żadne nowum. To że ona okazała się oszustka , nie znaczy ze my mamy przestac ze soba gadac. Takie osoby są wszędzie w Internecie. Taki lajf ;)

    mmargol, martta lubią tę wiadomość

  • megg Autorytet
    Postów: 1367 1609

    Wysłany: 15 lutego 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie nie uciekajcie z tad dziewczyny
    jej juz nie bedzie u nas

    dobrze ze to teraz sie stalo a nie jak zaczelaby wrzucac zdjecia dziewczynek po porodze.... masakra

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 22:04

    3i49tv73uljfbfpq.png

    syy220mm7vyhqyjp.png

    pamietam...Aniołek 21.02.2014 (9 tydz)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 18:26

    Gumcia lubi tę wiadomość

  • Rudi88 Autorytet
    Postów: 1598 1876

    Wysłany: 15 lutego 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspolczuje dziewczyny. Jak coś możecie pytać na sierpiówkach :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Wyczekiwane, wymodlone, wyśnione maleństwo
    o1483e5ek8fkb5ak.png
    Niepękające pęcherzyki...udany cykl z pregnylem :D
‹‹ 497 498 499 500 501 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ