Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2016
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Balerina Ekspertka
    Postów: 162 146

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, chyba was nie nadrobie teraz. Wszystkim ktore maja wizyty zycze powodzenia, ja swoja zmienilam na 20tego a teraz jeatem przeziebiona

  • Kaszka Przyjaciółka
    Postów: 107 101

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się rozpisałyście! Ciężko nadrobić.
    Ja właśnie się umówiłam na wizytę na 26.01 :)

    Cordy, nick nieaktualny, weronika86 lubią tę wiadomość

    ckaiflw1xmxjuufc.png
  • Balerina Ekspertka
    Postów: 162 146

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glodna jestem jak wilk dzisiaj

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • flora Przyjaciółka
    Postów: 95 73

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis wizytuję. Też się tak stresowalyscie przed waszą wizyta. Ja już mam żołądek w gardle, a do 14 jeszcze daleko...

    nick nieaktualny, weronika86 lubią tę wiadomość

    ae0c0efec8.png
  • Balerina Ekspertka
    Postów: 162 146

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flora nie stresuj sie, wszystko bedzie dobrze

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:)

    Nieśmiało się z Wami witam. Wczoraj zrobiłam betę - jej wynik to 527,69, jutro idę powtórzyć a w czwartek mam wizytę. Belly pokazuje mi termin na 15.09. Oprócz obrzmiałych piersi nie mam żadnych objawów.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Kaszka, martta, bbeczka91, nick nieaktualny, weronika86 lubią tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się nad wprowadzeniem zakazu używania perfum przed wizytą u mnie w biurze . No ludzie! Ile można tego na się nie wylewać! :/

    nick nieaktualny, weronika86, Cordy lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Broszka wrote:
    Cześć dziewczyny:)

    Nieśmiało się z Wami witam. Wczoraj zrobiłam betę - jej wynik to 527,69, jutro idę powtórzyć a w czwartek mam wizytę. Belly pokazuje mi termin na 15.09. Oprócz obrzmiałych piersi nie mam żadnych objawów.
    Witamy. Napiszesz nam cos o sobie?;) To twoja pierwsza ciaza?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    flora wrote:
    Ja dzis wizytuję. Też się tak stresowalyscie przed waszą wizyta. Ja już mam żołądek w gardle, a do 14 jeszcze daleko...
    Wszystko jest i będzie dobrze :) zobaczysz swojego małego człowieka :)

  • Kaszka Przyjaciółka
    Postów: 107 101

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Broszka :) gratulacje!

    flora na pewno wszystko będzie ok. Trzymam kciuki, nie stresuj się

    ckaiflw1xmxjuufc.png
  • Justyna_89 Ekspertka
    Postów: 141 125

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    flora wrote:
    Ja dzis wizytuję. Też się tak stresowalyscie przed waszą wizyta. Ja już mam żołądek w gardle, a do 14 jeszcze daleko...

    14 już blisko.Na pewno wszystko jest ok. tylko sie nie stresuj

    ckaigox17mdp9efq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    flora wrote:
    Ja dzis wizytuję. Też się tak stresowalyscie przed waszą wizyta. Ja już mam żołądek w gardle, a do 14 jeszcze daleko...
    Bedzie wszystko dobrze :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Zastanawiam się nad wprowadzeniem zakazu używania perfum przed wizytą u mnie w biurze . No ludzie! Ile można tego na się nie wylewać! :/
    Mi przeszkadzaja wszystkie meskie. Damskie jeszcze ujdą ale tez bez przesady

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flora to zupełnie normalne :) ale nic się nie stresuj, zaraz będzie 14 :) no i wszystko dobrze, zobaczysz swojego maluszka!
    Witaj Broszka!
    Sabina - mam to samo, czy oni naprawdę muszą tak smrodzić? bleeee

    o148p07w5riqasy7.png
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blair wrote:
    Witamy. Napiszesz nam cos o sobie?;) To twoja pierwsza ciaza?

    Tak to moja pierwsza ciąża i póki co jestem przerażona. Staraliśmy się ok pół roku więc teoretycznie powinnam być przygotowana, ale jak zobaczyłam dwie kreski to ręcę mi się mega trzęsły:P

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Broszka wrote:
    Cześć dziewczyny:)

    Nieśmiało się z Wami witam. Wczoraj zrobiłam betę - jej wynik to 527,69, jutro idę powtórzyć a w czwartek mam wizytę. Belly pokazuje mi termin na 15.09. Oprócz obrzmiałych piersi nie mam żadnych objawów.
    Witam oraz gratuluje :)

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Broszka wrote:
    Tak to moja pierwsza ciąża i póki co jestem przerażona. Staraliśmy się ok pół roku więc teoretycznie powinnam być przygotowana, ale jak zobaczyłam dwie kreski to ręcę mi się mega trzęsły:P

    Miałam dokładnie tak samo, ręcę mi się trzęsły i w nogach było miękko. Mąż myślał, że nic z tego jak mnie zobaczył, hehe, a ja chyba w szoku byłam po prostu, że jednak tym razem się udało :)

    Broszka lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • Balerina Ekspertka
    Postów: 162 146

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj broszka ☺

    Ja na poczatku sie poplakalam, maz byl szczesliwy a po 10 minutach siedzial na sofie i ryczal jak dziecko

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • Balerina Ekspertka
    Postów: 162 146

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak mu placz przeszedl to zrobil sobie chyba z 5 drinkow haha
    My staralismy sie dokladnie rok!

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • Luliczek Przyjaciółka
    Postów: 118 39

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez czekałam a jak zobaczyłam to nie wiedziałam co zrobić i ręce się trzęse i cala byłam taka przejęta.

    Wróciłam od lekarza. Potwierdził ciaze na USG ale powiedział ze dopiero w 7 tygodniu założy kartę i zleci badania. Także dziś taka szybka wizyta była.
    Myślałam z przepisze leki na TSH za wysokie ale nie... dostałam skierowanie do endokrynologa w trybie pilnym. Z tym ze we Wrocławiu tryb pilny wygląda w ten sposób, że idziesz do przychodni, dostajesz wniosek do wypełnienia i jakaś ankietę, listę badań do zrobienia na własną rękę a raczej własną kieszeń. Z wynikami badań składasz wniosek. Lekarz ma tydzień na rozpatrzenie twojego wniosku i jak rozpatrzy pozytywnie to ustala termin wizyty ...
    Juz nie wiem co robić... :/
    Mam nadzieje ze moje Maleństwo jest silne i poradzi sobie mimo takiego wysokiego TSH

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2016, 12:05

    [link=https://www.suwaczki.com/]w57v3a3fffvzxfwt.png[/link]
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ