Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2017
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2017

Oceń ten wątek:
  • natty85 Autorytet
    Postów: 2683 1524

    Wysłany: 1 września 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poppy wrote:
    Natty, a brodawki stymulujesz?
    Bylam pod prysznicem chodxilam mialam masaz szyjki i masowalam brodawki i nic. Tetaz juz leze bo chyba dola zlapalam

    Starania od 2013r.
    2015r. - 2x IUI :( hsg, histeroskopia
    2 maja 2016r. IVF ciąża biochemiczna :(
    12 lipca 2016r. CRIO :(
    12 sierpnia 2016r. CRIO :( kariotypy ok
    3 stycznia 2017r. szczepienia, intralipid i transfer ❤
    02.09.17r. urodziła się Tosia ❤
    15.10.18r. Aniołek 21.07.19r. urodził się Franio❤
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 1 września 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ⚘Kwiatuszek wrote:
    Pełnia 6 września :)


    To mój termin porodu :D

    ⚘Kwiatuszek lubi tę wiadomość

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 1 września 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh oby to czekanie poskutkowalo sprawnym porodem!

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • poppy Autorytet
    Postów: 297 351

    Wysłany: 1 września 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa. wrote:
    Poppy, ja też mam silne skurcze przepowiadające. W pierwszej ciąży 3 razy odsyłali mnie z ich powodu na porodówkę. Jak przyszły porodowe to poczułam różnicę. Teraz jestem już bogatsza o to doświadczenie i za szybko na porodówkę się wysłać nie dam :)

    A lekarze nie proponowali Ci oksytocyny ?

    Nie, bo od wizyty o 9:30 nie było u mnie żadnego lekarza. Badały mnie położne. Narazie to nie wiadomo o co u mnie chodzi, w jakim kierunku to zmierza. I dlatego nie ingeruja póki co.
    Ale boli teraz jakoś inaczej - z takim uciskiem na odbyt.

    qb3chdgezj308xv3.png
  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 1 września 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) wrote:
    To mój termin porodu :D

    I mój :D
    Karolcia wykluj się wreszcie ;p

    ⚘Kwiatuszek lubi tę wiadomość

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • natty85 Autorytet
    Postów: 2683 1524

    Wysłany: 1 września 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poppy czyli czekamy na jutro :)

    Starania od 2013r.
    2015r. - 2x IUI :( hsg, histeroskopia
    2 maja 2016r. IVF ciąża biochemiczna :(
    12 lipca 2016r. CRIO :(
    12 sierpnia 2016r. CRIO :( kariotypy ok
    3 stycznia 2017r. szczepienia, intralipid i transfer ❤
    02.09.17r. urodziła się Tosia ❤
    15.10.18r. Aniołek 21.07.19r. urodził się Franio❤
  • natty85 Autorytet
    Postów: 2683 1524

    Wysłany: 1 września 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostaje antybiotyk co 4h bo wynik gbs mial byc na pon przed wizyta. A tu taki zonk. Wiec profilaktycznie mi dali.

    Starania od 2013r.
    2015r. - 2x IUI :( hsg, histeroskopia
    2 maja 2016r. IVF ciąża biochemiczna :(
    12 lipca 2016r. CRIO :(
    12 sierpnia 2016r. CRIO :( kariotypy ok
    3 stycznia 2017r. szczepienia, intralipid i transfer ❤
    02.09.17r. urodziła się Tosia ❤
    15.10.18r. Aniołek 21.07.19r. urodził się Franio❤
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 1 września 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karm3lka wrote:
    I mój :D
    Karolcia wykluj się wreszcie ;p


    Wierz mi cholernie bym chciała :P

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Cameline Autorytet
    Postów: 1177 1069

    Wysłany: 1 września 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A o baloniku Wam nie wspominali? Dziewczyny z sali po balonikach dostawały trochę rozwarcia po nich, mimo że wcześniej szyjka nienaruszona.

    ckaidqk39a8l7x61.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6663

    Wysłany: 1 września 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cameline wrote:
    U nas też po cc dobę nie można jeść, na Wyspach długo trzymają po cc w szpitalu? Annie może zdążysz wyjść niż zjeść batonika :) choć ja na pusty żołądek nie zjadłabym słodkiego :)
    Mi powiedzieli, że będą mnie trzymać 2 noce. Tu nie chodzi o batoniki na śniadanie tylko na te nieszczęsne kolacje jak ostatni posiłek jest o 17.00 ;) Jeżeli nie pozwolą jeść to trudno, wzięłam na wszelki wypadek i może się okazać jak piszesz, że nie zdążę ich zjeść, co nawet lepiej, bo nie chcę być za długo w szpitalu ;)

    Cameline lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Cameline Autorytet
    Postów: 1177 1069

    Wysłany: 1 września 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) wrote:
    To mój termin porodu :D

    A mój termin donoszenia będzie! :) i czuję że będzie to mój maksymalny czas

    ⚘Kwiatuszek lubi tę wiadomość

    ckaidqk39a8l7x61.png
  • natalka1988 Autorytet
    Postów: 765 477

    Wysłany: 1 września 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie sie Ciebie Cameline mialam pytac jak sobie radzisz i ile dajesz sobie czasu. Tzn czy cos wiecej chodzisz czy nadal caly czas lezysz. Czy czekasz do tego magicznego 37 tygodnia skonczonego

    c55f9n73kpn1w4lp.png
    iv09gu1r1ihk0beb.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 1 września 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cameline to będziemy rodzić razem hihi :)

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • poppy Autorytet
    Postów: 297 351

    Wysłany: 1 września 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęło się!
    3 cm mam. W dwie godziny się zrobiło z opuszki. Jestem już na porodowce i po lewatywie.

    Karooolcia :), Bąbelek1980, KasiaHaBe, Princesska, karm3lka, zubii, mkl, natty85, Cameline, ⚘Kwiatuszek, justa., Lisa85, Marcia1989, espoir, aswalda, 0202oliwcia, Milenka~11, Zorganizowana:), Annie1981 lubią tę wiadomość

    qb3chdgezj308xv3.png
  • shelby* Autorytet
    Postów: 583 616

    Wysłany: 1 września 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cameline jeszcze donosisz do terminu ;)

    Po wizycie u gin. Dałam się córka wyciągnąć na grzyby- godzina lazenia po lesie i myślałam że w cldomu wyzione ducha , brzuch twardy,napieranie na szyjkę mega, jakbym miała się zesikac. Na szczęści jakby wxystko trochę puscilo. Zdecydowanie ostatni raz na grzybach ^^

    74709jcgjiz14w6b.png
  • natalka1988 Autorytet
    Postów: 765 477

    Wysłany: 1 września 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poppy wreszcie!!

    c55f9n73kpn1w4lp.png
    iv09gu1r1ihk0beb.png
  • shelby* Autorytet
    Postów: 583 616

    Wysłany: 1 września 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poppy a chciałam pisać że takie bóle z parcie na odbyt to jakby wstawianie się dzidziusia !!! Powodzenia- masz te moc ;) !!

    74709jcgjiz14w6b.png
  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 1 września 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poppy zbieraj siły i będzie dobrze :)

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • natty85 Autorytet
    Postów: 2683 1524

    Wysłany: 1 września 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popyy co zrobilas? Ja tez chce:) kciuki!!!!

    Karooolcia :) lubi tę wiadomość

    Starania od 2013r.
    2015r. - 2x IUI :( hsg, histeroskopia
    2 maja 2016r. IVF ciąża biochemiczna :(
    12 lipca 2016r. CRIO :(
    12 sierpnia 2016r. CRIO :( kariotypy ok
    3 stycznia 2017r. szczepienia, intralipid i transfer ❤
    02.09.17r. urodziła się Tosia ❤
    15.10.18r. Aniołek 21.07.19r. urodził się Franio❤
  • Cameline Autorytet
    Postów: 1177 1069

    Wysłany: 1 września 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poppy a godzinę temu pisałaś że nic nie rusza... zaraz to będzie się ruszał Szkrabik poza brzuszkiem ;)
    Powodzenia! :)

    ckaidqk39a8l7x61.png
‹‹ 1236 1237 1238 1239 1240 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ