X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2017
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2017

Oceń ten wątek:
  • ew101 Ekspertka
    Postów: 133 164

    Wysłany: 21 września 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkim nowym mamusiom !:)

    Dziewczyny co kp bierzecie jakieś suplementy? Jeśli tak to jakie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2017, 09:18

    Stdqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie karmię ale już na tą okazję zaopatrzyłam się za poleceniem Annie w Doppelherz Mama Premium. Ma w sobie dha, żelazo i wit. D więc wszystko co potrzebne przy kp. Cena też chyba nie najgorsza

  • Matka Rocku Autorytet
    Postów: 461 717

    Wysłany: 21 września 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka~11 wrote:
    Dzień dobry wszystkim!
    U mnie też cisza Gosiaczku, więc bujamy się dalej z tymi bębenami.
    No i ja się bujam z wami.
    Nie powiedziałabym, że cisza, bo dzidziol się tak kręci i rozpycha, że wymiękam momentami. Powiadają, że dziecko pod koniec ciąży jest co raz mniej ruchliwe, bo nie ma miejsca. Tiaaa... powiedzcie to mojemu dziecku. :D
    Szyjka zamknięta ponoć, wedle wczorajszych oględzin na kontroli.
    W sobotę jak mnie wypuszczali z patologii ciąży, to też jeszcze badali i też młoda pani doktor pokręciła znacząco głową, na moje pytanie czy może się wybiera ten syn na świat.

  • shelby* Autorytet
    Postów: 583 616

    Wysłany: 21 września 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jeszcze ja ! Od 2 dni jestem przeterminowana. Mam w nosie i dziś jadę na oddział. Coś kiepsko się czuje i dzieciątko tylko jakoś się wypiłam wiec jadę i koniec.

    74709jcgjiz14w6b.png
  • aswalda Autorytet
    Postów: 668 757

    Wysłany: 21 września 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie jestem załamana. Postępów nie ma żadnych. Rozwarcie na 2 cm ale szyjka długa na 1cm... Główka raczej wysoko. Za tydzień znów wizyta i skierowanie na oddział ale w piątek nie idę. pójdę w poniedziałek, bo przez weekend i tak nic nie zrobią. W ogóle jak to gin powiedział- przecież od razu mnie pod kroplówki nie podłącza. Załamka :( w poniedziałek będzie 40+5 wg USG ... Cóż powtórka z rozrywki mnie czeka albo gorzej. Bo Syna urodziłam w drugi dzień pobytu w szpitalu (41+3) a teraz nie wiadomo ile mnie przytrzymają, bo łożysko jest ok a wtedy miałam starzejące ehh

    Córcia Natalia <3
    3i499vvjjclnxoyh.png
    Synuś :)
    mhsvj44jvon684q5.png
    Aniołek maj 2012 10tc <3 [*]
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 21 września 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mamuśki :) trzymam kciuki za wasze rozwiązania :) wiem ze juz macie dość. Niedawno przechodziłam to samo... Dzis mija 10 dzień od narodzin mojego kawalera :) byliśmy w przychodni na ważeniu i maly przybiera:)dostał mnóstwo ulotek na temat szczepienia i musze się na cos zdecydować... Ogólnie maly w dzień jest aniołkiem ale gorzej z nocami... Wstaje co 2-3 h i to byloby ok gdyby nie to ze z zaśnięciem jest problem bo potrafi nam to zająć z 1,5-2 h :-/ i tak szczerze to czasami mam ochotę żeby jeszcze na chwile schował się do brzuszka...

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Jagodka17 Koleżanka
    Postów: 38 173

    Wysłany: 21 września 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny u mnie w koncu zaczyna sie cos dziac. Wczoraj dosc czesto robilam przysiady i rano czulam mala bardzo nisko, dzisiaj jeszcze seksik z mezusiem i po nim zaczely sie skurcze :) na razie nieregularne, wiec czekam w domu na rozwoj wydarzen, a jeszcze rano marudzilam mezowi,ze chyba nigdy nie urodze :) a dzisiaj 40tc+4 trzymajcie kciuki zeby tylko akcja sie rozwinela

    MrsKiss, KasiaHaBe, shelby*, Milenka~11, zubii, justa., aswalda, Cameline, Karolka12345, Matka Rocku, Princesska, perfectangel85 lubią tę wiadomość

    f6c5777f09.png
  • Milenka~11 Autorytet
    Postów: 632 449

    Wysłany: 21 września 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie tu opustoszało, Shelby na porodówce, czy może dokładniej w szpitalu. A reszta siedzi cicho i nikt się nie bierze za rodzenie.
    U mnie się zaczęły...telefony z tekstem:' czy to już". Myślałam, że uniknę, ale nic z tego. Dobrej nocy.

    dqpri09k6uedld97.png
  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 21 września 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagódka i jak rozkręciło się?

    Milenka, Shelby, Aswalda jeszcze trochę cierpliwości. W końcu ciąża nie trwa wiecznie i maluszek się wreszcie zdecyduje :)

    Dziewczyny po porodzie zostały Wam jeszcze jakieś kilogramy do zrzucenia? U mnie +2kg, a do tego ciągle jestem głodna.

    Miłego wieczoru!

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • shelby* Autorytet
    Postów: 583 616

    Wysłany: 21 września 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W szpitalu na oddziale gin-pół.
    Jakieś skurcze sa, dziecko się rusza, śluz leci jak cholera . Zobaczymy co będzie jutro jak będzie ordynator. Moze mnie przyspiesza.
    Co do telefonów to ja tak się zdenerwował ze najbardziej docieklowym powiedziałam ze jak jeszcze raz zadzwonię z takim zapytaniem to zablokuje numer albo przestanę odbierać! I ze napewno dam znać jak będzie po wszystkim :)
    MAM SPOKÓJ DZIĘKI TEMU :)

    Milenka~11, justa., Annie1981 lubią tę wiadomość

    74709jcgjiz14w6b.png
  • Jagodka17 Koleżanka
    Postów: 38 173

    Wysłany: 21 września 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka ja tez mialam codziennie, ale powiedzialam ze te telefony mnie doluja i jak urodze to dam znac i sie skonczyly :)
    Justa niestety wyciszyly sie troche skurczyki, zaraz wskakuje pod prysznic , moze goraca kapiel cos rozkreci

    f6c5777f09.png
  • Jagodka17 Koleżanka
    Postów: 38 173

    Wysłany: 21 września 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shelby a w ktorym szpitalu jestes?

    f6c5777f09.png
  • shelby* Autorytet
    Postów: 583 616

    Wysłany: 21 września 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Czarnkowie ;)

    74709jcgjiz14w6b.png
  • Jagodka17 Koleżanka
    Postów: 38 173

    Wysłany: 21 września 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myslalam ze w Poznaniu :)

    f6c5777f09.png
  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 21 września 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) wrote:
    Hej mamuśki :) trzymam kciuki za wasze rozwiązania :) wiem ze juz macie dość. Niedawno przechodziłam to samo... Dzis mija 10 dzień od narodzin mojego kawalera :) byliśmy w przychodni na ważeniu i maly przybiera:)dostał mnóstwo ulotek na temat szczepienia i musze się na cos zdecydować... Ogólnie maly w dzień jest aniołkiem ale gorzej z nocami... Wstaje co 2-3 h i to byloby ok gdyby nie to ze z zaśnięciem jest problem bo potrafi nam to zająć z 1,5-2 h :-/ i tak szczerze to czasami mam ochotę żeby jeszcze na chwile schował się do brzuszka...
    Co do spania to tak jak bym czytała o swoim dziecku.. spie po 2 h na dobę a przez to ze mam presję czasu ze mały w dzień wstanie za niedługo nie umiem usnąć. Ogólnie jest kochany i grzeczny.. gdyby nie mąż nie dała bym rady

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • aswalda Autorytet
    Postów: 668 757

    Wysłany: 22 września 2017, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem, że parę no może parenascie dni i wyjdzie Mala ale tak bardzo nie chciałam znów tego samego scenariusza :( najgorsza będzie tęsknota za Synkiem :/

    Córcia Natalia <3
    3i499vvjjclnxoyh.png
    Synuś :)
    mhsvj44jvon684q5.png
    Aniołek maj 2012 10tc <3 [*]
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 22 września 2017, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa. wrote:
    Jagódka i jak rozkręciło się?

    Milenka, Shelby, Aswalda jeszcze trochę cierpliwości. W końcu ciąża nie trwa wiecznie i maluszek się wreszcie zdecyduje :)

    Dziewczyny po porodzie zostały Wam jeszcze jakieś kilogramy do zrzucenia? U mnie +2kg, a do tego ciągle jestem głodna.

    Miłego wieczoru!

    Mnie tez zostalo jeszcze 2kg na plusie... I tez ciągle jestem glodna a najgorsze ze sama nie wiem na co mam ochotę :-/

    Princesska- to jego spanie to doprowadza mnie do szewskiej pasji... Wolałabym żeby budzik soe nawet co 2h ale zjadl i poszedł spac a nie 1,5 h tyrania żeby zasnął

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • mnk Autorytet
    Postów: 913 622

    Wysłany: 22 września 2017, 01:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam termin na.indukcje na.wtorek. modlcie sie zeby koniecznie w poniedzialek zaczelo sie samo, nie wczesniej I nie.pozniej xD z gory dzieki xD

    MrsKiss, Karolka12345, Milenka~11, Karooolcia :), zubii, justa. lubią tę wiadomość

    201601051762.png
    mhsvi09k6j9c3g8t.png
  • Karolka12345 Autorytet
    Postów: 1047 1167

    Wysłany: 22 września 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Mamuśki :)

    U nas nocki nie najgorsze. Pobudka co 2-3h zje i idzie spać.

    Muszę się pochwalić, że w 2,5 tyg Szymek przybrał 1200g :) Normalnie śmietana zamiast mleka chyba :)

    Trzymam kciuki za nierozpakowane :*

    Milenka~11, Karooolcia :), Matka Rocku, baassiia, shelby*, MrsKiss, justa. lubią tę wiadomość

    f2wlpiqv9u7j05yh.png

    860ix1hpayv09dze.png
  • natalka1988 Autorytet
    Postów: 765 477

    Wysłany: 22 września 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny.
    Jutro kolejna kroplowka, zobaczymy czy ona cos pomoze

    c55f9n73kpn1w4lp.png
    iv09gu1r1ihk0beb.png
‹‹ 1279 1280 1281 1282 1283 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ