Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2017
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2017

Oceń ten wątek:
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    Witajcie wieczorkiem :)Gratulacje dla bijacych malych serduszek :)

    Pulsowanie w pochwie.. Chyba tak mialam ze dwa razy ale nie bylo to w ciazy..
    Matko niektore juz sie szykuja do drugiej wizyty, a ja do pt jeszcze czekam na pierwsza..
    ja nawet nie jestem nigdzie zapisana na 1 wizytę jeszcze ;)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    Witajcie wieczorkiem :)Gratulacje dla bijacych malych serduszek :)

    Pulsowanie w pochwie.. Chyba tak mialam ze dwa razy ale nie bylo to w ciazy..
    Matko niektore juz sie szykuja do drugiej wizyty, a ja do pt jeszcze czekam na pierwsza..
    Spokojnie u mnie pierwsza wizyta dopiero 10 lutego ;) także nie jesteś ostatnia

    f5b59272af.png
  • Dreamy Autorytet
    Postów: 549 596

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farmaceutka jak u ciebie wizyta? :)

    Nasz okruszek
    IruBp2.png
  • Dreamy Autorytet
    Postów: 549 596

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do picia to ja się zmuszam jak najczęściej ale też nie mam pragnienia...

    Zablokowałam sobie kartę pin i oczywiście nie mam nigdzie puku więc jutro muszę iść do salonu wrr :/

    Nasz okruszek
    IruBp2.png
  • falka Ekspertka
    Postów: 248 268

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma 32 wrote:
    FAlka a do kogo chodxisz do Novum?
    Ja chodze na wizyty u siebie w mieście, jestem ze szczecina, w novum mialam ivf. Zarodki byly 2dniowe, a u Ciebie jak było? to ciekawe dlaczego jeszcze karty nie mam :/

    0d1y43r877gkl2tf.png
    PCOs Starania od 2013
    2 ivf Novum 11 2016 transfer 17.12 i... ❤ :)))
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawostka: http://siostraania.pl/kobiety-moga-prowadzic-ciaze-u-poloznej-w-ramach-nfz/ od 01.02.2017 w Polsce będzie można prowadzić ciąże u położnej w ramach NFZ

    Dreamy lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • mnk Autorytet
    Postów: 913 623

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ⚘Kwiatuszek wrote:
    proszę link http://www.nvp-volumes.org/p1_7.htm
    Podsumowując, badania epidemiologiczne z dużej, zróżnicowanej populacji wykazały, że NVP wiązało się tylko z mniejszym ryzykiem poronienia oraz w przypadkach zagrożonych poronieniem, NVP wiązało się ze zmniejszeniem późniejszego poronienia.

    Czyli mój syn byl slaby bo nie miałam żadnych objawów, ja z moim bratem tez bo mama tez nie miała żadnych ciążowych objawów :p bzdury :p zaraz sie jeszcze dziewczyny bez objawów zaczną schizowac ze cos jest nie tak :p.

    201601051762.png
    mhsvi09k6j9c3g8t.png
  • mnk Autorytet
    Postów: 913 623

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż mi od dwóch dni chodzi i mówi ze brzuch mi rośnie. Nie dociera do niego ze jestem po prostu gruba:D przy moim pociazowym flaczku to się zastanawiam czy w tej ciąży w ogóle brzuch mi wyskoczy do 9ego miesiąca:D

    201601051762.png
    mhsvi09k6j9c3g8t.png
  • Zołzimagic Autorytet
    Postów: 671 520

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja już się szykuję do lekarza, bo jeszcze po drodze trochę spraw. Wizyta na 10.30. Taki stres ostatni raz to chyba na maturze miałam... :D Oby się okazało że ostatnie USG to był błąd pomiaru i jest wszystko dobrze... 3 majcie kciuki :)

    Dreamy, nick nieaktualny, buka03, Annie1981, zubii, nowamamusia lubią tę wiadomość

  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej dziewczyny ale ja nie rozumiem. Czemu beta wyszła mi idealnie w przedziale 5 tygodnia skoro wtedy byłam według niej w 4/3 tygodniu? Chore to jest. Wiem ze nie mam owulacji jak przyjęte standardy czyli 14 dnia cyklu tylko 19-20. Wiec o tyle powinna byc młodsza. A nie o aż 1,5 tyg. Ja mam cykle 33 dniowe a nie 45.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 07:42

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • buka03 Autorytet
    Postów: 734 596

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiecie może jakie są normy hormonów tarczycy w ciąży? Wczoraj ginowi dalam wyniki tsh, ft3 i ft4, wizyte u endo mam jutro, ale gin mówil że ft4 nie powinno byc tak.niskoe, ft4 wyszlo mi 0,85ng/dl gdzie norma zaczyna sie niby od 0,70

    w5wq9vvjr1d812zs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na dzisiejszych wizytach :)
    My właśnie ruszamy do Laboratorium zrobić wszystkie wyniki.

    Miłego dnia mamuśki ;)

    buka03, Zołzimagic lubią tę wiadomość

  • buka03 Autorytet
    Postów: 734 596

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde,naczytalam sie i teraz schizuje :-/ masakra :-/ dobrze że wizyte u endo mam jutro

    w5wq9vvjr1d812zs.png
  • joaska1985 Ekspertka
    Postów: 223 350

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w 9 tygodniu ;)
    Życzę udanych wizyt ;)
    Ja zmykam do pracy :)

    Annie1981, zubii, Dreamy lubią tę wiadomość

    Moje dwa szczescia <3 <3 Nina i Nela
  • AniaMania Przyjaciółka
    Postów: 111 89

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dreamy prosze mi tam na pierwszej stronie serducho namalować :) następna wizyta 06.02

    mika1987, nowamamusia lubią tę wiadomość

  • Izabell2016 Autorytet
    Postów: 562 353

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane jestem u lekarza czekam na usg bardzo sie boje. Miłego dnia !

    Annie1981, Dreamy, Leonore, nowamamusia lubią tę wiadomość

    Mika
  • Zołzimagic Autorytet
    Postów: 671 520

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabell trzymam kciuki :*

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6663

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez problem z piciem. Normalnie wypijalam max 2 szklanki. Przy staraniach mowili, ze nalezy pic 8 dziennie, wiec zaczelam w siebie wmuszac. Doszlam chyba do 6. Teraz w ciazy mowia, ze nalezaloby pic 10 szkl dziennie. Nie wiem jak ja to zrobie. Podobno jest jakas aplikacja do picia wody. Chyba ja sobie sciagne.

    Z aplikacji ciazowych uzywam Happy Baby i Pregnancy+, ale najbardziej podoba mi sie BellyBestFriend, ktore niestety nie jest na tel.

    Mika. Ty chociaz masz kilka dni do wizyty a ja cale dwa tygodnie. Wlecze sie strasznie ;)

    Mnk. Ja w ogole nie otwieralam tego linka, bo nie chce sie schizowac, ze moj brak objawow znaczy cos zlego. Dziewczyny bez objawow mowily, ze rodzily zdrowe dzieci i tego sie bede trzymac :)

    Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty :)

    A mnie lapie jakies przeziebienie. Wczoraj wieczorem zrobilam sobie syrop z cebuli. Jak czesto powinnam to pic?

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Karolka12345 Autorytet
    Postów: 1047 1167

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny.

    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :)

    O Izabell jesteś :) trzymam mocno kciuki! Daj znać po wizycie.

    Miłego dnia :)

    f2wlpiqv9u7j05yh.png

    860ix1hpayv09dze.png
  • Rusałka* Ekspertka
    Postów: 169 259

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabell, Zołzimagic i inne dziewczyny, którym szykują się dziś wizyty - powodzenia!

    Ja jadę na 13. Chciałabym, żeby już było popołudnie ;-)

    Monako, a ja bym chętnie zamieniła moje na 2 rozmiary mniejsze ;-) Tylko ślubny ma radochę (choć przy zakazie seksu to taki uśmiech przez łzy ;-) - nie dość, że z natury duże, to w ciąży się zrobiły peeełne do tego stopnia, że muszę biustonosze rozmiar większy nosić.

    A z wczorajszych wizyt wszystkie się wyspowiadały? Farmaceutka?

    MoNaKo, Dreamy lubią tę wiadomość

    7u22vfxm0lh292be.png
‹‹ 223 224 225 226 227 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ