X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍀Wrześniowe mamy 2024🍀
Odpowiedz

🍀Wrześniowe mamy 2024🍀

Oceń ten wątek:
  • Fomyart Ekspertka
    Postów: 171 311

    Wysłany: 20 maja, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny angielski zdany 10 na 30 pkt, zdanie jest od 9
    Jeszcze jutro polski i można ten etap życia zakończyć

    Królowa jesteś wielka. Dałaś radę w tak dużych emocjach podjąć tyle ważnych i dobrych decyzji
    Jesteś silna i będziesz mimo że czasem możesz tej siły nie czuć
    Dobrze że masz rodziców co ci pomagają, tate co przemaluje pokoik i złoży meble
    Już za niedługo urodzi się twój cały świat co odepchnię tą sytuację na bok i da ci serce pełne radośc

    blador2, domi88, Layla205, Klarara, Królowa_Śniegu, bonassola, Nowanna, Aaga, marti, Anuszka28, karola_b lubią tę wiadomość

    🤱19 lat🧑‍🍼24 lat
    Starania od 5 maja 2023
    7. Lutego 2024⏸️
    8 lutego 2024 USG o dwa maluszki 5 tygodni
    👶1.35 cm
    👶1.52cm
    23.02 USG ,maluszki 7 tygodni,dwa bijące serduszka ❤️❤️
    15.03 USG
    👶4.33 cm
    👶4.10cm
    03.04 USG
    Znamy płeć 🩵🩵
    Termin porodu 15-17 września 🥹
    preg.png
  • Oela91 Ekspertka
    Postów: 179 296

    Wysłany: 20 maja, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile można od Was jeszcze podłapać na przyszłość i się rozmarzyć 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września, 23:37

    Puszek♡, Królowa_Śniegu, mirabellka lubią tę wiadomość

  • Akczi Autorytet
    Postów: 619 519

    Wysłany: 20 maja, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kleopatr4 wrote:
    Zobaczyłam u jednej lekarki która obserwuje, że do końca dzisiejszego dnia jest promocja na 53 ebooki w ramach jakiejś paczki rodzica - https://paczkarodzica.com/pr/medmystory/

    Za kwotę 159 zł jest nielimitowany dostęp do ebooków, które osobno kosztowałyby 4k. Czy ktoś byłby chętny złożyć się na nie?
    Dla przykładu sam ebook poród to ruch położnej Izabeli Dembińskiej to koszt 129 zł. Tematyka tak jak podane w linku. Dużo książek z przepisami, dużo o rozwoju, seksualności i emocjach dzieci. Skierowane dla rodziców od starań po w sumie nastoletnie lata.
    Szczerze mówiąc nie planowałam takiego wydatku w tej chwili, ale jest to kusząca oferta. A w więcej osób zawsze jakoś tak lepiej sobie przyoszczędzić😅
    Zobacz czy nie ma czasami praw autorskich że tylko jedna osoba będzie mogła z tego korzystać 🙂

    😮1,5 roku starań
    27.12-⏸️

    28.12- beta 854
    30-12- beta 2148

    20.02- prenatalne 5,6 cm bobusia🥰
    26.02- 7,44 cm
    25.03- 17+3- 166g🐥
    22.04- 415g dziewczynki🩷
    08.05- 680g 🌹
    20.05-770g
    29+3- 1348g🤯
    32+3- 1940g
    34+3- 2500g🫠
    preg.png
  • Klarara Autorytet
    Postów: 901 756

    Wysłany: 20 maja, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro gram w lotka. Taka sytuacja.
    Byłam na usg na oddziale w szpitalu. Jeden lekarz badał, dwóch się przyglądało w tym ordynator. Po chwili dwóch wyszło zapłacić za obiad.
    Lekarz, który został pyta o imię dziecka, więc powiedziałam a on pyta co ja taka nieprzekonana. Mówię, że jest ok, córka z mężem się uparli, mogłoby być mniej popularne ale i tak lepiej niż jakby wybrali np Tomeczek. A lekarz śmiech i mówi żebym przy szefie nie mówiła jak wróci, bo on Tomek. Ok, to mówię no to lepiej niż np Karolek... A koleś mówi - ja jestem Karolek 😂 teraz imię trzeciego Pani powie i pomyśle, że jest Pani czarownicą 😅
    Ogólnie śmiechu kupa i mówił, że będzie to wszystkim opowiadał.🙈

    blador2, Layla205, marti, Puszek♡, lady_in_black, karola_b lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Klarara Autorytet
    Postów: 901 756

    Wysłany: 20 maja, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Identyfikatorów nie widziałam of course 🫣

    preg.png
  • Klarara Autorytet
    Postów: 901 756

    Wysłany: 20 maja, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A poza tym to znowu nie można było ocenić twarzoczaszki, bo Mały twarzą zwrócony do mojego kręgosłupa.
    Tak mi naciskał głowicą na brzuch żeby go przekręcić, że trochę się wystraszyłam że mu coś zrobi..

    Puszek♡, Królowa_Śniegu lubią tę wiadomość

    preg.png
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 740 837

    Wysłany: 20 maja, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akczi wrote:
    Zobacz czy nie ma czasami praw autorskich że tylko jedna osoba będzie mogła z tego korzystać 🙂
    Z tego co czytam to można udostępniać w formie pdf w zakresie zgodnym z ustawą i regulaminem, a regulamin dalej nie precyzuje, że nie wolno.
    Także zapraszam😎

    Baby #1 Wrzesień 2024
  • Klarara Autorytet
    Postów: 901 756

    Wysłany: 20 maja, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tyle dobrze, że jajka wystawił bo lekarka w poradni parę dni temu zasiała mi w głowie ziarno niepewności mówiąc, że ona tam chłopca nie widzi... No ale na takim sprzęcie to się dziwię, że w ogóle coś widzi. 😁

    kleopatr4, Królowa_Śniegu lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Klarara Autorytet
    Postów: 901 756

    Wysłany: 20 maja, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dzisiejsza waga to 460g, prawie pół kilo Pyzy ☺️

    nutella_, Layla205, marti lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Zenka1 Ekspertka
    Postów: 171 226

    Wysłany: 20 maja, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleopatra są informacje że ebooki sa dobrze strzeżone przed właśnie takimi działaniami jak chcesz zrobić i dzisiaj widziałam stories u jednej z prowadzącej te akcje że będą to ścigać. 160 zł za 53 ebooki to naprawdę śmieszne pieniądze. Wychodzi 3 zł za ebooka…

    Ja tyle zapłaciłam za jednego o żelazie u ciężarnych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 19:40

    preg.png
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 740 837

    Wysłany: 20 maja, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe, bo regulamin o tym nie wspomina. W każdym razie ja sobie wydrukuję to co będzie mi potrzebne i nie będę czuła się nie w porządku, jeśli udostępnię szwagierce, bo w końcu zapłaciłam. W celach nieregulaminowych czy zarobkowych nie będę tego rozpowszechniać.
    Nie lubię czytać na niebieskim ekranie, więc pdf u mnie odpada.
    A o tyle co mogłam sobie pozwolić na ten wydatek, bo już zakupiłam paczkę, to nie lubię przekraczać budżetu i decydować się na rzeczy, bo jest akurat okazja. No jest, ale nie w tym czasie, w którym mi by było wygodnie. Jednak dla jednego ebooka Izy, który jest wartości prawie całej paczki kupiłam, bo i tak miałam to w planie.

    Baby #1 Wrzesień 2024
  • Zenka1 Ekspertka
    Postów: 171 226

    Wysłany: 20 maja, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/plik-2HuZHhb7av

    Jest info w mailu z hasłem do pobrania :)

    W każdym razie paczka super i bardzo polecam, bardzo dużo wartościowych ebooków.



    Z innych info w Media Expert 20-27 maja do 25 % rabatu na produkty neno gdyby któraś z was planowała zakup czegoś :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 20:28

    marti, lady_in_black lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Marta36 Autorytet
    Postów: 295 184

    Wysłany: 20 maja, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro jadę na patologię na wizytę i zapisać się na echo serca . Postaram się podpytac o III Prenatalne , może w szpitalu coś więcej będą już wiedzieć

    lady_in_black lubi tę wiadomość

    preg.png
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 740 837

    Wysłany: 20 maja, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh, ja pozostanę przy swoim. To też kwestia interpretacji prawa. Ten kto umie się dzielić ebookami ten będzie mógł skorzystać. Ale przyznaję że nie mogę rozdzielić kosztów.

    art. 23 PrAut. „Zakres własnego użytku osobistego obejmuje korzystanie z pojedynczych egzemplarzy utworów przez krąg osób pozostających w związku osobistym, w szczególności pokrewieństwa, powinowactwa lub stosunku towarzyskiego.”

    Także jakby ktoś był zainteresowany to użyczę bezpłatnie:)

    Puszek♡, Nowanna lubią tę wiadomość

    Baby #1 Wrzesień 2024
  • Puszek♡ Autorytet
    Postów: 317 348

    Wysłany: 20 maja, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już po wizycie, Klarara u mnie identyczna sytuacja, waga prawe taka sama, SYNEK odwrócony i buźki nie udało się zbadać i tak pięknie siusiaka pokazał, że nie ma wątpliwości co do płci 😅 lekarka też tak naciskała na brzuch, żeby zbadać ale nic z tego. Co do tego serduszka to powiedziała, że bez paniki chodzi tylko o upewnienie się, że się to cofa bo najprawdopodobniej tak będzie, lekarz badał mnie na super sprzęcie i ma wszystkie certyfikaty więc on tam widzi bardzo dużo i żeby się nie martwić i koniecznie do tego samego lekarza się zapisać na to USG W 30 tyg. Nie stresuje się już i czekam spokojnie do kolejnej wizyty. Za 3 tyg mam zrobić krzywą cukrową 🤦😉

    Kleopatra ja już za stara jestem na czytanie ebookow 😉 nie chce mówić że doświadczona bo ciągle się czegoś nowego dowiaduje i uczę ale jakoś nie chce mi się nawet czytać 😅

    Fomyart no i super, najważniejsze że zdane 👌

    Klarara, kleopatr4, marti, Fomyart lubią tę wiadomość

    preg.png
  • lady_in_black Autorytet
    Postów: 887 774

    Wysłany: 20 maja, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, podrzucam promkę na wózek i fotelik Cybex eos plus fotelik aton całość 1500 zł

    https://www.pepper.pl/share-deal-from-app/839025

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 21:31

    preg.png
    ct2/minimalna niedoczynność tarczycy
    12.2022- 18tc 💔/05.2023 11 tc 💔
    08.2023 TAC/11.2023 wznowienie starań
    05.01.24- ⏸️cień cienia
    07.01.24 beta 66 :)/09.01.24 beta 161 :)
    24.01.24 3,5 mm/ 110FHR❤️
    01.02.24 1,3 cm /158 FHR❤️
    21.02.24 3,61 cm /170 FHR❤️
    01.03.24 Sanco- niskie ryzyka/🩷
    06.03.24 badania prenatalne- 5,69 cm/FHR 156 ❤️
    14.04.24 250 g :)
    25.04.24 300 g: )
    15.05.24 połówkowe, wszystko ok 443 g :)
    05.06.24 830 g :)
    5.07.24 III prenatalne 1456 g/ 45 percentyl ❤️
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 740 837

    Wysłany: 20 maja, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nam się zaraz posypią badania krzywej że ho ho. Wiem że najlepiej zrobić cytrynową i z zimną wodą, ale jak tego dopilnować? Kupić własną ok ale rozrobić też sobie sama? Nie wkurza się z takiej samowolki?

    Baby #1 Wrzesień 2024
  • marti Autorytet
    Postów: 272 331

    Wysłany: 20 maja, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleopatra ja się dowiadywałam u siebie w przychodni jak wygląda obciążenie to mam sobie glukozę kupić sama i pani poleciła mi właśnie cytrynową. Myślę że z wodą też nie będzie problemu żeby rozpuścić w zimnej, wezmę swoją mineralną i powiem, że tak się pewniej będę czuć 😆
    Co do ebooków to daj znać czy warto jak dostaniesz bo też widziałam tą ofertę.

    Blador wózek chyba wezmę z Vexpi. Dzięki temu że w tym urwisie Priam był tak tani to po napisaniu do sklepów dostałam super oferty zakupu tego wózka. Taniej już się chyba go nie da kupić. W Vexpi dają mi go w super cenie i jeszcze dorzucają gratisy. Dodatkowo można się umówić na dostawę bo gwarancja zaczyna biec od odbioru wózka. Więc kupię teraz a dostarczą na początku sierpnia 😃

    Królowa cieszę się że dajesz radę. Wiadomo swoje musisz przeboleć. Tak sobie myślę że z jednej strony dobrze, że on to łóżeczko wystawił bo dał by Ci złudne nadzieję, że może jeszcze mu zależy i warto dać szansę. A tak wiesz na czym stoisz. Super, że się urządzasz i wszystko powoli sie układa 🫂

    kleopatr4, Królowa_Śniegu lubią tę wiadomość

    25.12.2023 ⏸️ 🥰
    10.01.2024 6+1, 0,47 cm i serduszko
    07.02.2024 10+1, 3,24 cm 👶🏻
    27.02.2024 prenatalne 13+0, 6,80 cm 👶🏻, zdrowe, chyba💙
    06.03.2024 14+1, płeć niepotwierdzona
    03.04.2024 18+1 potwierdzone - chłopiec 💙🥰
    23.04 - 21+0 połówkowe, zdrowy, 340g 👶🏻


    preg.png
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 20 maja, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleopatr4 pewnie zależy gdzie. Nie masz zaprzyjaźnionego labu? Z tego co czytałam na forum to nie zawsze wyrażają zgodę na tą cytrynową🥴 wolę już obnażać się przed ginem niż to dziadostwo, a teraz w poniedziałek mi na bank zleci :/

    Marti no to super i to nie firma krzak, bo byłam tam fizycznie w sobotę, a 10 lat temu kupiłam wózek dla syna😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 22:36

    marti lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Ojejku Ekspertka
    Postów: 219 317

    Wysłany: 20 maja, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się wybieram na krzywą już w ten czwartek 😬 mam kupioną glukozę malinową - akurat nie mieli cytrynowej, wezmę też swoją schłodzoną wodę, dobrą książkę i mam nadzieję że jakoś to przeżyję bez traumy na przyszłość 😅

    preg.png
‹‹ 332 333 334 335 336 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ