X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍀Wrześniowe mamy 2024🍀
Odpowiedz

🍀Wrześniowe mamy 2024🍀

Oceń ten wątek:
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 12 czerwca, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde zamówiłam 6 paczek do paczkomatu pod blokiek, a dzisiaj zamknęli ulicę i dostarczyli mi je na drugi koniec miasta😤

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Klarara Autorytet
    Postów: 901 756

    Wysłany: 12 czerwca, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Kurde zamówiłam 6 paczek do paczkomatu pod blokiek, a dzisiaj zamknęli ulicę i dostarczyli mi je na drugi koniec miasta😤

    O jaaa, najgorzej 😂

    preg.png
  • Klarara Autorytet
    Postów: 901 756

    Wysłany: 12 czerwca, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oela91 wrote:
    Dziewczyny, ja po amniopunkcji. Wyniki przyslzy wczoraj i do dzisiaj debatowali. Podali mi immunoglobuline by jeszcze bardziej zmniejszyć ryzyko transferu wzwb na dziecko (mam dodatni hbs).

    Zabieg tak jak opisują, bezbolesny i szybki. Warunki miałam dobre, nie wiem co na to wpływa (wmawiam sobie ze brak nadmiarowej tkanki tłuszczowej na brzuchu XD)

    Lekarka bardzo oschła, ale robila to tak pewnie, ze mogłaby to chyba robić z zamkniętymi oczami.
    Niestety, podczas zabiegu asystowała jej położna i jak pobierała płyn owodniowy (igła wciąż w moim brzuchu) to ta lekarka opierdzielila ją przy wszystkich, że mało sprawnie to chyba robi czy cos. No już mogła się wstrzymać z komentarzem, już nie mówię ze do momentu wyjścia z gabinetu, ale przynajmniej do wyjęcia igły, bo ja się bardzo bałam, a to mnie mega zestresowalo, a stres u asystującej w takim momencie raczej niewskazany.


    Żadnych specjalnych zaleceń, tylko nie dźwigać i sie nie przemęczać. Najbliższe 48h-72h kluczowe jeśli chodzi o wystąpienie ewentualnych powikłań amnio.

    Wynik podobno może być jutro, ale nie nastawiam się za bardzo, bo na poprzednie czekałam przecież 4 dni.

    Do przodu 👌
    Czekamy na wyniki 🙏✊

    Oela91 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • mimi_m Autorytet
    Postów: 738 890

    Wysłany: 12 czerwca, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy się różnią Pampers Active Baby od Pampers Premium Care?

    preg.png
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 740 837

    Wysłany: 12 czerwca, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oela dobrze że już po, odpoczywajcie i postaraj się zająć myśli🫶🏼

    Oela91 lubi tę wiadomość

    Baby #1 Wrzesień 2024
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 12 czerwca, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimi_m wrote:
    Czy się różnią Pampers Active Baby od Pampers Premium Care?
    Kiedyś to premium care były takie mniej plastikowe niż active i miały wskaźnik wilgoci, ale teraz to nie wiem. Wielkiej różnicy w użytkowaniu nie było.

    Oela✊️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca, 16:45

    Oela91 lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Klarara Autorytet
    Postów: 901 756

    Wysłany: 12 czerwca, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oela, kiedyś pisałam o mojej koleżance której wyszła toksoplazmoza w trakcie ciąży. Pisałam też, że u dziecka wykryli zmiany, zwapnienia na główce. Przyjmowała leki do końca ciąży.
    Już urodziła prawie miesiąc temu. Po porodzie dziecko miało zainfekowane oczka i na ten moment to jest jedyne powikłanie. Po porodzie spędzili 3 tygodnie w Warszawie przyjmując lek, który zaczął działać. Na początku mówili jej, że Mały prawdopodobnie nie będzie widział. Wyszli już do domu gdzie dalej będą podawać lek i już tylko na kontrolę będą jeździć. Nie wiem czy to pocieszająca historia, ale z happy endem.

    Oela91 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • lady_in_black Autorytet
    Postów: 887 774

    Wysłany: 12 czerwca, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WeraAnna wrote:
    Lady ale to jak to jest z tymi strączkami? Bo wszędzie gdzie czytam to że strączkowe są bogate w żelazo.
    Jak nic będę musiała zmienić dietę bo lek biorę już dwa razy dziennie plus laktoferyna

    Strączki żelazo mają, ale po pierwsze niehemowe, po drugie mają też kwas fitynowy, który upośledza wchłanianie, więc wegańska dieta bogata w żelazo to pobożne życzenie wegan😉 oczywiście coś tam się wchłania, ale przy niedoborach czerwone mięso mogą zastąpić tylko dobre leki 🙂
    Jeśli naprawdę masz masakrę ze wskaźnikami dieta na tym etapie może pomóc niewiele, bo mały pasażer na gapę jest żarłoczny 🙂 może trzeba pomyśleć o zmianie leków, ewentualnie iniekcjach (nie miałam, ale podobno nie są przyjemne 🙄)

    preg.png
    ct2/minimalna niedoczynność tarczycy
    12.2022- 18tc 💔/05.2023 11 tc 💔
    08.2023 TAC/11.2023 wznowienie starań
    05.01.24- ⏸️cień cienia
    07.01.24 beta 66 :)/09.01.24 beta 161 :)
    24.01.24 3,5 mm/ 110FHR❤️
    01.02.24 1,3 cm /158 FHR❤️
    21.02.24 3,61 cm /170 FHR❤️
    01.03.24 Sanco- niskie ryzyka/🩷
    06.03.24 badania prenatalne- 5,69 cm/FHR 156 ❤️
    14.04.24 250 g :)
    25.04.24 300 g: )
    15.05.24 połówkowe, wszystko ok 443 g :)
    05.06.24 830 g :)
    5.07.24 III prenatalne 1456 g/ 45 percentyl ❤️
  • lady_in_black Autorytet
    Postów: 887 774

    Wysłany: 12 czerwca, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zenka1 wrote:
    Weranna ale też nie rób sobie presji bo w ciąży jest piekielnie trudno nadrobić ferrytynę.

    Ja jeszcze długo przed ciążą przestałam chodzić w stanikach, kiedy czułam potrzebę założenia to było mi piekielnie niewygodnie i teraz też nie chodzę chyba że ubranie tego ewidentnie ‚wymaga’. Jak. Już to wybieram topy sportowe które mnie nie uciskają. Ale ja mam mały biust więc dlatego.

    Jadę właśnie na wizytę do mojego doktora, ciekawe jak tam szyjka. 😏 potem misja wózek, mam nadzieję że będą mieć na miejscu ten abc design, chętnie go sprawdzę


    Dziś u nas brzydka pogoda, bardzo senna więc dziś nie zrobiłam nic oprócz wysłania kilku maili. Maja też ewidentnie odczuwa bo rusza się zdecydowanie mniej niż np wczoraj. Ale za to jaką sobie urządziła imprezę wieczorem… chyba musi odespać 😂

    Za to ja mam dzisiaj taki niepokój… siedzę w tym domu i nie wiem w co ręce włożyć i panikuję. Poza tym jestem gdzieś wewnętrznie zła na mojego faceta. Czytam czy tu czy na innych wątkach jak wasi mężowie szaleją i nagle remonty robią, podjazdy i im odbija, a mój to ma totalnie w dupie. Ja się upominam że trzeba kafelki pęknięte wymienić i zrobić parę rzeczy w domu. On uważa to za zbędne i mam wrażenie jakby mógł to wpuścił by dziecko do mieszkania w takim stanie jak jest. Jakby mu nie zależało 😡🤬

    Spokojnie, popękane płytki też mam w domu 😅 i jakoś mój remontujący mąż się nie kwapi do ich wymiany 🙂

    Przecież to wcale nie znaczy, że mu nie zależy 🙂 ja też generalnie wyznaję zasadę, że pojawienie się dziecka na świecie nie musi nieść ze sobą rewolucji mieszkaniowej. Serio nie widzę potrzeby stawiania wszystkiego na głowie 3 miesiące przed porodem, tym bardziej, że nie wiem co będzie nam pasować, a co nie 🙂
    Więc to zależy od punktu widzenia. Jeśli potrzebujesz remontu powiedz wprost, że tak jest i najlepiej dlaczego 🙂 mężczyźni serio myślą inaczej i potrzebują innych komunikatów

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca, 18:06

    preg.png
    ct2/minimalna niedoczynność tarczycy
    12.2022- 18tc 💔/05.2023 11 tc 💔
    08.2023 TAC/11.2023 wznowienie starań
    05.01.24- ⏸️cień cienia
    07.01.24 beta 66 :)/09.01.24 beta 161 :)
    24.01.24 3,5 mm/ 110FHR❤️
    01.02.24 1,3 cm /158 FHR❤️
    21.02.24 3,61 cm /170 FHR❤️
    01.03.24 Sanco- niskie ryzyka/🩷
    06.03.24 badania prenatalne- 5,69 cm/FHR 156 ❤️
    14.04.24 250 g :)
    25.04.24 300 g: )
    15.05.24 połówkowe, wszystko ok 443 g :)
    05.06.24 830 g :)
    5.07.24 III prenatalne 1456 g/ 45 percentyl ❤️
  • Aaga Autorytet
    Postów: 1265 1230

    Wysłany: 12 czerwca, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oela to teraz trzymamy kciuki za wyniki!!! Dobrze, że już jesteś po. Odpoczywaj dużo teraz.

    Zenka zgadzam się z Klarara, u nas też pierwsza ciąża i czas po porodzie to była ciężka przeprawa. Nauczyła mnie jednego - mówić wprost czego oczekuje i nie oczekiwać, że się domyśli. Też uważałam, że mało się angażuje, a on angażował się tak jak potrafił nie wiedząc czego ja potrzebuje. Teraz jest zdecydowanie łatwiej :) Ciąża, poród i okres niemowlęcy to ogormny chrzest dla związku, ale potem jest naprawdę dużo lepiej :)

    Ja po wizycie, mały ma prawie 900 gram, ułożony główką do dołu, cały czas się rusza, ledwo dała radę go zmierzyć. Przepływy ok, wyniki badań ok, szyjka ok, nieowinięty pępowiną, możemy jechać odpocząć 😁 ja natomiast ledwo się ruszam bo taka jestem skopana z każdej strony, wczoraj był ułożony poprzecznie i było mi najwygodniej🥴

    lady_in_black, Oela91, Layla205, blador2, Zenka1, Nowanna, marti lubią tę wiadomość

  • Oela91 Ekspertka
    Postów: 179 296

    Wysłany: 12 czerwca, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klarara wrote:
    Oela, kiedyś pisałam o mojej koleżance której wyszła toksoplazmoza w trakcie ciąży. Pisałam też, że u dziecka wykryli zmiany, zwapnienia na główce. Przyjmowała leki do końca ciąży.
    Już urodziła prawie miesiąc temu. Po porodzie dziecko miało zainfekowane oczka i na ten moment to jest jedyne powikłanie. Po porodzie spędzili 3 tygodnie w Warszawie przyjmując lek, który zaczął działać. Na początku mówili jej, że Mały prawdopodobnie nie będzie widział. Wyszli już do domu gdzie dalej będą podawać lek i już tylko na kontrolę będą jeździć. Nie wiem czy to pocieszająca historia, ale z happy endem.


    Bardzo pocieszająca, dziekuje!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września, 23:45

    lady_in_black lubi tę wiadomość

  • Królowa_Śniegu Autorytet
    Postów: 431 775

    Wysłany: 12 czerwca, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oela trzymam kciuki za Ciebie i maluszka 🙏❤️

    Dziś kurier przywiózł mi wózek Roan Ivi, który kupiłam z promocji na stronie Boboland. Taka fura, że hej. Jestem bardzo zadowolona. Uczulam Was jednak dziewczyny, by te które się jeszcze nie zdecydowały na wózki, lepiej już się rozglądały na poważnie. Ja musiałam zmienić na inny stelarz (ze złotymi elementami czas oczekiwania 2 tyg), a zwykły czarny który chciałam to czas oczekiwania 12 tygodni, więc no trochę za późno by przyszedł 🤣🫣 Nie chciałam tych złotych elementów, no ale już trudno, jakoś będę musiała się przyzwyczaić.

    Także jeszcze raz wielkie dzięki dla dziewczyny, która dała info o tej promocji, bo dzięki temu zaoszczędziłam 450zł❤️ jesteś kochana.

    Oela91, blador2, lady_in_black, kleopatr4 lubią tę wiadomość

    preg.png

    👩🏼’89
    AMH 9,2
    Drożność jajowodów 👍
    Kariotypy 👍

    👱🏻‍♂️’84
    Nasienie 👍
    Kariotypy 👍

    Niepłodność idiopatyczna

    ☀️05.2023 - 1 procedura IVF
    2x🥚 - 2 zarodki, które przestały się rozwijać w 3 dobie❌

    ☀️09.2023 - 2 procedura IVF
    17x🥚 - 6 zarodków wysokiej klasy

    05.09 - 1 transfer - 9tc 👼💔

    27.12 - 2 transfer blastki 4.1.2.
    1.01 - dwie kreski 🙏 trzymaj się okruszku
    2.01 - 20,2 beta hcg
    5.01 - 105,6 beta hcg
    15.01 - 5541 beta hcg 🤩
    23.01 - bijące serduszko💓 28178 beta hcg
    6.02 - CRL 1,9cm ❤️ FHR 150
    23.02 - 4,2cm ❤️
    4.03 - prenatalne - 6,3cm ❤️☺️
    22.03 - 145g szczęścia 🫶
    19.04 - 315g 🩷
    6.05 - połówkowe - 450g
    07.06 - 1.15kg
    12.07 - prenatalne - 1.8kg Maja💖
    ___________

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️❄️
  • Klarara Autorytet
    Postów: 901 756

    Wysłany: 12 czerwca, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królowa_Śniegu wrote:
    Oela trzymam kciuki za Ciebie i maluszka 🙏❤️

    Dziś kurier przywiózł mi wózek Roan Ivi, który kupiłam z promocji na stronie Boboland. Taka fura, że hej. Jestem bardzo zadowolona. Uczulam Was jednak dziewczyny, by te które się jeszcze nie zdecydowały na wózki, lepiej już się rozglądały na poważnie. Ja musiałam zmienić na inny stelarz (ze złotymi elementami czas oczekiwania 2 tyg), a zwykły czarny który chciałam to czas oczekiwania 12 tygodni, więc no trochę za późno by przyszedł 🤣🫣 Nie chciałam tych złotych elementów, no ale już trudno, jakoś będę musiała się przyzwyczaić.

    Także jeszcze raz wielkie dzięki dla dziewczyny, która dała info o tej promocji, bo dzięki temu zaoszczędziłam 450zł❤️ jesteś kochana.

    Na ma za co, niech Ci służy 😁

    Królowa_Śniegu lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Zenka1 Ekspertka
    Postów: 171 226

    Wysłany: 12 czerwca, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie zdążyłam przeczytać waszych odpowiedzi a już zastosowałam się do rad i powiedziałam prosto z mostu. Ustaliliśmy też przy okazji kilka innych rzeczy więc jak zwykle w sumie zagotowałam się sama przez siebie bezsensu zupełnie :p Odezwał się też dziś pan od folii termo na okna i dał bardzo spoko wycenę więc też już jestem zadowolona. Swoją drogą jeśli macie bardzo ciepło w domach i nie chcecie klimy to poczytajcie sobie o tym. Wydatek jednorazowy a tańszy niż klima, zdrowszy i bardziej eko. Latem nie grzeje a zimą nie ucieka ciepło z mieszkania.

    Oela super że już po, trzymam kciuki za same dobre informacje :) teraz już tylko odpoczywaj.

    U mnie szew trzyma dobrze, szyjka jest ok. Doktor przejęty i zadowolony jak zobaczył mnie w dwupaku ❤️ mamy już kilogram dziewczyny. Pytałam i szczepienia na rsv i krztusiec i zaskoczył mnie mój lekarz mówiąc że jestem drugą pacjentką która o to pyta w ogóle. Wydawało mi się że to taki temat na z czasie teraz a tu zonk.


    Byliśmy zobaczyć wózki i bardzo dziękuję za polecenie abc design salsa 4 air, byłam już nastawiona na roan ivy i teraz zmieniłam całkiem zdanie. Jedynie sprzedawca mówił że będzie problem z dostępnością, ale widzę w internecie że są te wózki, nawet gdybym sobie wymyśliła natural albo ten najjaśniejszy. Gdyby jednak faktycznie jakiegokolwiek wózka nie było na czas to zaproponowali że na te kilka tygodni udostepnią mi wtedy wózek sklepowy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca, 19:25

    Oela91, Adek2, Nowanna, Aaga lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Zazuzi Autorytet
    Postów: 597 555

    Wysłany: 12 czerwca, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oela trzymam kciuki, aby wyniki byly ok.

    Ja tam remontów nie robię. Tu ogarniemy ściany jak już wszystko wyniesiemy. A z budową ciągle coś się przeciąga.. Więc dałam już na luz..

    Złożyłam zamówienie na Gemini i mój świat dziecka. Jeszcze trochę rzeczy zostało, na allegro zapewne. Ale już jestem spokojniejsza, bo kolejne zadanie wykonane😉

    Nie pamiętam już która kupiła otulacz jukki. Możesz pokazać? Też się nad jednym zastanawiam. Ale on chyba bardziej na pozna zimę jest. A szukam czegoś na początek. Choć mam jeden na zimę upatrzony też na vinted i się zastanawiam. Niby jeszcze czas, ale jakbym kupiła to już by był..

    Oela91 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Klarara Autorytet
    Postów: 901 756

    Wysłany: 12 czerwca, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/plik-p80dUmpkVw

    Taki kupiłam na zimę i chłodne dni jesienią. Jak będzie ciepło we wrześniu i Mały będzie w jakimś letnim kombinezonie to nie będzie mi potrzebny otulacz. ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca, 20:45

    preg.png
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 740 837

    Wysłany: 12 czerwca, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj krzątam się po kuchennych szafkach i znalazłam sobie zajebista robotę… zawijam w trójkąty reklamówki🤣🤣 no bo muszą być ułożone przed pojawieniem się dziecka prawda?
    Miałam kwadratowe pudełeczko po chusteczkach i je tutaj ułożyłam i z całej pufy w holu walniętych byle jak siatek zrobił się malusi kartonik i organizer 10x20 do szuflady. Także satysfakcja jest😎 kolejny „sukces” na bezrobociu jak to mówię

    Aaga, Zenka1, blador2, Puszek♡, marti lubią tę wiadomość

    Baby #1 Wrzesień 2024
  • Ojejku Ekspertka
    Postów: 219 317

    Wysłany: 12 czerwca, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazuzi wrote:
    Nie pamiętam już która kupiła otulacz jukki. Możesz pokazać? Też się nad jednym zastanawiam. Ale on chyba bardziej na pozna zimę jest. A szukam czegoś na początek. Choć mam jeden na zimę upatrzony też na vinted i się zastanawiam. Niby jeszcze czas, ale jakbym kupiła to już by był..

    Chodzi Ci o taki do fotelika? Ja mam z Jukki, Savanna Fun, ale kupowałam na vinted. Mnie się wydaje, że będzie okej na zimę, pod spód jakiś kombinezon (nie puchowy/kurtkowy, tylko dresowy, misiowy lub sweterkowy). W razie czego dołożę jeszcze kocyk, a jednak w samochodzie w zimie też chodzi grzanie, więc nie powinno być za zimno :) wolę dołożyć warstw, niż postawić na jedną za grubą.

    preg.png
  • Adek2 Przyjaciółka
    Postów: 104 78

    Wysłany: 12 czerwca, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oela kciuki za wyniki 🤞 jesteś bardzo dzielna

    Jeśli chodzi o żelazo to u mnie zawsze był problem. w kwietniu ferrytyna 8, hemoglobina 12. Miesiąc brałam feroplex i wzrosła ferrytyna do 9 a hemoglobina spadła na 11 😅 kolejny miesiąc dostałam surbifor+feroplex+laktoferyna+b12 (co trzeci dzień) i dzisiaj odebrałam wyniki ferrytyna wzrosła do 29! Nigdy takiej pięknej nie miałam, także jestem w niebo wzięta 😃 bo już sie bałam, ze wlewy będą potrzebne, a to sporo kosztuje… Ale kupy po surbiforze faktcznie są zielone i śmierdzące 😂

    Zenka, teraz zazdroszczę, jakbym mogła sobie na nowy pozwolić to też wolałabym tą salsę w kolorze Bazylii 😹 ale, ze wózek będzie stał na klatce na dole to musieliśmy wziąć coś, czego nie będzie żal jak od razu ukradną… smutne to, ale nie mam wyjścia, nie dam rady targać na 3pietro po schodach.

    Jutro idę na krzywą i już mam panikę. Jak mi wyjdzie cukrzyca to będzie ciężko, bo kocham absolutnie słodycze miłością patologiczną… a jak sie oprócz heparyny trzeba będzie sie jeszcze czymś kłuć, to zwariuję 💁‍♀️

    33 lata, 4 lata starań po stracie

    2019 -19tc ciąża obumarła 💔
    2020 CB 💔
    04.23 CB 💔

    14.01 niespodziewane II 🥹
    SANCO - niskie ryzyka, dziewczynka 💖
    Termin na 24 września 2024
  • Ojejku Ekspertka
    Postów: 219 317

    Wysłany: 12 czerwca, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie, dostałam receptę na szczepionkę na krztusiec, szczepienie powinno odbyć się między 27 a 36 tygodniem wg lekarza.
    Pytałam też o ten problem z krzepliwością, usłyszałam że tak w ciąży może być :)
    Ogólnie wszystko w porządku, morfologia się pięknie poprawiła, tarczyca pod kontrolą. Szyjka długa, zamknięta, ilość wód, wszystkie pomiary i przepływy idealnie, 1140g bąbelka ❤️ kręcił się niesamowicie na wizycie i nie pokazał buźki, jedynie zadarty nosek, ale nie mamy żadnych zdjęć :)

    blador2, kleopatr4, Layla205, bonassola, marti lubią tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 389 390 391 392 393 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ