X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • Strazaczka1990 Autorytet
    Postów: 1189 781

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W programie Wyskakuje mi że ja 122 a tu w tej tabeli że jest Nas 39.

  • Strazaczka1990 Autorytet
    Postów: 1189 781

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szpilka wrote:
    Co do tel to jak juz sie zorientowalam ze to jednak porod hehe napisalam do dwoch dziewczyn przez poczte na belly swoj nr, ze jesli chca niech sie odezwa to napisze jak juz urodze gdybym nie miala neta i taku nas styczniowek wtedy sie robilo, ewentualnie odzywalo sie po porodzie
    U mnie jakby co to też podam nr którejś z dziewczyn a jak nie to mój partner będzie pisał ;) tu na belly informacje..chyba że będzie tak zestresowany że nie będzie wiedział co się z nim dzieje ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka01 wrote:
    Zwiększy Ci dupka i bedzie dobrze:) daj znać:*

    Dupka biorę już 3x1 właśnie zeszłam z 4 tabl. I chyba do nich powrócę :-(
    Czekam w kolejce jedna przede mną kobitka więc zaraz wszystko się dowiem

  • Strazaczka1990 Autorytet
    Postów: 1189 781

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabcia powinnas bez kolejki wejść.Nie wiem jak to u Was jest.buziaczki trzymaj się jesteśmy z Tobą Bedzie dobrze



    żabka04 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, proszę o wpisanie jeszcze mojej wizyty prenatalnej na 02.03, bo nie ma mnie na liście.
    Co do basenu, ja do końca 1 trymestru nie mogę, później się zobaczy.

    Żabka, podpytaj czy może nie masz tam jakiegoś małego polipa, bo to plamienie przy toalecie mogłoby pasować. Słyszałam też, że jak są bardzo niskie wyniki progesteronu to oprócz dupka dziewczyny biorą luteine dopochwowa i plemienia ustają. Może podpytaj giną, bo oni czasem zapominają, ale jak uwazasz. Będzie dobrze:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 16:32

    Strazaczka1990 lubi tę wiadomość

  • Strazaczka1990 Autorytet
    Postów: 1189 781

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od paru dni znowu zwracam jak kot.Mój Slawek tylko wchodzi do łazienki i mówi "ku*** jakbym mógł to te wymioty przejął bym za Ciebie"

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko, będzie dobrze!!!!!!!!
    P.S. Kurczę, a może dałby Ci do tego dowcipną Luteinę??? Ona się kumuluje miejscowo i fajnie działa :) (chyba, że z jakiś powodów nie możesz brać).

    Madziuuuula, jak to nie Twój koala????
    FOCH ;/

    ;)

    Behemottka lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strazaczka1990 wrote:
    Ja od paru dni znowu zwracam jak kot.Mój Slawek tylko wchodzi do łazienki i mówi "ku*** jakbym mógł to te wymioty przejął bym za Ciebie"

    Bidulka:-( Trzymaj się tam

    Strazaczka1990 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamciaelcia wrote:
    Niemal jestem tego pewna
    Masz zapewne rację.
    Przepraszam, że wtrące słówko o zaistniałej sytuacji,info dla niedowiarków, ktorzy uważają. że admini nie mają z tym nic wspólnego(może i tak jest nie twierdze na 100% że nie). Mojej "znajomej"córka z liceum dorabia sobie właśnie w taki sposób(nie dosłownie bo nie kradnie zdj. itp.), ale na innym znanym portalu, dostaje za tworzenie nowych wątków pieniążki, a także za umieszczanie produktów wskazanych przez admistratorów. Nie są to duże pieniążki, ale dla nastolatki wystarczające. Do tego nikt nie kontroluje tego co ona tam potem pisze. Nikt nie informuje o konsekwencjach gdyby własnie robiła jakies głupoty typu kradzież zdjęć, tożsamości itp., taka firma wtedy odcina się i umywa ręce w razie czego. Kilka jej kolezanek robi to samo na innych tego typu portalach, to powszechne zjawisko.
    Nie czytam Was a o sytuacji powiedziała mi ciężarna koleżanka z pracy, która miała konto na waszym wątku, stworzyłam konto tylko do napisania tego info i usuwam je. Pozdrawiam i radzę nie brać do siebie tego zdarzenia, koleżanka niestety bardzo sobie tym nabila głowę i dziś źle się czuje, a takie nerwy czy przeżywanie nie jest dobre dla maluszków.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 16:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie poprawka badania 2.03 i jednak to nie będą te prawdziwie prenatalne tylko usg.

    Strazaczka1990 lubi tę wiadomość

  • Strazaczka1990 Autorytet
    Postów: 1189 781

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mogę korzystać z basenu...Mało tego ja Kocham się kąpać we wrzatkowej wodzie.Nie raz mama na mnie krzyczala że tak nie można.Odkąd dowiedzialam się o ciąży to o takich kapielach mogę pomarzyc. Taka woda zawsze mnie rozluzniala... Rowerem też zabroniono mi jeździć.

  • Strazaczka1990 Autorytet
    Postów: 1189 781

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    U mnie poprawka badania 2.03 i jednak to nie będą te prawdziwie prenatalne tylko usg.
    Oooo mamy wizytę w tym samym dniu;)

    Magdziulla, 0lgam lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek wrote:
    Żabko, będzie dobrze!!!!!!!!
    P.S. Kurczę, a może dałby Ci do tego dowcipną Luteinę??? Ona się kumuluje miejscowo i fajnie działa :) (chyba, że z jakiś powodów nie możesz brać).

    Madziuuuula, jak to nie Twój koala????
    FOCH ;/

    ;)

    Nic nie wspominał o luteine dał dupka chyba woli dawać dupka. Powiedział że ile ton bym zmarła progesteron to ciąża jak jest silna się utrzyma a jak nie to nic ja nie powstrzyma i poleci.
    Kuźwa najlepszy lekarz na terenie województwa spec od prenatalnych dużo kobiet zaszło dzięki niemu.
    Zaraz wchodzę zobaczymy co powie.
    Nie mam właśnie nic krwiak,polipa do czego można się czepic. Twierdzi że to burza hormonalna i nie które tak mają taką uroda a ja mam poniżej najniższej normy progesteron.

  • Madziuuuula Autorytet
    Postów: 1199 675

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 11:23

    201609111661.png
    Filipek, 62 cm i 3660 g radości:)
  • Madziuuuula Autorytet
    Postów: 1199 675

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 11:23

    Anulka01, Żabcia_, Bratek, Ksosia, Bee85, mmargol, Broszka, martta, Behemottka lubią tę wiadomość

    201609111661.png
    Filipek, 62 cm i 3660 g radości:)
  • mychakruszyna Autorytet
    Postów: 1359 1305

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strazaczka1990 wrote:
    Ja nie mogę korzystać z basenu...Mało tego ja Kocham się kąpać we wrzatkowej wodzie.Nie raz mama na mnie krzyczala że tak nie można.Odkąd dowiedzialam się o ciąży to o takich kapielach mogę pomarzyc. Taka woda zawsze mnie rozluzniala... Rowerem też zabroniono mi jeździć.
    Ja tez uwielbiam gorące kąpiele no ale trzeba się powstrzymać ;) rower również zabroniony u mnie a nawet dłuższe spacery.
    Żabka04 czekam na wieści co lekarz powie i trzymam kciuki :)

    Strazaczka1990, żabka04 lubią tę wiadomość

    74di6iyek3xe528u.png

    20140724580117.png
  • Anulka01 Autorytet
    Postów: 1560 1376

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziuuuula wrote:
    boshe zacytowałam sama siebie, teraz to juz podpadająca jestem :(sama sobie podpadłam

    Haha ale sie uśmiałam:):)

    Mama Kacpra, Aniołka i Kubusia
    atdcupjy14gifv7v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 19:30

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kebaba to ja może zjem we wrześniu :(

    Strazaczka1990 lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabcia, czekamy na wieści!!!!!

    A co do kąpieli - ja nie mam wyczucia, a koooocham gorrrące kąpiele. Staram się teraz mniej wygrzewać, ale nie czuję temperatury, więc postanowiłam, że pierwszym zakupem dziecięcym będzie.... termometr do wanny.... B-) ;)

    Strazaczka1990, żabka04, Żabcia_, mychakruszyna, mmargol lubią tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ