WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
-
WIADOMOŚĆ
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualnyagatia wrote:Ja jutro idę robić zęba i nie wiem, czy dam radę bez znieczulenia. Wolę znieczulenie niż żeby mała czuła mój stres i spiecie zwiazane z bólem.
Ja mam jeszcze dwa do zrobienia. A rwanie.po ciąży.
LRF nic tylko pozazdrościć Ci takiej odporności na bólWiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2016, 19:33
agatia lubi tę wiadomość
-
nick nieaktualnyDziewczyny jestem po usg połówkowym.
Wszystko w normie, synuś waży 517 g
Jestem mega szczęśliwapirelka, mychakruszyna, Angela89, martta, megg, żabka04, kamciaelcia, claudiuszek, mmargol, agatia, violett, alinka, A_n_k_a_80, Broszka, _izunia_ lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualnyPirelka ja mam genetycznie bardzo mocne zeby, nigdy nie mialam leczonych zebow, jedyne wizyty to u ortodonty aeby miec idealnie nastawiony zgryz
moja babcia miala 56 lat mials wszystkie zeby s W oje, zdrowe i nigdy nie byla na leczeniu zebow, tak samo moj tata
wiec o zeby sie nie martwie
-
nick nieaktualnyDobry wieczór
Oficjalnie zamknęliśmy drzwi ośrodka i już tam nigdy nie zamierzamy wracać (no chyba że jakby coś nas niepokoiło to zawsze możemy tam do nich przyjechać - super z jednej strony bo logopeda, pedagog i psycholog pod ręką i bez długich terminów)
Tysia już śpi cały dzień na nogach bez drzemki więc padła a ja mam czas dla siebie.
Dziś kochany ZUS wysłał mi moje SUPER wynagrodzenie szkoda że tylko 80% ;/
Ja do dentysty muszę też skoczyć ze sobą i młodą ale czekam aż jej do końca zejdzie jedynka bo mi się coś w niej nie podoba.megg, agatia, Broszka, _izunia_ lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualnysarcia123 wrote:Jak to 80% Angela ? Chyba cos im sie pomylilo....
No przecieżod 2 tygodni jakoś z nimi walcze.. zaniosłam im zwolnienie z pięknym kodem B więc 100% powinnam dostać ale nie... Pani która w okienku przyjmowała l4 ładnie je wprowadziła do systemu, aby jakaś pani kierownik anulowała te zwolnienie (nie wiadomo po co) i wprowadziła je na nowo ale z błędem i wynagrodzenie wyszło w nim 80%. Jak tylko to zobaczyłam na peu ( na prawdę polecam każdej ciężarnej mieć podgląd) to do nich poszłam wyjaśnić. Okazał się bład, musiałam napisać wniosek o wyrówanie wynagrodzenia. Nie muszę mówić że od dania wniosku mają kolejne 30 dni aby to wyrównać?!
Przecież jak bym ja błąd jakiś zrobiła to oni od razu by kazali oddawać lub straszyli sądem..
Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2016, 19:53
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny