Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makarony w biurze gdzie jest sterta papierów i kurzu to dramat. W dodatku często jest przeciąg przez co sznureczki są poza mieszkaniem i haczą o coś wmontowanego w okna :P


    Moja zasłonka spięta jest klamrą do włosów. Tyle, że jej nie widać :P

    Miałam kupić coś ozdobnego, ale w moim miasteczku ciężko coś takiego znaleźć, a nie jeżdżę póki co w inne rejony :)

    Mój małż też lubi roznegliżowany biegać po domu. Teraz jest to szczególnie niebezpieczne, bo do salony wynieśliśmy komode z naszą bielizna, żeby zmieścić łóżeczko w sypialni :P

    nick nieaktualny, kamciaelcia lubią tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 4 lipca 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka
    sfotografowałam dla ciebie fragment sciany
    pokój mam jasny brąz/ beż z pionowymi pasami turkus (i w tym samym odcieniu zasłony)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ecd8bd030e9e.jpg

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 4 lipca 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ksosiu
    to u mnie podgląd sasiedzki jest ewentualnie w sypialni :) bo krótka firana :)
    mąż chociaz gacie miewa na sobie :D

    u mnie nie tyle kurz dominuje co szare kłaki kota-nie wiem skad z niej to leci, bo jest czarna. Pare lat trwało zanim sie zorientowalismy ze to nie kurz w kątach, ale koci puszek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2016, 12:04

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamciaelcia wrote:
    pirelka
    sfotografowałam dla ciebie fragment sciany
    pokój mam jasny brąz/ beż z pionowymi pasami turkus (i w tym samym odcieniu zasłony)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ecd8bd030e9e.jpg
    Kochana dziękuję Ci !!! Piękny turkus, idealny do mojego dywanu <3 połączenie z beżem też takie jak planuję.. super, dzięki :*
    Czy ten turkus jest jeden odcień, czy może kilka? Bo jak kilka to podałabyś mi nr. albo nazwę jeśli masz gdzieś jeszcze?

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 4 lipca 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mąż pojechał dzis do pracy (reszta ma urlop)
    i juz od rana do mnie dzwoni...
    tekmat wyjazdu na dni młodziezy zakonczony, pojawił sie nowy
    kur...mać!!!
    rano juz odmowił wyjazdu do Wa-wy na święto WP (wyjazd 01.08-17.08)
    ze wzgledu na mnie ...przeciez to juz moze byc tydzień przed cc, a przeciez dzidzius decyduje , kiedy chce wyjść
    i znów mu duupę trują ...przekupuja nagroda pieniężną (dwa lata temu tez był i tez dostał), no fajnie by było...ale nie w sierpniu!!!!przeciez bysmy mieli teraz 3 tyg na sprzatanie, malowanie, rozkladanie łózeczka czy kołyski...NIE nie nie! nie ma mowy choć kusi
    i tak to w naszym kraju jest-najpierw wysyłają wszystkich na urlop, a potem nie maja ludzi do pracy

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 4 lipca 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Kochana dziękuję Ci !!! Piękny turkus, idealny do mojego dywanu <3 połączenie z beżem też takie jak planuję.. super, dzięki :*
    Czy ten turkus jest jeden odcień, czy może kilka? Bo jak kilka to podałabyś mi nr. albo nazwę jeśli masz gdzieś jeszcze?


    to ta farba z castoramy 0, 75 l "coulours"
    zasłony tez w tym odcieniu i pod ta sama nazwa coulours

    mam z netu zdjęcie tej farby (ale inny odcień)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/383d70487ee9.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2016, 12:22

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamciaelcia wrote:
    to ta farba z castoramy 0, 75 l "coulours"
    zasłony tez w tym odcieniu i pod ta sama nazwa coulours
    Super, w takim razie może zahaczymy w piątek po drodze do lekarza :D Oby u Nas były te farby!

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 4 lipca 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    firana kupiona :)


    hehe
    na inny dzień zostawie już sobie wybór literek do pokoju Piotrusia :D tez mam dylematy :D

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) Ja od rana zalatwialam sprawy i dopiero wrocilam do domu, wszedzie kolejki wiadomo ;) Teraz moj maz sie bierze za prace domowe, a ja chyba znow upieke jagodzianki ;)

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 4 lipca 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarcia
    ile sie czeka na wyrok sadu?wniosek wysłałam 22.06

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia

    14 dnk od daty zlozenia wniosku

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 4 lipca 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarcia123 wrote:
    Kamcia

    14 dnk od daty zlozenia wniosku


    oj, to sporo, wiec jeszcze cierpliwie czekam

    a kiedy i na jaki oficjalny numer tel dzwonić z pytaniem, czy do sadu wplyneło odwołanie???i do kogo mam w tej sprawie dzwonić???a może lepiej osobiście podjechać i pytać?

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 22:01

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ty wysylalas poczta ?bo z reguly poczta trafia do biura podawczego i stamtad roznosza do odpowiednich dzialow, wiec mozesz zadzoanic do biura podawczego z tym pytaniem, wtedy lni ewentualnie przelacza cie do odpowiedniego dzialu :)

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 4 lipca 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarcia123 wrote:
    A ty wysylalas poczta ?bo z reguly poczta trafia do biura podawczego i stamtad roznosza do odpowiednich dzialow, wiec mozesz zadzoanic do biura podawczego z tym pytaniem, wtedy lni ewentualnie przelacza cie do odpowiedniego dzialu :)


    wniosek o wyrok poczta
    ale najwięcej mi chodzi o to na jaki nr/do kogo dzwonić, czy wpłynęło do nich odwołanie od wyroku z zusu (radca coś o tym napomknął). Bo to raczej szybciej niż czekanie na wezwanie do sądu okregowego...

    na ich danych podaja jeden numer-to moze jakaś centrala...niech sami zatem decydują do kogo przełączyc...
    kombinuję, co tu zrobić, aby jak najszybciej wiedzieć, czy zus sie odwołał

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 4 lipca 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabcia
    żadnego usg w 34-36 tc nie mialam
    lekarz raz zalączył sprzet by stwierdzić ile EMILKA PRZYPUSZCZALNIE WAZY (I TAK USG POMYLIŁO SIĘ O PÓŁ KG)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ty pytalas o odwolanie zusu a ja myslalam o tym co ty wysylalas, to muszisz na njmer ktory jest podany w papierach bo pownien byc napisany jakis kontaktowy odnosnie tej sprawy

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 4 lipca 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakiś numer podawany jest-mozliwe że ogólny do tego sadu

    czyli mozna zadzwonic i spytać, czy zus sie odwołał? bo nie znam szczerze takich praktyk

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mam dzień dobrych wiadomości wyniki morfologii właśnie przyszłym i jest idealna. Może w czwartek lekarz każe odstawić lub przynajmniej mniejszy mi dawkę żelaza.

    Kolejny pozytyw mam zrobione całe już pranie, później poprasuje.
    I dziś zamawiam całą już wyprawkę chemię, gemini, ręczniki itp. Zostanie mi do kupna tylko łóżeczko i zamówienie literek.

    kamciaelcia, nick nieaktualny, Pysiaczek89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie skonczylam prasowac... Mam za malo miejsca w szafce Antka...
    Czesc rzeczy bede musiala pochowac w kartony wiec jeszcze musze je posortowac :)
    Za tydzien/ dwa popiore i poprasuje kocyki i posciele.
    Musze jeszcze rozek zamowic. Mam jeden od makaszki. Mozecie polecic jakis kupny online?

‹‹ 1454 1455 1456 1457 1458 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ