Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia

    hmm ja jak tylkio pomysle ze mam isc rozpakowac zmywarke, odkurzac i myc podlogi to wlasnie mam wrazenie ze potrzebuje odpoczynku bo bardzo bola mnie nogi;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarcia123 wrote:
    Pirelka

    Ja bokserek tez nie cierpie ani nigdy nie nosilam i nie noze, ale po porodzie trzeba brac co komfortowe i wygodniejsze na te kilka tygodni ;) pozniej top zwykle gatki bawelniane i podpaski;)
    No dla mnie bokserki są właśnie niewygodne :/ ale nie wiem jak te siatkowe bo mam rozmiar M, ale boję się że za mocno ściskają pod brzuchem, choć większe podpaski znowu nie będą trzymać.

  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 8 lipca 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia, ja też zalegam pod kołdrą dzisiaj odziwo. :D Młode nakarmione śpi, a ja się modlę żeby do tego barłogu żaden listonosz nie zapukał, bo WSTYD! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja coś czuję że te majtki i tak tylko po szpitalu będę nosić, a jak wrócę do domu przerzucę się na bawełniane, pod warunkiem że w ranę nie będą mnie uwierać ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LRF

    Ja w domu jeszcze przez 2 dni po szpitalu nosilam , a ja jestem taka panikara ze blizny po cc nie chcialam ogladac ani widziec i meza sie pytalam jak wyglada, bo ja nie mialam odwagi na to patrzec bo aZ SLABO MI SIE ROBILO :d

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haneczka wrote:
    Do majtek wkładasz podpład poporodowy lub podpaskę (później). Ja kupowałam podkłady bella mamma i podpaski bella medica ultra plus.

    A na łóżko podkłady higieniczne seni soft, żeby w razie czego nie poplamić pościeli. :)

    Ja tak samo :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 8 lipca 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja normalne majciochy mam z niskim stanem więc po cc długo jeszcze będę nosić siatkowe po domu i prać co chwila z potu. Blee

    Pamiętam jak po porodzie zmieniałam koszule nocne po 2 razy w nocy, musiałam się kąpać w nocy z potu, zimna i dreszczy z włączoną nagrzewnicą, zmieniać gatki co chwila i sikałam jak z wiadra. I tak przez tydzień/dwa. Ehh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha, Sarcia mój by nie chciał nawet tej blizny oglądać, więc sama będę musiała o to zadbać ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    ja coś czuję że te majtki i tak tylko po szpitalu będę nosić, a jak wrócę do domu przerzucę się na bawełniane, pod warunkiem że w ranę nie będą mnie uwierać ;)
    Ja najchętniej bym od razu w swoje wskoczyła :) a nie można w szpitalu?

  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 8 lipca 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    Ja tak samo :)

    Widać, że kwietniówki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haneczka wrote:
    Do majtek wkładasz podpład poporodowy lub podpaskę (później). Ja kupowałam podkłady bella mamma i podpaski bella medica ultra plus.

    A na łóżko podkłady higieniczne seni soft, żeby w razie czego nie poplamić pościeli. :)
    Taki sam zestaw właśnie wybrałam:) majtki siateczkowe z canpola 4 sztuki.

    haneczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haneczka, nie strasz :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do podkładów poporodowych to moim zdaniem one cieńsze niż podpaski maxi, tylko że dłuższe jak pampers :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2016, 11:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LRF

    Moj maz ogolem byl przy porodzie, jedynie jak na koncu wzieli mnie na Cc to juz na blok operacyjny nie pozwolili mu wejsc za drzwiami musial czekac, no a po cc to wiadomo ruszyc sie nie mozna przez dobre 2 tygodnie wiec moj maz mnie wkladal do wanny pmagal mi sie myc i blizne mi myl codziennie i sprawdzal czy sie dobzre goi bo ja nie mialam zamiaru na to patrzec, wystraczy ze widzialam kawalek nitki od tego szwu i juz mi slabo bylo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na 1 porod mialam kupione maxi z Hartmanna, i okazaly sie o sto ton za wielkie i w ogole ich nie uzywalam, ubieralam te krotsze a potem normalne podpaski maxi ze skrzydelkami zeby moc szybko latac do dziecka po domu hah:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarcia123 wrote:
    Tu maja fajne i duza rozmiarowke ;)

    http://ekskluzywna.pl/bielizna-ciazowa,1.html
    Ja sobie kupię karmnik Gaja. Moja mleczarnia jest za wielka na hm czy cubus

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Ja sobie kupię karmnik Gaja. Moja mleczarnia jest za wielka na hm czy cubus
    Moja też za dużo na takie sieciówki :P

    Dlatego uderzam w M&S :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie to czemu w swoje majty wskoczyć nie można po porodzie? :O

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka, takie zasady szpitalne :P
    pewnie za mało przewiewne, skoro często każą leżeć w samym podkładzie, ale ja się pytam jak? :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Generalnie to czemu w swoje majty wskoczyć nie można po porodzie? :O
    Bo trzeba wietrzyć krocze przy SN a przy CC majtki uciskają często ranę.

‹‹ 1498 1499 1500 1501 1502 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ