Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • Ulfenstein Autorytet
    Postów: 2055 1820

    Wysłany: 12 lipca 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W taki upał zacznę od wody utlenionej ;)
    Herbatkę i lipę zostawię na jutro, bo podobno ma byc chłodniej.
    Dzieki!

    k0kd3e5emmavzxbk.png
    37+6 - 10/10, 2400g, 51cm.
    20+4 - 400g, 24+4 - 710g, 28+4 - 1050g, 32+5 - 1750g, 35+3 - 2220g, 37+3 - 2450g
  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 12 lipca 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foxiku luksusowe wieści :-D Mówiłam, że wszystko będzie dobrze widać :)
    No kawał chłopa ci urósł, gdzie ten filigranowy kawaler dla mojej córci? ;)
    A tak serio to super, że wizyta udana :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i muszę dodać, że mały się ułożył główką w dół, to dlatego czuję jak cały czas jeździ mi stópkami (chyba) po żebrach :P bardzo dziwne uczucie :P

    agatia, a ja się martwiłam że będę miała za mało malutkich ciuszków, a co dopiero gdyby się urodził po terminie? cieszę się że nie muszę go wypychać naturalnie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2016, 19:56

    agatia lubi tę wiadomość

  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 12 lipca 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    agatia, a ja się martwiłam że będę miała za mało malutkich ciuszków, a co dopiero gdyby się urodził po terminie? cieszę się że nie muszę go wypychać naturalnie :D
    W 33 tc to taka idealna waga :) 2100-2200g to 50 centyl dla 33 tc, więc sam środeczek :)
    Ja zobacze w piątek jak moja Kruszynka, czy nadal się trzyma 48 centyla :) oby nie spadła, a ni nie wskoczyła wyżej, bo będę się stresować ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za gratulacje, mam nadzieje że dosyć szybko bede mogła się pochwalić zdaną praktyką.

    Przeraziły mnie sierpniówki że to już?!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wlasnie jestem na etapie kolacji, i to prosze szybkie zapiekanki z mozarella, wpadajcie!:)

    7f675be86d578fb1med.jpg

    agatia, claudiuszek lubią tę wiadomość

  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 12 lipca 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarcia123 wrote:
    A ja wlasnie jestem na etapie kolacji, i to prosze szybkie zapiekanki z mozarella, wpadajcie!:)

    7f675be86d578fb1med.jpg
    Ale bym zjadła wszystkie na raz ;) niestety biała bułeczka do końca ciąży odpada :/ ale chociaż oko nacieszę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa! sarcia ! musilas mnie do meegaaa kalorycznej kolacji!:)
    ide sobie zrobic grzanki z... podwójnym serem huehuehue :)

    agatia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    claudiuszek wrote:
    Ksosia- ja zamawiałam tu: http://www.modenex.pl/. Wczoraj przyszła paczka i króliś tuliś skradł moje serce ;-) Zamawiałam 2 komplety pościeli, ochraniacz i rożek. Jeszcze nie prałam, ale dość dobra bawełna
    tuliś do mnie jedzie! zakochałam się w nim :) cena dość wysoka w porównaniu do poprzedniego kompletu, ale myśle że warte, bo podobnym pościeli nie widziałam w sklepach stacjonarnych :)

    Dzięki jeszcze raz :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulfe miód, miód, miód :)
    Ja pożerałam łyżeczką... i oczywiście syropek z cebulką, czosnkiem, miodem i cytrynką. Też pomagał ;)

    Ulfenstein lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatia wrote:
    W 33 tc to taka idealna waga :) 2100-2200g to 50 centyl dla 33 tc, więc sam środeczek :)
    Ja zobacze w piątek jak moja Kruszynka, czy nadal się trzyma 48 centyla :) oby nie spadła, a ni nie wskoczyła wyżej, bo będę się stresować ;)
    ja mam na wydruku 58 centyl ;) wszystko ma ciut ponad normę ;)

    agatia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa.. i się pochwalę - wylicytowałam lampkę nocną dla Filipa za 8,50 zł! Księżyc z Ikei, używany ;)

    agatia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatia wrote:
    Ale bym zjadła wszystkie na raz ;) niestety biała bułeczka do końca ciąży odpada :/ ale chociaż oko nacieszę :)


    Agatia to zapraszam po urodzeniu przyrzadze dla wsyztskich :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja to w ogole nie chciala bym wiedziec ile kalorii mam w tylku bo po drodze ze sklepu zjadlam "emenemsy" , do tego zapiekanke i lemoniadke czyli warke 0% , przesadzilam !:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym coś wszamała, ale nie będę tego robić przed snem :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LRF

    ja jak nie zjem okolo 22 to w nocy bym wstawala, dlatego jem pozno kolacje :) a chodze spac okolo 23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis tez nagielam wszelkie zasady jedzenia...
    To juz obzarstwo co dzis wyczyniam... A najgorsze jest to ze kazdy leniwy dzien tak wyglada a oszczedzac sie musze :(

  • claudiuszek Autorytet
    Postów: 559 589

    Wysłany: 12 lipca 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia wrote:
    tuliś do mnie jedzie! zakochałam się w nim :) cena dość wysoka w porównaniu do poprzedniego kompletu, ale myśle że warte, bo podobnym pościeli nie widziałam w sklepach stacjonarnych :)

    Dzięki jeszcze raz :*

    u mnie jest od wczoraj ;-) zamówiłam jeszcze słoniuszka, ale jednak tuliś jest nr 1 ;-)

    mhsvi09k4211dm8g.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się nadal zastanawiam czy brać rożek, czy kupić śpiworek, boję się na noc przykrywać kocykiem, że się udusi :( podobno nie każde dziecko lubi otulanie, a do tego zawsze może mi posłużyć pieluszka bambusowa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mowie ze u mnie na lodowce klodka powinna wisiec :) i zakaz jezdzenia do marketow :) bo tylko wymyslam cholerka!

‹‹ 1535 1536 1537 1538 1539 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ