Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • Bee85 Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 25 lutego 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macioszczyczka wrote:
    Kefir też ma alkohol...

    ale mnie zastrzeliłaś .. naprawdę ?

    h4zpdqk39i22byyb.png
  • Bee85 Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 25 lutego 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inzynierka wrote:
    Iga i Ida też mi się podobają, ale o tych imionach to już w ogóle mowy nie ma ;D


    albo Inez - na codzień Inka ? ;)

    h4zpdqk39i22byyb.png
  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 25 lutego 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2017, 18:32

    nick nieaktualny, Strazaczka1990 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szkoda, że nie będziemy mieć bliźniąt ;/ ja jedno imię a drugie mąż, bo my w życiu się nie dogadamy co do imienia:D hehe

    mmargol, agatia, Strazaczka1990, Bratek lubią tę wiadomość

  • mmargol Autorytet
    Postów: 1397 1220

    Wysłany: 25 lutego 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bee85 wrote:
    Zgadzam się! Wiem po dzieciach siostry - jak mówiła jakie imiona wybrała zawsze ktoś coś kręcił nosem oraz dzieciach siostry męża - teraz po czasie, wszyscy do imion się przyzwyczaili.
    A my postaramy się nie zdradzać wybranych w rodzinie aż się nie urodzi żeby właśnie uniknać takich głupich i w sumie nieproszonych komentarzy.Tylko nie wiem jak się uda bo już podpytują czy jakieś optujemy, narazie dajemy radę - bo sami nie wiemy ;)
    my tez na razie dajemy rade bo sami nie wiemy, ale moja mam to nawet swoje typy podala :P wie ze zrobimy z tym co uwazamy i i tak wybierzemy sami imiona. Tak to juz jest, ze kazdy ciekawy i pyta, a nie zawsze ugryzie sie w jezyk ;)

    Bee85, Strazaczka1990 lubią tę wiadomość

    uwo9flw17hi46f1t.png
    zpbnkrhmb5v2hylf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bee85 wrote:
    ale mnie zastrzeliłaś .. naprawdę ?

    Ma. W domu w wykładach mam zapisane ile.

    Bratek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocieszyłyście mnie z tym Rafałkiem. ;) jeżeli będzie synek to może zaufan mężowi. ;P

    Moje tyłozgięcie daje się we znaki. Kręgosłup to mi wyskoczy za chwilę. Dzięki Bogu zaraz do domu.

    Bratek: jestem wierząca na swój sposób. Nie wierzę tylko w nasz kościół.

    Bratek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu was nadrobić musiałam :-)

    Dziewczyny czy was też sutki swedzą???? Od wczoraj wieczorem mam ochotę je wydrapac!!!!

    Bratek wcześniej będąc w ciąży jadłam kolacje o 19 i o 21 już spalam o 7 śniadanie.
    Obecnie o 21-22 muszę coś wszamac bo głód mi daje znać i wstaje o 7 na śniadanko.

    Dziś zbadalam cukier po jabłku i sercu danio z płatkami owsianymi po 1h-125:-(
    Norma poniżej 120 więc będę jeść pół pudełka danio zobaczymy ile wyjdzie.

    Bratek, Strazaczka1990, Kasia1987. lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co mają cukrzycę kamciaelcia i agatia czy wy też jesteście głodne mimo że zjadlyscie posiłek godzinę wcześniej????

    Imion nie mamy wybranych na żadną płeć później będę myśleć. Bardziej rozważam opcje chrzestnych.
    Czy mogłaby się wkurzac osoba która jest chrzestny o to że poproszę o bycie matka chrzestny i będzie miała dwójkę chrzesniakow????

  • Lusia_M Autorytet
    Postów: 371 255

    Wysłany: 25 lutego 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka ja o chrzestnych to nawet nie myślę ... bo będzie wielki problem, bo wszyscy w rodzinie męża są po rozwodach i w cywilnych związkach... więc praktycznie z jego strony w ogóle wyboru nie mamy - chyba, że jego kuzynostwo z którym nie utrzymuje praktycznie kontaktu.

    l22ndf9htwh3ze14.png
    f2w3rjjg4598ywee.png
    xtgw0tsdn9bsou03.png
  • mmargol Autorytet
    Postów: 1397 1220

    Wysłany: 25 lutego 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym osobiscie nie mialabym nic przeciwko jakby do mnie ktos takie pytanie skierowal pomimo, ze maz byl by juz chrzestnym ich dziecka, ale wiadomo, to kwestia indywidualna.
    U mnie to juz z gory wiadomo kto bedzie chrzestnymi, nasi swiadkowie ze slubu :) moja siostra bo mam jedno rodzenstwo tylko, a chrzestnym bedzie brat meza (ma jeszcze siostre). Słyszalam, ze niektorzy wybieraja na zasadzie u kogo juz sa chrzestnymi, tak jakby odbicie pileczki. My z mezem nie mamy zadnych chrzesniakow poki co :)

    uwo9flw17hi46f1t.png
    zpbnkrhmb5v2hylf.png
  • mmargol Autorytet
    Postów: 1397 1220

    Wysłany: 25 lutego 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia poprosiłabym o dopisanie mojej kolejnej wizyty 16.03.2016 :)

    Jak tam nasze dzisiejsze wizytujące?? czekamy, czekamy :)

    nick nieaktualny, Strazaczka1990 lubią tę wiadomość

    uwo9flw17hi46f1t.png
    zpbnkrhmb5v2hylf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde dziecko złapalo z półki prazynki bekonowe dla tatusia otworzyli i siedzę i zajadam wrrrr

    No chrzestni to dla mnie największy problem.
    Mąż chyba zawarł ugodę że mną hahah chciał kupić dom na kredyt a to mieszkanie sprzedać nagadala się że poczekajmy niech dzieci będą chodzić chociaż do podstawówki tu mamy pod nosem szkole podstawa i gimnazjum i przedszkole państwowe i prywatne trochę kasy dołożymy coś ustrzelimy ale chcę żeby dzieci dorosły.
    Dziś dzwoni mama moja i mówi że ktoś tam dom chce sprzedać mówię do męża a on przecież się dogadaliśmy że poczekamy aż dzieci dorosna hahaha
    Nie trafisz za nimi hihi

    Ja też nie mam jeszcze chrzesniaka:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 17:54

  • Tiktik Ekspertka
    Postów: 170 137

    Wysłany: 25 lutego 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy wszystkie nadal macie mdłości czy troche wam ustały... Jutro mam wizytę i się boje. Modle się żeby było ok.

    w57v43r8lm5ztsxv.png
  • Madziuuuula Autorytet
    Postów: 1199 675

    Wysłany: 25 lutego 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 11:28

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    201609111661.png
    Filipek, 62 cm i 3660 g radości:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka ja już jakiś czas temu pisałam, mnie sutki od jakiś 2 tyg swedza. Straszne to jest :(

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiktik wrote:
    Dziewczyny czy wszystkie nadal macie mdłości czy troche wam ustały... Jutro mam wizytę i się boje. Modle się żeby było ok.

    Mi ustaly chociaż dzisiaj szłam z córką do sklepu obok babka przeszła taka wyperfumowana słodkim dziwnym zapachem aż stanęłam tak mnie zmulilo i miałam ochotę w krzaki iść heftac :-(
    Ale na codzień jak jestem głodna to takie uczucie się ma.
    A ty masz????
    Nie zamartwiaj się będzie dobrze :-) czekamy na wieści:-)

  • Tiktik Ekspertka
    Postów: 170 137

    Wysłany: 25 lutego 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam ze rzadko pisze ale staram się podczytywac Was!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 18:02

    w57v43r8lm5ztsxv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinka wrote:
    Żabka ja już jakiś czas temu pisałam, mnie sutki od jakiś 2 tyg swedza. Straszne to jest :(

    No straszne jakbym mogła to bym sobie wydrapala:-(

  • Tiktik Ekspertka
    Postów: 170 137

    Wysłany: 25 lutego 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka mialam od 7 do 10t teraz pare dni juz ich nie mam piersi bolą i latam siku ale ...

    w57v43r8lm5ztsxv.png
‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ