Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Boże.
    Wszystko mnie boli :/ tak jeszcze nie bolało. Młody strasznie napiera na dół, bolą krzyże, biodra, pachwiny :(
    Przepraszam. Musiałam się pozalic. Bo dziś mam naprawdę gorszy dzień i co chwilę chce mi się płakać :(

    Ja tak wczoraj miałam od rana płakałam, szłam to myślałam że zostawię miednice i dopiero pójdę itd.

    Tule jutro będzie lepszy nowy dzień ale ból no zostanie bo taki czas ciąży:-(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamciaelcia wrote:
    u nas odruch wymiotny bywa po smoczku z aventu
    jakby był za długi
    Wyjdź z mojej głowy ;)
    A tam na serio. W czwartek popatrzylam na smoczki i stwierdziłam.ze skoro są od 0 do 6msc to nie są małe. I wczoraj mąż odkupił z lovi. 0-3msc. I są krótsze. Dziś je wyparze :)

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 10 września 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Behemottka wrote:
    Ojej, wlasnie przeczytałam, ze tantum verde to niesterydowych lek przeciwzapalny, a tu u mnie one sa zabronione w ciazy, a szczególnie w trzecim trymestrze... :(

    Nosz niech to *%#¥*+%%!!!! Zła jestem okrutnie :(. Po co to sie choleratwo musiało przyplątać? I skąd, jesli my w zasadzie w domu siedzimy? Zwariuje chyba ze zmartwienia. A martwię sie, ze mojego maluszka zarażę o porodzie :( :(. :(
    Ej.. Ale mi gin moja kazała ten tantum verde..

    Behemottka lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Ja tak wczoraj miałam od rana płakałam, szłam to myślałam że zostawię miednice i dopiero pójdę itd.

    Tule jutro będzie lepszy nowy dzień ale ból no zostanie bo taki czas ciąży:-(
    Niby wiem. I ten okres jest dla.Mnie bardziej komfortowy niż gdy prosiłam,żeby nie wychodził i bałam się tej skracającej szyjki. Ale chyba robię się już.zmęczona. I choć obawiam się porodu to.wolę.żeby się już zdarzyło

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Ej.. Ale mi gin moja kazała ten tantum verde..
    Może ich ma inny skład?

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 10 września 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Wyjdź z mojej głowy ;)
    A tam na serio. W czwartek popatrzylam na smoczki i stwierdziłam.ze skoro są od 0 do 6msc to nie są małe. I wczoraj mąż odkupił z lovi. 0-3msc. I są krótsze. Dziś je wyparze :)


    Ja z aventu mam 0-2 i jest długi :) wiec lovi dominuje :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martta ogromne gratulacje, i nie ukrywam, że po cichu zazdroszczę Ci, że jesteś już po :) Niech dzieciątko zdrowo rośnie.
    Dużo u nas tych cc.
    Weszłam w fazę oczekiwania, czytam Wasze perypetie poporodowe i czekam i jednocześnie nie dowierzam, że to już zaraz. Zaczynam być zmęczona moją ograniczoną fizycznością a jednocześnie mówię mężowi, że będzie mi brakować falującego brzuszka.
    Dziś znowu przejrzałam torbę szpitalną, wyparzyłam smoczek i chyba mam wszystko gotowe.
    Z objawów to u mnie zupełna cisza.

    Behemotka zdrówka życzę.

    Sabinko, Alinko, Magdziullo i wszystkie dziewczyny na ostatniej prostej, życzę rozpoczęcia akcji i lekkiego porodu.

    Broszka trzymam kciuki za Twoje cc.

    Świeżo upieczonym mamusiom życzę spokojnych nocy.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Behemottka, Broszka, martta lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam smoczek Lovi

    Żabko Tobie też oczywiście życzę pomyślnego finału Tej Twojej nieciekawej sytuacji.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 10 września 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violett to pewnie urodziła

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Madziuuuula Autorytet
    Postów: 1199 675

    Wysłany: 10 września 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wody mi odeszły.

    nick nieaktualny, kamciaelcia, Jotc, nick nieaktualny, Anulka01, nick nieaktualny, Behemottka, nick nieaktualny, martta, Broszka, stardust87, agatia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bratek, nick nieaktualny, nick nieaktualny, bbeczka91, haneczka lubią tę wiadomość

    201609111661.png
    Filipek, 62 cm i 3660 g radości:)
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 10 września 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula
    Brawo
    Trzymam kciuki :D

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziuuuula wrote:
    wody mi odeszły.
    Ooooooo
    I jedziecie czy czekasz na skurcze?
    Trzymam kciuki!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2016, 17:42

  • Jotc Ekspertka
    Postów: 156 142

    Wysłany: 10 września 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 15:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziuuuula wrote:
    wody mi odeszły.

    No to rodzimy!!!!!!
    Mówiłam? Ale się cieszę powodzenia :-)

  • Anulka01 Autorytet
    Postów: 1560 1376

    Wysłany: 10 września 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu kciuki za lekki i szybki poród!

    Mama Kacpra, Aniołka i Kubusia
    atdcupjy14gifv7v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia jakiś czas temu pytałaś czy zawsze odbija sie po mm. Dzis Antkowi sie nie odbiło. Czy to złe?

    W domku jest zupełnie inny niż w szpitalu.. Dużo je i płacze. A ja sie martwię....
    Ssał dzis pierś przez godzinę po czym wypił 40 ml mm, a po godzinie kolejne 30ml...:(
    Czy to nie za dużo?

  • Behemottka Autorytet
    Postów: 1352 1742

    Wysłany: 10 września 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Może ich ma inny skład?
    Ja mam go z Polski. Turaj tego nie ma.

    Pospalam jeszcze godzinkę i czuje sie znacznie lepiej. Moze przejdzie?

    Madziuuuuula, jesli odeszły wody to na porodówkę, to JUŻ!!! :). Powodzenia!

    mhsvi09kgjfp1f6i.png
  • Behemottka Autorytet
    Postów: 1352 1742

    Wysłany: 10 września 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Ej.. Ale mi gin moja kazała ten tantum verde..

    Poradze sie jeszcze teściowej, jest w Polsce lekarzem. :)

    kamciaelcia, stardust87 lubią tę wiadomość

    mhsvi09kgjfp1f6i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziuuuula wrote:
    wody mi odeszły.
    Ale fajnie :) pozytywnie zazdraszczam i trzymam kciuki!!

    Behemottka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinka wrote:
    Ale fajnie :) pozytywnie zazdraszczam i trzymam kciuki!!
    To jest niesamowite. Z piesnia na ustach jedziemy na porodowke :)

‹‹ 2393 2394 2395 2396 2397 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ