Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie znow przychodzi wieczor i co ?? Znow dopada mnie pieprzony bol zoladka :/ no , kurde, ja nie wiem co ostatnio sie ze mna dzieje, niedojz ze nie moge sie nawet wyproznic bo mam zapracia to w dodatku xo nie zjem to mnie napieprza ten glupi zoladek !! Stres streem ale znow to samo ???? Wrrr..... niech to sie juz skonczy i te dni do tego pazdziernika szybciejleca.... i kolejny raz bol glowy, szlag czlowieka moze trafic

  • Behemottka Autorytet
    Postów: 1352 1742

    Wysłany: 11 września 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulfenstein wrote:
    Microlife na czole

    Ulfiku, jak Kamcia mówi. U mnie nie zalecają na czole dla niemowlaczków, dopiero od 3go miesiąca, bo mogą źle pokazywać. Najlepiej pod paszkę :)

    mhsvi09kgjfp1f6i.png
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 11 września 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Bratku jak każą to nie macie wyjścia:) Mąż na pewno się cieszy:)

    Kamcia a co nastrój dzisiaj padł? Czemu to? Gorszy dzień?

    Bratek lubi tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 11 września 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Broszka
    Już sama nie wiem :( nawet mąż czasem do mnie mówi że jakaś taka smutna jestem... nie umiem tego nazwać. ..

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Darusia Autorytet
    Postów: 669 481

    Wysłany: 11 września 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 16:26

    Pokonałam PCO...
    26.09.2016 - Julia, urodzona przez sn o 12:42. 3820 g, 54 cm, 10/10 !

    4K5ap1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila

    Glowa do gory, daj sobie czas oswoic sie z ta sytuacja, Piotrus juz jest z wami napewno siedzisz przemyslasz jakies wspomnienia wracaja , to normalne....ale nie daj sie !jestes silna babka juz nie raz to udowodnilas. Buziaki

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 11 września 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarcia
    W głowie jeden wielki mętlik

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 11 września 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamcia - nie mam pojęcia, jak to zrobiłam, ale skoro tak zadziałało na Ciebie, to się mega cieszę :-*
    A humorek - dziś dopiero pierwszy dzień takiego spadku? :-* To może przez tę pogodę??? U nas jest paskuuuuuuuudna - żyć się nie da ;/
    Ściskam :-*
    I masz słodkiego manata na pocieszenie ;)
    manat.jpg


    Broszka - M.raczej zestresowany na maxa...... B-) Ale tłumaczę, że na tym etapie niczego się nie zepsuje urzędowankiem... Wręcz przeciwnie, można naprawić, jak się pogoni temat.... B-) ;)



    P.S. A o co chodzi z tą pełnią - łatwiej się wtedy rodzi czy jak? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2016, 21:28

    kamciaelcia, Behemottka lubią tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Darusia Autorytet
    Postów: 669 481

    Wysłany: 11 września 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 16:26

    Bratek lubi tę wiadomość

    Pokonałam PCO...
    26.09.2016 - Julia, urodzona przez sn o 12:42. 3820 g, 54 cm, 10/10 !

    4K5ap1.png
  • Behemottka Autorytet
    Postów: 1352 1742

    Wysłany: 11 września 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha:) Bratku, już mialam Cię wzywać - myślałam, że rodzisz, albo urodziłaś, stąd dzień ciszy :)

    A więc jednak zwierzaki też cierpią na choroby cywilizacyjne...

    O chrupaniu łożyska słyszałam, ale w programie BBC o "naturalnych" matkach brytyjskich. Największe odchylenie to była kobieta, która nie uznawała odcinania pępowiny, więc tę pępowinę, razem z łożyskiem, nosiła w wiadrze za swoją córeczką. A jak zaczęło sie psuć, to soliła, żeby nie śmierdziało.... o.O Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby takie cuda były i tutaj, skoro w Internecie można zamówic lizaki zakażone ospą wietrzną...

    Ech, wracając do normalności - u nas naturalne metody indukcji poszły w odstawkę, bo M. chory i na antybiotykach. Tak więc czarujemy Adaśka, żeby jeszcze kilka dni posiedział w brzuszku, bo tatuś chce być z nami w szpitalu.

    Wam życzę powodzenia! ;)



    Bratek lubi tę wiadomość

    mhsvi09kgjfp1f6i.png
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 11 września 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia każdy ma takie spadki formy i nastroju i one po prostu muszą minąć. Trzymam kciuki żeby jutro było lepiej!:)

    Bratku jak macie nakaz to pewnie mąż się przełamie:) i będziesz naszym następnym pykiem:)
    Darusia a Ty nie czekaj do pełni, też bierz męża w obroty:)

    Fajne są te nasze pyki, więc pykajcie dziewczyny!:)

    kamciaelcia, Darusia, Behemottka, Bratek lubią tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 11 września 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratku
    W pełni podobno więcej się dzieci rodzi ;)

    Bratek lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Behemottka Autorytet
    Postów: 1352 1742

    Wysłany: 11 września 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łe, no ciekawe kiedy u mnie pełnia?

    EDIT: O, pełnia 16go, akurat w mój TP. Ciekawe :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2016, 21:39

    mhsvi09kgjfp1f6i.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 11 września 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Behemottka wrote:
    Ha ha:) Bratku, już mialam Cię wzywać - myślałam, że rodzisz, albo urodziłaś, stąd dzień ciszy :)

    A więc jednak zwierzaki też cierpią na choroby cywilizacyjne...

    O chrupaniu łożyska słyszałam, ale w programie BBC o "naturalnych" matkach brytyjskich. Największe odchylenie to była kobieta, która nie uznawała odcinania pępowiny, więc tę pępowinę, razem z łożyskiem, nosiła w wiadrze za swoją córeczką. A jak zaczęło sie psuć, to soliła, żeby nie śmierdziało.... o.O Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby takie cuda były i tutaj, skoro w Internecie można zamówic lizaki zakażone ospą wietrzną...

    Ech, wracając do normalności - u nas naturalne metody indukcji poszły w odstawkę, bo M. chory i na antybiotykach. Tak więc czarujemy Adaśka, żeby jeszcze kilka dni posiedział w brzuszku, bo tatuś chce być z nami w szpitalu.

    Wam życzę powodzenia! ;)

    Sama oglądałam takie brytyjskie programy
    Mnie po prostu zatkało

    Behemottka lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Darusia Autorytet
    Postów: 669 481

    Wysłany: 11 września 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 16:26

    Pokonałam PCO...
    26.09.2016 - Julia, urodzona przez sn o 12:42. 3820 g, 54 cm, 10/10 !

    4K5ap1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój mąż właśnie wyjeżdża. I znowu zostajemy same z córką do piątku. Mieszkamy z dziadkami, wiec nam pomagają.
    Mąż dziś jakiś nie chce jechać, boi się ze coś się zacznie i on nie zdąży. Ale ja nie mam żadnych skurczy. Boli mnie macica, ale to raczej dzieło Karolusa, który strasznie pcha się na dół.


    Co do powrotu do natury i rodzących kobiet, to mnie brało obrzydzenie jak widziałam smażone łożysko. Blech. Nie jestem też zwolenniczką obecności dzieci przy porodzie. A takie sesje widziałam :/

  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 11 września 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratku zatem trzeba słuchać lekarza i działać z mężem :-D

    Behemottka zatem może Adaśko w terminie się urodzi i w pełnię :)

    Sarcia może ten ból żołądka to kwestia stresu, a dodatkowo dzidziol nie uciska?

    Czekam na to, aż moja Gwiazda wstanie na jedzenie, bo poszlabym spać. A Liw w najlepsze śpi już 5h po cyckowym mleku i kąpieli ;)

    Behemottka, Bratek lubią tę wiadomość

  • Jotc Ekspertka
    Postów: 156 142

    Wysłany: 11 września 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 16:00

    Broszka, kamciaelcia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Anulka01, nick nieaktualny, stardust87, Behemottka, agatia, marta258, Darusia, nick nieaktualny, haneczka, Bratek, martta lubią tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 11 września 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jotc
    Gratuluję
    bardzo dobre wieści :) buziaki dla dzidzi
    Życzę szczęścia !!!!

    Jotc lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jotc <3

‹‹ 2404 2405 2406 2407 2408 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ