Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 7 września 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skali,
    Ale fizjoterapeuta w sumie powiedział ze wszystko ok czy ze coś jest nie tak?

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 7 września 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skali,
    No ten step jest super chociaż do dziś i do dzisiaj nikt nie wie co to jest hehe ;)
    takie zajęcia są fajne, tutaj w Poznanii jest sporo takich zajęć nawet na jakiś byłyśmy ;)
    Na pewno coś znajdziesz ;)

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 7 września 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka super wieści bardzo się cieszę :)

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 7 września 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie jest ok trochę nogi do środka daje i równowaga mamy pracować Ale tutaj uważają że dziecko 3 tygodnie przed terminem to 3 tygodnie i odliczaka A w Krakowie to czy 35 czy 37 to tak jakby się urodziło 2 tygodnie po terminie

    Bardzo płakał na ćwiczenia ma równowagę ma takiej dużej piłce więc kazała trochę ćwiczyć ona wychodzi z założenia ze to nie zaszkodzi a jak już jest skierowana to czemu nie skorzystać

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 7 września 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale żadnej paniki nie ma spokojnie czekamy na pierwsze kroczki

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 7 września 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skali,
    Pewnie jak jest skierowanie to trzeba korzystać !!
    Najważniejsze ze nic poważnego nie ma ;)

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 7 września 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szybko będą pierwsze kroczki
    Ja się śmieje że gdyby Piotrek urodził się terminie czyli 6 września to mielibyśmy pierwsze kroczki na roczek :) ale są i nieważne że po roczku :)
    Szymus pokaże mamusi :) i pokiwa tym swoim minipaluszkiem :D

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 7 września 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie podajecie juz mleko 3? Igi wsumie 14 dni przenoszony i troche go przyspieszam np z jedzeniem teraz mysle czy nastepne mleko nie kupic juz 3 bo obecnego starczy na niecale 2 tygodnie.

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 7 września 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka, super wiadomość że wyniki ok :)

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 7 września 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajrin
    Ja już daje mleko 3. Z tym, że babydream trójki przeznaczone są dla dzieci powyżej 10miesiaca a ja wprowadziłam po roczku.

    Teraz powolutku, bardzo powoli chce zacząć wprowadzać krowie. Zobaczymy jak to wyjdzie.

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 8 września 2017, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja muszę kupić bo mam ostatnią 2 a chce mieszać . Ja daję mm z manna gotowana na wodzie a chce gotować na zwykłym mleku i do tego miarki mm. Po kakale ok


    Ja już nie śpię bo lecę Szymka zapisać do pediatry a na 13 dopiero wizyta Ale rejestracja rano .
    Królewicz obalił flache i śpi

    Dziewczyny jakie ryby dajecie bo chce dziś Dac rybkę na drugie danie także proszę o konkrety :p

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 8 września 2017, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajrin
    Kończymy już drugie opakowanie hipp3.pierwsze poszło na mieszanie z dwójką

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 8 września 2017, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skali u nas był dorsz i fladra (dziś będzie dorsz) Ale wiesz że w sklepie ryb nie kupuję
    Niby baktyckie beee
    A ja też wiem że hodowlane bardzo beee
    Po prostu jemy te które lubimy

    Aaa
    Był sum
    Mąż zlowil

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2017, 07:34

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 8 września 2017, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nie wiem bo ja ze sklepu bo do morza daleko stawów to tylko karpie choduja z tego co się orientuję

    No nic może pani w rybnym mi pomoże akurat są dwa tylko z rybami

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 8 września 2017, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skali
    Bierz po prostu smaczną :)

    A z tym sklepem mi nie chodziło że sklepy złe tylko nie kupuję ponieważ nie muszę przez swoje zapasy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2017, 07:45

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 8 września 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ;) nocka ok ;)

    Co do ryb to u nas dorsz, halibut.
    Dorsz tylko atlantycki
    Żadne ryby hodowlane
    Łososia nawet nie tykam dla siebie - trucizna
    No i nie bałtyckie - trucizna

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 8 września 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skali ,
    U as w wielu sklepach jest napisane skąd pochodzi o czy łowione i hodowlane
    To już możesz zrobić selekcje nie Bałtyk i nie hodowlane - dużo nie zostanie ;)

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skali sola jest typowo dla dzieci,dorsz, mintaj, halibut.

    Witamy się i my.
    Nocka można powiedzieć że ok ale od 4 nie śpimy przez córkę która się niby wysłała a o 5 zasnela.
    Robert budził sie milion razy.

    Wróciliśmy z przedszkola.
    Właśnie zamierzam obrać śliwki Robertowi :-)

    Nie wiem w co ręce włożyć.
    A zamierzam iść na drzemke z Robertem.

  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 8 września 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide na żłobka na mój roczek ;)

    I już dyskutuje...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2017, 14:00

    Natka-matka wariatka :), marta258 lubią tę wiadomość

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 8 września 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja kupuję baltyckie
    Ale w małej tygodniowej dawce aż tak nie truja...
    Te"skandynawskie" też często oszukane więc wychodzę z założenia że dziś nie ma zdrowych ryb
    Bo przecież i rzeki mamy zanieczyszczone(im większa rzeka tym gorzej)
    Ale hodowlane wydają mi sie z tego najgorsze
    Im mniejsza ryba, tym krótszy żywot a więc mniej metali ciężkich pochlonela...

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
‹‹ 3712 3713 3714 3715 3716 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ