Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja83 wrote:
    Dzien Dobry Wam wszystkim,

    mam nadzieje ze spalyscie spokojnie i ze absolutnie nic wam nie dolega.

    Chcialabym sie wymienic z wami jeszcze nastepujacycmi spostrzezeniami-mianowicie, czy ktoras z WAs jest w okolo 6 tygodniu ciazy i nie ma absolutnie zadnych dolegliwosci ciazowych - ja wlasnie tak mam i naturalnie martwie sie tym - czy aby wszytsko jest w porzadku - napiszcie prosze jak to jest u was

    brak mdlosci
    brak bolu piersi
    brak ciaglego siusiania
    brak jakis bolow w podbrzuszu
    absolutnie nic !!!

    Ja jestem w 8 tyg ciąży i od początku ciąży miałam tylko bóle piersi i to też rzadko, raz na 5 dni. Wszystko jest ok :) nie martw się

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja spokojnie. Ja poza bolem piersi i to dość zmiennym nie mam innych objawow.Cieszmy się tym dobrodziejstwem ze mozemy normalnie funkcjonować:-)
    U mnie wczoraj byly pierwsze jedzeniowe anomalia... krakersy a tuz po nich lody:-D
    Ale dziś juz dobrze.

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam chcicę na truskawki :3 skąd ja teraz wezmę truskawki XD

    eM lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Mam chcicę na truskawki :3 skąd ja teraz wezmę truskawki XD
    W lidlu ostatnio widziałam ;P

    Lady Savage lubi tę wiadomość

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale takie świeże czy zamrożone ?

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja na razie opanowuję trudną sztukę medytacji usiłując nie wykitować ze stresu przed jutrzejszą wizytą.

    8pdp47e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    świeże, ale nawet nie popatrzyłam po ile były.

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżuls wrote:
    A ja na razie opanowuję trudną sztukę medytacji usiłując nie wykitować ze stresu przed jutrzejszą wizytą.

    Będzie dobrze :P nie stresuj się bo dzidzia to czuje

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżuls wrote:
    A ja na razie opanowuję trudną sztukę medytacji usiłując nie wykitować ze stresu przed jutrzejszą wizytą.
    A o której godzinie masz wizytę? Bo ja o 10.20 i też stresik mnie zjada :-)

  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 20:54

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 20:55

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • Alicja83 Autorytet
    Postów: 292 152

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki wam wielkie za wsparcie ide do lekarza w czwartek to sie napewno czegos wiecej dowiem i oczywiscie napisze co i jak a do tego czasu to bede probowac spokojnie przez wszytsko przejsc

    teraz jestem w pracy wiec moze jednym badz drugim zadaniem sie zajme
    i ugotuje mezusiowi dzisiaj dobre jedzonko

    dzieki jeszcze raz ze mnie wspieracie

    ug37p07wjuiy1hl1.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatka196 wrote:
    Dziewczyny cieszcie sie że nie macie takich objawów jak co niektore z nas.
    Poszłam dziś na badania i ledwo doszłam do domu. Mdłości mnie takie dopadły, ze nie mogłam sobie z nimi poradzić. Szłam i cała droge mnie cofało i do tego zawroty głowy.

    LadyS właśnie też miałam ochote na truskawki, ale że nie było nigdzie to postawiłam na jogurt truskawkowy i właśnie pies go kończy :-).
    Jem poprostu oczami :-)

    Ja właśnie próbuję znowu wcisnąć w siebie herbatę, ale po dwóch łykach wiem już, że znowu wyląduje herbatka w kiblu albo w zlewie, no nic, kontynuujemy picie wody.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 20:55

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • PannaB Autorytet
    Postów: 1268 1047

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja ja tez nie mam objawow:)
    w czwarte ide do lekarza i juz sie nie moge doczekac,bety robiłam tylko dwie.

    93839fda79.png
    9747eadb3e.png
  • Bruma Ekspertka
    Postów: 143 197

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim brzuszatkom :D
    Ja dzisiaj wzięłam sobie wolne na żądanie, bo nie wyrabiam już w pracy z tymi mdłościami :( Nie mogę normalnie pracować a do tego często jeżdżę samochodem i nie mam czasu na normalny posiłek :( Dzisiejszy dzień relaksu dobrze mi zrobi...chociaż, zamiast leżeć to nastawiłam już 3 pranie :D i jeszcze idę na zakupy...

    [*] 06.08.2010 (8tc), [*] 26.06.2014 (9tc)
    Błażejek
    961l3e5ewx9j5tgn.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja zaraz czmycham na uczelnie i wracam dopiero o 17

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj wcinam kiwi..pycha i kromke z jajkiem na twardo. Zaraz mnie zemdli ale co tam ;-)

  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    No ja zaraz czmycham na uczelnie i wracam dopiero o 17
    Miłego dnia :-)

  • przyszła mama Autorytet
    Postów: 364 315

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do dolegliwości to cieszcie się kochane, że możecie pracować, robić pranie, chodzić na uczelnie itd:) Ja nie mam tak lekko :( Piersi najgorzej mnie bolą rano jak się budzę są takie nabrzmiałe wręcz. Od dobrych 3 tygodni codziennie boli mnie głowa a nie chce brać żadnych leków, bo bez zgody mojej gin się troche boję ;/ Rano zanim wstanę na szafce nocnej mam albo banana albo jabłkowy sok, albo inne dziwne cuda do jedzenia, dzięki którym nie mdli mnie tak bardzo zanim zdążę zjeść śniadanie. Energii brak, siły brak - ale jeśli tylko fasolka się dobrze rozwija to ja się pomęczę ;) Warto ! :)

    Marzenia się spełniają :)

    relgi09kd0jrtcj6.png
‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ