Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WoW LadyS gdzie ty mieszkałaś? W sensie jaka dzielnica... W życiu nie widziałam żeby jakiś sąsiad wyrzucał telewizor przez okno :O a co do mieszkania, no nic, trudno ;)

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe też cztery lata temu myśleliśmy by kupić dom w Czapurach, ale później stwierdziliśmy, że nie chcemy wyprowadzać się z Poznania.
    Ale ten świat mały, gdybyśmy tam jednak kupili dom to bylibyśmy sąsiadkami :)

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eM wrote:
    WoW LadyS gdzie ty mieszkałaś? W sensie jaka dzielnica... W życiu nie widziałam żeby jakiś sąsiad wyrzucał telewizor przez okno :O a co do mieszkania, no nic, trudno ;)

    No pisałam, mieszkałam na ulicy konstytucji, bytom karb, na przeciwko kościoła, za blokiem ok 10 lat temu mojej mamie postawili budynki socjalne i tam się dzieją takie rzeczy, z mojego bloku np ktoś wyrzucił przez okno z 3 piętra psa, my go potem przygarnęliśmy i nazwaliśmy Igor, jak ten co stworzył Frankensteina. No ja mówie ja z konstytucji mam mega złe wspomnienia.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misi@ wrote:
    hehe też cztery lata temu myśleliśmy by kupić dom w Czapurach, ale później stwierdziliśmy, że nie chcemy wyprowadzać się z Poznania.
    Ale ten świat mały, gdybyśmy tam jednak kupili dom to bylibyśmy sąsiadkami :)

    ano :) my jesteśmy bardzo zadowoleni z tego mieszkania, a ja najbardziej z ogródka :3 będę mogła tam huśtawkę zamontować i piaskownice i dziecko się będzie bawić a ja haftować na tarasku :)

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a oglądałyście fim bejbi blus? Moja koleżanka mówiła, żebym obejrzała, ona po porodzie miała ten syndrom. Zaskoczyło mnie to bardzo, bo jej dziewczynki s ą całym jej światem.

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie oglądałam

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    No pisałam, mieszkałam na ulicy konstytucji, bytom karb, na przeciwko kościoła, za blokiem ok 10 lat temu mojej mamie postawili budynki socjalne i tam się dzieją takie rzeczy, z mojego bloku np ktoś wyrzucił przez okno z 3 piętra psa, my go potem przygarnęliśmy i nazwaliśmy Igor, jak ten co stworzył Frankensteina. No ja mówie ja z konstytucji mam mega złe wspomnienia.
    Nie jestem dobra z ulic :P no powiem Ci że Ci współczuje, bo pewnie miałaś ciężkie życie :( no a karb niby to nie bobrek, ale mój mąż się boi tam wieczorem przejść... bo on pracuje tam na kopalni ;) a co Cię wywiało aż do Poznania?

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nie oglądałam, ja głupia ostatnio sobie puściłam "od początku" bo dziewczyny z aniołkowego forum mówiły że fajny, ale nie dla kobiety w ciąży. Oczywiście nie posłuchałam i potem żałowałam ...

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 20:30

    eM lubi tę wiadomość

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • justysss Autorytet
    Postów: 343 526

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey!!! Moj dzidziol ma 8,9 mm i pulsujace serducho...jestem taka szczesliwa. Mam L4 ale niestety lezace:/ a w sobote o 17 mamy isc na urodziny do znajomego...boje sie kontroli z ZUSu:(

    nick nieaktualny, agatka196, kasig, Dia na, eM, nick nieaktualny, Terazsięuda:-) lubią tę wiadomość

    Szymcio :)3jgxskjo9y0m1v90.png
    9vk503.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lutego 2016, 22:42

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eM wrote:
    Nie jestem dobra z ulic :P no powiem Ci że Ci współczuje, bo pewnie miałaś ciężkie życie :( no a karb niby to nie bobrek, ale mój mąż się boi tam wieczorem przejść... bo on pracuje tam na kopalni ;) a co Cię wywiało aż do Poznania?

    Szczerze :) jest to jedynie duże miasto gdzie mój ojciec nie ma rodziny (było ich 15 -ścioro) i większość braci i sióstr już ma wnuki, no po całej Polsce mam rodzinę, a w Poznaniu nie, dlatego Poznań.

    eM lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysss wrote:
    Hey!!! Moj dzidziol ma 8,9 mm i pulsujace serducho...jestem taka szczesliwa. Mam L4 ale niestety lezace:/ a w sobote o 17 mamy isc na urodziny do znajomego...boje sie kontroli z ZUSu:(

    Wiesz ile oni mają ciężarnych :P spokojna głowa ja codziennie gdzieś wychodzę i jakość od 30 grudnia jeszcze do mnie nie zawitali :P

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra ja się kładę, coś jeszcze poczytam na jutrzejszy egzamin i lulu :)

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • justysss Autorytet
    Postów: 343 526

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Wiesz ile oni mają ciężarnych :P spokojna głowa ja codziennie gdzieś wychodzę i jakość od 30 grudnia jeszcze do mnie nie zawitali :P


    wiem wiem...a Ty tez masz lezace??

    Szymcio :)3jgxskjo9y0m1v90.png
    9vk503.jpg
  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyś wątpię żeby ktoś Cię kontrolował w sobotę wieczorem, z tego co wiem (choć to nie są wiarygodne źródła) kontrole są od poniedziałku do piątku do 15/16 bo tak pracują urzędniczki.

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyss a te l4 nie jest na razie u Ciebie w pracy? U nas po 33 dniach chorobowego idzie do zusu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 19:45

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaje że jedna z kopii od razu trafia do zusu...

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysss wrote:
    wiem wiem...a Ty tez masz lezace??

    też

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się raczej szykuje na odwiedziny zusu, choć l4 mam chodzące. ZUS niestety coraz częściej kontroluje ciężarne...
    https://infantiablog.wordpress.com/2014/06/16/7-pytan-o-kontrole-zus-u/

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
‹‹ 200 201 202 203 204 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ