Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 21 marca 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 21:30

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 21 marca 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stodal też zawiera etanol. Poza tym to produkt homeopatyczny, wodę z cukrem to sobie mogę sama przygotować. ;)

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka - pewnie, że może kończyć w środku :P w ciążę nie zajdziesz ;D

    la_lenka, aldonaa, Lilla My, 4me lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma wrote:
    Staraczka - pewnie, że może kończyć w środku :P w ciążę nie zajdziesz ;D

    no nie bądź taka pewna :D jakoś w styczniu było głośno o kobiecie ktora miała najpierw ciąże pojedynczą a okazało sie ze dorobili kolejnego malucha :D I tak niby bliźniaki ale między narodzinami jest roznica miesiaca lub dwóch co najśmieszniejsze jedno urodzone w 2014 a drugie w 2015 :D pisalysmy tu o tym nawet :D

    A mi przez mysl nie przeszło ze możemy tym sposobem drugie dorobić, tylko tak zapytałam czy wy pozwalacie :D a do pytania dałam odpowiedz od siebie :D

  • Lilla My Autorytet
    Postów: 1312 1404

    Wysłany: 21 marca 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może Staraczce chodziło o to, że sperma może wywołać skurcze - tak mi wspominała lekarka. I jeśli by się tak zdarzyło, to kazała używać prezerwatyw, a po seksie brać nospę :)

    Synek <3
    atdc2n0ax1cd3lcr.png
    Cel: 2015 przynajmniej w dwupaku! :)
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 21 marca 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aldonaa wrote:
    Hej dziewczyny. U mnie to nie wiosna tylko zima. Snieg pruszy :(
    Jestem ap! Remont w transie. Jeden pokoj gotowy... ten bajzel mnie przeraza. Mysle ze do swiat sie uporamy. Ale meczace strasznie- przynajmniej dla mnie.

    Ja też chcę śnieg

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 21 marca 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 15:46

    nick nieaktualny, Kasiarzynka, 4me lubią tę wiadomość

    8pdp47e.png
  • easymum Autorytet
    Postów: 1097 712

    Wysłany: 21 marca 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady, no co Ty? Jaki śnieg? Od dzisiaj wiosna przecież, niech już się zrobi ciepło :)

    Carolline lubi tę wiadomość

    gg64rl68s121551a.png
  • easymum Autorytet
    Postów: 1097 712

    Wysłany: 21 marca 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżuls, TopGear w końcu nie jest taki zły ;)
    U mnie mąż to chce, ale ja mam problem, bo mnie boli ... a też chcę, więc próbujemy, no ale szczyt przyjemności to to nie jest ...

    gg64rl68s121551a.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 21 marca 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    easymum wrote:
    Lady, no co Ty? Jaki śnieg? Od dzisiaj wiosna przecież, niech już się zrobi ciepło :)

    Ja się czuje zawiedziona, całe 10 miesięcy czekam i wyglądam zimy, przychodzi listopad, nic, grudzień, nic, styczeń i luty nic, człowiek który kocha zimę jest tym zawiedziony, a ja kocham zimę, której wcale nie było w tym roku :(

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily z ta sperma nie slyszalam ale bylam ciekawa jak to u was jest :)

  • justysss Autorytet
    Postów: 343 526

    Wysłany: 21 marca 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomocy!!! Cały czas jestem głodna a jak coś przygotuje do jedzenia to na sam widok mnie mdli mimo iż niby na to miałam ochotę. Były kanapki hot dogi 2x frytki 3 rodzaje ciasta ziemniaki jajko sadzone mizeria a w między czasie jabłka. Cały czas czuje głód ;( aż mi niedobrze;(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Szymcio :)3jgxskjo9y0m1v90.png
    9vk503.jpg
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 21 marca 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysss wrote:
    Pomocy!!! Cały czas jestem głodna a jak coś przygotuje do jedzenia to na sam widok mnie mdli mimo iż niby na to miałam ochotę. Były kanapki hot dogi 2x frytki 3 rodzaje ciasta ziemniaki jajko sadzone mizeria a w między czasie jabłka. Cały czas czuje głód ;( aż mi niedobrze;(

    a nie masz na coś ochoty? zachcianki, bo ja byłam też kilka razy taka głodna, dopóki nie zaspokoiłam zachcianki, np rano obudziłam się z zachcianką na pomidory, a ich nie było, i zjadłam śniadanie, potem co chwile jakieś owoce, wafelki ryżowe, obiad, ale jadłam co godiznę bo byłam ciągle głodna, w końcu powiedziałam jedziemy po pomidory, i jak zjadłam to w końcu byłam pełna

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • justysss Autorytet
    Postów: 343 526

    Wysłany: 21 marca 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mam ale to fast food więc wolę go unikać ;)

    Szymcio :)3jgxskjo9y0m1v90.png
    9vk503.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2016, 21:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2016, 21:37

    justysss lubi tę wiadomość

  • justysss Autorytet
    Postów: 343 526

    Wysłany: 21 marca 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj i przedwczoraj pizza w środę hot dogi w poniedziałek tender z KFC a w niedzielę również pizza ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Szymcio :)3jgxskjo9y0m1v90.png
    9vk503.jpg
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 21 marca 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posłuchaj skabarki, z resztą z tego co mówiłaś już jadłaś face food -> frytki, a na co masz ochotę, co cię tak męczy

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bym wolala fasta zjesc niz z głodu mialo by mdlic, w jednym tyg 3x frytki robilam taka ochote mialam na nie :D
    W sobotę wracając z trasy w mieście hot doga jadlam i po 20min zanim dotarlam do domu umylam sie to poszlam spac a było po 22 :D
    Jutro zamierzam pizze zrobić domowa to domowa :D

    Jedź na co masz ochotę, korzystaj póki możesz, we wrześniu i październiku bedziemy o kupkach pisaly a w listopadzie o dietach haha

    justysss lubi tę wiadomość

  • justysss Autorytet
    Postów: 343 526

    Wysłany: 21 marca 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chikera z Mc Donalda bym zjadla;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Szymcio :)3jgxskjo9y0m1v90.png
    9vk503.jpg
‹‹ 575 576 577 578 579 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ