Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez boję sie wyjechać, pozostana wyjazdy nad morze i jezioro oczywiście nie wiem jak bede znosila upały :)

    Aldona żałuję ze zdjęcia nie zrobilam jak sie dopadlam do lodow typu trio czekolada truskawka i wanilia :D czekoladowe zniknely nawet szkoda bylo brac deserowki litr lodow na kolanach mialam i jadlam :D

    A tobie smacznego ja czekam na dostawe chałwy :D

  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaa uważaj na siebie, dużo odpoczywaj i leż... najważniejsze, ze przetrwaliscie to krwawienie.
    A co do kosmowki to slyszalam tak jak Lenka pisała, ze ona może się z powrotem przykleić... musisz być dobrej myśli =)

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam smaka na lody w ciąży bardzo :)

    A co do urlopu to ja się nie boję za bardzo, że coś się stanie, bo ciąża u mnie przebiega wzorowo, ciąża nie jest zagrożona, odpukać nieprzyjemności z 1 trymestru ciąży odchodzą, więc jestem tego zdania, że jak ma się coś stać to może stać się w domu jak i za granicą?Nie ma żadnej różnicy.Nie popadam w paranoje.Samą podróżą też się nie martwię, bo od początku samej ciąży już parokrotnie wybrałam się w trasę 9 godzinną samochodem, a samolotem pewnie leciałabym sporo krócej, zresztą kobiety w ciąży latają samolotami, więc nie dajmy się zwariować!A jak się coś dzieje to za granicą też są szpitale i lekarze, a ja mam europejskie ubezpieczenie :)
    Tylko bardziej zastanawiam się nad terminem i kierunkiem :) Z jednej strony chciałabym teraz bo jeszcze brzuszek nie ciąży, mam wielką ochotę na wakacje u nas jeszcze chłodno, a z 2 strony wolałabym troszkę później żeby mieć fajną pamiątkę zdjęcia z brzuszkiem z wakacji ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 19:10

  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aldonaa wyobrażam sobie jakie te lody muszą być pyszne =)
    Ja dziś tez zjadłam swojego rożka ;D

    A jeśli chodzi o zagraniczne wyjazdy to bardzo bym chciała, ale po prostu wole nie ryzykować...

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusiak taka prawda, ze to właśnie w ciąży trzeba się relaksować ile się da i super wykorzystać ten czas, bo ten czas się już nie powtórzy, z dzieckiem pewnie tym bardziej nigdzie się tak szybko nie wybierzesz ;) To ostatni urlop z Mężem już niby w trójkę, ale jeszcze we dwoje ;)

  • kasig Autorytet
    Postów: 987 606

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koalka no jeśli wszystko przebiega wzorowo, a lekarz nie będzie widział przeciwwskazań, po za tym pojedziesz do europejskiego kraju z europejskim ubezpieczeniem, to myślę że dużego ryzyka nie ma. Ja tam się boję, ale u mnie nie wszystko przebiega wzorowo więc może dlatego dmucham na zimne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak LODY mam czekoladowe w zamrażarce chyba zaraz po nie pojde:)

    W te wakacje nie jedziemy nigdzie choc tez chcialam za granice ale kasy brak bo tyle wydatkow jest remont dziecko :) ale w kwietniu na weekend jedziemy do krakowa w maju do gdanska a w czerwcu mysle ze w gory :) takze takie weekendowe wypadziki z psiakiem:)

    za to kolejne wakacje z dzieckiem na pewno sie gdzies wybierzemy ja moj R dzidzia i sunia, bedzie ciekawie :) Wypraw sie nie boje moja mama jak urodzila mojego brata to mial kilka miesiecy i spalismy pod namiotem w karpaczu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 19:22

  • kataryna Koleżanka
    Postów: 33 53

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Ja wczoraj miałam prenatalne (nikomu nie polecam tak późno wykonywanie tych badań). Nawet śmiesznie było bo mały wystawił się kręgosłupem i musiałam trzy razy podchodzić do badania. Pomogły cukierki żurawinowe, które go ruszyły.
    Wyniki wszystkie w normie, narządy na swoim miejscu. Zmolestowałam lekarza o płeć, powiedział że prawdopodobnie chłopak ( na usg 17.03 moja gin też mi tak powiedziała), więc bardzo się cieszę. Mam nadzieję, że LEON nie zmieni się w eLEONorę :D
    Teraz czekamy na wyniki z krwi, mam nadzieję, że będą ok.

    kasig, nick nieaktualny, la_lenka, nick nieaktualny, adzia, easymum, Wonderland, chabasse, Kasiarzynka, Carolline lubią tę wiadomość

    0d1ydqk3uuyb0t1i.png
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koalka niby tak... ale po prostu jakoś nie wiem czym bym zaufała zagranicą lekarzom w punktach medycznych w hotelu, moze i moje podejście jest bardzo złe, ale nic nie poradzę =)

    Mnie by wystarczył wyjazd na kilka dni do Wrocławia... kocham to miasto =)

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me wrote:
    Dziewczyny Lady, Skabarka a moze wkleicie zdjęcia swoich domków jesli jest juz co pokazac?

    Ależ proszę bardzo :) z przodu,
    5215l5.jpg

    z tyłu będzie ogród
    8y9oad.jpg

    w środku plan:)

    34s3xp1.png

    la_lenka, kataryna, adzia, Wonderland, chabasse, Kasiarzynka lubią tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • kataryna Koleżanka
    Postów: 33 53

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybaczcie pominę tematy dominujące a ośmielę się zapytać czy kogoś też tak strasznie swędzi skóra???
    Całe ciało jest jakby wyschnięte, nie pomagają różnego rodzaju balsamy, mleczka, olejki.
    Mam problemy z tarczycą (niedoczynność, wynik 2,88, euth. 50mg) i endo powiedział że może to być przyczyną, ale żeby aż tak?

    do tego strasznie boli mnie pod żebrami z prawej strony :/ tak zaraz pod, już nawet się śmiałam że te ostatnie mam chyba złamane taki ból

    ma ktoś też tak?

    0d1ydqk3uuyb0t1i.png
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też odpuszczamy wakacje ze względu na już pewnie duży brzuch (lipiec), co by było dla mnie męczarnią, a z drugiej strony tak jak sigma wolimy zostawić urlop męża na czas, jak się dziecko urodzi. Już myślę o wyjeździe na wakacje w przyszłym roku, jak bobo będzie słodko wywracał sie na plaży hehe. Może uda mu się postawić pierwsze kroki nad morzem:D

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kataryna dobrze, ze jest wszystko ok.
    Ja wrocilam. Mialam badanie potrojne prenatalne na nfz ;)
    Wszystko wyglada ladnie, ale jeszcze musza zbadac krew i mocz ;)

    Powiedzialismy tesciowej o wnuku i strzelila focha o.O bo ona chce wnuczke i juz tyle ma ciuszkow dla dziewczynki. Powiedziala, ze nie rozmawia z nami...byla b. Niemila..szkoda gadac! A i powiedziala, ze mam szybko zachodzic w kolejna ciaze i ma byc dziewczynka!
    Tesc za to dumny jak paw!

    Jeszcze siostrzenica sie poplakala, bo liczyla na kuzynke, ze beda razem sie bawic i malowac paznokcie, ale ona ma 4 latka, wiec jej mozna to wybaczyc!

    Reszta rodziny zadowolona ze zdrowe i o to chyba chodzi...

    kataryna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kataryna wrote:
    Wybaczcie pominę tematy dominujące a ośmielę się zapytać czy kogoś też tak strasznie swędzi skóra???
    Całe ciało jest jakby wyschnięte, nie pomagają różnego rodzaju balsamy, mleczka, olejki.
    Mam problemy z tarczycą (niedoczynność, wynik 2,88, euth. 50mg) i endo powiedział że może to być przyczyną, ale żeby aż tak?

    do tego strasznie boli mnie pod żebrami z prawej strony :/ tak zaraz pod, już nawet się śmiałam że te ostatnie mam chyba złamane taki ból

    ma ktoś też tak?
    Swedzi ciebie co konkretnie? Jak miejsca w których moga byc rozstępy to wlasnie na nie cie swedzi, ja mialam ostatnio swędzenie łydek niewiem skad :/
    kulo mnie dokladnie tak jak piszesz prawa strona pod zebrami chyba 2 dni temu wieczorem

    kataryna, kataryna lubią tę wiadomość

  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kataryna ja też mam problem ze skórą... czym bym nie smakowała to ręce, buzia, dłonie i nogo suche jak noe wiem...
    Normalnie nie dość, ze w dotyku skóra jest nieprzyjemna to jeszcze z daleka widać, ze strasznie sucha...

    Tez mam niedoczynność...wyniki z zeszłego miesiąca niecałe 3... teraz jestem na eut.100 na zabicie poziomu...

    Zapomniałam dopisałac... tak, ta sucha skora mnie swędzi =)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 19:41

    kataryna lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady fajny domek =)
    Ładny masz w środku rozkład =)

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kataryna wrote:
    Wybaczcie pominę tematy dominujące a ośmielę się zapytać czy kogoś też tak strasznie swędzi skóra???
    Całe ciało jest jakby wyschnięte, nie pomagają różnego rodzaju balsamy, mleczka, olejki.
    Mam problemy z tarczycą (niedoczynność, wynik 2,88, euth. 50mg) i endo powiedział że może to być przyczyną, ale żeby aż tak?

    do tego strasznie boli mnie pod żebrami z prawej strony :/ tak zaraz pod, już nawet się śmiałam że te ostatnie mam chyba złamane taki ból

    ma ktoś też tak?

    Kataryna ja mam tak z bólem po prawej stronie pod żebrami. Nie wiem co to jest, ale wczoraj już płakać mi się chciało jak zasypiałam i nie mogłam przez to znaleźć sobie miejsca. Najlepiej jest, jak to sobie rozciągnę.
    Co do swędzenia, to nie mam takiego objawu.

    kataryna lubi tę wiadomość

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misi@ ja nie pisalam ale tesc tez gada o wnuku, pytal o imiona wiesz i jak podalam dla dziewczynki to nosem krecil ze takie dziwne te imiona, az sie odezwalam JA NIE KOMENTUJE IMION TWOICH DZIECI :D zamknął ryja :D

  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misi@ nic się nie przejmuj... przejdzie Jej =)

    Staraczka Ty to chyba nie masz zbyt dobrych kontaktow z tesciami? ... takie mam wrażenie ;D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na sucha skórę mi sie sprawdza z Ziaji krem na rozstepy od 4 mca ;) cudo u ladnie pachnie ;)

    kataryna lubi tę wiadomość

‹‹ 617 618 619 620 621 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ