Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • kasig Autorytet
    Postów: 987 606

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie wszystkie teorie mylne :) serduszkowanie było 2 dni przed owulacją, więc powinna być dziewczynka, wg chińskiego też dziewczynka, wg tętna też dziewczynka a tu proszę chłopaczek :)

    agniesja, Gusiak lubią tę wiadomość

  • kataryna Koleżanka
    Postów: 33 53

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a my tak bawiliśmy się w święta.. :D

    0e1f7e77256ed08bmed.jpg

    kasig, Dżuls, sweety, Czarna_88, adzia, Lady Savage, karolcia87, Carolline lubią tę wiadomość

    0d1ydqk3uuyb0t1i.png
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiq no Ty to dopiero łamiesz wszystkie teorie ;D

    Żeby Ci tylko maleństwo pozniej jakiejś niespodzianki nie zrobiło, ze ten siusiak to byla pepowina albo rączka ;D

    kasig lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżuls wrote:
    U mnie 163/min, gin coś mówił baaardzo wstępnie o dziewczynce :P
    To u Ciebie się sprawdza :P

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka słaba trochę ta teoria jak się sprawdza 1 na 10 ;D

    Carolline lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • kasig Autorytet
    Postów: 987 606

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusiak wrote:
    Kasiq no Ty to dopiero łamiesz wszystkie teorie ;D

    Żeby Ci tylko maleństwo pozniej jakiejś niespodzianki nie zrobiło, ze ten siusiak to byla pepowina albo rączka ;D

    he he no fakt, moje dziecko chyba będzie wybitnym indywidualistą, skoro tak łamie wszelkie teorie :P
    Wiesz Gusiak nie pogniewałabym się, bo właśnie przez te teorie to się juz mocno na tą dziewczynkę nastawiłam :) ale ostatnio już drugi lekarz potwierdził stuprocentowego chłopaka,stwierdził że ma tak wyraźne i duże klejnoty że nic mu już nie odpadnie, tak więc już oswoiłam się z myślą że to jednak synuś :) Ważne żeby zdrowy był, druga będzie dziewczynka :)

  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a ja tak zmienię temat:) Jaki polecacie podkład? Ja już przerobiłam bardzo wiele podkładów z różnych półek cenowych, ale żaden mnie jakoś nie zachwycił. Macie w ogóle jakieś swoje must have kosmetyczne bez którego było by Wam ciężko:)?

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 19:32

    8pdp47e.png
  • kasig Autorytet
    Postów: 987 606

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy ja najbardziej lubię podkład z loreala true match, może i nie jest najtańszy ale starcza mi na bardzo długo i super matuje, a ja mam niestety skłonność do błyszczenia, no i nie robi mi efektu maski, tak więc ja polecam ten. Czasem kupuję też z Manhattana perfect cover make up, też ładnie matuje i świetnie kryje,jest o połowę tańszy niż loreal, ale jest dość ciężki, więc wolę go na zimę.

  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 21:47

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżuls i Kasig miałam te podkłady ale dziękuję:) Faktycznie ten loreal true match jest bardzo lekki i fajnie kryje i ma mnóstwo odcieni do wyboru:) Dżuls jak lubisz kremy BB, to możesz spróbować sobie krem CC z Bourjois, osobiście nie miałam ale koleżanka mi mówiła, że bardzo fajny i chyba ma dobre opinie na internecie.

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • kataryna Koleżanka
    Postów: 33 53

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dwa ciekawe artykuły :)

    http://polska.newsweek.pl/ile-wynosi-nowe-becikowe-dla-kazdej-matki-zasilek,artykuly,360568,1.html#fp=nw

    http://opinie.newsweek.pl/nowe-becikowe-dla-polskich-matek-12-tysiecy-zl-na-dziecko,artykuly,360596,1.html#fp=nw


    0d1ydqk3uuyb0t1i.png
  • anulka20 Autorytet
    Postów: 2206 1127

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    A ja podkładów nie używam jedynie od święta się maluje :-)

    Anulka20

    Synek :) Wiktor
    3jvz82c38h6gh3mk.png
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy87 wrote:
    Dziewczyny, a ja tak zmienię temat:) Jaki polecacie podkład? Ja już przerobiłam bardzo wiele podkładów z różnych półek cenowych, ale żaden mnie jakoś nie zachwycił. Macie w ogóle jakieś swoje must have kosmetyczne bez którego było by Wam ciężko:)?
    Revlon Colorstay, do cery tłustej i mieszanej. Nakładam wilgotnym pędzlem, pięknie się wtedy rozprowadza i tworzy super naturalny efekt. Już nie szukam innego. Dla mnie musthavem jest korektor pod oczy, mam straszliwe cienie. :( Nawet jak wychodzę i się nie maluję, to chociaż korektor staram się nałożyć. Obecnie mam jakiś z tani z Bell, daje rade, ale też szału nie ma - głównie problem, że się jednak trochę zbiera w zmarszczkach.

    Ja się dziś ogólnie kiepsko czuję, przespałam pół dnia, boli mnie w pachwinie i mam okropne wzdęcia i niestrawność. Jednak w święta pozwoliłam sobie na ciut za dużo i teraz za to płace. Mała przekręciła się jakoś i jest gdzieś głęboko. Tak jak pierwszego dnia świąt już ją super czułam, tak teraz prawie wcale.
    I jeszcze mi anulowali zamówienie w C&A, bo towar jednak wykupiony. Ech, znowu zostałam bez spodni, teraz już zupełnie nie wiem co kupić.
    Mam dziś nastrój na marudzenie. :( Jedno dobre, że pogoda ma być super do końca tygodnia - muszę codziennie pospacerować, to może mi się od słońca trochę humor poprawi.

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • anulka20 Autorytet
    Postów: 2206 1127

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wzięłam właśnie nospe bo znowu mnie kluje tak po prawej stronie i po tej stronie twardy brzuch mi się zrobił położyłam się do łóżka i zaraz spać a mi z kalendarza chińskiego wyszła dziewczynka a będzie chłopczyk :-) czy mam się tym martwić czy póki co obserwować? Czy ktoś tak miał?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 22:19

    Anulka20

    Synek :) Wiktor
    3jvz82c38h6gh3mk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez z BB uzywam ale rzadko kiedy, na wulkany mam sypki :D

    Gusiak o ktorej twoja wizyta bo tez mam 10.04 na godzine 11.40 :)

  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    Tez z BB uzywam ale rzadko kiedy, na wulkany mam sypki :D

    Gusiak o ktorej twoja wizyta bo tez mam 10.04 na godzine 11.40 :)


    Ha! Jestem pierwsza... 11.30 ;D
    musiałam sprawdzić na kartce, bo ciąża rzuca mi się na mózg i jak czegoś nie zapisze to mam pamiętać złotej rybki... trzy sekundy i nie pamiętam =)

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • aldonaa Autorytet
    Postów: 1459 1976

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 16:21

    l22nhdge5b933eoh.png
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    La_lenka mnie colorstay bardzo zapchał. Długo doprowadzałam twarz po nim do porządku. Zastanawiałam się nawet nad nim na ślub, bo bardzo fajnie kryje i się trzyma:)
    Ja w ogóle lubię bardzo urodowe tematy. Oglądam filmiki na youtubie, interesuję się nowinkami kosmetycznymi:)
    Co do makijażu to ja jak siedzę w domu to się nie maluję, ale jak wychodzę to używam podkładu, bronzera, różu, eyelinera, tuszu, podkreślam brwi, używam rozjaśniacza:P Od razu inna kobieta hehe.

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2016, 21:52

‹‹ 694 695 696 697 698 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ