X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNNIOWE mamy - Wrzesień 2023
Odpowiedz

WRZEŚNNIOWE mamy - Wrzesień 2023

Oceń ten wątek:
  • strigo Autorytet
    Postów: 390 313

    Wysłany: 1 lutego 2023, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka1 wrote:
    LILA no co za babsko nie babcia,nie wierzę!! Naprawdę takie teksty mogą zepsuć psychikę na długo dlugo ... 🤬🤬 Swoją drogą to komentowanie czyjejś wagi to też jest hit, zauważyłam że właśnie stare baby to uwielbiają wszelką krytykę młodych osób. Dobrze ze same są piękne i wcale nie pomarszczone 😅 Mojej szwagierce kiedyś taka babcia (i to nawet nie jej babcia, jakas daleka rodzina) powiedziala żeby "zeobila coś z tą twarzą bo nieprzyjemnie się na nią patrzy". Dziewczyna ma potworny trądzik i kompleksy, nawet już łyka isotec bo nic nie pomagało. Po tamtym komentarzu przepłakała cały weekend... 😡😡😡
    Stare głupie baby!!!
    Jedna "Ciotka" powiedziała mojej siostrze gdy ta miała 12 lat, żeby w wakacje w spodenkach i spódniczkach nie chodziła bo ma krzywe nogi!!! Dzisiaj siora ma lat ponad 40, a dalej ukrywa nogi jak się tylko da... :(

    preg.png
  • LILA_33 Autorytet
    Postów: 806 589

    Wysłany: 1 lutego 2023, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka1 wrote:
    LILA no co za babsko nie babcia,nie wierzę!! Naprawdę takie teksty mogą zepsuć psychikę na długo dlugo ... 🤬🤬 Swoją drogą to komentowanie czyjejś wagi to też jest hit, zauważyłam że właśnie stare baby to uwielbiają wszelką krytykę młodych osób. Dobrze ze same są piękne i wcale nie pomarszczone 😅 Mojej szwagierce kiedyś taka babcia (i to nawet nie jej babcia, jakas daleka rodzina) powiedziala żeby "zeobila coś z tą twarzą bo nieprzyjemnie się na nią patrzy". Dziewczyna ma potworny trądzik i kompleksy, nawet już łyka isotec bo nic nie pomagało. Po tamtym komentarzu przepłakała cały weekend... 😡😡😡

    Jaka okropna 😡😡 biedna 😢 Wcale się nie dziwie.. takie komentarze bolą i to długo. Mnie też długo bolały te o wadze niestety dalej się zdążają ale aktualnie już mam coś do powiedzenia i zawsze mam ripostę

    age.png

    Od 2020 r. Starania o pierwsze👶
    09/2020 💔

    Maj 2022 - pierwsza IUI ...❌
    Czerwiec 2022 - druga IUI...❌
    09/2022 - histeroskopia - usunięcie polipa

    09/2023 nasze największe szczescie jest już na świecie 💖
  • strigo Autorytet
    Postów: 390 313

    Wysłany: 1 lutego 2023, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILA_33 wrote:
    Jaka okropna 😡😡 biedna 😢 Wcale się nie dziwie.. takie komentarze bolą i to długo. Mnie też długo bolały te o wadze niestety dalej się zdążają ale aktualnie już mam coś do powiedzenia i zawsze mam ripostę
    Komentarze o wadze... kolejny hit, zawsze byłam mega szczupła, wręcz chuda, potem wiadomo... problemy z hormonami, PCOS, IO, niedoczynność, waga szła w górę chyba z powietrza :( a wszyscy wokół "ooo ale Ci się przytyło"
    Na zdjęciu z siostrami odstaje mi brzuch - zdjęcie z imprezy, najadłąm się!
    Siora wrzuciła na neta i pod zdjęciem komentarze z gratulacjami!!
    Nie zareagowałam na te komentarze więc przychodzi baba do mojej mamy i już na odchodne nie mogła wytrzymać to mojej mamy zapytała czy ja w ciąży jestem.

    preg.png
  • Muszka1 Autorytet
    Postów: 945 668

    Wysłany: 1 lutego 2023, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strigo wrote:
    Komentarze o wadze... kolejny hit, zawsze byłam mega szczupła, wręcz chuda, potem wiadomo... problemy z hormonami, PCOS, IO, niedoczynność, waga szła w górę chyba z powietrza :( a wszyscy wokół "ooo ale Ci się przytyło"
    Na zdjęciu z siostrami odstaje mi brzuch - zdjęcie z imprezy, najadłąm się!
    Siora wrzuciła na neta i pod zdjęciem komentarze z gratulacjami!!
    Nie zareagowałam na te komentarze więc przychodzi baba do mojej mamy i już na odchodne nie mogła wytrzymać to mojej mamy zapytała czy ja w ciąży jestem.

    O Boże. WYGRAŁAŚ. Jakie to jest przykre, to się po prostu w głowie nie mieści...

    age.png
  • Acmvj Ekspertka
    Postów: 121 88

    Wysłany: 1 lutego 2023, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeokropne! Za grosz wyczucia i empatii…

    preg.png
  • strigo Autorytet
    Postów: 390 313

    Wysłany: 1 lutego 2023, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka1 wrote:
    O Boże. WYGRAŁAŚ. Jakie to jest przykre, to się po prostu w głowie nie mieści...
    Słaby to konkurs powiem Ci...
    Ale mam w domu lustro i wagę, widzę jakie zmiany nastąpiły, nie trzeba mnie uświadamiać. A co najlepsze komentowała to baba, która spokojnie może używać hula hop za pasek!
    A każda zmiana wagi i lekko odstający na zdjęciu brzuch - OD JEDZENIA
    to od razu ciąża - owszem spożywcza.
    Teraz za to chowam brzuchola pod koszulami, swetrami, żeby nikt nie widział, że zaczynam odrobinę puchnąć :p

    Umka lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Muszka1 Autorytet
    Postów: 945 668

    Wysłany: 1 lutego 2023, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spuromix wrote:
    11 mm szczęścia z bijącym serduszkiem <3 ciąża jest młodsza ze względu na późną owulację termin niby na 10 września ale doktorek mówi że będzie 20 :D
    jestem w 7 tygodniu ciąży a nie w 9! :D

    Oooo przegapiłam tą wiadomość... gratulacje kochana!! Kiedy nastepna wizyta? Wypytalas o wszystko lekarza ?

    age.png
  • strigo Autorytet
    Postów: 390 313

    Wysłany: 1 lutego 2023, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spuromix - czyli jesteśmy w tym samym momencie :D ja termin 21 ;)
    Jutro zaczynam 8 tydzień :O

    Właśnie czego się dowiedziałaś na wizycie? Wszystko ok? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2023, 12:08

    preg.png
  • niezapominajk_aa Autorytet
    Postów: 858 595

    Wysłany: 1 lutego 2023, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezuuu taaak, ja odkąd pamiętam byłam szczupła, ciągle mi wszyscy dosrywali "jesz coś" "żyjesz powietrzem" później, "żyjesz miłością", "jesteś tak chuda i blada że zlewasz się ze ścianą" cyt. babci, wychowawczyni w gimnazjum - "anoreksja z bulimią", moja mama - masz krzywe nogi po mnie, do dziś to mój największy kompleks. Chodzę w sukienkach, ale do zdjęć mi ciężko zapozować, albo odstające uszy, w kucyka ciężko było mi związać włosy. Jak przytyłam z powodu IO to kiedyś po drodze mnie zabrał autem kolega, i mówi "jak jesteś w ciąży to nie musisz pasów zapinać" aż mnie zamurowało 🤦🏽‍♀️
    Później Szef - na dole na produkcji się chłopaki zastanawiają czy czegoś przede mną nie ukrywasz, nie jesteś w ciąży?

    Nie byłam, po prostu zaczęłam tyć. Na produkcji sami faceci po 50ce 🤦🏽‍♀️

    Moja mama się cieszyła że ważę więcej od niej 🤦🏽‍♀️ i na starcie, "mniej niż 5 kg to nie licz że schudniesz na sioforze"
    Schudłam. I tak nie wierzy 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2023, 12:23

    age.png
  • strigo Autorytet
    Postów: 390 313

    Wysłany: 1 lutego 2023, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajk_aa wrote:
    Jezuuu taaak, ja odkąd pamiętam byłam szczupła, ciągle mi wszyscy dosrywali "jesz coś" "żyjesz powietrzem" później, "żyjesz miłością", "jesteś tak chuda i blada że zlewasz się ze ścianą" cyt. babci, wychowawczyni w gimnazjum - "anoreksja z bulimią", moja mama - masz krzywe nogi po mnie, do dziś to mój największy kompleks. Chodzę w sukienkach, ale do zdjęć mi ciężko zapozować, albo odstające uszy, w kucyka ciężko było mi związać włosy. Jak przytyłam z powodu IO to kiedyś po drodze mnie zabrał autem kolega, i mówi "jak jesteś w ciąży to nie musisz pasów zapinać" aż mnie zamurowało 🤦🏽‍♀️
    Później Szef - na dole na produkcji się chłopaki zastanawiają czy czegoś przede mną nie ukrywasz, nie jesteś w ciąży?

    Nie byłam, po prostu zaczęłam tyć. Na produkcji sami faceci po 50ce 🤦🏽‍♀️
    Okropne!!!!!
    Aż przykro się robi :(
    Uszy to też był mój największy kompleks, jeszcze jak byłam "taka chuda" to wgl wyglądałam jak nietoperz, ale postanowiłam to zmienić i jestem 7 lat po zabiegu :) Co najzabawniejsze, od kiedy przestałam się tym tak przejmować i faktycznie trochę nabrałam masy, to ludzie byli w szoku, że jak to miałam odstające uszy, widzieli mnie 1000 razy i na pewno nie miałam.
    Więc to chyba najbardziej siedzi w głowie.

    A Twoja mama powina dostac jakas statuetkę w byciu antymatką :/ wsparcie takie, że aż przykro się robi. Od obcych ludzi więcej dobrych słów usłyszysz niż od rodzonej matki :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2023, 12:27

    preg.png
  • niezapominajk_aa Autorytet
    Postów: 858 595

    Wysłany: 1 lutego 2023, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najciekawsze jest to, że moje uszy są w normie 🙈🤣 ale utkiwiło w pamięci na tyle, że jako dziecko jak kazali mi otworzyć księdzu drzwi na kolędę, to powiedziałam że nie, bo mam odstające uszy i się wstydzę. Nie wiem, miałam może z 6/7 lat.

    age.png
  • niezapominajk_aa Autorytet
    Postów: 858 595

    Wysłany: 1 lutego 2023, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem wdzięczna, że na swojej drodze znalazłam narzeczonego, bo tak naprawdę pojawił się w najgorszym okresie mojego nastoletniego wtedy życia 😅 i dzięki niemu nauczyłam się, że jestem jaka jestem, i nie na wszystko i wszystkich mam wpływ więc niech ludzie mówią co chcą. Dalej się mocno przejmuje, ale łatwiej mi odpuścić takie dosrywanie. I nauczyłam się nie gryźć w język, pilnuje się w stosunku do jego matki, ale przeszłam z nią już tyle, że teraz już na pewno jej nic nie popuszczę 😅

    Dla przykładu: pojechaliśmy z chłopem na zakupy, wybrał sobie adidasy, zastanawiał się nad dwoma parami, ale że to już nie był gówniarz z technikum, tylko szedł na studia to uznałam że w takich stonowanych a nie rażących będzie mu lepiej. Przyznał mi rację, wybrał te co ja. Wróciliśmy do niego, poszedł pokazać mamie, a ona że "no ładne ładne kupiłeś" i on, że jeszcze się zastanawiał nad tymi drugimi, pokazał i ona: "nie, nie, te co masz są lepsze" sam wybierałeś?" A on że nie, że ja. A ona, to te że zdjęcia ładniejsze 🤣🤣

    age.png
  • strigo Autorytet
    Postów: 390 313

    Wysłany: 1 lutego 2023, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajk_aa wrote:
    Najciekawsze jest to, że moje uszy są w normie 🙈🤣 ale utkiwiło w pamięci na tyle, że jako dziecko jak kazali mi otworzyć księdzu drzwi na kolędę, to powiedziałam że nie, bo mam odstające uszy i się wstydzę. Nie wiem, miałam może z 6/7 lat.
    Moje nie były ;) a przynajmniej nie na tyle żebym odpuściła zabieg. Zdecydowanie nie żałuję, że go zrobiłam!
    Mój mąż, a wtedy dopiero chłopak stwierdził, że jak mu truć do końca życia to lepiej żebym zrobiła zabieg :p Kochany <3

    preg.png
  • strigo Autorytet
    Postów: 390 313

    Wysłany: 1 lutego 2023, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajk_aa wrote:
    Jestem wdzięczna, że na swojej drodze znalazłam narzeczonego, bo tak naprawdę pojawił się w najgorszym okresie mojego nastoletniego wtedy życia 😅 i dzięki niemu nauczyłam się, że jestem jaka jestem, i nie na wszystko i wszystkich mam wpływ więc niech ludzie mówią co chcą. Dalej się mocno przejmuje, ale łatwiej mi odpuścić takie dosrywanie. I nauczyłam się nie gryźć w język, pilnuje się w stosunku do jego matki, ale przeszłam z nią już tyle, że teraz już na pewno jej nic nie popuszczę 😅

    Dla przykładu: pojechaliśmy z chłopem na zakupy, wybrał sobie adidasy, zastanawiał się nad dwoma parami, ale że to już nie był gówniarz z technikum, tylko szedł na studia to uznałam że w takich stonowanych a nie rażących będzie mu lepiej. Przyznał mi rację, wybrał te co ja. Wróciliśmy do niego, poszedł pokazać mamie, a ona że "no ładne ładne kupiłeś" i on, że jeszcze się zastanawiał nad tymi drugimi, pokazał i ona: "nie, nie, te co masz są lepsze" sam wybierałeś?" A on że nie, że ja. A ona, to te że zdjęcia ładniejsze 🤣🤣
    Ja również dziękuję za mojego męża oazę spokoju i ostoję dla mnie. Naprawdę przejmowałam się o wiele więcej wcześniej. Z nim jakoś łatwiej wszystko znieść. I przysrywanie przez kogoś też... ale i sama powoli się uczę przysrać takiej osobie co mi nie odpuszcza. Nagle jak się odezwałam raz czy dwa to mam spokój :D

    niezapominajk_aa lubi tę wiadomość

    preg.png
  • niezapominajk_aa Autorytet
    Postów: 858 595

    Wysłany: 1 lutego 2023, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strigo wrote:
    Moje nie były ;) a przynajmniej nie na tyle żebym odpuściła zabieg. Zdecydowanie nie żałuję, że go zrobiłam!
    Mój mąż, a wtedy dopiero chłopak stwierdził, że jak mu truć do końca życia to lepiej żebym zrobiła zabieg :p Kochany <3

    No pewnie, jak nam samym coś nie pasuje i same chcemy zmienić to najważniejsze ☺️

    strigo lubi tę wiadomość

    age.png
  • niezapominajk_aa Autorytet
    Postów: 858 595

    Wysłany: 1 lutego 2023, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strigo wrote:
    Ja również dziękuję za mojego męża oazę spokoju i ostoję dla mnie. Naprawdę przejmowałam się o wiele więcej wcześniej. Z nim jakoś łatwiej wszystko znieść. I przysrywanie przez kogoś też... ale i sama powoli się uczę przysrać takiej osobie co mi nie odpuszcza. Nagle jak się odezwałam raz czy dwa to mam spokój :D

    Tak, a jak się odezwiesz to zdziwienie albo w moim przypadku gadają że "nie da się ze mną rozmawiać" 🤷🏽‍♀️
    No cóż, nie muszą. Mi też jest na rękę jak mnie nie obrażają 🤣

    strigo lubi tę wiadomość

    age.png
  • strigo Autorytet
    Postów: 390 313

    Wysłany: 1 lutego 2023, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajk_aa wrote:
    Tak, a jak się odezwiesz to zdziwienie albo w moim przypadku gadają że "nie da się ze mną rozmawiać" 🤷🏽‍♀️
    No cóż, nie muszą. Mi też jest na rękę jak mnie nie obrażają 🤣
    U mnie była grubsza akcja, ten co na niego nawrzeszczałam, żeby wreszcie się ode mnie odczepił, bo już dupą się słuchać nie chce, potem mi smsa wysmarował, że jak jestem pijana to żebym nie rozmawiała z ludźmi bo coś mi się w główce przewróciło. Gdzie to on był wtedy pijany, a ja nie :D
    Myślał chyba, że od razu pobiegnę do jego żony (moja rodzina) i się poskarżę, a ja nic. Od tamtej pory mam spokój :)
    Chyba, że mój mąż przejął pałeczkę i mu nagadał, ale o tym nic nie wiem. Więc uznaję to za swój sukces.

    niezapominajk_aa lubi tę wiadomość

    preg.png
  • strigo Autorytet
    Postów: 390 313

    Wysłany: 1 lutego 2023, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wolę obrażonego "członka rodziny" niż fałszywie życzliwego.
    Jeden mniej, ba dum tss...

    niezapominajk_aa, LILA_33 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • niezapominajk_aa Autorytet
    Postów: 858 595

    Wysłany: 1 lutego 2023, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strigo wrote:
    U mnie była grubsza akcja, ten co na niego nawrzeszczałam, żeby wreszcie się ode mnie odczepił, bo już dupą się słuchać nie chce, potem mi smsa wysmarował, że jak jestem pijana to żebym nie rozmawiała z ludźmi bo coś mi się w główce przewróciło. Gdzie to on był wtedy pijany, a ja nie :D
    Myślał chyba, że od razu pobiegnę do jego żony (moja rodzina) i się poskarżę, a ja nic. Od tamtej pory mam spokój :)
    Chyba, że mój mąż przejął pałeczkę i mu nagadał, ale o tym nic nie wiem. Więc uznaję to za swój sukces.

    Też dobrze, święty spokój najważniejszy.

    age.png
  • Karola1688 Autorytet
    Postów: 254 146

    Wysłany: 1 lutego 2023, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie mi się to imię już nie podoba i mimo uwielbiam małe dzieciaki to tego chłopca ciężko mi zaakceptować , no mam do niego jakiś dystans 🤷‍♀️
    A po za tym może będzie dziewczynka ale już nikomu nie powiem jak chce żeby miała na imię bo może znowu ktoś mnie wyprzedzi 😂😂😂😂
    A jeśli chodzi o brak taktu niektórych ludzi to szok …., lepiej żeby się wcale nie odzywali.

    strigo lubi tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ