X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNNIOWE mamy - Wrzesień 2023
Odpowiedz

WRZEŚNNIOWE mamy - Wrzesień 2023

Oceń ten wątek:
  • Spuromix Autorytet
    Postów: 951 723

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bóle ciągnięcia, rozpieranie to są objawy jak najbardziej pożądane (wg mojego lekarza) bo przecież maleństwo rośnie i szykuje sobie naszą macicę do rozciągnięcia :)

    age.png
  • Katia89 Autorytet
    Postów: 624 1082

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) chciałam się przywitać i dołączyć do Was. Dzisiaj mam wizytę u lekarza i bardzo bym chciała zobaczyć serduszko i że wszystko jest w porządku. W zeszłym tygodniu trochę chorowałam i strasznie stresuję się czy wszystko jest dobrze.
    Dwie kreseczki zobaczyłam z mężem w sylwestra 😍 wg moich wyliczeń jutro zaczynam 8 tc, dzisiaj jest 6+6.

    Winnica, Muszka1 lubią tę wiadomość

    age.png
  • niezapominajk_aa Autorytet
    Postów: 853 589

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz mnie dziewczyny przestraszyłyście... spróbuję się skontaktować z ginekologiem.

    age.png
  • Karola1688 Autorytet
    Postów: 254 146

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nie ma cię zamiaru straszyć dla twojego i maleństwa dobra lepiej to skonsultuj

    preg.png
  • Muszka1 Autorytet
    Postów: 945 668

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katia89 wrote:
    Hej :) chciałam się przywitać i dołączyć do Was. Dzisiaj mam wizytę u lekarza i bardzo bym chciała zobaczyć serduszko i że wszystko jest w porządku. W zeszłym tygodniu trochę chorowałam i strasznie stresuję się czy wszystko jest dobrze.
    Dwie kreseczki zobaczyłam z mężem w sylwestra 😍 wg moich wyliczeń jutro zaczynam 8 tc, dzisiaj jest 6+6.

    Witaj :) kolejna dzisiaj z wizytą, już jest nas 3 :)) o której godzinie masz ?
    No właśnie dziewczyny ja się zastanawiam jak to się liczy te tygodnie ciąży, jak jestem 6+2 to znaczy że szósty czy siódmy tydzień? 😏

    age.png
  • zosiasamosia Autorytet
    Postów: 351 359

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka1 wrote:
    Witaj :) kolejna dzisiaj z wizytą, już jest nas 3 :)) o której godzinie masz ?
    No właśnie dziewczyny ja się zastanawiam jak to się liczy te tygodnie ciąży, jak jestem 6+2 to znaczy że szósty czy siódmy tydzień? 😏
    To znaczy że 7 tydzień

    age.png
  • Katia89 Autorytet
    Postów: 624 1082

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka1 wrote:
    Witaj :) kolejna dzisiaj z wizytą, już jest nas 3 :)) o której godzinie masz ?
    No właśnie dziewczyny ja się zastanawiam jak to się liczy te tygodnie ciąży, jak jestem 6+2 to znaczy że szósty czy siódmy tydzień? 😏

    Podobnie jak reszta dziewczyn,na 17:30 dopiero

    age.png
  • niezapominajk_aa Autorytet
    Postów: 853 589

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ginekolog już dziś nie przyjmuje, z jakiegoś powodu pracował krócej... Pójdę jutro z rana :/

    age.png
  • zosiasamosia Autorytet
    Postów: 351 359

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajk_aa wrote:
    Mój ginekolog już dziś nie przyjmuje, z jakiegoś powodu pracował krócej... Pójdę jutro z rana :/

    Proszę nie stresuj się. Podobno takie brązowe krwawienia są niegroźne jednak zawsze lepiej to sprawdzić.
    Ja po swoich poronieniach może jestem bardziej przewrażliwiona, i teraz chodzę za każdym razem jak mam jakieś pytanie czy wątpliwości co do zdrowia. Ale wolę tak niż potem zastanawiać się czy można było zrobić coś więcej. Panie w recepcji za każdym razem mówią że nie ma już miejsca na dziś ale ja zawsze proszę o rozmowę z lekarzem a on potem zgadza się mnie przyjąć.

    niezapominajk_aa lubi tę wiadomość

    age.png
  • zosiasamosia Autorytet
    Postów: 351 359

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w jakim wieku jesteście?
    U których dziewczyn to pierwsza ciąża?

    Muszka1 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Muszka1 Autorytet
    Postów: 945 668

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    26, w maju stuknie 27 :) jestem z Wielkopolski. W tym roku w kwietniu będzie 3 lata po ślubie. Staramy się od jesieni 2021. To moja pierwsza ciąża. Aaa no i mam na imię Kamila ;) zmieniłam awatar bo już mi się myliło że wszystkie prawie mamy tego z kucykiem 😁😏

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2023, 10:39

    Katia89 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Katia89 Autorytet
    Postów: 624 1082

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiasamosia wrote:
    Dziewczyny w jakim wieku jesteście?
    U których dziewczyn to pierwsza ciąża?

    Ja jestem z Dolnego Śląska, mam 33 lata. To moja druga ciąża. Mam córeczkę która w marcu będzie miała 4 latka 🥰

    Muszka1 lubi tę wiadomość

    age.png
  • niezapominajk_aa Autorytet
    Postów: 853 589

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybiorę się do innego, który przyjmuje od 15. Tak jak piszecie, lepiej dmuchać na zimne. Zwłaszcza, że plamienie nie ustępuje, nie wygląda jak przed czy po miesiączce, raczej delikatne, zapewne gdybym się nie przyglądała, nawet bym nie zauważyła, ale doszedł dziwny dyskomfort bólowy w pochwie i ogólnie czuję jakbym miała zapalenie pęcherza. Nie trwa to cały czas, raczej chwilowe epizody, ale jednak.

    To moja pierwsza ciąża, 25 lat. Starania od cyklu sierpniowego '22.

    Muszka1 lubi tę wiadomość

    age.png
  • LILA_33 Autorytet
    Postów: 806 589

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiasamosia wrote:
    Dziewczyny w jakim wieku jesteście?
    U których dziewczyn to pierwsza ciąża?

    Ja w czerwcu będę miała 28 lat i będzie to moje pierwsze dziecko. Jestem ze Śląska 😀

    Katia89 lubi tę wiadomość

    age.png

    Od 2020 r. Starania o pierwsze👶
    09/2020 💔

    Maj 2022 - pierwsza IUI ...❌
    Czerwiec 2022 - druga IUI...❌
    09/2022 - histeroskopia - usunięcie polipa

    09/2023 nasze największe szczescie jest już na świecie 💖
  • Magda603 Ekspertka
    Postów: 244 104

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 32 lata. To moja druga ciąża. W domu 2 latek

  • zosiasamosia Autorytet
    Postów: 351 359

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 33, jestem że Śląska. Staramy się o pierwszego potomka. Czym bliżej wizyty tym większe obawy, że znowu powtórzy się najgorszy scenariusz

    age.png
  • Muszka1 Autorytet
    Postów: 945 668

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiasamosia wrote:
    Ja mam 33, jestem że Śląska. Staramy się o pierwszego potomka. Czym bliżej wizyty tym większe obawy, że znowu powtórzy się najgorszy scenariusz

    Zosia :( na pewno poszłaś dalej z diagnostyką, leczeniem, trzeba mieć nadzieję że będzie dobrze... ja powiem Ci szczerze że też się bardzo boję. Pierwsza ciąża, a w ciągu 1,5 roku przeszłam 3 zabiegi na macicy i bardzo się boję czy nie przyniesie to jakichś problemów:(
    Dziś mam wizytę i siedzę jak na szpilkach. Nie mam w ogóle głowy do pracy

    age.png
  • Fluderka Debiutantka
    Postów: 11 4

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiasamosia wrote:
    Dziewczyny w jakim wieku jesteście?
    U których dziewczyn to pierwsza ciąża?
    Ja jestem z Dolnego Śląska, w marcu kończe 29 lat i to moja pierwsza wyczekana ciąża 😊

    94'
    Staranie o pierwsze 👶 od 2020r.
    Badanie drożności jajowodów 12.2021r✅
    Pierwsza IUI (stymulowana) 09.2022r ❌
    Druga IUI (stymulowana) 10.2022r❌

    Diagnoza: Niepłodność idiopatyczna

    Moje pierwsze ⏸ 04.01.2023 (cykl naturalny)
    Widzałam ❤ 6w0d - 0.32cm 18.01.2023
    CRL 3.10 cm 10w0d - 15.02.2023
  • Muszka1 Autorytet
    Postów: 945 668

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia, niezapominajka, jak tam? Ja czekam w kolejce ... I jeszcze trochę poczekam ... nie wiem, chyba zmienię lekarza, to nie jest normalne że umawia się człowiek na daną godzinę a wchodzi 2- 2,5h później... jest 18:40 a wchodzą panie z 16:45 ... I tak za każdym jednym razem, a bywamy tu naprawdę czesto. A wizyta każda jedna 200 zł... to chociaż by się chciało wejść na czas:/ na moją godzinę są dziś umówione jeszcze 3 panie

    age.png
  • Katia89 Autorytet
    Postów: 624 1082

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po wizycie wszystko w porządku. Jest piękne bijące serduszko ❤️ i całe 4 mm maluszka 🥰 wg usg ciaza jest młodsza, owulacja musiała wystąpić nieco później, ale to różnica 5 dni. Teraz czas na badania. Wielka ulga bo bałam się że po chorobie i paracetamolu mogło coś się wydarzyć ale na szczęście wszystko jest dobrze. Mąż wzruszony słuchał serduszka razem z córką 🥰 A jak u was dziewczyny?

    niezapominajk_aa, Magda603 lubią tę wiadomość

    age.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ