Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zaciążone z grupy Ruby z OF
Odpowiedz

Zaciążone z grupy Ruby z OF

Oceń ten wątek:
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam poniedziałkowo :)

    Ejrene końcóweczka już :) super.... Ciekawe kiedy się "zacznie" ;) jak znikniesz na dłużej niż 2 dni to będzie wiadomo :P

    A mi się nic nie chce... Nie wiem czy przez zmianę pogody czy jak, bo dziś pochmurno i chyba deszcz popada... Zaraz głowa mi pęknie :/

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Ejrene Autorytet
    Postów: 1540 2018

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    U mnie pogoda paskudna i zimno :/

    Cynamon ja nie zniknę:o dam Wam znać na pewno jak coś się zacznie dziać, czy na porodówkę będę jechać ;) ale puki co nic się nie szykuje.

    Ruby fajnie że grzyba pożegnałaś. Powiem Ci i że mnie w ciąży od samego początku ludzie w sklepach mega irytowali więc się nie dziwię że wolałaś tłumów uniknąć :)

    atdc15nmjt4tk663.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufffffffffffffffffff, nadrobiłam :)


    Witamy się po urlopie :)
    Napisze krótko: DLACZEGO JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁ?????????????????? Chlipu chlipu chip ;(((
    Sporo dał odpoczynek.... ale też utwierdziłam się w przekonaniu, że decyzja o L4 od lipca jest dobra (choć pytanie czy nie będę musiała się jeszcze pojawić w lecznicy parę razy ;/ ). Coraz gorzej ze spaniem, coraz częściej różne bóle (ta klatka piersiowa jest najgorsza ;/ ), szybko się męczę itd., więc... nie ma co. Koniec. Trzeba się zacząć szanować - a ściślej - swój organizm :)
    A tak w ogóle, to usłyszałam dziś w pracy kilka razy, że bardzo mi się zmienił brzuszek przez te 2 tygodnie.... Ratunku - ZNOWU????????? Ale w takim razie wniosek, że to nie jest tylko moja obsesja, gdy wydawało mi się właśnie, iż troszkę się powiększył znowu :P (choć na wadze przez urlop +1,6kg, więc nieeeeee tak źleeeeee....... B-) ;) ).



    cinnamon - GRATULUJĘ serduszka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3 :-D
    A na wizyty poza NFZ-em chodzę z Mężem. Dlaczego na te? Bo są dłuższe i dokładniejsze - więc i Małż więcej się dowie, więcej zobaczy (na ekranie, rzecz jasna :P ) no i prywatnie nikt mi łaski nie robi, że Męża wpuści ;)
    Na czas badania na samolocie jest w innej części gabinetu - za parawanem, więc luz :)


    Ejrene - ranyyyyyyyyyy, to już prawie!!!!! Tuż, tuż!!!!!! Ależ zleciało <3 :-D

    P.S. To jest +15kg????? WOWWWWWW, to jakim Ty byłaś szczypiorkiem przed????? Wyglądasz świetnie - a brzuszek piękny <3 :)


    Wiola, podziwiam odwagę.... Ja się... boję. Tak, bólu. Że nie dam rady.
    Szkołę rodzenia zaczynamy w przyszłym tygodniu, zobaczymy, co po paru zajęciach powie Mąż ;) ale na razie ustalenia są takie, że będzie ze mną - jeśli da rade, to cały czas. Ja się boję zostać sama... zawstydzony.gif
    Btw - PIĘĘĘĘEEKNY brzusio masz :-D
    P.S. Rany koguta, mam wrażenie, że nie większy, niż mój obecny... Jeju, ja go naprawdę pod koniec będę nosić w jakimś nosidełku, hahaha :P


    Ruby - taaaaaak, też lubimy wziernik.... ;]
    A co do pęcherza - Ty poczekaj, aż Ci małe zacznie naciskać :P
    Mój przez pół meczu z Niemcami kopał mnie w pęcherz :P
    Gratuluję wyników PAPPA i ruchów :)


    Kas, wyluzuj kobito - jak się będziesz tak stresować całą ciążą każdym odchyleniem, to osiwiejesz... I mały będzie zestresowany :P ;)



    Co do:
    - kosmetyków - staram się w miarę naturalne. Skóra, to jednak olbrzymia powierzchnia wchłaniania, więc wolę bardzo nie truć malucha. Chociaż zdarzyło się, jak była potrzeba, użyć maści z vit.a itd.
    - wątróbka - hello, nie dajmy się zwariować. To chodzi o to, żeby jej nie wtryngalać regularnie, 3x w tygodniu ;)
    - imion - tu się nie wypowiadam. Są gusta i guściki... Chociaż są takie imiona, które nie ruszają... I takie, które przyprawiają mnie o skręt kiszek (no dobra, do jednego się przyznam - Fabian zdecydowanie należy do tej ostatniej grupy ;) ).
    - leków: zarówno Acard, jak też kwas foliowy 15mg mam brać nadal



    A tak w ogóle, to chciałam tylko powiedzieć :P że za godzinkę mija północ i zgodnie z kalendarzem (bo skoro rozwój wyprzedza, to już weszliśmy, ale dobra tam, ciiii ;) ) - ZACZYNAMY III TRYMESTR!!!!!!!!!!!!!
    TADAMMMMMM :)))))
    Boziu Kochana, ale zleciało :-O

    Ejrene, cinnamon cookie, Wiola90 lubią tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Ejrene Autorytet
    Postów: 1540 2018

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 02:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratku gratuluje trzeciego trymestru :)
    Co do wagi to startowałam z 70 kg przy wzroście 180 cm. Aktualnie mam +16 :/ będzie co gubić ale teraz już mniej tyje. Myślę że jeszcze max 2 kg mi dojdzie- w sumie zależy też ile pochodzę.

    Bratek lubi tę wiadomość

    atdc15nmjt4tk663.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratku gratulacje :-) czas leci,szkoda że urlop tak szybko przeminal.

    Ja weszlam dzisiaj na wagę i mam +3,5kg. Jakoś poszło do przodu w ostatnim czasie:/

    Wczoraj byłam u ginki po wynik posiewu,oczywiście dalej obfite e coli w pochwie,tym razem amoksycylina doustnie + globulki dopochwowe. Eh
    Aha i okazalo się,że poprzednio mialam gronkowca zlocistego a nie gbs hihi
    Na szczęście wyleczony i grzybek też.

    Dziś coś pogoda paskudna,dalej zimno,wyruszam do rossmana na łowy :-)

    Bratek lubi tę wiadomość

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :)

    Bratkuuuuu witaj po urlopie :D właśnie się zastanawiałam jak długo się będziesz jeszcze wczasować :P , gratulję III trym! fajnie że odpoczynek udany teraz tylko spokojnie czekać na swoją kolej rozpakowania :P

    Ja co kilka dni te 15mg kwasu zjadam bo w tym zestawie witamin też mam więc nie chciałam przesadzać , a oczywiście zapomniałam zapytać ;)

    Dzisiaj o 17.15 wizyta i zapowiadałam, że nie wyjdę z gabinetu dopóki nie poznam płci jednak mecz zmienił moje plany, wyjść będę musiała :D

    U mnie w gronie kilka ciężarnych i każda na pierwszych prenatalnych poznała płeć tylko ja znowu taka sierotka, muszę w końcu nazwać jakoś boba ;)

    Kobiety Fabian i Eryk odpały w przedbiegach, sama nie miałam zdania ale teraz już jestem pewna że nie nazwę tak dziecka :P ja dalej upieram się przy Antku jak będzie syn, ale zobaczymy, czas pokaże ;)

    Kas chyba za niedługo limit wyczerpiesz na wszelkie infekcje, taką mam nadzieję ;)

    Wczoraj wybrałam po całym dniu poszukiwań łóżko kontynetalne dla nas, ale zobaczywszy w sklepie że jest ogromnie wysokie zrezygnowałam ze swojego wyboru, mam już coś innego na oku: http://allegro.pl/lozko-cassandra-bialo-czarne-z-szufladami-od-reki-i6239816032.html + materac jakis w miarę dobry i chyba przy tym zostanę chociaż nie ukrywam, że pewnie jeszcze popatrze na oferty :P

    A jak nasza najmłodsza stażem ciężarna się ma? ;)

    Bratek lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby już się melduję ;) zasypiam i na siedząco i stojąco ;) pogoda wpływa na mnie fatalnie, ciśnienie chyba leży od wczoraj.... poza tym spokojnie, mdłości ciągle ni widu ni słychu :)

    Bratku witajcie po urlopie!! :) zazdroszczę wypoczynku :) III trymestr, wow, jak to leci :)))

    Bratek, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamon to nie ciśnienie to ciąża :D i jej uroki ;) jeszcze kilka tyg i powoli zacznie wracać do normy wszystko :P

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Cynamon to nie ciśnienie to ciąża :D i jej uroki ;) jeszcze kilka tyg i powoli zacznie wracać do normy wszystko :P
    To jeszcze nie jest tak źle ;) mdłości nie ma i oby nie było ;) ale głowa to tragedia...
    A Ty już pewnie odliczasz do tej 17 co? Będzie siusiak :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wklejam mój post z różowej po wizycie jakby co ;)

    Także tak bobo rośnie, zapytałam o płeć lekarz powiedział mi ,że przez chyba chłopczyk bo chyba mu przemknął siusiak przed oczami ale ale za chwilę bobo skrzyżował nogi i nic nie było widać więc nadal nie mamy żadnej pewności :P na pewno dowiem się na połówkowym :D za 2 tyg ma mi dać skierowanie na NFZ, mówił że wymyśli jakiś powód i zrobię to na kasę :)

    Na pocieszenie mam piękne zdjęcie uchwycone z 4D z buzinką dzidziusia :)

    Z dobrych wieści to jeszcze to , za pytałam lekarza o cc i zapytał mnie jak chcę rodzić czy przez cc czy naturalnie, powiedziałam że ze względu na moją traumę po porodzie to chcę tym razem cc i mówił, że nie ma żadnego problemu, zrobimy tak ja ja będę chciała, mój wybór - to mi się akurat podoba :)


    Bratek, Ejrene, cinnamon cookie, Wiola90 lubią tę wiadomość

  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby super wieści po wizycie :) no ciekawe, czy siusiol będzie do końca siusiolem :)

    Bratku witaj po urlopie :) jeszcze chwilunia i L4 :)

    Ja w czwartek mam USG III trym i już mnie stres bierze, czy Mała rośnie i czy nie skończy się szpitalem... z nerwów znowu wylazla mi oprycha pod nosem, jak to zwalczyć dziadostwo... brałam heviran niedawno i podobno miała już oprycha nie wrócić, ale widać stres u osłabienie robią swoje :/

    A to My :) 4 kg na plusie wg dzisiejszego ważenia :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/078849a954d8.jpg

    Ejrene, nick nieaktualny, Bratek, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow Agatia te 4kg to w sam brzuch poszło :) wcale nie jest mały jak na takie małe kg przybranie, super <3

  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    wow Agatia te 4kg to w sam brzuch poszło :) wcale nie jest mały jak na takie małe kg przybranie, super <3
    Ruby aż się dziwię, że mi tak brzuch wywala, choć nigdy nie miałam małego brzucha bo nadwaga robi swoje. Niunia mała, kg nie za wiele wlazlo, a arbuza wywalilor ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatia będzie drobniutka, jeszcze ma czas , jeszcze nadrobi ale tak czy siak będzie okruszek z malutkiej ale nie martw się utuczysz już ją po tej stronie, byle cała i zdrowa to najważniejsze :)

    Bratek lubi tę wiadomość

  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby mam nadzieję, że trochę nadrobiła, ważne żeby te 2500g miała przy urodzeniu, więcej nie musi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2016, 22:22

    Bratek, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry w ten słoneczny dzień :)

    Agatia dobije, dobije do tych 2500g :)

    U nas od rana upalnie :)

    Wczoraj z wagą dramat bo w 2 tyg prawie 3 kg :/ ale to musi być woda , opuchlizna jakaś bo jem cały czas tak samo, a nawet słodkiego mniej tylko od czasu do czasu coś zjem, więcej owoców jem ...ja już mam +7-8 kg a dopiero zbliżam się do połowy :/

    Jakie plany na dzisiaj kobiety?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2016, 08:44

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatia od początku przytylas tylko 4kg?? :-) wow
    Ja już teraz mam ok.3,5kg na plusie:/

    Ruby gratuluje udanej wizyty :-) no ciekawe czy chlopczyk będzie faktycznie.

    Unas też upał,póki co chlodze się w domku,popołudniu może lody :-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas moje marzenie mieć tyle na plusie ja podwajam twoją wagę, jadę z koksem śmiało :P nie wiem jak to robię ale pragnę przestać :D

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo, halo, laski, ale pamiętajcie, że każdy tyje troszkę inaczej :) Jeśli agatia startowała z nadwagą (jak zrozumiałam), to normalne, że powinna tyć mniej i chwała Jej za to, że się Jej to udaje (!).
    Agatia - trzymam kciuki :-*
    A 2,5kg na pewno machniecie, zobaczysz :-*

    Ruby, gratuluję siusiaka!!!!! (hehe, czuję, że już zostanie w tej wersji... B-) )

    Ejrene, o matulu, to Ty szczupaczek i żyrafa jesteś :-O Nie dziwota, że tak pięknie wyglądasz :)

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Ruby dobrze,że apetyt dopisuje :-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ