X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zafasolkowane
Odpowiedz

Zafasolkowane

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2017, 01:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Maniaaa co slychac po dlugiej nieobecnosci?:) Niepokorna jak sie czujesz w ciazy?malutka zdrowa? Wesołych świąt Wielkanocnych:)

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nataliano
    Miło, że pytasz. Powiem Ci, że druga ciąża jest troszeczkę słabsza, bo jednak mdłości towarzyszą mi bardzo często i ogólnie czuję się o wiele bardziej zmęczona niż za pierwszym razem. Oczywiście zmęczenie bierze się z tego, że wstaję codziennie w okolicach godziny 07:00, a za pierwszym razem mogłam spać nawet cały dzień :( Ale za to miło spędzam czas z moją dziewczynką. Malutka? Hmm, bardzo zabawne :P Julia ma się doskonale. Zaczęła sama chodzić przy pchaczu i chodzi już za rączkę. Także czekamy, aż sama rozpocznie swoją przygodę z chodzeniem :)
    Poza tym jestem zadowolona, bo mam w domu własny detektor serca płodu i wczoraj wreszcie udało mi się odnaleźć bijące serduszko i chwilkę go posłuchać <3
    A co u Ciebie kochana? Jak Nadia?

    Maniaaaa
    Ja Cię kojarzę. Widzę, że też się udało z ciążą. Gratulacje kochana :*

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2017, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey wam,juz nikt tu nie zaglada,nikt nic nie napisze :( Niepokorna jak sie czujesz, Julcia bedzie miala braciszka czy siostrzyczke? My odpoczywamy nad morzem,pozdrawiam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokorna co sychac,urodzilas juz ?

  • katrina Autorytet
    Postów: 659 350

    Wysłany: 27 października 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Prosimy o lajki dla Kubusia :)

    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1957842834231812&id=175483942467719

    relgx1hpnsuaq9hd.png
‹‹ 252 253 254 255 256
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ