Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zafasolkowane z grupy Starania o maluszka OF
Odpowiedz

Zafasolkowane z grupy Starania o maluszka OF

Oceń ten wątek:
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja znów nie mam osobnego pokoju dla Lucjana-bedzie spał z nami-dopóki sie gdzies nie przeprowadzimy,co moze troche potrwać....więc komoda z jednej strony ma byc pojemna, a z drugiej nie zajmować sporo miejsca....więc ma być wysoka a w miare wąska, no i jeszcze kolorystycznie dobrana do meblii..

    worldbyme lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zgage nawet po zwykłej wodzie :p
    A goły brzuszek to u nas już norma,nawet mężus się przyzwyczaił i jak zakryje go to on mi odkrywa bo gniote mu syna :)
    Dziś jakoś dziwnie się czuje żołądek mnie boli.

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kupiliśmy komode w Ikei z serii Malm. Bardzo pakowne. Mamy 1 mniejsza i 2 większą z naszymi rzeczami. Ta mniejsza jest cała dla Malej. Jak się okaże, ze ma za mało miejsca to odstąpię jej kilka szuflad :-)

    Na zgage może rennie i malox na pewno brać. Duska pisała jeszcze kiedyś o takim specjalnym leku dla ciężarnych, ale nie pamiętam nazwy :P

    3500 g 54 cm <3
  • worldbyme Autorytet
    Postów: 742 592

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allmita wrote:
    ja znów nie mam osobnego pokoju dla Lucjana-bedzie spał z nami-dopóki sie gdzies nie przeprowadzimy,co moze troche potrwać....więc komoda z jednej strony ma byc pojemna, a z drugiej nie zajmować sporo miejsca....więc ma być wysoka a w miare wąska, no i jeszcze kolorystycznie dobrana do meblii..
    My Tez tylko kącik ... Polki co

    07.04.2017 Alex 3240 g
    249 g -> 469 g -> 824 g -> 1018 g -> 1410 g -> 1880g -> 2678g -> 2950g szczęścia
    8 sierpnia - dodatni test owulacyjny
    22 sierpnia - 2 kreseczki
    Aniołek 14.10.2015
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie tak to wyglada: (komoda ma 4 szuflady także dość dużo tam wejdzie)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/940992ddd97e.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a700b2cb1bcf.jpg
    U nas też póki co tylko kącik, ale już mamy wszystko rozpalnowane i na pewno nie będzie nam póki co ciasno :-)

    sandrula, Evelin, Allmita, Sylwia91, misiaq lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy pokój dla małego ale na razie łóżeczko i jego rzeczy na już będą w sypialni:) komode mam z zestawu z sypialni tylko nas muszę eksmitowac do pokoju który na razie jest nieużywany:)

    Evelin lubi tę wiadomość

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 3 listopada 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglądałam teraz allegro..
    W weekend może pojezdzimy po sklepach.. szukam czegoś na wzór takiej
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5207503c7a84.png


    A tu stronka gdzie ewentualnie można coś dokupić pod kolor..
    http://allegro.pl/showitem/description/6405752235.html

    worldbyme lubi tę wiadomość

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 3 listopada 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandrula wrote:
    My mamy pokój dla małego ale na razie łóżeczko i jego rzeczy na już będą w sypialni:) komode mam z zestawu z sypialni tylko nas muszę eksmitowac do pokoju który na razie jest nieużywany:)

    A my znowu obok sypialni zrobiliśmy pokoik, ale na takiej zasadzie że bez drzwi.. i mury są tak postawione ze z naszego pokoju bedzie widać wszystko.. Jak już będzie miało to ręce i nogi to porobie wam foty

    sandrula lubi tę wiadomość

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • worldbyme Autorytet
    Postów: 742 592

    Wysłany: 3 listopada 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin wrote:
    Oglądałam teraz allegro..
    W weekend może pojezdzimy po sklepach.. szukam czegoś na wzór takiej
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5207503c7a84.png


    A tu stronka gdzie ewentualnie można coś dokupić pod kolor..
    http://allegro.pl/showitem/description/6405752235.html
    Jejku jak dobrze ze mój tata ma firmę stolarska ja muszę tylko zaprojektować Ale niestety czeka nas cała wymiana mebli

    07.04.2017 Alex 3240 g
    249 g -> 469 g -> 824 g -> 1018 g -> 1410 g -> 1880g -> 2678g -> 2950g szczęścia
    8 sierpnia - dodatni test owulacyjny
    22 sierpnia - 2 kreseczki
    Aniołek 14.10.2015
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 3 listopada 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    worldbyme wrote:
    Jejku jak dobrze ze mój tata ma firmę stolarska ja muszę tylko zaprojektować Ale niestety czeka nas cała wymiana mebli


    A skad jesteś ? :)
    Wiesz ja np nie chce tzw meblościanki.. do nas do pokoju chce komode i duza szafe, bo akurat mamy miejsca i szafe zeby i powiesic i zeby po bokach polki byly.. i ewentualnie pod tv mala szafeczka na dekoder, bo i tak kolo telewizora chce naklejke walnąć na ścianę i zeby nie bylo za tłoczno..
    A u malego komoda i szafka. Jak pisalam, zresztą teraz jest taki wybór i meble na wymiary że wystarczy mieć pieniądze :) :)

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • worldbyme Autorytet
    Postów: 742 592

    Wysłany: 3 listopada 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin wrote:
    A skad jesteś ? :)
    Wiesz ja np nie chce tzw meblościanki.. do nas do pokoju chce komode i duza szafe, bo akurat mamy miejsca i szafe zeby i powiesic i zeby po bokach polki byly.. i ewentualnie pod tv mala szafeczka na dekoder, bo i tak kolo telewizora chce naklejke walnąć na ścianę i zeby nie bylo za tłoczno..
    A u malego komoda i szafka. Jak pisalam, zresztą teraz jest taki wybór i meble na wymiary że wystarczy mieć pieniądze :) :)
    Ja jestem z opolskiego :) Dokładnie tylko mieć pieniądze i zrobią tak jak sobie wymarzysz

    07.04.2017 Alex 3240 g
    249 g -> 469 g -> 824 g -> 1018 g -> 1410 g -> 1880g -> 2678g -> 2950g szczęścia
    8 sierpnia - dodatni test owulacyjny
    22 sierpnia - 2 kreseczki
    Aniołek 14.10.2015
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 3 listopada 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia91 wrote:
    Z przyjemnością Cię dopisze kochana! <3 podaj co wpisać :)

    możesz wpisać mój nick - czarnulka24 i datę porodu 12 lipca. dziękuję bardzo ;*

    Sylwia91 lubi tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 3 listopada 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    worldbyme wrote:
    Ja jestem z opolskiego :) Dokładnie tylko mieć pieniądze i zrobią tak jak sobie wymarzysz

    Szkoda ze bliżej nie mieszkasz :)

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • worldbyme Autorytet
    Postów: 742 592

    Wysłany: 3 listopada 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin wrote:
    Szkoda ze bliżej nie mieszkasz :)
    Ale w sumie z tego co wiem to dużo firm tak jak mojego taty transportuje meble po praktycznie całej Polsce..

    07.04.2017 Alex 3240 g
    249 g -> 469 g -> 824 g -> 1018 g -> 1410 g -> 1880g -> 2678g -> 2950g szczęścia
    8 sierpnia - dodatni test owulacyjny
    22 sierpnia - 2 kreseczki
    Aniołek 14.10.2015
  • worldbyme Autorytet
    Postów: 742 592

    Wysłany: 3 listopada 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam dziś ciężki dzień na szczęście zaraz będę w domku. Pęcherz boli i zaraz chyba zwymiotuje jeszcze ta pogoda :(

    07.04.2017 Alex 3240 g
    249 g -> 469 g -> 824 g -> 1018 g -> 1410 g -> 1880g -> 2678g -> 2950g szczęścia
    8 sierpnia - dodatni test owulacyjny
    22 sierpnia - 2 kreseczki
    Aniołek 14.10.2015
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 3 listopada 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    worldbyme wrote:
    Ale w sumie z tego co wiem to dużo firm tak jak mojego taty transportuje meble po praktycznie całej Polsce..


    No wiem, ale po znajomości to wiesz.. :) hehe

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 3 listopada 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    worldbyme wrote:
    Ale mam dziś ciężki dzień na szczęście zaraz będę w domku. Pęcherz boli i zaraz chyba zwymiotuje jeszcze ta pogoda :(


    Biedaku.. też dziś dziwnie się czuje.. od rana mnie mdli.. i mam okropny apetyt.. teraz zjadłam frytki,troszkę mi lepiej.. widocznie czegoś mi brakowało.. głowa boli, chociaż już drzemkę miałam.. mój jeździ po hurtowniach to chyba znowu spanko czeka.. A marny rusza sie dziś że hoho.. zawsze wieczorem.. A teraz nawet w dzień :))
    Ale mi to nie przeszkadza <3

    worldbyme lubi tę wiadomość

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 3 listopada 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b92324916340.jpg
    Ciocie spójrzcie kto Basieńki pilnuje? <3 listonosz przyniósł jakieś pudło w piękne serduszka i chyba dla Basi bo wszędzie było jej imię... Zawartość przeszła moje najśmielsze oczekiwania i wyobrażenia :) popłakałam się. Nie napiszę jak bardzo Wam dziękujemy, bo słowa tego nie oddadzą. Macie moc kochane... Jesteście wspaniałe, niech Was i Wasze maluszki Bozia ma w opiece <3 Basieńka pochwali się zakupami :)

    Nats, Kim87, Anula1986, Evelin, bita_smietana, Duśka;), sandrula, Caro, ines., WaldhauzerM lubią tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 3 listopada 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia91 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b92324916340.jpg
    Ciocie spójrzcie kto Basieńki pilnuje? <3 listonosz przyniósł jakieś pudło w piękne serduszka i chyba dla Basi bo wszędzie było jej imię... Zawartość przeszła moje najśmielsze oczekiwania i wyobrażenia :) popłakałam się. Nie napiszę jak bardzo Wam dziękujemy, bo słowa tego nie oddadzą. Macie moc kochane... Jesteście wspaniałe, niech Was i Wasze maluszki Bozia ma w opiece <3 Basieńka pochwali się zakupami :)


    <3

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • worldbyme Autorytet
    Postów: 742 592

    Wysłany: 3 listopada 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin wrote:
    Biedaku.. też dziś dziwnie się czuje.. od rana mnie mdli.. i mam okropny apetyt.. teraz zjadłam frytki,troszkę mi lepiej.. widocznie czegoś mi brakowało.. głowa boli, chociaż już drzemkę miałam.. mój jeździ po hurtowniach to chyba znowu spanko czeka.. A marny rusza sie dziś że hoho.. zawsze wieczorem.. A teraz nawet w dzień :))
    Ale mi to nie przeszkadza <3
    O zanim ja się zdrzemne to będzie pewnie 18.30 :(

    Evelin lubi tę wiadomość

    07.04.2017 Alex 3240 g
    249 g -> 469 g -> 824 g -> 1018 g -> 1410 g -> 1880g -> 2678g -> 2950g szczęścia
    8 sierpnia - dodatni test owulacyjny
    22 sierpnia - 2 kreseczki
    Aniołek 14.10.2015
‹‹ 263 264 265 266 267 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ