Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zafasolkowane z grupy Starania o maluszka OF
Odpowiedz

Zafasolkowane z grupy Starania o maluszka OF

Oceń ten wątek:
  • bita_smietana Autorytet
    Postów: 684 1216

    Wysłany: 29 listopada 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwus nie umiem pomoc, bo nie znam sie na malych dzieciach ale tutaj masz tabelke ze skokami rozwojowymi, moze Basia ma taki?

    SKOKI-11.png

    Duśka;), Sylwia91, Evelin lubią tę wiadomość

    mini-graphics-baby-925008.gif M3h2p2.png
  • bita_smietana Autorytet
    Postów: 684 1216

    Wysłany: 29 listopada 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie umiem zmniejszyc :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 08:47

    mini-graphics-baby-925008.gif M3h2p2.png
  • Duśka;) Autorytet
    Postów: 885 1035

    Wysłany: 29 listopada 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smietanka Kochanie juz pytalam i dowiedzialam sie ttlko ze w razie jakby porod dlugo nie postepowal to po probach wywolywania zrobia... Moja siostra cioteczna tez tak miala z synkiem a ma taka miednice jak ja i niestety po 15h od wywolania (3podejscie) zrobili jej cesarke bo maly mial prawie 4kg:-(
    Mnie nie martwi ze on sobie tam siedzi tylko to ze jeszcze tyle czasu bede zyla jak zombiee:-P ani wyjsc, ani nic zrobic, no czasami cos mi sie uda ugotowac w przyplywie dobrego samopoczucia:-)

    Olgierd 04.12.16 - 55cm i 3865g <3
    24.01.2017r - 5500g i 60 cm <3
    07.02.2017r.- 5800g i 62cm XD
    04.03.2017r. - 6300g i 67cm :P
    21.03.17 6600g i 70cm XD
    07.04.17 7kg i 71cm <3 09.05.17- 8kg i 73cm :D
    relgg7rfs0712hy9.png
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 29 listopada 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Do lekarza marsz słoneczko. Każde byle głupie przeziębienie jest mega dla dziecka niebezpieczne

    Mnie dziś nagle dopadlo, sprobuje Prenalen

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 29 listopada 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_Blossom wrote:
    Mnie dziś nagle dopadlo, sprobuje Prenalen



    Ja polecam saszetki Prenalen, u mnie bardzo sie sprawdziły, a też walczyłam z przeziębieniem :) na gardełko ginka kazała brać pastylki tantum verde, super znieczulają krtań.

    bita_smietana, Evelin lubią tę wiadomość

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1381

    Wysłany: 29 listopada 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ufffff nadrobiłam Was! cały weekend nie miałam czasu, obawiam sie, że sie troche przeforsowałam przy przeprowadzce... dzisiaj pełny relaks, tzn poza pracą niestety :/ a przez weekend musze reszte gratów poogarniać. masakra jakaś, plecy mnie bolą, sikać w nocy latam po 3 razy... ostatni tydzień pierwszego trymestru :)

    uroki ciążuni :D




    Wiśienka czekam z niecierpliwośćią na Twoją drugą betę i mocno trzymam kciuki :* w końcu ratujesz honor listopada z różowej :D


    gratuluję nowym cięzarówkom :) myślałam, że jak mnie nie było nastąpiło jakieś rozpakowanie :D ale widze, że nadal czekamy :D

    Evelin lubi tę wiadomość

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 29 listopada 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! Niedługo polecimy z mężem kupić. W Aptekach jest normalnie ten prenalen? Bo widziałam go w Super Pharm ale tam ceny z kosmosu.

    Ines <3 <3

    Evelin lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • Duśka;) Autorytet
    Postów: 885 1035

    Wysłany: 29 listopada 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wisienko ja kupowalam normalnie w aptece:-)

    Cherry_Blossom lubi tę wiadomość

    Olgierd 04.12.16 - 55cm i 3865g <3
    24.01.2017r - 5500g i 60 cm <3
    07.02.2017r.- 5800g i 62cm XD
    04.03.2017r. - 6300g i 67cm :P
    21.03.17 6600g i 70cm XD
    07.04.17 7kg i 71cm <3 09.05.17- 8kg i 73cm :D
    relgg7rfs0712hy9.png
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 29 listopada 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie myślę... w 1 ciąży wpadka, zero bety, pęcherzyk w 5 tc a potem dopiero usg w 13 tc. Bez stresu, nic się nie działo... to czemu mam mieć czarne myśli? Staram się naładować pozytywnymi myślami i nie przyjmuję do wiadomości, że może być coś nie tak :)

    Sylwia91, Evelin lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • Duśka;) Autorytet
    Postów: 885 1035

    Wysłany: 29 listopada 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana bo bedzie wszystko dobrze i juz:-*

    Kurna z samego rana sie wkurzylam... Moja szanowna Tesciowa zadzwonila z jakze milym pytaniem Czy Ada to jeszcze NICZEGO nie urodzila... Nosz w morde... Myslalam ze mam urodzic dziecko a nie sprzet AGD na przyklad:-/
    Oj dobrze ze to moja mama odebrala telefon ...

    Evelin, Allmita lubią tę wiadomość

    Olgierd 04.12.16 - 55cm i 3865g <3
    24.01.2017r - 5500g i 60 cm <3
    07.02.2017r.- 5800g i 62cm XD
    04.03.2017r. - 6300g i 67cm :P
    21.03.17 6600g i 70cm XD
    07.04.17 7kg i 71cm <3 09.05.17- 8kg i 73cm :D
    relgg7rfs0712hy9.png
  • worldbyme Autorytet
    Postów: 742 592

    Wysłany: 29 listopada 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze uczucie świata ta krzywa

    Duśka;) lubi tę wiadomość

    07.04.2017 Alex 3240 g
    249 g -> 469 g -> 824 g -> 1018 g -> 1410 g -> 1880g -> 2678g -> 2950g szczęścia
    8 sierpnia - dodatni test owulacyjny
    22 sierpnia - 2 kreseczki
    Aniołek 14.10.2015
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 29 listopada 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    worldbyme wrote:
    Najgorsze uczucie świata ta krzywa

    Ja tam dobrze wspominam ale jestem smakosz wszystkiego co słodkie :P miałaś cytrynke?
    Jak sie czujesz?

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • bita_smietana Autorytet
    Postów: 684 1216

    Wysłany: 29 listopada 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duśka;) wrote:
    Kochana bo bedzie wszystko dobrze i juz:-*

    Kurna z samego rana sie wkurzylam... Moja szanowna Tesciowa zadzwonila z jakze milym pytaniem Czy Ada to jeszcze NICZEGO nie urodzila... Nosz w morde... Myslalam ze mam urodzic dziecko a nie sprzet AGD na przyklad:-/
    Oj dobrze ze to moja mama odebrala telefon ...

    powiedz, ze urodzilas klocka w kiblu :P mozesz jej wyslac jak bardzo chce :D
    jest brazowy i mieciutki :D :D

    co za babsko :/ :/ :D :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 09:44

    Cherry_Blossom, Duśka;), Allmita, szuflada, misiaq lubią tę wiadomość

    mini-graphics-baby-925008.gif M3h2p2.png
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 29 listopada 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duśka;) wrote:
    Kochana bo bedzie wszystko dobrze i juz:-*

    Kurna z samego rana sie wkurzylam... Moja szanowna Tesciowa zadzwonila z jakze milym pytaniem Czy Ada to jeszcze NICZEGO nie urodzila... Nosz w morde... Myslalam ze mam urodzic dziecko a nie sprzet AGD na przyklad:-/
    Oj dobrze ze to moja mama odebrala telefon ...

    Co za.... :/

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 29 listopada 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bita_smietana wrote:
    powiedz, ze urodzilas klocka w kiblu :P mozesz jej wyslac jak bardzo chce :D
    jest brazowy i mieciutki :D :D

    co za babsko :/ :/ :D :D

    Świetne! :D

    bita_smietana lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • bita_smietana Autorytet
    Postów: 684 1216

    Wysłany: 29 listopada 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_Blossom wrote:
    Tak sobie myślę... w 1 ciąży wpadka, zero bety, pęcherzyk w 5 tc a potem dopiero usg w 13 tc. Bez stresu, nic się nie działo... to czemu mam mieć czarne myśli? Staram się naładować pozytywnymi myślami i nie przyjmuję do wiadomości, że może być coś nie tak :)

    :) wszystko bedzie dobrze :)

    Cherry_Blossom lubi tę wiadomość

    mini-graphics-baby-925008.gif M3h2p2.png
  • worldbyme Autorytet
    Postów: 742 592

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_Blossom wrote:
    Ja tam dobrze wspominam ale jestem smakosz wszystkiego co słodkie :P miałaś cytrynke?
    Jak sie czujesz?
    Nie pozwolili mi z cytryną narazie 50 gr i chyba na tym poprzestane bo już więcej nie dam rady . Jak wyjdę chyba od razu zwymiotuje jeszcze 20 min :(

    07.04.2017 Alex 3240 g
    249 g -> 469 g -> 824 g -> 1018 g -> 1410 g -> 1880g -> 2678g -> 2950g szczęścia
    8 sierpnia - dodatni test owulacyjny
    22 sierpnia - 2 kreseczki
    Aniołek 14.10.2015
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    worldbyme wrote:
    Nie pozwolili mi z cytryną narazie 50 gr i chyba na tym poprzestane bo już więcej nie dam rady . Jak wyjdę chyba od razu zwymiotuje jeszcze 20 min :(

    Od kurczę, ciekawe czemu nie pozwolił. Trzymaj się maleńka:*

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • worldbyme Autorytet
    Postów: 742 592

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze muszę godzinę siedzieć jednak :(

    07.04.2017 Alex 3240 g
    249 g -> 469 g -> 824 g -> 1018 g -> 1410 g -> 1880g -> 2678g -> 2950g szczęścia
    8 sierpnia - dodatni test owulacyjny
    22 sierpnia - 2 kreseczki
    Aniołek 14.10.2015
  • ewa231 Autorytet
    Postów: 251 119

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Do lekarza marsz słoneczko. Każde byle głupie przeziębienie jest mega dla dziecka niebezpieczne
    Byłam u lekarza właśnie wróciłam ale tyle co mi powiedział to sama wiedziałam...

    3jgxskjos321v3oy.png
‹‹ 333 334 335 336 337 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ