Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zafasolkowane z grupy Starania o maluszka OF
Odpowiedz

Zafasolkowane z grupy Starania o maluszka OF

Oceń ten wątek:
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    worldbyme wrote:
    Pytanie do tych którym skracaly się szyjki ile mialyscie w 27 tyg?

    Chyba miałam 2,7 a wydłużyla się do 3,5

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evrlins Lucek jak juz usnie to spi twardo..i jak sie budzi sam to dlugo sobie cos tam mruczy,gaworzy
    , nie jest tak ze budzi sie i od razu placz..za to nie lubi byc budzony i przewijany na glodnego...czasem mimo ze czuje ze pielucha brudna to daje najpierw cyca na pierwszy głód potem pielucha i znow cyc..wtedy przy przewijaniu jest spokojny..u nas na śpiocha karmienie nie ifzie bo maly przysypia i ciumka zamiast cuagnac..a smoka niezbyt lubi..;)

    Duśka;) lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    worldbyme wrote:
    Pytanie do tych którym skracaly się szyjki ile mialyscie w 27 tyg?

    Ja miałam 4 cm a w 31 tygodniu już 1,5 i byłam w szpitalu :) teraz szyjki już nie mam,40 tydzień zaczynamy i cisza:)

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Dobry ja dziś miałam wizytę ostania :)
    Mikołaj waży 2900g i podobno strasznie długie nogi ma więc będzie wysoki chłopak.przypuszczalna waga urodzeniowa to aż 4100 :o
    Szyjka skrócona ale bez rozwarcia 6.02 mam przyjść na ktg do szpitala oczywiście jak nic się nie zacznie wcześniej.
    Doktorka mówiła ze pewnie nie doczekam tej daty :p

    To kawał chłopa! :)
    Mnie też lekarz wywrozyl, że do terminu nie dotrwam. .zobaczymy, został jeszcze tydzień:D

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • worldbyme Autorytet
    Postów: 742 592

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudyś 2.7 i już lekarz powiedział że za krótka?
    Sandrula ja już mam 2.1 :O <przerażona>

    07.04.2017 Alex 3240 g
    249 g -> 469 g -> 824 g -> 1018 g -> 1410 g -> 1880g -> 2678g -> 2950g szczęścia
    8 sierpnia - dodatni test owulacyjny
    22 sierpnia - 2 kreseczki
    Aniołek 14.10.2015
  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    worldbyme wrote:
    Klaudyś 2.7 i już lekarz powiedział że za krótka?
    Sandrula ja już mam 2.1 :O <przerażona>

    Spokojnie, staraj się jak najwięcej wypoczywać i mało chodzić, jak lezysz to podłoż sobie poduszkę pod pupę żeby była wyżej:) jak Ci się bardziej skróci to mogą Cię wsadzić do szpitala na kilka dni, mnie wlewali magnez dozylnie i jak widzisz mały siedzi dalej:) leżała ze mną dziewczyna z tymi samymi objawami tylko ciąża tydzień starsza i też do tej pory nie urodziła:) także nie ma co się na zapas stresować:)

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • worldbyme Autorytet
    Postów: 742 592

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandrula wrote:
    Spokojnie, staraj się jak najwięcej wypoczywać i mało chodzić, jak lezysz to podłoż sobie poduszkę pod pupę żeby była wyżej:) jak Ci się bardziej skróci to mogą Cię wsadzić do szpitala na kilka dni, mnie wlewali magnez dozylnie i jak widzisz mały siedzi dalej:) leżała ze mną dziewczyna z tymi samymi objawami tylko ciąża tydzień starsza i też do tej pory nie urodziła:) także nie ma co się na zapas stresować:)
    Fakt i dziękuje za rady:* Brałaś luteine?

    07.04.2017 Alex 3240 g
    249 g -> 469 g -> 824 g -> 1018 g -> 1410 g -> 1880g -> 2678g -> 2950g szczęścia
    8 sierpnia - dodatni test owulacyjny
    22 sierpnia - 2 kreseczki
    Aniołek 14.10.2015
  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    worldbyme wrote:
    Fakt i dziękuje za rady:* Brałaś luteine?

    Nie ma sprawy :*
    Nie, ja brałam tylko magnez 2 tabletki 3 razy dziennie i nospe 3 razy dziennie do końca 36 tygodnia:)

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • Karolciaaa26 Autorytet
    Postów: 518 182

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki czy ktoras z was zaszła z nadczynnoscio tarczycy w ciąze?

    Nadzczynnosc tarczycy-Methimazole 2.5 mg
    28 lat
    8 lipiec transfer 3-dniowych 2-och zarodkow.
    23 lipiec beta :(
    Czekamy na cud♡♡
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolciaaa26 wrote:
    Hej dziewczynki czy ktoras z was zaszła z nadczynnoscio tarczycy w ciąze?

    Ja :)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolciaaa26 wrote:
    Hej dziewczynki czy ktoras z was zaszła z nadczynnoscio tarczycy w ciąze?

    Widze,że trafiłaś :)

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • Karolciaaa26 Autorytet
    Postów: 518 182

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    Widze,że trafiłaś :)
    Udalo sie :-D dziekuje :)

    Nadzczynnosc tarczycy-Methimazole 2.5 mg
    28 lat
    8 lipiec transfer 3-dniowych 2-och zarodkow.
    23 lipiec beta :(
    Czekamy na cud♡♡
  • Karolciaaa26 Autorytet
    Postów: 518 182

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Ja :)
    Jak dlugo sie leczysz i po jakim czasie zaszlas Klaudys?

    Nadzczynnosc tarczycy-Methimazole 2.5 mg
    28 lat
    8 lipiec transfer 3-dniowych 2-och zarodkow.
    23 lipiec beta :(
    Czekamy na cud♡♡
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolciaaa26 wrote:
    Jak dlugo sie leczysz i po jakim czasie zaszlas Klaudys?

    2/3 lata co doprowadziło do hashimoto brałam na początku jod i starania musiałam odłożyć na conajmniej rok.
    Później brałam euthyrox 50.
    Gdy mogłam zacząć się starać było 4 lub 5 podejść i w końcu się udalo :)
    Ale gdyby nie testy owulacyjne i mierzenie temp było by ciężko

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Karolciaaa26 Autorytet
    Postów: 518 182

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    2/3 lata co doprowadziło do hashimoto brałam na początku jod i starania musiałam odłożyć na conajmniej rok.
    Później brałam euthyrox 50.
    Gdy mogłam zacząć się starać było 4 lub 5 podejść i w końcu się udalo :)
    Ale gdyby nie testy owulacyjne i mierzenie temp było by ciężko
    Klaudus a euthyrox nie beirze sie na niedoczynnosc?

    Nadzczynnosc tarczycy-Methimazole 2.5 mg
    28 lat
    8 lipiec transfer 3-dniowych 2-och zarodkow.
    23 lipiec beta :(
    Czekamy na cud♡♡
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolciaaa26 wrote:
    Klaudus a euthyrox nie beirze sie na niedoczynnosc?

    Bierze się ale przez to ze dala mi za duża dawkę jodu tsh poszło mi z 0.6 na 10 i potem było mi ciężko zbić

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Karolciaaa26 Autorytet
    Postów: 518 182

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Bierze się ale przez to ze dala mi za duża dawkę jodu tsh poszło mi z 0.6 na 10 i potem było mi ciężko zbić
    Aha rozumiem.

    Nadzczynnosc tarczycy-Methimazole 2.5 mg
    28 lat
    8 lipiec transfer 3-dniowych 2-och zarodkow.
    23 lipiec beta :(
    Czekamy na cud♡♡
  • nikola2877 Autorytet
    Postów: 590 218

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny..
    Nie bylo mnie bo nie mogłam się pozbierać.. Moje święta nie byly szczęśliwe. :(
    Straciłam maluszka..
    Dlatego nie mogłam sie pozbierać i nie mogłam tu nawet wchodzić..

  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikola, bardzo mi przykro :( :( :( :(

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane. Wkoncu troszke znalazlam czasu :* Strasznie szybko on leci, a jak pięknie lista nam sie zmienia <3 dziekuje tym, które odzywaja sie na fb jestescie kochane <3 <3 My dzis po wizycie :) 200 % Kuby <3 widzialam jajka ;)
    Wazy 1640g, gin mówi że duży nie bedzie.. zreszta ja sama urodzilam się 3100.. główka juz w dole.. kazal mi byc przygotowana od 15 Marca :)
    Jak skoncze wszystko, pokaze Wam tymczasowy kącik Naszego dziecia :) juz prawie wszystko poprane , w Loveli, tym plynie :) A w prasowaniu jestem zakochana <3 jeszcze jutro 3 prania i koniec :) tyle u mnie..
    Buziaki ! :*

    Duśka;) lubi tę wiadomość

    mhsvi09ksakq2zvz.png
‹‹ 419 420 421 422 423 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ