Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zakręcone ciężarówki ;)
Odpowiedz

Zakręcone ciężarówki ;)

Oceń ten wątek:
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1423 748

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa rozumiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahaha nie wytrzymam. Narzarlam sie wczoraj koktajlu z jagodami... I uwaga temat kupa.... Dzis wyglada jak smulka... Sama z siebie zaczelam sie smiac.. Facet stwierdzil ze mnie powalilo ze w kiblu sie tak smieje...

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha wchodzę i czytam o kupie :D Ciri you made my day :)

    U mnie jakby lepiej. Plecy tak nie bolą,tylko mam ciągle zapakowana prawą zatokę. Mam wrażenie,że wszystko zmierza w kierunku ucha. Jutro jak mi się uda dostać do rodzinnego,to pójdę mu wreszcie oznajmić,że jestem w ciąży i znając życie posypia się badania.

    Liskova na cmv jestem juz odporna :)

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to moze dobrze i kochana idz. Dmuchaj na zimne bo to juz chyba z tydzien trwa? Prawda? Wiec kicha ;(
    A ja dzis sie czuje jakbym sama na tej impezie pila i mimo ze tancow nie bylo ani nic fasol wczoraj dal o sobie znac...

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1423 748

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierko, a to nie jest tak, że zachorowanie na CMV nie daje odporności i można zachorować ponownie? :>

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova w moim przypadku wynik z września zeszłego roku pokazuje "wirus uśpiony,nabyta odporność". Mój lekarz mówi, że w takim przypadku zachorowania powtórne zdarzaja się bardzo rzadko. Jeśli mi karze powtórzyć,to to zrobię :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1423 748

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm to ja nie wiem co mój pokazuje, jedynie tylko, że miałam już CMV, to tyle wyczytałam.

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz,już raz mi wirus zabrał dziecko,więc staram się wierzyć,że powtórki nie będzie ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra skierka ja chce milszy temat bo zaraz nam tu przymulisz. ;D co na obiad masz dzis?

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1423 748

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierko, ja się nie znam na tym, tak jak mówię, na moich wynikach tylko pisało, że przeszłam CMV, gin nic nie mówił na ten temat. Ale jak jest tak, jak Ty mówisz, to tylko lepiej :)

    U mnie dziś na obiad pieczarkowa <3 i naleśniki <3 bo ostatnio jednak nie zrobiłam :D

    Skierka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri śniłaś mi się dzisiaj :D Nie wiem po jaką cholerę, ale żeśmy krakowianką jechały do Piły :D Pamiętam, że z brzuszkami siedziałyśmy w przedziale, obżerały się smakołykami i narzekały, jaka na dzisiejsza młodzież niewychowana a pociągi są do dupy ^^

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namida to moze proroczy sen? Nie obrazilabym sie naprawde ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja na brzuszki też się nie obrażę, do Piły też możemy jechać, tylko czy tam jest coś ciekawego? :) Ale brzusio miałaś spory i okrągły jak piłeczka, wyglądałaś przebosko :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrrrrr to ja poprosze ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis fasol mi troche aie rozpycha chyba bo mnie kluje pierwszy raz od dawna. Pod jajnikiem. Mam nadzieje ze on tam rosnie ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że rośnie. Rośnie i się rozpycha :) Ja czuję, jak mi się wszystko rozciąga:) ale z jedzeniem się trochę pokłociłam. Nic mi się nie chce jeść, muszę na chama wciskać chociaż kromkę chleba :( Czekam aż mi przejdzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko mmie sie chce jesc ale szybko sie najadam. Mmie tylko wlasnie kluje tak jak jajnik na owu ale nizej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej a jak Wasz cera? mi chyba hormony zaczęły buzować, bo mnie obsypało na buźce i dekolcie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pewnie dziewxzynka bedzie ;p ja na twarzy spoko nie jest zle

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak pryszcze wyskakują to będzie dziewucha? Nie słyszałam tej teorii :D a, że w sensie ,że brzydnę? Może myć :)

‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ